Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

xa !xa!mammycool ki emena den mou arese to 32 ..nomizo eixa perasei mia mikri krisi ...molis eixa arxisei na strautoeditadminautoeditadminautoeditadminautoeditadmino me ta ksenixtia kai to clubing giati eniotha grietzo ...xaxaxxaxxxaxa!!!!alaksa life style sta 32 ...apo oles tis apopseis kai eixa trelo agxos na fenome telia se ola (epagelmatika,koinonika,...sizigika...)...tora sta 38 ..katalava oti exo traviksei ton xrono me to meros mou!!!!!!xaxaxaxxaxxaxaxxaxa!!!!!eyxome na to nitoheis ki esy ayto kathe fora pou exeis ta genethlia sou!!!!!

katerinaki ,kouragio boubou mou !!!!!aloste esy to ksereis kalitera apo oles mas ti treksimo exeis meta e?

ti sou leei o giatros ?pose syspaseis kaneis tin imera?

i ramonitsa pou xathike?

ki ego mporei na mi vgeno ...alla tous organosa olous kai erxonte enas enas .....na deis pou tha mou fane tous kourabiedes ...giati ta melomakarona mas ta fagane!!!!!xaxxaxxaxaxxaxxxaxxa!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εμενα μου τους εφαγαν τους κουραμπιεδες...Καλυτερα ομως γιατι εγω γλυκα και γενικα ζαχαρη εχω 2 εβδομαδες να φαω και ξεχασα να σας πω οτι λογω αυτου τον τελευταιο μηνα δεν εχω παρει ουτε ενα κιλο!!!

Συσπασεις εχω 3-4 την ημερα πλεον αλλα συνεχιζω το πρεπαρ αν διωρο αυριο θα κανουμε μια αποπειρα να το κανουμε ανα τετραωρο και ο θεος βοηθος


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια και εγω αντι να παρω κιλα ...........εχασα!!!

η ζυγαρια του γιατρου μου εδειξε -600γρ και αν σκεφτειτε πως το μωρο μεγαλωσε κατα 400γρ................. εχασα περιπου ενα κιλο!!! (το μονο καλο που μου εκανε το ζαχαρο!!)


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι και εγω τρελαθηκα!!!! Τιποτα δεν πηρα ακριβως οσα ημουνα και ενα μηνα πριν:D Βεβαια εκοψα και τα γλυκα τελειως που πριν τα ετρωγα με το τσουβαλι και επισης εχω παρατηρησει οτι τελευταια εχει μειωθει καπως και η ορεξη μου τρωω πρωινο, μεσημεριανο και ελαφρυ βραδινο και δεν πειναω καθολου ενδιαμεσα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mummycool, τα νεύρα μου!!!!!!!!

Μου απάντησαν σήμερα απο το Mothercare Αγγλίας, οτι ακύρωσαν την παραγγελία μου και οτι δεν έχουν κάνει καμία χρέωση. Αμέσως μετά μίλησα με την Τράπεζα και μου είπαν οτι έχει γίνει η χρέωση (για την παραγγελία) απο τις 02.12.2009!!!!!

Τους ξαναέστειλα e-mail και τώρα περιμένω....

Εσύ τελικά τι έκανες?

Επεξεργάστηκαν by Litsaki19

EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Απάντηση απο Mothercare:

Λυπούνται που μαθαίνουν οτι ακόμα δεν έχει επιστραφεί το ποσό της χρέωσης αλλά με διαβεβαιώνουν οτι στις επόμενες 4 εργάσιμες ημέρες θα επιστρέψουν τα χρήματα....

Άντε να δούμε τι θα γίνει....


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

ipomoni litsaki!!! elpizw na sou epistrepsoun ta xrimata!!! na tous kaneis minisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:x

Ας κάνουν πως δεν στέλνουν τα χρήματα και θα γίνει ΧΑΜΟΣ!!!!!!!

Έχω εκνευριστεί ήδη ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ego to pira to kilaki mou ayton ton mina ...efaga polla glyka..pali kala !!ki emena mou exei kopei i oreksi ...troo opos etroga prin mino egyos ,den troo ki ego poli sta endiamesa ..nomizo eimai +14 (61 kila)

ti ginete me to mothercare?kala tha sas ta dosoun ta lefta sas ayto einai sigouro !!!..alla poly taleporia ...emena mou zitane alla 100 euro apo to telonio gia ta victoria s secret..den ksanapsonizo apo to internet ...oxi tipota allo mou ta xonei kai adras mou ..tou typou sou ...ta lega ego kai tetia


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

κι εμένα κάπως έτσι λιτσάκι, μόνο που την ακύρωσα από μόνη μου...μην ανησυχείς θα στα βάλουν τα λεφτά

Κι εγώ μόνη μου ζήτησα την ακύρωση της παραγγελίας! Αν περίμενα απο αυτούς....


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...