Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

kalimera manoules!!!!

simera einai anixta ta magazia e?leo na pame mia voltitsa me ton adrouli na psonisoume kanena doraki mia pou o kairos einai kalos !!!!!

natasa sigxaritiria me to moro sou!!!!me to kalo!!!!!

giota,pos eisai ?eisai kalitera ?

sas filo stis koilitses!!!!

na exoume oles mia omorfi mera!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κορτιτσια!!!!! :D

Εχτες τελικα τεελιωσα 8.30 βωρα το βραδυ....τα καθαρισα....κ ηρθα κ εγινα ενα ρακος!!!!!

σημερα ειπα τιποτα ολη μερα θα ειμαι στον καναπε...δεν κανω το παραμικρο!!!!!!!!!!!!!Ουτε καν μαγειρεμα....ντιλιβερυ οπως κ ετχες!!!!!!

Κ ηθελα πολυ ναβγω εξω στην Γλυφαδα να δω τα μαγαζια κ να κανω περατζαδα!!!!!! αλλα..το αφηνω γιατι θα με ξαναπιασει η κοιλια μου!!!!!!!

Νατασα ..χαχαχαχα καλα λεει ο αντρα σου..χαχαχα εσυ τη εχεις ετοιμη την κοιλια..μια χαρα θα ησουν Αγιος Βασιλης....;)

Κοριτσια..καλα να ειμαστε να ψωνιζουμε στα μωρακια μααααααααααςςςςς!!!!!!!;)

Ξερετε κανενα καλο site να δω για παιδικες κουρτινες;:confused:

Φιλια Πολλα!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ramonitsa ola etima?se ponaei i koila sou?

kale pou pigate oles kai xathikate apo to forum?

emeis pigame super market kai girisame tora, o adroulis tha valei to fotistiko sto domatio tis koris tou !!!!!ki ego tha ksekourasto ligo kai meta tha ftiakso tous kourabiedes ...

pollaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa filiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

κουρτίνες

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.fu.ca06.10/

χαλιά

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.fu.ca06.11/?page=1

αυτό μοιάζει με το ΕSPRIT που σου άρεσε αλλά το προτιμώ για παιδικό δωμάτιο

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.fu.ca06.11/1600611

κι αυτό είναι λιτό και μου αρέσει

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.fu.ca06.11/1632220


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Πολύ ωραία χαλάκια έχει και το www.e-tapis.gr τσεκάρετε το!

Εμείς σήμερα βγήκαμε βολτούλα, ο μικρός ώς συνήθως κοιμήθηκε στο καρότσι και έτσι απόλαυσα καφέ και γλυκάκι μετά συζύγου!!

Έφτιαξη παστίτσιο, κουράστηκα λίγο, αν δεν ξαπλώνω πλέον τουλάχιστον 1 ώρα το μεσημερί, δεν αντέχω με τίποτα, με παίρνει το βάρος μπροστά!

Αύριο ή Τρίτη θα πάμε για ψώνια Ηράκλειο..ερχονται τα Χριστούγεννα!!!

Θέλω να πώ στις αγορομάνες πώς και για τα αγοράκια υπάρχουν μούρλια ρούχα!Πουκαμισάκια, πουλοβεράκια, παπουτσάκια σουπερ, καπελάκια, μπουφανάκια..έχει πολύ πλάκα όταν τα αγοράκια τα ντύνεις μικρούς κύριους!Μην αγχώνεστε λοιπόν, φαντασία να έχετε και από ντύσιμο άλλο τίποτα!

Φιλάκια, καλό απόγευμα!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ κατέβηκα μια βόλτα στην αγορά, μετά στην πεθερά για φαγητό και τώρα ξεκουράζομαι για να πάμε θέατρο στις 7

ίνκα καλή επιτυχία με τους κουραμπιέδες!!! όπως είπε ο παρλιάρος χθες το μυστικό είναι: 20 λεπτά καλό χτύπημα βουτύρου με ζάχαρη και 20 λεπτά ψήσιμο μόνο !!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα!!!

Εγώ το πρωί έκανα καθαριότητα και μετά πήγαμε Κηφισιά για βολτούλα και φαγητό!!!!!! Στις 18:00 Εχει η μικρή μας γιορτούλα στον παιδικό και θα κάνει την χιονονιφάδα!!! Τρέλα!!!!

Inka και εγώ έτσι νιώθω... Τέρας... Εγώ κορίτσια πάντως τα +20 τα έπιασα, όχι που θα τα άφηνα... χαχαχαχα!!!!

Λοιπόν σας αφήνω για να ετοιμαστούμε!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια!!! μια χαρα οπως βλεπω εμεις γυριζαμε ολη μερα τωρα ηρθαμε σπίτι στο γυρισμο μαλωσα με τον συζυξ!! και γιατι, ειπε στη κουμπαρα μου οτι μας ειπε ο γιατρος οτι αν δε γυρισει το μωρο μεχρι τη 38η εβδομαδα θα κανουμε καισαρικη και τον ρωτησε αν περπαταω! Εγω περπατουσα του λεει!! Και ειχε ενα υφος εκεινος λες και ευθυνομαι για να παρει θεση το μωρο!Και του λεω" ειπε ο γιατρος να περπαταω αν μου το πει θα περπαταω" αντε γιατι οσες γεννανε γινονται γυναικολογοι απ΄ευθειας !

Αυτα ηθελα να το μοιραστω με καποιον


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

ΠΟλύ κούραση το Σαβ/κο...στώσαμε χαλιά μοκέτες κάναμε γενική και είμαι πτώμα..έχω και τον ακούραστο Γιώργο που δεν σταματά....

Άσε που μας έχουν κόψει το νερό γιατί καθαρίζουν το δίκτυο...χάλια...

Γεωργία μου δεν παίζει ρόλο το περπάτημα και τόσο..αν είναι να καθήσει με τα πόδια κάτω πάει τελείωσε.....μην δίνεις σημασία..απλά στις πρωτότοκες το μωρό παίρνει θέση την 38 εβδομάδα..

Εγώ στο πρώτο υπέφερε γιατί ο γιτρός νόμιζε ότι είχε πάρει θέση το παιδί και ταλαιωρήθηκε 2 μέρες και γέννησα την 3η....και η μπέμπα με τα πόδια κάτω είναι,αρά αναπόφευκτα καισαρική.....

Στο πρώτο μου κακοφάνηκε πάρα πολύ που γέννησα έτσι,αλλά όταν πήγα στον γιατρό μετά απο 10 μέρες για τα ράμματα,είδα μια κοπέλα που είχε χασει το παιδί ....και θα γένναγε σε 3 μέρες...

Το παιδί και συ να βγείτε καλά και άσε τι λέει η κάθε μια...είχα και γω όχι μια αλλά αρκετες βλαμμένες που με κοιτούσαν λες και ήμουν καμια ανήμπορη που γέννησα με καισαρική,αλλά δεν έχουν περάσει το άγχος του να πάνε όλα καλά όταν τα πράγματα δυσκολοεύουν,τα θεωρούν όλα δεδομένα ...

Σορρυ που ξέφυγα απο το θέμα αλλλά τα πήρα πάλι γιατί θυμήθηκα τα δικά μου!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalispera egkuoules,

georgia mhn akous ti sou lene esy mono to giatro sou na akous.

peira epitelous kainourgio laptop kai etsi epistrefw sth kathimerinothta mou:)

simera pigame gia shopping kai peira nixtikia rompitsa kai soutien thilasmou etsi gia na oloklirothi i valitsoula kai mia orea mplouza gia tis giortes. episis peirame kormakia kai kaltsakia gia ton mpempi mas. exoume akoma pragmata na agorasoume alla afou ekleise i valitsa toulaxiston efige ena agxos:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

ΠΟλύ κούραση το Σαβ/κο...στώσαμε χαλιά μοκέτες κάναμε γενική και είμαι πτώμα..έχω και τον ακούραστο Γιώργο που δεν σταματά....

Άσε που μας έχουν κόψει το νερό γιατί καθαρίζουν το δίκτυο...χάλια...

Γεωργία μου δεν παίζει ρόλο το περπάτημα και τόσο..αν είναι να καθήσει με τα πόδια κάτω πάει τελείωσε.....μην δίνεις σημασία..απλά στις πρωτότοκες το μωρό παίρνει θέση την 38 εβδομάδα..

Εγώ στο πρώτο υπέφερε γιατί ο γιτρός νόμιζε ότι είχε πάρει θέση το παιδί και ταλαιωρήθηκε 2 μέρες και γέννησα την 3η....και η μπέμπα με τα πόδια κάτω είναι,αρά αναπόφευκτα καισαρική.....

Στο πρώτο μου κακοφάνηκε πάρα πολύ που γέννησα έτσι,αλλά όταν πήγα στον γιατρό μετά απο 10 μέρες για τα ράμματα,είδα μια κοπέλα που είχε χασει το παιδί ....και θα γένναγε σε 3 μέρες...

Το παιδί και συ να βγείτε καλά και άσε τι λέει η κάθε μια...είχα και γω όχι μια αλλά αρκετες βλαμμένες που με κοιτούσαν λες και ήμουν καμια ανήμπορη που γέννησα με καισαρική,αλλά δεν έχουν περάσει το άγχος του να πάνε όλα καλά όταν τα πράγματα δυσκολοεύουν,τα θεωρούν όλα δεδομένα ...

Σορρυ που ξέφυγα απο το θέμα αλλλά τα πήρα πάλι γιατί θυμήθηκα τα δικά μου!!!

Μη ζητας συγνωμη δε πειραζει!! Κοιτα ξερω οτι καπως ετσι ειναι το χω ακουσει κι απο αλλου !! Χ$#^%α για το τι θα πουν ας ειμαστε εγω και το παιδι μου καλα και...........

Ουτε το ρισκαρω αν δεν εχει παρει θεση να περιμενω να παρει η να γεννησω φυσιολογικα με ισχυακη προβολη....


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Κούκλα μου είναι νωρίς να αρχίσεις το περπάτημα...όταν έρθει η ώρα περπάτα.Το πάν είναι που θα εχεις αγκαλίτσα την πολύτιμη κορούλα σου απο και και πέρα τι θα πουν ο κόσμος είναι πράγματα ασήμαντα για μικρόψυχους!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

kalispera manoules!!!!

paros,ti oraia na vlepeis to koritsaki sou na kanei rolo stin giortoula !!!e;o mpampas kamarone ;pires 20 kilakia e ;nai alla gennas pio syntoma apo oles mas...stin mikri posa eixes pare;

kardoula me geia!!!!!kai formakia gia ton bebouli sou e;bikes ston mina sou;

georgia ....oloi tha sou dosoun mia simvouli ...i felia exei dikio molis genisoun ginonte ginekologoi oloi....

etimoi oi kourambiedes ...kouklakia ginane!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...