Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

      Όλα 3ης είναι. Τα κρυοσυντηρουμε 3ης ημέρας γιατί είχα μείνει έγκυος με 3ης οπότε θα ακολουθήσει το ίδιο ο γιατρός. 
      ευχαριστώ πολύ 🥰

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Καλή επιτυχία σε όσες φτιάχνουν γλυκάκια, εγώ λεώ να δοκιμάσω να κάνω γαλακτομπούρεκο, αν θα έχω χρόνο και όρεξη!

Είμαι στο γραφείο του άνδρα μου και είναι ένας παλιοηλίθιος που με έχει εκνευρίσει!!Ο άντρας μου είναι πολ. μηχανικός και ο πελάτης αυτός θέλει κάτι αλλαγές σε ένα ξενοδοχείο που έχουν φτιάξει για να πάρει έγκριση από ΕΟΤ, το πρόγραμμα λήγει Τετάρτη και τώρα το θυμήθηκε..και του λέει ο άντρας μου θα προσπαθήσω να τα τελειώσω εγκαίρως και η απάντηση του? " έλα ρε φίλε, βαριέσαι? Δυό γραμμές είναι να τραβήξεις!!" Ακούστε ρε γμτ!Πώς μου την δίνουν αυτοί οι άνθρωποι..και φανταστείτε ότι είναι δικηγόρος, που μια παράσταση κάνει στο δικαστήριο και παίρνει 200 ευρώ και ο άντρας μου τώρα δεν θα του πάρει τίποτα!Πως με εκνευρίζουν αυτοί που απαξιώνουν τη δουλειά του άλλου!!

Τέλοσπαντων...χθές με πήραν τηλ και έφεραν τα έπιπλα της μπεμπούλας μας!! Πόσο χάρηκα!! Αυτό σημαίνει πως μετά τα Χριστούγεννα, ξεκινάμε να φτιάχνουμε και εμείς!!!Βρε μανούλες που φτιάχνετε, βάλτε φωτό να βλέπουμε και εμείς...

Αυτό που θέλουμε ακόμα είναι φωτιστικό οροφής. Εσείς που λέτε να πάρετε επιδαπέδιο, σκεφτείτε πώς όταν μεγαλώσει το μωράκι μπορεί να είναι επικίνδυνο, πάρτε ένα τοίχου, έχει πολύ ωραία και οικονομικά το ΙΚΕΑ. Εγώ πήρα 2 ροζ μαργαρίτες, νομίζω 10 ευρώ η μία...

Φιλάκια σε όλες και χαδάκια πολλά στις τεράστιες κοιλίτσες!

Άσχετο:περπατάω στο δρόμο και βλέπω τον εαυτό μου στις βιτρίνες και μου έρχεται να βάλω τα γέλια!Πωπω..σαν φρεγάτα με τεράααααααααστια πρύμνη και πλώρη!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...!!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μόλις τελείωσα!!!

ίνκα είναι δυνατόν;;;; σου επηρέασαν οι ανταύγειες το μυαλό;;; είσαι σοβαρή;;; είσαι μια κούκλα και θα ξαναγίνεις έτσι όπως ήσουν και ακόμα καλύτερη!!!! άντε μην τα πάρω!!! τι να πουν κι άλλες δηλαδή! αντε!!!!!

πώς ανεβάζω φώτος κατευθείαν στο καφέ;

http://www.facebook.com/photo.php?pid=3562366&l=5282e81d33&id=602621665

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!1

Εγω παλι ειμαι μεσα στα νευρααααααααααααααα σημερα..!

Μου φερανε τα επιπλα του μπεμπη εχτες....η κουνια μια χαρα η αλαξιερα ομως καταγραττζουνισμενη...τους πηρα εχτες τηλ. κ τους ειπα να μου φερουν καινουργια απο αυτα που ειναι γρατζουνησμενα....οκ....οκ...

ερχεται σημερα ο αλουμινας να μου κανει μια κατασκευη εξω για να βγαλω το στεγνωτηριο...ανοιγω τα πατζουρια κανουν την δουλεια τους αυτoι, κ εγω παρατηρω παλι καλυτερα την αλαξιερα..κ παθαινω εγκεφαλικο..!!!!1

Ειναι οοοοοοοοοοοολη καταγρατζουνισμενη!!!!!!!!Τα παιρνω κρανιοεγκεφαλικα....κ τους ξαναπαιρνω τηλ...κ απαιτω να μου φερουν αλλη καινουργια αλαξιερα ...κ τους ειπα σε περιπτωση που ειναι κ αυτη χαλια..να την παρουν κ να μου δωσουν τα λεφτα μου πισω!Θα μου απαντησουν την Δευτερα για το ποτε θα την εχω!

Τους εκραξα για πολυ συντομα...γιατι εγω κοντευω να γεννησω κ θελω να πλυνω γτα ρουχα του μωρου κ να τα τακτιποιησω..αλλα για να γινει αυτο πρεπει κ να ξεμυρισει πρωτα!!!!!!!!! Θα γινει της...... το καγκελο....αν δεν μου την φερουν νωρις!!!!!!!!!!

Παω μετα εξω στον αλουμινα ..του λεω πως παμε τελειώνουμε; ναι μου λεει..αλλα εχουμε ενα προβλημα....!!!!!!Ξανα στην κρανα η ραμονα..λεω τι;

¨φεραμε λαθος σκεπαστρο μου λεει....πιο μικρο δηλαδη...κ πρεπει να παμε Πετρουπολη στο μαγαζι να φερουμε αλλο¨μου λεει-...

ποποοοοοοοοοο...Ποιος ειδε τον Θεο κ δεν τον φοβηθηκε..

σε εξαλη κατασταση εγω.....γιατι μου εχουν αφησει ενα δωματιο μπουρδελο....τωρα τον περιμενω κατα τις 5 να ερθει!κ αν βρεξει την βαψαμε!!!!!αντε να δουμε πως θα το τελειωσει..κ θα πρεπει να καθαριστει κ να στεγνωθει καλα για να μπει μεσα το στεγνωτηριο!!!!!!!!

+ οτι μου φερανε χαάσμενο στρωμα στο καναπε κρεβατακι, κ θα μου το αλλαξουν στις 19 του αλλουνου,..γιατι κλεινουν τωρα..τα ακουσανε χοντρα κ αυτοι...κ οι κυλινδροι του καναπε ..τα μαξιλαρακια δηλαδη , τα πλαινα..λαθος κ αυτα....τα ακουσανε κ αυτοι!!!!!!!!!!!

Κ δεν ειναι ρε κοριτσια τοσο οτι δεν θα γινει η δουλεια..οκ θα γινει ..κ θα μου φερουν τα σωστα...αλλα ειναι η ταλαιπωρια μου , κ τα τηλεφωνα που κανω συνεχεια.-...κ ειναι κ γιορτες κ πανε λιγο πιο πισω τα πραγματα!!!!!!!!

Αν μου ξανακαννουν λαθος.......θα πεσει ακομα πιο χοντρο χωσιμο!!!!!!!!!!

Για να δουμε!!!!!!!!!

Ινκακι..μια χαρα θα γινεις παλι κοριτσακι...λιγο πολυ ετσι ειμαστε ολες...κ εμενα με πιανουν κατα καιρους αυτα....αλλα αυτοσαρκαζομαι με λεω φαλαινα κ ορκα..κ μετα γελαω..χαχαχαχα γιατι ξερω οτι παλι θα γινουμε σουπερ ντουπερ κορμαρες..χαχα

Mummycool πολυ μου αρεσσουν οι κουραμπιεδες σου, φαινονται ΄πολυ γιαμι....κ τα μελομακαρονα!!!!!!!!! κ του χρονου με γτο καλο...με τον γιο σου!!!!!

Ιωαννα ..να ερθω να τα χωσω τωρα που εχω ρεντα;;;;;;;ακους εκει κατι πραγματα!

Κατερινακι....θα περασεοι ο καιρος κοριτσακι...κ σκεψου τωρα εισαι στο τελος..οποτε αλλη ψυχολογια...

κ εγω ημουνα εσωκλειστη κ ξαπλα τους πρωτους 2.5 μηνες!!!!!!!!!

Υπομονη αγαπακια μου ..κ σε λιγο καιρο θα τα κραταμε αγκαλιιιιιιιιιτσαααααααααα....

Κοριτσια τρελλα νευρα τωρα σας λεωωωωωωωωωω!!!!!ααααααα

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Επεξεργάστηκαν by ramonitsa

 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!1

Εγω παλι ειμαι μεσα στα νευρααααααααααααααα σημερα..!

Μου φερανε τα επιπλα του μπεμπη εχτες....η κουνια μια χαρα η αλαξιερα ομως καταγραττζουνισμενη...τους πηρα εχτες τηλ. κ τους ειπα να μου φερουν καινουργια απο αυτα που ειναι γρατζουνησμενα....οκ....οκ...

ερχεται σημερα ο αλουμινας να μου κανει μια κατασκευη εξω για να βγαλω το στεγνωτηριο...ανοιγω τα πατζουρια κανουν την δουλεια τους αυτoι, κ εγω παρατηρω παλι καλυτερα την αλαξιερα..κ παθαινω εγκεφαλικο..!!!!1

Ειναι οοοοοοοοοοοολη καταγρατζουνισμενη!!!!!!!!Τα παιρνω κρανιοεγκεφαλικα....κ τους ξαναπαιρνω τηλ...κ απαιτω να μου φερουν αλλη καινουργια αλαξιερα ...κ τους ειπα σε περιπτωση που ειναι κ αυτη χαλια..να την παρουν κ να μου δωσουν τα λεφτα μου πισω!Θα μου απαντησουν την Δευτερα για το ποτε θα την εχω!

Τους εκραξα για πολυ συντομα...γιατι εγω κοντευω να γεννησω κ θελω να πλυνω γτα ρουχα του μωρου κ να τα τακτιποιησω..αλλα για να γινει αυτο πρεπει κ να ξεμυρισει πρωτα!!!!!!!!! Θα γινει της...... το καγκελο....αν δεν μου την φερουν νωρις!!!!!!!!!!

Παω μετα εξω στον αλουμινα ..του λεω πως παμε τελειώνουμε; ναι μου λεει..αλλα εχουμε ενα προβλημα....!!!!!!Ξανα στην κρανα η ραμονα..λεω τι;

¨φεραμε λαθος σκεπαστρο μου λεει....πιο μικρο δηλαδη...κ πρεπει να παμε Πετρουπολη στο μαγαζι να φερουμε αλλο¨μου λεει-...

ποποοοοοοοοοο...Ποιος ειδε τον Θεο κ δεν τον φοβηθηκε..

σε εξαλη κατασταση εγω.....γιατι μου εχουν αφησει ενα δωματιο μπουρδελο....τωρα τον περιμενω κατα τις 5 να ερθει!κ αν βρεξει την βαψαμε!!!!!αντε να δουμε πως θα το τελειωσει..κ θα πρεπει να καθαριστει κ να στεγνωθει καλα για να μπει μεσα το στεγνωτηριο!!!!!!!!

+ οτι μου φερανε χαάσμενο στρωμα στο καναπε κρεβατακι, κ θα μου το αλλαξουν στις 19 του αλλουνου,..γιατι κλεινουν τωρα..τα ακουσανε χοντρα κ αυτοι...κ οι κυλινδροι του καναπε ..τα μαξιλαρακια δηλαδη , τα πλαινα..λαθος κ αυτα....τα ακουσανε κ αυτοι!!!!!!!!!!!

Κ δεν ειναι ρε κοριτσια τοσο οτι δεν θα γινει η δουλεια..οκ θα γινει ..κ θα μου φερουν τα σωστα...αλλα ειναι η ταλαιπωρια μου , κ τα τηλεφωνα που κανω συνεχεια.-...κ ειναι κ γιορτες κ πανε λιγο πιο πισω τα πραγματα!!!!!!!!

Αν μου ξανακαννουν λαθος.......θα πεσει ακομα πιο χοντρο χωσιμο!!!!!!!!!!

Για να δουμε!!!!!!!!!

Ινκακι..μια χαρα θα γινεις παλι κοριτσακι...λιγο πολυ ετσι ειμαστε ολες...κ εμενα με πιανουν κατα καιρους αυτα....αλλα αυτοσαρκαζομαι με λεω φαλαινα κ ορκα..κ μετα γελαω..χαχαχαχα γιατι ξερω οτι παλι θα γινουμε σουπερ ντουπερ κορμαρες..χαχα

Mummycool πολυ μου αρεσσουν οι κουραμπιεδες σου, φαινονται ΄πολυ γιαμι....κ τα μελομακαρονα!!!!!!!!! κ του χρονου με γτο καλο...με τον γιο σου!!!!!

Ιωαννα ..να ερθω να τα χωσω τωρα που εχω ρεντα;;;;;;;ακους εκει κατι πραγματα!

Κατερινακι....θα περασεοι ο καιρος κοριτσακι...κ σκεψου τωρα εισαι στο τελος..οποτε αλλη ψυχολογια...

κ εγω ημουνα εσωκλειστη κ ξαπλα τους πρωτους 2.5 μηνες!!!!!!!!!

Υπομονη αγαπακια μου ..κ σε λιγο καιρο θα τα κραταμε αγκαλιιιιιιιιιτσαααααααααα....

Κοριτσια τρελλα νευρα τωρα σας λεωωωωωωωωωω!!!!!ααααααα

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Καλε τι εν΄ολα τουτα με το δικιο σου κοριτσακι!!

Εγω σημερα ολη μερα κατι κανω πως καταφερνω κ' ειμαι μονιμα στη γυρα δε ξερω!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

kalispera manoules!!!!!!

mammycool,kai tou xronou !!!!!poly oraia glyka sou !!!!!

ramonitsa ,panikos e?ti ginete ekei ?telika stin ellada an den valeis foni den kaneis tin douleia sou!!!!distixos ...elpizo sintoma na deis ta pragmata sou na benoune se mia sira!!!!

katerinaki mpravo pou eisai kalitera ....tha kasanasikotheis tha deis ....thank you ta kala sou logia !!!!!!

georgia ,thank you kai se esena.... exeis dikio esy exeis kai to tripima .......na min imaste axaristes ....kai na einai gera ta morakia mas !!!!!!!emeis se ena mina tha ksanavroume ton eayto mas .

koritsia ,pirame to likno simera ..theovaro !!!o adroulis exei kopsomesiastei!!!!!..tha to stisoume pio meta...

a episis psonisa ...gia na anevo psixologika !!!!!!!:):):)pira mpotes pou mou tis ekane doro o adroulis gia ta xristougenna !!!!!kai ena foremataki !!!!!...ithela na kano oikonomia alla gineka eimai ki ego na min exo kati na valo stis giortes e?:):):)

itan omorfa simera stin kifisia ..oti ki an ekana skeftomouna tin foufoula !!!!!!eixe trela promotion ston pezodromo tis kalogirou ...parizakia ifantis, kafedes ,sokolates ,hot dog ,zografizane ta paidakia me mpogies ..ola tsampa kai ta paidakia itan toso xaroumena!!!!toso eytixismena!!!!!!tou xronou i foufoula mou .....ax den mporo tha trelatho !!!!!!!

sas eyxaristo oles gia tin simparastasi sas ...den tha afiso na me kasnaparei apo kato !!!!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσια. Ειχαμε πάει το πρωι για doppler. Μια χαρά, 1396, ειχε ομως τα χερια του μπροστά στο πρόσωπο και δεν μπορουσαμε να βγαλουμε τρισδιαστατη. Το πουλακι του ομως δεν ντραπηκε να μας το δειξει. Ξανα ραντεβου τωρα 13/1.

Τα Χριστουγεννα θα κανουμε τραπεζι σπιτι το μεσημερι και πηρα μια στολη Αγιου Βασιλη και προσπαθω να πισω τον αντρα μου να ντυθεί και να μοιρασει δωρα στα μικρα που θα ειναι, "θα βαλεις κι ενα μαξιλαρι από μεσα στην κοιλια κι ετοιμος", του λεω. "Και γιατι δεν ντυνεσαι εσυ που την εχεις ετοιμη την κοιλια?" μου απαντάει....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σκεφτομαι πως αν ειναι τοσο ωραια φετος που εχουμε τα μωρακια στην κοιλια, φανταστειτε τι εχει να γινει του χρονου που θα τα εχουμε αγκαλιτσα!!

Σημερα ημασταν και εμεις όλο βολτιτσες.... Πηρα ενα παντελονακι πολυ όμορφο και ενα ρουχαλακι της μπεμπουλας ακομα πιο ομορφο.... Θελαμε να κατεβουμε και στο κεντρο τωρα το απογευμα αλλα μας τα χαλασε ο καιρος...:( Ελπιζω αυριο να τα καταφερουμε.....

Ινκα , τι ειναι αυτα που ακουω?? Μελαγχολιες??? Απαγορευεται!!! Μονο χαμογελα και χαρουλες... Του χρονου θα ειμαστε πάλι κορμαρες και θα εχουμε και τις κορες μας αγκαλια!!! Φαε και ενα μελομακαρονο να γλυκαθεις!!!

Mummycool τα γλυκακια σου εγιναν καλα? Βαλε καμια φωτο να δουμε (φατε ματι ψαρια που λενε...). Σημερα εφαγα και εγω ενα μελομακαρονο αλλα οταν ειδα που εφτασε το ζαχαρο παρολιγο να παθω εφραγμα... Αρα πρωτο και τελευταιο... Αντε και του χρονου παλι!!

Καρδουλα το πηρες το email? Αντε βρε φιλεναδα φτιαξτο αυτο το λαπτοπ πια... ή αλλιώς.... ακολουθησε την συμβουλη της Μummycool!!! :-)


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια και μπεμπάκια!!!!

Ραμονίτσα, Ιωάννα δικιο εχετε αλλα προσπαθηστε να χαλαρώσετε.. οσο μπορειτε φυσικά!!!

κατερινάκι υπομονή!!

Νατάσσα πολυ καλά, μεγαλώνειι!!!! Ισως στις 13 να καταφέρετε να δείτε φατσουλα!!!

Εμεις την ειδαμε για λιγο στο Β ' επιπέδου, αλλα χαλασε ο εκτυπωτής και δεν εχουμε φωτογραφία.. σνιφ..σνιφ.. απο τοτε δεν μας εχει ξανακάνει την χαρη η κορη μας!!!

Γιώτα με γειαααα!!! και εγω τρελάινομαι να της ψωνίζω.. με δυσκολία συγκρατουμε.. αλλα ενα δωράκι για τα Χριστουγεννα θα της παρω!!! Εξάλλου και στην πιτα που θα κόψουμε φέτος η κορουλα μας θα εχει το κομμάτι της, ας μην εχει γεννηθει ακομα.. ειναι εδω!!! :)

Λοιπον μπηκα για να σας γράψω για κατι που μολις τωρα ανάλυψα!!! Εγω εχω παρει μπιμπερο γυαλινα της κικκο!!! Και πηρα και τις εξτρα τις θηλές για νεογέννητα, που μοιαζουν με την θηλή της μητέρας και εχουν βαλβίδα για να περνά ο αέρας και να μετριάζει τον λοξυγγα και τους κολικους!!!

ΕΕ πάω σημερα να φτιάξω τα μπιμπερο (αλλαγή κ' τρύπημα θηλών) και τι να δω; Οι θήλες που μας εδωσαν απο το Λητώ δεν κάνουν για τα μπιμπερο!!!!!! Η βάση τους ειναι μεγαλύτερη απο το χείλος του μπιμπερο!!! Οταν ερθουμε Αθηνα θα δω αν μπορουμε να αλλαξουμε κατι!!

Καλου κακου να τα τσεκάρετε και εσεις!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά ο μπέμπης νατάσσα!!!

ραμονίτσα ψυχραιμία!! αυτά να είναι τα προβλήματά σας σου εύχομαι!!!

γιώτα σας ζηλεύω από τη μια εσάς τις κοριτσομάνες για τα ψώνια, από την αλλή τα αγοράκια είναι πιο οικονομικά ε;;

έβαλα φώτο στο fb έχω και το link παραπάνω, έκανα συνταγή του Παρλιάρου, μέχρι στιγμής μόνο από ένα δοκίμασα .. όλο σοκολατένια γλυκά ονειρεύομαι

Η μέση μου με έχει πεθάνει.......αρχίσαμε....εμ τόσο βάρος τι να σου κάνει;;;

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι εγώ αλλά κοιμόμουν από τις 11 οπότε μια χαρά!

μη σου πω τι όνειρα έβλεπα εγώ η στερημένη!!!

εδώ έχει πολύ σκ...καιρο και δεν έχω καμία διάθεση να πάω πουθενά


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα!!!

και εδω εχει πολυ σκ καιρο... ειναι πολυ ωραια!! ο αντρουλης μου μοσχοβολησε το σπιτι γαλλικο καφε με αρωμα καραμελα και εκανε σουπερ κυριακατικο πρωινο και εγω αναψα το τζακι.... αλλες εποχες θα ειχε και συνεχεια αλλα σημερα ηταν μεχρι εδω!!! (χιχι) την συνεχεια την βλεπουμε στον υπνο μας...

ελπιζω μονο να μην πιασει καμια βροχη γιατι θελω να παμε βολτιτσες το απογευμα στην χριστουγεννιατικη αθηνα...

Mummycool η αληθεια ειναι πως τα κοριτσιστικα ψωνια ειναι πιο γουτσι - γουτσι αλλα παρασυρεσαι και αδειαζεις το πορτοφολι πολυ γρηγορα!!!!

αντε κοριτσια καλη Κυριακη σε ολες!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...