Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αντε με το καλο να σταματησετε κοριτσια!

Βουδα, σιγα καλε που θα σε πιασει μελαγχολια ;;;;;;;;;; θα σε αφησει καθολου το μπεμπακι σου ;;;;;;;οοοοοοοοοχιιιιιιιι!! χαχα

Αραξε σπιτσκι σου με το μωρακι...κ ξεχνα την δουλεια για λιγο καιρο!

Αν μας πιανει αγχος ε; Προσωπικα πολυ! αλλα λεω θα τα καταφερω...αλλες πως τα κανουν..ειναι μεχρι να γνωριστουμε κ με τα μπεμπακια..μετα παιχνιδακι θα μας φαινονται...

Ανυπομονωωωωωωωωωωωωωωωωωω να εξερευνησω τον κοσμο του ζυμαρουλη μου!!!!!!!!!!:tongue::P:D;)

Επεξεργάστηκαν by ramonitsa

 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχ να ξερες bouda πόσο σε καταλαβαίνω...

κι εγώ κάπως έτσι νιώθω... δεν είμαι έτοιμη να σταματήσω, μόνο πήρα άδεια 28-31/12 και λέω να δουλέψω και την πρώτη βδομάδα του νέου έτους... 11/01 έχω ραντεβού με τη γιατρό

χθες πήγα στο πρενατάλ για σεμινάριο με μαία και η μαία ήταν της γενικής κλινικής (εκεί που θα γεννήσω) και εκτός των άλλων μας είπε ότι πρέπει να χουμε ρόμπα τοκετού (ή ένα μεγάλο t-shirt) και παντόφλες για την αίθουσα ωδυνών...είναι δυνατόν να μη μας δίνουν οι τσιγκούνηδες;;;

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

είχα κάνει κι εγώ παραγγελία από το mytoys.de και φτάσανε στην Αθήνα σε 5 μέρες!! αν πετύχεις και σε προϊόν με έκπτωση σούπερ!!

πχ παρήγγειλα κρεμαστό παιχνίδι για πάνω από την κούνια της βαφτισιμιάς 30 ευρώ και στο πρενατάλ το βρήκα 60.


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Koritsia δειτε αυτο το site εχει ωραια παιδικα χαλια,

http://www.halia.gr/

εμενα μου αρεσει αυτο γιατι δεν εχει φιγουρες παιδικες...κ δεν θελω να παρω παλι φιγουρες κ το φορτωσω το δωματιο γιατι εχω βαλει την ταπετσαρια με τον Γουινι κ τους φιλους του οποτε θελει κατι πιο ουδετερο..για πειτε την γνωμη σας...βεβαια θα παω να δω κ αλλα..

http://www.halia.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=969&category_id=71&option=com_virtuemart&Itemid=56


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πόσα δώσατε για την πάντα του κρεβατιού;;;;

An milas gia tin adiabroxi pana pou prostaeuei to stroma, dosame 5euro apo sta Jumbo Bebe :) pigame kai pirame allo ena tis proalles gia to deutero moro :)

alla molis tora prosexa oti milas gia tin panta tou krebatiou...ha ha...nomizo eixame parei apo ta mothercare alla den thimamai....

Επεξεργάστηκαν by Τινακι

ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσαρες πως είστε μια χαρουλα βλεπω, μακαρι!!!! Ψωνισα τα τελευταια για τη βαλιτσουλα μου φυγε ενα βαρος αντε τωρα να πλυνω και τελος!

mumycool εμενα με καποια εκπτωση μου πηγε 80Ε η παντα!!

Σας φιλω!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalimera manoules!!!!!

xtes me evgaze o adroulis mou photos me tin kainourgia fotografiki mixani(tou tin pira doro gia tin kori tou)kai otan eida tis fotografies efaga friki ...progoulia,magoula ..den imouna ego ....imoun o rofos!!!!!na mi sas ta polilogo piga sto domatio kai eklega ....ntropi mou olokliri gineka to ksero ..eytixos den kratise poli giati perimena filous ..ekatsa ston kathrepti kai elega gia egios eisai koukla ,eisai koukla..kai siniltha ...

i alitheia einai oti exo arxisei kai prizome vre koritsia ....alla den prepei na me pernei apo kato ...e?

simera tha pame na paroume likno!!!!!

koritsia perimeno photos apo apo ta melomakarona sas !!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Τι κανετε? Εγω οπως παντα στον καναπε μου:PΣημερα κλεινω 5 μερες εγκλεισμου και εχω αρχισει και τα παιζω.. Καρδουλα σημερα μπαινεις στον 9ο??Με το καλο κοπελα μου πως περασε ετσι ο καιρος!!!! inka μην ακουω βλακειουλες πρηξιμο ειναι ολο αυτο που βλεπεις μετα θα φυγουν ολα ετσι κι αλλιως ολες οι εγκυουλες ειναι κουκλες:D Εγω ευτυχως ειμαι καλυτερα απο συσπασεις εχουν υποχωρησει αρκετα βεβαια συνεχιζω το πρεπαρ αν διωρο και βλεπουμε

Καλο σκ να εχουμε ολες!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!!! τι ωραια τα μελομακαρονα μπραβο νοικοκυρουλες!!!! inkaki τι ητοπαθεια ειναι αυτη ελα ανεβα !!!! Μετα θα μαστε παλι θεες!! και γω πρησμενη ειμαι τα χειλή μου ματωνουν συνεχεια δε μπορω να περπατησω, το βραδυ ξυπναω 40 φορες για να παω τοαλετα, και τρυπιεμαι και 6 φορες τη μερα για να μετραω το ζαχαρο!!! Αυτα για να δεις οτι δεν εισαι μονη σου !! Δε το βαζουμε κατω ομως εεεεεε!!!! Κοντευουμε!!!

Κατερινακι υπομονη και γω στην αρχή για 4 μηνες ημουν εγκλειστη με χαπια και ξαπλα θα περασει!!! και μετα ουτε που θα το θυμομαστε!!!!

φιλακια πολλα!!!

Τα επιπλακια κοριτσια μυριζουν ακομα δεν εχουν ξεμυρισει ευτυχως τα πειραμε νωρις!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...