Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

      Όλα 3ης είναι. Τα κρυοσυντηρουμε 3ης ημέρας γιατί είχα μείνει έγκυος με 3ης οπότε θα ακολουθήσει το ίδιο ο γιατρός. 
      ευχαριστώ πολύ 🥰

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ξέρεις εμείς εχουμε το τεράστιο προβλημα χώρου και μεταθέσεων και παλεύουμε να εχουμε οσο πιο λίγα πράγματα γίνεται. Δεν γινεται να αγοράζουμε πραγματα που θα χρησιμοποιήσουμε μονο 2-3 μήνες και να τα κουβαλάμε μετα ανα τρια χρόνια στην εκάστοτε πολη που θα μένουμε. Ηδη εχουμε παρα πολλα.

Δεν πηραμε το πακέτο της περ περεγκο με το πορτ μπεμπε γιατι θεωρήσαμε πως θα μπει η κουνια, και τωρα δεν μπορω να σκάσω αλλα 60-80 ευρω για την καλαθουνα. Εξου και σκέφτηκα την λύση του παρκοκρέββατου το οποίο ειναι κάτι που ετσι κι αλλιως θα αγοράζαμε!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις εμείς εχουμε το τεράστιο προβλημα χώρου και μεταθέσεων και παλεύουμε να εχουμε οσο πιο λίγα πράγματα γίνεται. Δεν γινεται να αγοράζουμε πραγματα που θα χρησιμοποιήσουμε μονο 2-3 μήνες και να τα κουβαλάμε μετα ανα τρια χρόνια στην εκάστοτε πολη που θα μένουμε. Ηδη εχουμε παρα πολλα.

Δεν πηραμε το πακέτο της περ περεγκο με το πορτ μπεμπε γιατι θεωρήσαμε πως θα μπει η κουνια, και τωρα δεν μπορω να σκάσω αλλα 60-80 ευρω για την καλαθουνα. Εξου και σκέφτηκα την λύση του παρκοκρέββατου το οποίο ειναι κάτι που ετσι κι αλλιως θα αγοράζαμε!!

Ωχ κατάλαβα! Και εγώ μην νομίζεις ενα πορτ μπεμπε με 29ευρώ είχα παρει απο πρατήριο, αφού ειναι κάτι που το χρησιμοποιούμε πολύ λίγο!!! Αν το δωμάτιο του μωρού είναι κοντά στο δικό σας εγώ θα σου πρότεινα να το βάλεις κατευθείαν εκεί! Αλλά όταν έρθει και το μωρό στο σπίτι θα δεις τι σε βολεύει αφού κάνεις τις δοκιμές σου!;)


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια σήμερα είναι πολύ διαολεμένη η μέρα στη δουλειά....

Τα έχω παίξει!!! Τρέχω απο το πρωι και τελειωμό δεν έχω....

Τα νεύρα μου!!!!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα κι αυτό για μολυσμένο βρεφικό γάλα. Ρίξτε μια ματιά. Ίσως να σας ενδιαφέρει....

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=1086789&lngDtrID=244


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia!!!!

xerome pou imaste oles kala !!!!ego piga kai ekana antavgies kai niotho alos antropos !!!!!lampo tora!!!!:)

ta xerakia mou kai to prosopo exoun pristei tis teleytaies meres ..esas?episis me pianei treli nysta to mesimeri ....zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kai ponokefalos ...

ego kounoupiera den pira ...afou tha einai xeimonas ...xriazete na paro?

kardoula ,ego mono ena zevgari botakia tha paro me xamilo takouni giati den exo xamilo papoutsi ...kai ta podia prizonte....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!

gia rouxa egimosinis kala ,tha vreis sto formes stin kifisia...ego den tha ta akoubiso...den exo na pao kai kapou poli kala...

litsaki ,ayto to gala oute i mana tou den to kserei!

emeis psonisame baniera !mou tin ekane doro i thia mou xtes !baniera me vasi (benei pano apo tin lekani tis toualetas )apo to bebe zou...


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια σας χαιρετώ! Καλό ΣΚ να έχουμε, τα λέμε απο Δευτέρα!!! Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!

Βρε Λιτσάκι, πότε θα σταματήσεις? Εμένα η τελευταία "νόμιμη" μέρα στη δουλειά ήταν προχθές.. Δεν ξέρω πότε θα σταματήσω.. το σκέφτομαι


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Ινκακι με γειά τα πράγματα!! Εμείς πήραμε λίκνο με κουνουπιέρα, και θα βάλω και στην κούνια, αλλά έχουμε κουνούπια λόγω κήπου μάλλον (Αυτός ο κήπος με έχει φάει με τα ζωντανά του...)


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.....:D

Ελπιζω να ειστε ολες καλα...

Καλε Ελιτακι..προσεχε ρε κοριτσακι...με την κοιλια στο στομα τωρα!

Ινκα με γεια το μπανακι σας!!!!θα απολαμβανετε το πλιτσι πλιτσι ε;χαχα

Αχ..Μαρακι απο θεμα χωρου ....ενα προβληματακι κ εγω το εχω...ας στριμωχτουμε για λιγακι δεν πειραζει...κ εμενα η κουνια δεβ πολυχωραει διπλα στο κρεββατι μου..αλλα την εχω βρει την λυση..θα στριμωξω λιγο τον αρρεν..χαχα

Κοριτσια μου ηρθαν κ εμενα σημερα τα επιπλακια του μπεμπη μου!!!!!!!!!!Αχ ειναι πολυ γλυκα...μωλις μπουν τα παντα κ η κουνουπιερα κ πανω στην αλλαξερα αυτο το καλυμα θα ειναι ακομα πιο γλυκα...:P

Τωρα μου μενει χαλακι παιδικο να παρω κ ενα φωτιστικο δαπεδου παιδικο...

Ακομα βεβαια δεν εχω παρει παρκοκρεβατο...αποστειρωτη, καροτσι, καθισματακι αυτοκονητου!!!!!!ποπο ρε κοριτσια ενα σωρο πραγματα εχουν τα μωρακια!:P:tongue:

Φιλακια σε ολες!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Βρε Λιτσάκι, πότε θα σταματήσεις? Εμένα η τελευταία "νόμιμη" μέρα στη δουλειά ήταν προχθές.. Δεν ξέρω πότε θα σταματήσω.. το σκέφτομαι

Θα σταματήσω στις 23.

Κανονικά έπρεπε να σταματήσω στις 15 αλλά τι να κάνω...??


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ελπίζω να κάτσω μέχρι μέσα Ιανουαρίου

Θα βαρεθώ σπίτι μόνη μου από τώρα...

Και με πιάνει κατάθλιψη όταν σκέφτομαι ότι θα αργήσω να ξαναγυρίσω στο γραφείο

Βρε κορίτσια, δεν σας πιάνει άγχος για το τί θα κάνουμε μόλις γεννηθούν τα μικρά μας? Εγώ ανυπομονώ αλλά φοβάμαι πάρα πολύ. Πώς θα είναι, αν θα τα κάνω σωστα, αν αν αν , χίλια αν... Ενώ την δουλειά μου την ξέρω απ'έξω και ανακατωτά και δεν με φοβίζει τίποτα...


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...