Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

      Όλα 3ης είναι. Τα κρυοσυντηρουμε 3ης ημέρας γιατί είχα μείνει έγκυος με 3ης οπότε θα ακολουθήσει το ίδιο ο γιατρός. 
      ευχαριστώ πολύ 🥰

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

vre koritsia!!!!ipa na lipso ligo na kano kai kamia douleia ....kai ti diavazo ...

giota ti itan ayto pou epathes?efialtikes stigmes ...ti sou ipane ?apo to stomaxi ?apo to agxos ?apo ta farmaka?apo ti einai ola ayto ?exo katatromaksei ...kala kai anti na se frontizoun na se stresaroun kai allo me ton yperixo?kai apo pou kai os pou kanoun i maies yperixo!!!...ti eksetaseis sou kanane ?

katerina ,kala apotelesmata !!!!kai xalara mi kourazese !!!!!

maria ,allo kai touto ...to tremoulo itan apo ta yutopar i apo to kryo? aytos o giatros sto ika ...pos ipame oti ton lene pou ferete se egyo gineka me tetia agenia?kala den iparxei allos ekei konta na akousei ;..ti kanei o kosmos otan akouei tetia den yperaspizete mia egyo?..alla ti leo tora?

silvi ,ki ego eperna yutopar gia 2 mines ...fernoun taxikardia kapies fores ,oxi panta. to magnisio einai mia xara ...alla polla den perneis se magnisio?to miso ana 8oro einai ligo ..opote mporei na mi se piraksei katholou!!!!

eleonora ,perastikoulia !!!tha tromakses e?

ramonitsa?ti itan ayto ?pos egine kai espase /ego den katalava...fantazome tin stenoxoria sou na sou spaei to kalo sou servitsio...kai tetia epoxi pou exoume alla eksoda ...

ti na po ...perstika !!!!na einai kala ta morakia mas !!!!kai o theos mazi mas !!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Βρε κοριτσακια καλησπέρα τι πάθατε όλες. Τι καντεμομερα ειναι αυτή. Κατι ξερω εγω που τοχω ρίξει στον υπνο. Ελπιζω να μην τυχει τιποτα αλλο κι εγω πάω στο γιατρό τωρα το απογευμα. Περαστικα σε όλες και προσέχετε βρε κορίτσια. Και δεν είναι και Παρασκευη και 13 ή κατι τε΄τοιο. Εγώ σημερα δεν εχω βγει έξω ακόμα τωρα θα βγω. Ουφ αγχωθηκα με οσα διαφβασα. Μηπως να φοράγαμε κανα μάτι η κάτι τετοι?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελιτακι ..με τα καλα νεα απο τον γιατρο!:D

Σιιλβυ μου...απο οτι ξερω κ αυτα φερνουν..η Ινκα τα εχει παρει κ ξερει...αλλα ειναι σαν ta prepar οποτε...ειναι το ιδιο πραγμα..εμενα το μισο πρεπαρ ανα 8ωρο μου εφερνε πολυ ταχυκαρδια για αυτι κ το μειωσαμε στο τεταρτο..

Ινκα αστα να πανε...ηταν τα καλα μου τα πορσελανινα κ τσα εοχα πληρωσει μια περιουσια ..το κερατο μου!!!!!

Κ τωρα ειμαι για καινουργια...κ εχουμε κ αλλα εξοδα..δεν ειμαι κ για πιατα!

Οι λαλακες το τζαμι ποιυ ακουμπαγαν τα πιατα δεν το ειχαν βιδωμενο...αλλα κολημμενο..κ το ειδα σημερα το πρωι...οποτε δεν αντεξε ολο αυτο το βαρος κ σωριαστηκε....αλλα φταιω κ εγω γιατι τι ειχα παραφορτωσει!!!!!!!

κ το τρομερο;

ειχε ερθει η πεθερα μου τη Κυριακη το μεσημερι..κ ανοιγει το ντουλαπι για να παρει ενα πιατο ..κ μου λεει....¨πολυ βαρος εχει εδω το γυαλι...μη πεσει..¨κ τις λεμε ¨μπαα¨

κ μετα απο 3 μερες εχτες τα ξημερωματα δηλ. παρτο κατω.....

κ τα ειχα ετσι ρε κοριτσια 2 χρονια...οσο καιρο ειμαι στο σπιτι..

κοιτα ποτε επεσε!!!!!!!! :mad:

καλυτερα να μασας παρα να μιλας δεν λενε;;;;; χαχαχα

Τζεντ ειδες τι χαλι ειναι;;;; αστα να πανε ..με τοσα γυαλια κ θρυψαλα κατω...εμενα αποκλειεται να μου πληρωσουν τα πιατα..γιατι θα μου πουν εοχατε τοσα πολλα..αλλα απο την αλλη αν δεν τους το πω δεν θα το ξερουν....μα καλα κ αυτοι αντι να τα βιδωσουν τα κολλησανε;;;; Ελεος..κ εμας Ιταλικα ειναι κ ακριβα μη χε....

αλλα θα τους την πω κ αυτους!

Αυτα ομως γινονται......απλα τα νευρα μας σπανε....εμεις να ειμαστε καλα κ τα μωρακια μας!;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ramonitsa,tin epomeni fora pou tha pei kati i glykia petheroula sou..mi to prosperaseis..xaxxaxaxaxxxaxaxaxaaxa!!!!!den yparxei !!!den einai kaki idea na pareis tin eteria na tous ta xoseis ligo ...kai ta misa na sou plirosoun ...ektos an variese ,..

Inkaki δεν κανω κ τιποτα αλλο σηεμρα απο το να χωνω..χαχχα

χωσιμο ΟΛΕ!

αλλα θα τους το πω κ για το ντουλαπι....μπορει να ειναι οκ κ δικο μου λαθος που φορτωσα πιατα εκει...αλλα κ αυτοι θα επρεπε να τα ειχαν βιδωσει αντι κολλησει!!!!!!!1

Τωρα κατσε..περιμενω κ αλλα 2 ντουλαπια κουζινας να μου φερουν ..θα τους τα πωωωωωωωωωωωω!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα απο τον γιατρο λοιπον τα νεα μας ειναι οτι η μπουμπου εφτασε τα 1950 πολυ καλο βαρος το αμνιακο υγρο ειναι ακομα αυξημενο αρα τα υγρα που ειδαμε δεν ηταν αμνιακα και ετσι δεν εχουμε ρηξη συνεχιζω το πρεπαρ ανα διωρο και την ξαπλα για 3 μερες ακομα και μετα πολλη προσοχη και οχι πολλεςμετακινησεις μεχρι να φτασουμε στον 9ο , στοχος μας ειναι οπωςμου ειπε ο γιατρος να φτασουμε τις 4 εβδομαδες ακομα γιατι ετσι οπως ειναι τα πραγματα δεν το βλεπουμε να παιρνουμε ολο ττον 9ο αυτα.. ουφ μου εφυγε ενα βαρος και το εχω βαλει πεισμα να καταφερουμε να γεννηθουμε στην ωρα μας:D


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι super τα νεα!!! Ειδες τελικα ??? Η μικρουλα μας τρομαξε όλους αλλα τελος καλο ολα καλα !!! Και μια χαρα βαρος εχει ....μας περνατε μια εβδομαδουλα (κατα το τικερακι ) και θα ειμαστε εδω παρεουλα μεχρι να μπουμε στον ενατο.... ετσι να το βαλουμε πεισμα ......συντροφισα καλο κουραγιοοοοο

Φιλιααααα

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Κατερινουλα τα νεακια σου αντε με υπομονη και ολα θα πανε καλα!!!

Ramonitsa, τι εγινε καποιος εχει αρνητικη ενεργεια η μου φαινεται? να της πεις οταν ερχεται να σε προειδοποιει να παίρνεις τα μετρα σου! Ξερεις σκορδα για το ματι κ΄ολα τα σχετικα!!

Πρέπει να σου παρει αλλα κανονικα εκεινη!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Ναι θα κανουμε παρεουλα μεχρι να καταφερουμε το στοχο μας!!!! Εγω παντως πηρα δυναμη απο τα σημερινα και επειδη εχει μεγαλωσει τοσο η μπεμπε μου και σταματησα να στεναχωριεμαι που ειμαι ξαπλα ετσι κι αλλιως σκεφτομαι οτι με τα μωρακια μετα θα τρεχουμε αρα τωρα ξεκουραση:P:p:p


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εμεις πριν λιγο ηρθαμε απο τον γιατρο....

η μπεμπουλα ειναι μια χαρα, ζωηρη και πανεμορφη... ξεπερασαμε τα 1500 γρ και προχωραμε ακαθεκτες!!! ευτυχως τα χθεσινα μου βασανα δεν την ακουμπησαν καθολου και ουτε το ζαχαρο της εχει κανει κανει καμια ζημια!!!

Οσο για εμενα μου σταματαει τα φαρμακα ολα μεχρι κυριακη και βλεποντας και κανοντας..............

Αντε μπορει η μερα να αρχισε χαλια αλλα τελειωσε σουπερ!!!

Κατερινα μια χαρα σε βλεπω και εσενα.... πλησιασατε τα δυο κιλα??? τελεια... και μην ανησυχεις τα κοριτσια ειναι πεισματαρικα ... θα δεις θα φτασεις μεχρι το τελος και δεν θα το παρεις ειδηση!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο και σε εσενα γιωτα!!! Αφου δεν ταλαιπωρηθηκε καθολου η μπουμπου σου χαλαλι της ολα αυτα που περνας, ειδες ομως οταν τα βλεπουμε τα σκατουλια ποση δυναμη μας δινουν και τα ξεχναμε ολα?:D


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι κατεριναμου.... μονο και μονο που τα βλεπουμε στον υπερηχο τα ξεχναμε ολα...

φαντασου οταν θα γεννηθουν που θα τα εχουμε στην αγκαλια μας και θα μας χαμογελανε.... δεν μπορω να περιμενω!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...