Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

το ιδιο ενιωσα ρε γιοτα μια την στιγμη που με επιασαν πονοι και ναμιζα οτι μου εσπασαν τα νερα και μια οταν χασανε την μικρη για κανενα 5λεπτο αληθεια σου λεω απο προχθες νιωθω οτι εχασα πολλα χρονια απο την ζωη μου με ολη αυτη την τρομαρα αφου νιωθω εξαντλημενη και κοιμαμαι συνεχεια τελος παντων αφου ειναι καλα τα μωρακια μας ολα τα αλλα περνανε.

Μαρια μου τι επαθες και εσυ? Τι εγινε ρε κοριτσια ποιος μας ματιασε???


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάκια καλημέρα ... ελπίζω να είστε καλά κι εσείς και τα μπεμπάκια σας!!!

Κι εγώ αφού είμαι καλά τι να πώ!!!!!

Εχτές καθώς πήγαινα η δικιά σου μόνη μετά την δουλειά για κάτι ψώνια δωράκια δηλ. έπεσα κάτω... όχι απλά σωριάστηκα κάτω και στραμπούληξα το δεξί μου πόδι στον αστράγαλο...

η τρομάρα μου ???? αφήστε!!!

Σηκώθηκα όπως όπως και κούτσαινα ....πήγα σπίτι και είχε πρηστεί... ο αστράγαλος.. την έβγαλα με πάγο μέχρι τις 11 το βράδυ και μετά το έδεσα.

Το μωράκι μου μια χαρά ευτυχώς υπερκινητικότατο δεν έπεσα με την κοιλιά αλλά στο πόδι.

Σήμερα στην δουλειά .... τελευταίες μέρες τι να κάνω το έχω ψηλά κι ευτυχώς δεν πονάει αλλά σίγουρα θα βαρύνει μέχρι να γυρίσω και να ξαπλώσω!!!!

Κορίτσια έβαλα τα κλάματα όταν γύρισα... φοβήθηκα τόσο πολύ...


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Ελεονόρα περαστικά σου και να προσέχεις!!

Μα τι γινεται βρε κοριτσια; θα αρχισω να πιστευω πως η Κατερινα εχει δικιο και μας ματιασαν!! :(


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eleonora μου τι να πω?.....Περαστικά σου!!

Όντως βρε κορίτσια, κάτι γίνεται! Δεν εξηγείται διαφορετικά....

Μη χειρότερα....


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι εγινε ρε παιδι μου εχω παθει πλακα!! Σε ποια να πρωτοπω να μην ειναι τιποτα και ολα περασμενα!!! Να μας βοηθησει ο θεος ολες! Να μαστε καλα!!! Υπομονη!!!

Μη το βαζετε κατω κοντευουμε!!! Αφου ειναι καλα τα μωρακια στις κοιλιτσες μας αυτο μετραει περισσοτερο!!

Φιλια Πολλα!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Είμαι και εγώ στο γκρουπ της γκαντεμιάς τι να πω.....

μολις γύρισα από τον γιατρό μου είπε ξαπλα καθόλου κούραση ούτε περπάτημα,μου έδωσε το μαγνήσιο από 2 σε 8 την μέρα και yutopar μισό ανα 8 ωρο ..Αν θυμάμαι καλά κάποια κορίτσια τα παίρνετε αυτά για πείτε μου;;


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια..:D

Αμαν καλε τι ειναι ολα αυτα;; Αρχιζω τρομαζω..φτου φτου σε ολες μας...

Κοριτσια να πω κατι; μήπως να βγαζαρε τις κοιλιτσες σας απο το αβαταρ κ να βαλετε κατι αλλο;

Δεν ξερω αλλα ειμαι λιγακι προληπτικια!

Να σας πω κ την δικια μου χθεσινοβραδυνη ιστορια να κουφαθειτε;

Εχτες λοιπον μου φερανε αυτα τα πραγματακια...περα απο το λαθος του καναπε κρεβτακι.που ακομα δε εχει λυθει το προβλημα ..παιρνω 100 τηλ..τεσπα...ειμαι κομματια....ξαπλωνω λιγακι να ξεκουραστω..κ το βραδακυ νωρις πηγαμε για φαγητο εξω...Περασαμε καλα ..πολυ το ευχαριστηθηκα..κ γυρναμε πισω σπιτι...

Κσνω ενα ντουζακι κ ξαπλωνω για υπνο..κατα τις 2.30 παει να ερθει κ ο αντρας μου στο κρεβατι, δεν προλαβαινει να ανεβει την σκαλα, τον πηρα χαμπαρι γιατι η σκαλα τριζει λιγακι..ακουμε ενα θορυβο αλλο πραγμα...εγω ετσι οπως κοιμονουνα...πεταχτηκα στον υπνο μουθ γιατι νομιζα οτι καποιοε ειχε μπει μεσα....; οτι πηραν φωτια τα λαμπακια που ειχα στο τζακι μεσα; κ εσπασε το προστατευτικο τζαμι; τεσπα..πεταγομαι απο το κρεβατι...κ ακουω τον αντρα μου να λεει..¨δεν ειναι δυνατον;;;;;;¨

τι ειχε γινει ρε κοριτσια;

εσπασε το τζαμι του ντουλαπιου μου της κουζινας που ειχα ακουμπησμενα τα καλα μου πορσελανινα πιατα, πιατελες, σαλατιερες λογω βαρους....ανοιξε το ντουλαπι κ επεσαν οοοοοοοολα κατω στα πλακακια κ σπασανε!!!!!!!!!!!!! ο θορηβος δε ; τρομακτικος!!!!φανταστειτε οοολα αυτα τα πιατα να πεσουν κ να σπανε..ευτυχως που δεν μου εσπασε κ κανενα πλακακι...

Κατεβηκα κατω κ επαθα εγκεφαλικο οταν τα ειδα..γυαλια ειχαν φτασει μεχρι την τραπεζαρια μου!!!!!

κ σημερα το πρωι ηρθε μια κοπελα κ με βοηθησε να τα μαζεψουμε!!!!!!!

μεχρι να κοιμηθω το βραδυ απο την τρρομαρα μου κ τα νευρα μου...στριφογυριζα..κ κομηθηκα αργα τα ξημερωματα!!!!!

Κοριτσια αν ελειπε ο αντρας μου το βραδυ κ ημουν μονη μονη μου θα ειχα κλειδωθει στο δωματιο μεσα με τον σκυλο μαζι..απο τον φοβο μου...μηπως καποιος μπηκε μεσα!!!!!!

Αυταααααααααααααα...!!!!!!!!!!

Ευχομαι να ειμαστε ολες καλα..κ ελεονωρα περαστικα κοριτσακι...κατσε ξεκουρασου!!!!!!Τι τρομαρα ηταν κ αυτη πια;

Γιωτα εισαι καλυτερα τωρα;

Ρε Μαρακι;;;;;;;;; δεν τον δινεις τον %/%ουστη..ελεος ...τι γιατροι υπαρχουν καλε;:mad:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια! Είμαι και εγώ στο γκρουπ της γκαντεμιάς τι να πω.....

μολις γύρισα από τον γιατρό μου είπε ξαπλα καθόλου κούραση ούτε περπάτημα,μου έδωσε το μαγνήσιο από 2 σε 8 την μέρα και yutopar μισό ανα 8 ωρο ..Αν θυμάμαι καλά κάποια κορίτσια τα παίρνετε αυτά για πείτε μου;;

Σιλβη μου ..ξεκουραση κ εσυ ε;...υπομονη..λιγο μας εχει μεινει ακομα..

Εγω παιρνω τα prepar που ειναι ιδια με τα yotopar ...παιρνω τεταρτο καθε 8 ωρες..γιατι το μισο μου φερνε τρομερη ταχυκαρδια...κ πηγαινα σαν το κομπρεσερ...!Για ποσο θα τα παιρνεις σου ειπε;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου !! Καλε τι ειναι ολα αυτα ??? Η μια μετα την αλλη ολο και κατι μας τυχαινει ...να σας πω ομως ??? πρεπει να σκεφτομαστε θετικα και να λεμε πως δεν θα περασει του "κακου" , εχουμε εμεις μικρα θαυματακια στη κοιλιτσα μας που μας φερνουν μονο γουρι !!!!!!!!! Ελα τον φαγαμε τον γαιδαρο.....αυτο να σκεφτομαστε !! ε????

Ινκα τελεια τα μελομακαρονα ... θελω και εγωωω,

Μαρακι εγω θα τον εβριζα τον ηλιθιο τον γιατρο ....ακου εκει !! πρεπει να πληρωσεις ... ρε μ%%^Ε%^3 αν ηταν να πληρωσω θα πηγαινα και εξω... δεν θα περιμενα εσενα !

Ραμονιτσα.. ασε .. εχω παθει κατι παρομοιο ..μου επεσε στα χερια στην κυριολεξια ολοκληρο το ντουλαπι με τα ποτηρια !!!!!! οταν σου λεω στα χερια στην κυριολεξια ..εντωματαξυ ηταν ενα ντουλαπι μονο του και ειχαμε δωσει και ενα καρο λεφτα ...ιταλικη κουζινα και βαλκειες να μην πω τπτ αλλο ....αλλα μου το αλλαξαν δωρεαν και μαλιστα μου πληρωσαν και τα ποτηρια μου !! Σιγα μην τους αφηνα .....

αλλα σε καταλαβαινω απολυτα ..εγω ημουν μονη εκεινη την μερα και να ειμαι μεσα στα γυαλια και να κραταω και το ντουλαπι αστα μαυρα χαλια !!!

Επισης να σου πω πως ειναι τ ε λ ε ι α η ταπετσαρια σου !! Ο ζυμαρουλης σου θα ειναι super εκει μεσα!!

Κατερινακι ευχομαι να πανε ολα καλα σημερα στο γιατρο και μην ανησυχεις ... ειδες θα σου κανουμε και εσενα παρεα εδω μεσα οπως εμενα 20 μερες τωρα....

Φιλακια παω να ξαπλωσω γιατι ειμαι πολυ ωρα ορθια ....και δεν πρεπει .......

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια σας ευχαριστώ....

Είμαι πολύ καλύτερα αν και το πόδι αρχίζει και βαραίνει τόσες ώρες... αλλά πέρασε η μέρα και θα πάω σπίτι και θα είμαι ξάπλα............

Καλό απόγευμα και περαστικά σε όλες μας!!!!!!!!


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...