Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τι να κανεις ρε Κατερινακι..υπομονη!!!!!!!!!

κ θα τελιεωσουν ολα ...λιγο μας εμεινε ακομα!

Ευτυχως που εχεις κ βοηθεια με το παιδι..

να προσεχετε πολυ στον δρομο!

Mummycool πολυ internetοπαραγελλια βλεπω..χαρα στο κουραγιο σας εγω δεν εχω υπομονη να τα παραγγειλω..ασε που θελω να τα βλεπω πρωτα..!

Δεν βγαλατε παρατσουκλακι ε; Οταν με το καλο το δειτε ...θα του βγαλετε!;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ramonitsa ευχαριστώ πολύ!!! Θα τον πάρω αύριο τηλέφωνο να τον ρωτήσω λεπτομέρειες!!! Μου αρέσει πάρα πολύ μια με τον Πινόκιο που είναι και σε σοφίτα με ξύλα οπότε ταιριάζει τέλεια!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

koritsakia ???ti kanete ?

eftiaksa ta melomakarona!!!!!!epitelous e?alla den ksero an mou petixan ..dokimasa ena prin to siropiaso kai mou fanike ...san biskoto...ttha ta vaftiso melota!!!!...tha leo thelete ena meloto ?tora perimeno ton adrouli pou einai eidikos sta glyka na mou pei ....ooooooxxxxxx !!!!!

ramonitsa den katafera na mpo na do tin tapetsaria tou zimarouli sou!!!!!!ithela ki ego na stilo photo to domatio tis foufoulas alla den ksero pos!!

popo psonia kai sites e???goustaro ayto to trelo mood !!!!mammycool posa pitzamakia exeis parei????10???

ego tilefonisa sto premaman kai tous eipa na mou feroun 2 soutien apo tin marka anita(thilasmou) ..ta kserete?eixa ena prospektaki kai zitisa kodikous ....kai 3 esorouxa ta 2 aspra apla kai ena mavro string piso kai baska mprosta !(ayto gia tis zartieres xaxaxaxaxxaxxaxaxxa!!!!!!)gia tin protoxronia!!!!!otan tha ta feroun sto katastima tha pao tha ta dokimaso kai tha ta paro !!!

simera evala plintiriaki xromatista stous 40 vathmous kai kati ksevapse s eena fouksia mpournouzaki ..pao na skaso ....gmt!!!!

ayta filenaditses mou !!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

νομίζω θα είναι τέλεια τα μελομακάρονα...έτσι πρέπει να είναι πριν σιροπιαστούν, σαν μπισκότο!!!!!

τώρα για το μπουρνουζάκι, ήταν φούξια και έγινε τι χρώμα;;; χα χα χα έχουμε να κάνουμε πολλά τέτοια από δω και πέρα....

αχ με έχει πιάσει μανία τι να κάνω;;; είναι το πνεύμα των χριστουγέννων...

είχα πάρει 2 πυζαμούλες και τώρα παρήγγειλα και μια νυχτικιά...μόλις 9 λίρες...τι ψυχή έχουν;;; οι πυζαμούλες που πήρα είναι περισσότερο homewear οπότε θα τις φορέσω και μετά σπίτι....


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κουκλίτσες καλημερούδια!!!!!

Τι κάνετε? Ελπίζω να είστε όλες καλά...

Κατερινάκι τρελή η ταλαιπωρία σου αλλά καλό θα ήταν να κάνεις ένα υπέρηχο για να σιγουρευτείς, με προσοχή όμως....

Ramonitsa ούτε κι εγώ κατάφερα να δω την ταπετσαρία σου...:-(

Σήμερα παρόλο που ψυχολογικά νιώθω καλά, έχω κάτι ψιλοπονάκια (σαν πόνους περιοδου) και δεν ξέρω αν πρέπει να ανησυχήσω....

Θα δω πως θα παει και ίσως πάρω το γιατρό τηλέφωνο....

Αυτά, ελπίζω να μας παει καλά η μέρα!!! Φιλάκια!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules!!!!!

eida ston ypno mou oti eixe erthei enas ratatoui...kai mou etroge ta melomakarona!!!!!xaxaxxaxaxxaxxaxxxa!!!!!!evala photo sto fb me ta melomakarona mou !!!!ante kai tou xronou koritsia me ta mora mas !!!!!!!!

katerinaki kala apotelesmata!!!!!!

litsaki ,pare ton giatro apo tora mipos pareis kati kai iremisei i koilitsa sou perastikoulia!!!!!

na exoume oles mia omorfi mera!!!

polla filia!

smouch!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Καλα τι τελεια πραγματακια ειναι αυτα που βαζετε? Εχω μπει σε μεγαλο πειρασμο θελω να τα παρω ολααααα!!!!

Τελικα εχθες δεν πηγαμε στο ιασω μου ειπε ο γιατρος μου να παω σημερα το απογευμα στο ιατρειο του να κανουμε υπερηχο πρωτο ραντεβου να μην ταλαιπωρηθω οποτε κατα τις 6.30 θα παω να δω την βιαστικη μπουμπου μου και ελπιζω να εχει μεγαλωσει λιγο για να μην εχωκαι εγω την αγωνια μην βιαστει και ειναι πολυ μικρουλα κατα τα αλλα εχθες ειχαμε ενα ησυχο βραδυ αν και καθε διωρο σηκωνομαι και περνω πρεπαρ αλλα το ευχαριστηθηκα γιατι εριξα τρελους υπνους:D


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια!! ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!

Λιτσάκι πάρε τον γιατρο να σιγουρευτεις... Κριμα ειναι να σε τρωει το αγχος...

Ινκα χαίρομαι πολυ που σου αρεσαν τα μελομακαρονα και κυριώς που περασαν το τεστ του αντρουλη σου!!! Εγω λόγω ζαχαρου δεν θα κανω φετος γλυκα, γιατι ειναι κριμα να τα βλεπω και να μην μπορω να φαω, και ετσι χαιρομαι να ακουω εσας οτι τα απολαμβάνετε!!

Εγω εχθες ειχα μια περιπετεια με το στομαχι μου, το οποιο πονουσε απο προχθες. Λιγο μετα που βγηκα απο το msn που τα λεγαμε αρχισα να ποναω πολυ και χωρις να καταλαβω πως και γιατι σταματησα να βλεπω... Λες και με χτυπουσε στα ματια ενα ασπρο φως δυνατο και δεν εβλεπα τιποτα αλλο απο αυτο το φως!!! Ταυτοχρονα ζαλιζομουν να λιποθυμησω και ευτυχως που ειχα το τηλεφωνο του αντρα μου σε ταχεια κληση στο κινητο και μπορεσα να τον παρω... μεχρι να ερθει ο καημενος εγω ειχα σχεδον σωριαστει και φυσικα δεν εβλεπα τιποτα!! με πηγε στο ιασω οπου και συνηλθα καπως, εφαγα και μια ενεση στον πισινο κα πηρα τα ισια μου!!

Τωρα ειμαι καπως πιο καλα αλλα το στομαχι μου ποναει πολυ... μου εκοψαν ολα τα φαρμακα που επινα και με εχουν με χαμομηλι και φρυγανιες.. Α, και στο ιασω μου εβαλαν αυτο το μηχανημα για να καταγραψουν τις κινησεις του μωρου, το οποιο ηταν χαλασμενο και φυσικα δεν εδινε ενδειξη... και η νοσοκομα εκανε σαν υστερικη και μου μιλουσε λες και το μωρο ειχε πεθανει... φανταζεστε τι τρομαρα πηρα.. μεχρι να καταλαβει η μ#@^κισμενη οτι απλα ειχε χαλασει το μηχανημα εγω παραλιγο να παθω συγκοπη :-(


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

giotaki πων πω τι περασες και εσυ περαστικουλια!!! Σου ειπαν απο τι προηλθε?

Τα ιδια επαθα και εγω με το μηχανημα προχθες το βραδυ κουνηθηκε η μικρη και ενω πριν κατεγραφε μια χαρα παλμους μετα τιποτα και αρχισε να σφυριζει, 5 λεπτα την εψαχναν ειχαν μαζευτει ολες της βαρδιας πανω απο την κοιλια μου και μιλουσαν περιεργα και τρομαξα πολυ το σιχαθηκα αυτο το παλιομηχανημα αλλα ακους εκει χαλασμενο και μετα σου λενε ιασω τι να πω? Προχθες το βραδυ δεν ειχε ουτε ενα γιατρο να μου κανει υπερηχο να δουνε αν εσπασαν τα νερα με χαρτακια με εξεταζαν οι μαιες


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

κατερινα αυτο που ενοιωσα μολις μου ειπαν πως το μωρο δεν κουνιεται μην το νοιωσει ανθρωπος... λες και μου ρουφηξαν ολο το αιμα απο τις φλεβες μου...

ιασω σου λεει.. ασε που μου πηραν αιμα και ηρθαν 2 ωρες μετα να μου πουν τι εδειξαν!! και αυτο επειδη εβαλα τις φωνες.. καθονταν ολες μαζι και ετρωγαν goody's και με εμενα δεν ασχοληθηκε κανεις...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλες και μπεμπάκια!!

Ααα ρε Κατερινάκι, δικιο εχεις!! Μα καλα για ιδιωτικο μαιευτήριο είναι απαράδεχτοι!!

Ραμονίτσα με γεια!!!! Υπεροχο είναι!!

Καλορίζικα τα ψώνια σας κοριτσια!!

Λιτσάκι να προσέχεις οσο μπορεις τις κινήσεις σου!! Μήπως εισαι σε αλλαγή μηνα;

Αα βρε Γιωτακι, τι τρομάρα ηταν αυτή;

Ουτε και εγω ειμαι στα καλύτερα μου!! Χθες το απογευμα με έπιασε τρέμουλο, έντονο ρίγος, κροτάλισμα δοντιών και όλα τα συναφή. Ευτυχώς ηταν ο ανδρας μου σπιτι, άναψε τα καλοριφέρ, μου εφερε δεύτερη κουβέρτα και με πηρε αγκαλια για να ζεσταθώ. Μια φρίκη την εφαγε!! Συνήλθα μετα από κανένα διωρο, τα άκουσα γερα γιατι του ειπα πως το έπαθα και την Κυριακη που ειχε υπηρεσία. (ενταξει ξέρω πως επρεπε να του το πω, αλλα όταν ο άλλος φευγει το πρωι της Κυριακής και θα γυρισει το απόγευμα της Δευτερας τι να του πεις; Να τον αγχώσεις; ) Αφου ειχε υπηρεσία και εγω συνήλθα, την μικρη την ακουγα συνέχεια, οποτε η μουν ηρεμη πως ειναι καλα. Τωρα έχω έντονο βήχα και πονοκέφαλο. Ευτυχώς δεν εχω πυρετο.

Εε παίρνω σήμερα το τηλέφωνο ραντεβου του Ικα, μου βρίσκουν παθολόγο του ικα στο χωρίο διπλα μου για 30 Δεκεμβρίου όχι νωρίτερα, αλλα δεν ηξεραν την διεύθυνση του ή το τηλέφωνο του. (Ακουσον .. ακουσον….) Τελικα τα βρίσκω από τις πληροφορίες. Τον παίρνω και του λεω πως εχω ραντεβου μαζί του μεσω ικα στις 30 Δεκεμβρίου, πως ειμαι έγκυος, εχω εντονο βηχα και το τι επαθα χθες και αν μπορω να παω να με δει σημερα αντι στις 30 του μήνα. Και τι μου απαντάει ο «λειτουργός»!!!!!! « Όχι, σημερα δεν εχεις ραντεβου και δεν μπορω να σε δεχτώ χωρις ραντεβού, αν θέλεις να ερθεις θα πληρώσεις!!!!!!!!!!»

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλες και μπεμπάκια!!

....Λιτσάκι να προσέχεις οσο μπορεις τις κινήσεις σου!! Μήπως εισαι σε αλλαγή μηνα; ....

Μαράκι δεν είμαι σε αλλαγή μήνα, τώρα είμαι καλά. Είχα τις ενοχλήσεις το πρωι που με έφερνε ο άντρας μου στη δουλειά...

Πάντως για το σκηνικό με το γιατρό του ΙΚΑ πέρα απο το οτι είναι Αναίσθητος, χρειάζεται και κάρφωμα! Είναι Αλήτης!!!!! Ας το έκαναν αυτό στη γυναίκα του ή στη κόρη του να δούμε αν θα του άρεσε.....


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...