Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

http://rapidshare.com/files/321676584/DSC01943.JPG.html

Κοριτσια αυτη ειναι... πατηστε free user κ μετα download οταν σας την ανοιξει..

δεν εχει βγει πολυ καλα λογω κινητου...αλλα θα καταλαβετε

emena den mou vgazei leei prepei na ginw melos....


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

Παρος η συγκεκριμενη μου κοστισε 220 ευρω, κ ο ταπετσερης για να την βαλει πηρε 90 ευρω...

Γενικα εχουμε γδαρθει λιγακι με τον ζυμαρουλη...αλλα να σου πω την αληθεια...για το παιδι μου δεν τα υπολογιζω!

Μεχρι ενος οριου βεβαια!οσα αντεχει η τσεπη μας!

Ελενα πατα οταν ανοιξεις το λινκ πανω που λεει.. free users κ μωλις στην κατεβασει πατα download..


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Kαλή τιμή μου φαίνεται!!! Εγώ έχω βάλει μια στο γραφείο και την είχα πληρώσει 170 ευρώ, αλλά την έβαλα μόνη μου! Είναι πολύ εύκολο! Και είχα ρωτήσει και για παιδικό και μου είχαν πεί 450ευρώ!!!! Οπότε μια χαρά μου είναι!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εριξα τρελους υπνους και ακομα να συνελθω απο την χθεσινη ολονυχτια και ταλαιπωρια και επανηλθα.

Ραμονιτσα τελεια η ταπετσαρια του ζυμαρουλη και εγω στο δωματιο του γιου μου εχω θεμα τον γουινι και μαρεσει πολυ

Κοριτσια εχω κατι νευρα με τον γιατρο μου , εχθες οταν πηγα στο Ιασω γυρωστις 12.30 την νυχτα προφανως δεν θα ηταν καποιος γιατρος εκει να μου κανει υπερηχο και ετσι για τα υγρα με εξετασε η μαια που ηταν εκει με κατι ταινιουλες και εβγαλε το συμπερασμα οτι δεν ηταν αμνιακα,πριν απο λιγο με πηρε ο γιατρος να πεταχτω να κανω κανεναν υπερηχοστο ιοασω τωρα για να ειμαστεσιγουροι , τι να πω τα νευρα μου ας μου κανανε εχθες υπερηχο που πηγα τωρα να ξαναταλαιπωρηθω θελουνε αμαν ολοκληρο νοσοκομειο να μην εχει γιατρο για υπερηχο το βραδυ:mad:


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι δυνατον ρε Κατερινακι...

Ποσο λαλακισμενοι.ειναι..ολοκληρο Ιασω ρε παιδακι μου...ΕΛΕΟΣ!

κ εγω οταν ειχα παει ενα βραδυ που ποναγα κ με πιεζε ο μπεμπης...μαιες ηταν..ουτε ενας γιατρος....

Καλα κανουν μου φαινεται κ τα βριζουν..ελπιζω στην γεννα να ειναι καλυτερα τα πραγματα..κ να μην εχουμε παραπονα!

Αλλιως θα τους παρει κ θα τους σηκωσει!

Παρος αν θες να παρεις για το παιδικο...εγω τα πηρα απο τον Γκιργκιλη..ειναι Θεσσαλονικη βεβαια...αλλα εχει site βλεπεις πια σου αρεσει..παιρνεις τα μετρα...του την παραγγελνεις κ στη στελνει με κουριερ..κ πολυ γρηγορα κιολας...κ ειναι κ καλη ποιοτητα...κ εμενα απο εδω μια κοπελα η Λια μου το ειπε..

κατσε να βρω το site κ να σας το γραψω


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Αχχχ, ναι για γραψτο μου... Αν και βέβαια έχω πρόβλημα γιατί τα δωμάτια είναι στην σοφίτα και ο τοίχος έχει κλίση, βέβαια μπορεί να βρώ κάποιο σχέδιο που να ταιριάζει!!!!

Αυτό δεν το ήξερα, δεν υπάρχει γιατρός στο Ιασώ το βράδυ??? Και αν τύχει γέννα περιμένεις να έρθει ο δικός σου????


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τέλεια τα site που μας έβαλες!!!!!

κι εγώ είδα στο αγγλικό laredoute κάτι ωραίες πάντες...

http://www.laredoute.co.uk/style/Cot-bumper-by-Vertbaudet.aspx?ProductId=V702303014&DocumentId=V674&CompanyId=R&Path=61040674/61041157&source=

έστειλε η nutella mail να ρωτήσει και θα μας ενημερώσει...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

με έχει πιάσει τρελή καταναλωτική μανία σας λέω!!!!

Παρήγγειλα μια νυχτικιά και μια τουνίκ από εδώ

http://www.more4mums.co.uk/Nursing-Tops-and-Bras/c139/index.html?osCsid=935ed49d4e734cf75d287097bf954aa5

φτηνά μεταφορικά έρχονται με ταχυδρομείο 5 λίρες και για τα δύο

και τσαντούλα μαμάς - μπέμπη από εδώ

http://www.thenurseryshop.com/index.php?route=product/product&path=75_114&product_id=724

και συγκεκριμένα αυτήν με 15 λίρες μεταφορικά

επίσης βρήκα στο φαρμακείο μας τρελές προσφορές στις παντόφλες και πήρα 2, μια scholl χνουδωτή με 29 ευρώ και μια χνουδωτή φούξια μπαλαρίνα με πλαστικό πάτο μόλις 9 ευρώ!!!!

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

φοβερό και το site (ευχαριστουμε!!) φοβερή και η ταπετσαρία του ζυμαρούλη σου...

παρατσούκλι ακόμα δε βρήκαμε...μάλλον θα περιμένουμε να τον γνωρίσουμε πρώτα....να δούμε με τι μας μοιάζει ;)


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχχχ, ναι για γραψτο μου... Αν και βέβαια έχω πρόβλημα γιατί τα δωμάτια είναι στην σοφίτα και ο τοίχος έχει κλίση, βέβαια μπορεί να βρώ κάποιο σχέδιο που να ταιριάζει!!!!

Αυτό δεν το ήξερα, δεν υπάρχει γιατρός στο Ιασώ το βράδυ??? Και αν τύχει γέννα περιμένεις να έρθει ο δικός σου????

Paros κ εμενα σοφιτα ειναι κ εχει κλιση ..αν δεις ..την φωτο..αλλα του λες τα μετρα του τοιχου σου....την κλιση που εχει ο τοιχος..κ στην φτιαχνει..οποια ταπετσαρια κ να διαλεξεις...

κ να διαλεξεις μια που να πλενετε με ενα σφουγγαρακι με νερο μονο...νομιζω ειναι αυτες που λει ολοκληρωμενο θεμα..αλλα ρωτα τον κιολας..

Ειδατε τι πραγμα ειναι αυτο με τους γιατρους;

Παντως θυμαμαι ρε κοριτσια στις αρχες της εγκυμοσυνης μου, τα ξημερωματα με επιασε πολυ εντονο πονοκεφαλος σε σημειο να θελω να κανω κ εμετο απο τον πονο...κ επειδη δεν ηθελα να ενοχλησω τον γιατρο μου,πηρα το Ιασω κ μου δωσανε εφημερευοντα γιατρο κ μιλησα..τωρα να ηταν κανενας νοσοκομος κ να το επαιζε; δεν νομιζω γιατι μου ειπε κ το ονομα του αλλα δεν το θυμαμαι τωρα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...