Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα

τις τελευταιες μερες έχω προβλημα με το ιντερνετ. Μονο στο μσν μπαινει και εδω με δυσκολια. Θα σας γραψω γρηγορα τι βρηκα τσαντουλες και βαλιτσουλες θυμηθηκα που εχω δει. Στα carpisa. Einai italika και εχει και στο mall και σε ολη την Aθηνα. Βρηκε η kardoula και ενα σαιτ με τον καταλογο να ριξετε μια ματια. Inka εχεις κάτι ωραιες ροζ βαλιτσουλες 59 ευρώ θυμαμαι οτι πρεπει για κοριτσακια. Κια κατι τσαντουλες χελονακια και σκυλακια λουτριν με 29 ευρώ .

http://www.carpisa.it/ μπαινεται στο αγγλικο και σας βγαζει τον καταλογο χωρις τιμες


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια μου διαβαστε αυτο για την θεση υπνου και την ασφάλεια του παιδιου!!

http://www.child-health.gr/content/%CE%B8%CE%AD%CF%83%CE%B7-%CF%8D%CF%80%CE%BD%CE%BF%CF%85

http://www.child-health.gr/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B1%CF%83%CF%86%CE%AC%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CE%B2%CF%81%CE%AD%CF%86%CE%BF%CF%85%CF%82

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκι σου εύχομαι δύναμη και κουράγιο - πρέπει να ήταν τρελό το σοκ.. θα περάσουν γρήγορα οι μέρες , θα δεις. Όλα καλά από εδώ και πέρα!

Χθες πήγα για το doppler, μια χαρά είναι όλα, βγάλαμε και μια φωτογραφία της μπεμπούλας και έχει πάρα πολύ γεμάτα χειλάκια! Γελάσαμε πολύ, ήταν μια γλύκα...Κοιμόταν καθ'όλη την διάρκεια του υπερήχου και γενικά από χθες το απόγευμα είναι ήσυχη.. Τώρα που σας γράφω κλωτσάει λίγο! Λέτε να καταλαβαίνει ότι μιλάω για αυτήν??!!

Έφαγα και εγώ μια τρομάρα προχθές το βράδυ, άλλου είδους από της Κατερίνας... Ελπίζω να μην σας αηδιάσω.. Το διαμέρισμα που μένουμε είναι ισόγειο. Είχαμε ξεχάσει ένα παράθυρο ανοικτό και από εκεί μπήκε ένας ωραιότατος Ρατατούης. Σηκώθηκα και εγώ για την νυχτερινή επίσκεψη στο μπάνιο και τον είδα εκεί μέσα.. στις 3 το πρωί. Έβγαλα μια τσιρίδα τον έκλεισα στο μπάνιο και μετά αυτός κρύφτηκε σε έναν κουβά και τον έβγαλε ο άντρας μου στο μπαλκόνι.. Παιδιά έχει φοβηθεί το μάτι μου. Χθες το βράδυ ξύπναγα για να πάω στο μπάνιο και έτρεμα τί θα συναντήσω.. Ελπίζω να μην σας αηδίασα. Δεν ξέρω τί να κάνω στο σπίτι όμως. Ήδη σήμερα ξεκίνησε η γυναίκα που καθαρίζει γενική απολύμανση (για 2η φορά μέσα στον μήνα - το είχαμε κάνει και πριν λίγες βδομάδες που είχε αρρωστήσει ο άντρας μου). Θα συνεχίσει και την Παρασκευή αλλά εγώ δεν μπορώ να κάνω τίποτα από αυτά.. Είμαι πολύ ανήσυχη και πολύ αηδιασμένη... Και να φανταστείτε ότι την Δευτέρα το βράδυ είχα βρει κουράγιο μετά από την δουλειά και είχα κάνει απίστευτη φασίνα στο σπίτι, κάτι που στην εγκυμοσύνη δεν είχα ξανακάνει. Ε, και εκεινο το βράδυ μπήκε ο εχθρός σπίτι.. Γκρρρρρρρ


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

bouda ,se monokatikia meneis?yparxoun eteries pou pou kanoun apentomosi kai myoktonia ...to ksero den einai oikologiko ...alla me aples apolimanseis den ginete monimi douleia ...

zoumera xeilakia i boubouka e?super sexy!!!!!!pios exei apo tous goneis ?esy?

litsaki ,kouragio!!!!

silvi kala apotelesmata gi avrio!!!!!!!ponos einai?i kati san mpoukoma?

alma,stous 18 ,20 vathmous koimate me formaki kai diplo kouvertaki ...alla ego tora berdeftika me to site vre koritsia to opoio leei oti to moro koimate anaskela ...

paidiatro pote tha vrite ?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Thanks Inka.. Όχι, είναι διαμέρισμα,. το ξέρω για τις μυοκτονίες κτλ και πλέον θα το κάνω και αυτό φρούριο.. Δυστυχώς έχω κακή εμπειρία από αυτά, με κυνηγάγανε και στο παλιό μας σπίτι και στο εξοχικό.. Τί να πώ πια..

Μαρία πολύ χρήσιμο το άρθρο Με μπερδεύει και μένα αυτό με την θέση του ύπνου. Ήξερα για πλάγια ότι πρέπει να κοιμούνται. Νομίζω ότι θα πρέπει να ρωτήσουμε τον παιδίατρο / τους παιδιάτρους.

Παρεπιπτόντως Ινκα έχω ακούσει για 2 καλούς παιδιάτρους στην Κηφισιά αν θες να σου στείλω πμ


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Geia σας!!!!!!!!!!!!!!!;)

Ποποοοοοο Βουδα..ανατριχιασαααααααα...αααααααααααααααα

φανταζομαι τι σσσσσσσσσσσσοκ θα επαθες ε;

Το ρατατουης πολυ μου αρεσε...

Να σου πω; η κορακλα Τζολι θα γινει ε;χαχα...

Ωρε τα αγορακια τι θα παθαινουν!

Μου φερανε κ τον καναπε- κρεβατακι...αλλα με εχον πιαει κατι νευρα..αλλο πραγμα...

Μου φερανε οι λαλακες λαθος κυλινδρους για τα πλαινα..πολυ πιο μικρα κ ειναι αηδια....κ λαθος στρωμα...καθεσαι κ βουλιαζεις ο πισινος σου μεσα..πως ειναι οταν χαλανε ..ενα τετοιο πραγμα..

κ τωρα θα τους παρω αυριο...κ θα στου χε£%%%&ω..να μου φερουν αλλα...η βλακεια η δικια μου ειναι ομως οτι τους πλήρωσα....γαμωτο!!!!!!

Τωρα την Παρασκευη που θα μου φερουν του μπεμπη..θα τα δω πρωτα οοοοοοοοοολα κ μετα θα τους πληρωσω...

μα ποσο ηληθια ειμαι; πως την πατησα ετσι;γκρρρρρρρρρρ

Επεξεργάστηκαν by ramonitsa

 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Σήμερα απο το πρωί σιδέρωνα και τώρα τα βάζω στη θέση τους.... Τουλαχιστον εχω πρέσα αλλιώς θα είχε παραλύσει το χέρι μου! χαχαχαχα!

Katerina περαστικα.. Ξεκουρασου όσο μπορείς!!!!

Bouda χαμός με τον mickey εεεε?????? χεχεχε... Στο σπίτι που μέναμε πριν που ήταν ισόγειο έμπαινε ενα μικρό mouse και έτρωγε την ξηρά τροφή που είχα στο σκυλάκι μου ακριβώς δίπλα στην πόρτα!!!! Όταν το κατάλαβα είχα κοιμηθεί όλο το βράδυ πάνω σε μια καρέκλα, και έπαιρνα τηλ τον άντρα μου στο καράβι μέσα στην μαύρη νύχτα, για να μου συμπαρασταθεί.... Άσε τραγικές καταστάσεις.... χαχαχα!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Τι χαζοί Ραμονίτσα! Αλλά και εσύ τί να κάνεις? Να ανοίγεις συσκευασίες εκείνη την ώρα?? Ποτέ δεν το κάνουμε αυτό γιατί πάντα οι μεταφορείς σε αγχώνουν ότι βιάζονται.. Τελικά όμως έτσι πρέπει


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kale min lete gia pontikia!!! k nikiasa spiti se eisogio!!! aapappapaa!!! arketa perasa me tis katsarides sto spiti tou antra mou(anosia exw pa8ei!!):-(

kala panta prepei na elegxoume oti mas fernoun oloi einai gia ton ....!!!

Elena σκεψου οτι ήταν πολύ μικρό, και έμπαινε απο την πόρτα ασφαλείας!!!!!!:lol::lol::lol:


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

ασε Βουδα..φταιωωωωω..επρεπε στο τελος...αλλα ειπαμε Της Παρασκευης θα την πληρωσουν...χαχα

αυτοι που ηρθαν τους ηξερα...ισα ισα δεν βιαζοντουσαν...ΚΟιτα συπτωση τον καναπε κρεβατι τον πηρα απο το παλιο μου αφεντικο..που δουλευα καποια εποχη..Επιπλα Ρηγας ειναι...

Κ δεν το ηξερα οτι ηταν αυτοι..οταν ειδα την επωνυμια στο τιμολογιο τους

ειδα... χαχα..Μικρος που ειναι ο κοσμος!

Ελενα να το πωωωωωωωωω;;;;;;;;;;αχαχαχαχα ..για τον λουτσο..χαχαχαχα

Λοιπον θα σας βαλω την ταπετσαρια του ζυμαρουλη μου σε φωτο.μισο να την ανεβασω....


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/321676584/DSC01943.JPG.html

Κοριτσια αυτη ειναι... πατηστε free user κ μετα download οταν σας την ανοιξει..

δεν εχει βγει πολυ καλα λογω κινητου...αλλα θα καταλαβετε


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...