Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα....μανουλες..:D!

Ηρθε κοριτσια η ταπετσαρια μου...κ την τοποθετησαμε....στου ζυμαρουλη μου το δωματιακι..ειναι μια γλυκααααααααααααααααααα.........κοριτσια..πολυ μου αρεσει..θα σας βαλω φωτο νατην δειτε...

τωρα περιμενω κ τον καναπε κρεβατακι να μου φερουν.....κ την Παρασκευη τα επιπλακια του Ερωτα μου .....κ μετα μενουν οι λεπτομερειεςτου δωματιου για να γινει σουπερ ντουπερ..χαχαχ..χαλακια...φωτιστικο παιδικο δαπεδου...κ οτι αλλο χρειαστει.....Αχ πολυ ανυπομονω....

Να πλυνω τα ρουχαλακια κ την προικουλα να τα τοποθετησω κ να ειμαι ετοιμη!αχ..αχ..αχ..ρε κοριτσια πολυ ερωτααααααααααααασσσσσσσσ!

ρε Κατερινακι...μονο που τα διαβαζα κοψοχολιαστηκα...αχ..κοριτσακι μου...τωρα ξαπλα...τιποτα δεν εχει μεινει ..κοντευεις....λιγος καιρος υπομονη....κ θα περασει ο καιρος..εδω περασεν τοσοι μηνες...ο ενας ειναι τιποτα ε;

Μια χαρα γιορτες θα κανεις...δεν θα κουραστεις κιολας...γιατι ολο κ καποια ταρζανια θα εκανες;;;;;;;;;;;ε:tongue:

Ολα καλα θα πανε...ολες λιγο πολυ σε ξεκουραση ειμαστε...εδω παρεουλα θα κανουμε ε;;)

Δεν ξερω ρε γαμωτο site με πυτζαμες...αλλα εδω ολο κ καποια τσουπριτσα θα ξερει να σου πει...

κ απο το Βικτωρια σικρετ παραγγελνει το τρελλοινκακι...χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

Κατερινουλα σου ευχομαι τα καλυτερα!! Θα περασουν οι μερουλες κανε υπομονη, θα σου κανουμε παρεουλα και μεις!!

Λιτσακι τι μπερδεμα ειναι αυτό εχεις δικιο που εκνευριζεσαι!!Καλα τους τα πες!! ποτε σταματας τη δουλεια? Εμενα αρχισαν οι 56 μερες της αδειας τοκετου απ΄τη Δευτερα! περιμενω να υπογραψουν το χαρτι απ΄τη δουλεια να παω να παρω τα χρηματα απ΄το ΙΚΑ!!!

Εχτες ο γιατρακος δε μας εκανε υπερηχο γιατι ειχα κανει dopleer την περασμενη εβδομαδα!!

η μικρουλα εχει ισχυακη προβολη και αν δεν γυρισει μεχρι την 38 εβδομαδα θα παμε για καισαρικη μου ειπε!!

Την 36 εβδομαδα θα ξανακανω dopleer και NST υπερηχο! Δηλαδη στις 10 γεναρη περιπου!!

Τελικα θα γεννησουμε στο Αλεξανδρας μας ειπε εκεινος για καποια καλα δωματια και μια καινουρια πτρευγα που ανοιξε φετος και θα φροντισει λεει αν ειναι αδειανα να παμε εκει!!

Η αμοιβη του ειναι 1500 και για τη μαϊα 250 και για τον αναισθησιολογο 150Ε Το δωματιο σε δικλινο μας ειπε γυρω στα 80!!

Αυτα φιλακια ομορφη μερα να εχουμε!!

afou den ekanes yperixo pos ksereis oti einai se isxiaki provoli?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φελια...τα La Senza εχουν τελεια πραγματα..εχουμε μαγαζι εδω στην Γλυφαδα..κ εχω παρει πολλα απο εκει..ειναι πολυ ωραια..κ ωραια ποιοτητα εχουνε...

Κατερινακι...δες το αυτο το site... εχει πολυ καλα..;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Τζορτζια ευχομαι να γυρισει η κορουλα κ να την αποφυγεις γμτ...αλλα κ ετσι να ειναι..τι να κανουμε;;;; θα το υποστουμε για τα μωρακια μας!

Ευχομαι παντως ολες να καταφερουμε κ να γεννησουμε φυσιολογικα!

Mummycool βρηκες ονοματακι για το μωρο;:P

Επεξεργάστηκαν by ramonitsa

 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

felia ,mesa se ola !!!!!oraia ta sites !!!!exeis parageililei apo to 1o?poso kairo kanoun?

katerinaki ,min agxonese se mia evdomada pou tha exeis ksekourastei mporei na se paei o adroulis sou gia psonia me prosoxi ...mporeis na rotiseis ton giatro!

προχθες εδωσα παραγελεια...θα δω τώρα σε πόσο θα έρθουν....απεργουν τα ταχυδρομεια ξέρω στην αγγλία και μάλλον θα απεργήσουν και οι αερογραμμές τους....

θα σας πω οταν τα παρω...πάντως στο outlet βρίσκεις ωραία πράγματα και βάζουν συχνά εκπτώσεις....

θέλω να πάρω αυτη την ρόμπα για το μαιευτήριο

http://www.lasenza.co.uk/nightwear/robes_dressing_gowns/level3.aspx?d=3&type=427&style=700631&product=030009277&img=AW091_21


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να κάνω παραγγελία στα victoria's αλλά έπεσε το ευρώ απέναντι στο δολάριο κα δεν συφέρει και τόσο...θα περιμένω απο Ιανουάριο μπας και ανέβει να κάνω τα ψώνια μου....

τα site που έβαλα έχουν καλές τιμές στις αποστολές...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

geia sas koritsia,

kale katerina ti htan auto pou epathes? ypomonh kopela mou ligo emeine eutixos pou eiste kai oi dio kala.

felia poly oraia ta site pou edwses tha parageilw kai egw nomizw.

georgia opws kai na xei to thema einai na einai kala ta mwrakia mas kai emeis kai den peirazei an genisoume me kaisariki i me fisiologiko toketo. to apotelesma metraei.:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια με εχει πιάσει μια μανία, θέλω να βγω και να πάω να ξεσκιστώ στα ψωνια για τη ζουζούνα μου!!!!

Έλεγα να περιμένω τις εκπτώσεις αλλά βλέπω να μην αντέχω μέχρι τότε....


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

φελια εισαι σουπερ με ολα αυτα τα σαιτ που μου βαλατε θα ξεσκιστω στο online shopping μπας και ανεβω λιγο:D

Μαρακι ευτυχως τον μικρο τον πηραν το πρωι τα πεθερικα μου ειναι και ο αντρας μου εδω πηρε αδεια απο την δουλεια και θα τα βολεψουμε

Ραμονιτσα με γεια η ταπετσαρια περιμενουμε φωτο!!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και από μένα!Κατερινάκι ούτε μπορώ να φανταστώ τι πέρασες,ευτυχώς όλα καλά,ξαπλωμένη τώρα τι να κάνουμε σιγα να περάσουν άλλες 4 εβδομάδες και θα είσαι εντάξει.

Κι εγώ εχει δυο μέρες που νοιώθω ενα πόνο κάτω χαμηλά καταλάβατε που ,και έκλεισα ραντεβού στον γιατρό για αύριο.Τι είναι αυτό ο πόνος εκει κάτω που δεν σταματάει ;;

Ηθελα να σας ρωτήσω και κατι άλλο τα μαξιλαρια τα παιδικά πλένονται η οχι μην τα χαλάσω κιόλας,έψαξα αν έχουν οδηγίες αλλα δεν έχουν.


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα, θα τρόμαξες πολύ, απο δω και πέρα και κάνε οτι σου είπε ο γιατρός σου.

θα δείς, θα περάσει γρήγορα ο καιρός.

Δες κι αυτό να περνάει η ώρα σου, έχει αληθινά παιδικά δωμάτια, αρκετά καλαίσθητα θα έλεγα.

http://contests.apartmenttherapy.com/2009/ohdeedoh-color

Άσχετο, αλλα θέλω να ρωτήσω το εξής:

Όταν με το καλό Φεβρουάριο μήνα πάρουμε τα μωράκια μας στο σπίτι,

με τι θα τα σκεπάζουμε; κάνει που είναι τόσο μικρά να βάζουμε κουβερτάκι ή πρέπει να κοιμούνται μόνο με φορμάκι και τίποτε άλλο μέσα στην κούνια;

(τόσο άσχετη λέμε!)

περιττό να σας πώ οτι αυτή την απορία την είχα στον ύπνο μου.. απίστευτο άγχος μερικές φορές.. :lol:


Gfl2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...