Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ελιτακι...ετσι..ετσι....θυμηστε μου πραγματα...για την βαλιτσα...γιστι ενα μυαλο εχω η γυναικα....χαχα...

Μηπως θα επρεπε να παρουμε κ καμια μανικιουριστρια μαζι..ε..γιατι οσο ναναι.θα χαλαει το γαλλικο...χαχα

Δεν πρεπει να ειμαστε ωραιες....; για την πρωτη γνωριμια με τα μωρα;χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

pseftiki vlefarida kai zartieres ksexasate!!!!!:):):):):):):):)

χαχα...μεσα στον τοκετο λεει...με ζαρτιερες.....χαχα

Hello sexy mamaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

ε..κ οταν ερθει η ωρα για να φυγουμε.....ε; δεν θα παμε κ στο κομμωτηριο του μαιευτηριου για ενα ωραιοτατο χτενισμα;...χαχαχα

Πως θα βγουμε εξω..απαραδεκτες;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

pera apo tin plaka ...ena malaki kai ena nyxaki tha to ftiakso ...alla tha mas ta ksevapsoune ta nyxia?

k εγω ηθελα να το πω αυτο...περα απο την πλακα..αλλα φοβομουνα μην με παρετε στο ψιλοοοοοοοοοο...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Να σου πω κατι; οχι τοσο για την εμφανιση..αλλα οσο για την ψυχολογια ! ;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

καλέ εννοείται!!! όσο αντέχουμε και όσο έχει όρεξη η καθε μια.... έναν καλωπισμό θα τον κάνουμε δεν το συζητώ!! Νυχάκι μπορούμε να βάψουμε και στα μεσοδιαστήματα των ωδυνών!!!

Σε αντίθεση με χθες που ήμουν ένα πτώμα εγκύου, σήμερά είμαι duracel!!!

Πήγα για φαγητό με συναδέλφους μετά τη δουλειά και μετά αγορά

Πήρα 2 σουτιέν εγκυμοσύνης από το prenatal 20 ευρώ το ένα (εμπάργκο στο mothercare!!!!) 2 καλτσόν για τις γιορτές, ένα σετάκι από το H&M για το μπέμπη, 2 μακώ σκουφάκια και καλτσούλες!!!

Τα ρουχάκια εξόδου του μωρού δεν είναι ανάγκη να τα έχετε στη βαλίτσα σας, αφήστε τα σε μια σακούλα (μέσα σε μια μαξιλαροθήκη η τυλιγμένα στην πάνα) στο σπίτι και τα φέρνει αργότερα ο μπαμπάς... εγώ θα πάρω και 2-3 λαβετούλες και καμιά πάνα αγκαλιάς μαζί μου


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mummycool ..χααχαχχα το φανταζεσαι ; μεσα στην αιθουσα να βαφουμε νυχακι;;;;;;;; θα παθει σοκ ο γιατρος..χαχαχα

Ναι κ αυτο γινεται με τα ρουχαλακια του ...να τα φερει ο μπαμπας..χαχαχαχαχα

αλλα εγω τα θελω μαζι μου...!

Τι ειναι οι λαβετουλες;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

παντοφλίτσες δε βρήκα ακόμη...

Το oysho δεν ξέρω αν έχει online κατάστημα

Εγω δεν ξερω καν..ρε παιδια αυτο το μαγαζι!!!!!!!!!!!

που ειναι;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ki ego ta thelo mazi mou ..tha paro esorouxo ,kaltsakia ,gantakia ,skoufaki ,olosomi forma ,ena set sentonakia gia to port bebe kouverta ..isos kai deyteri kouverta ,seltedakia ,panes xase...kai to port bebe..e ola ayta den xorane se mia maksilarothiki !!!!

koritsia to zara home exei oraia pragmata gia to bebe?mou efere i kouniada mou kremastres kai einai poly oraies !!!...sxolia??


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

oysho στην Αθήνα ξέρω ότι έχει σίγουρα στο the mall

τις είδα κι εγώ τις κρεμαστρούλες στο zara home όταν έψαχνα για τη βάφτιση...λίγο τζάμπα λεφτά μου φάνηκαν

έχει κ online shop μπορείς να δεις τι άλλο έχει, έχει ωραία πραγματάκια, εγώ πήρα τον υπνόσακο από εκεί

http://www.zarahome.com/shop/gr/en/zara-home-kids/home

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάρες καλημερούδια!!!!!

Inkaki με γεια τα επιπλάκια και με το καλό να υποδεχτείς και την φουφούλα σου!!

Mummycool συμφωνώ για το εμπάργκο στο mothercare. Μου απάντησαν χθες στο mail που τους έστειλα λέγοντας μου οτι υπάρχει πρόβλημα με το τελωνείο και οτι δεν ξέρουν ακόμα πότε θα παραδώσουν και θα επικοινωνήσουν ξανά μαζί μου όταν θα έχουν περισσότερες πληροφορίες.... Τους ξαναέστειλα κι εγώ mail ζητώντας να ακυρωθεί η παραγγελία, να μου επιστρέψουν τα χρήματα και λέγοντας τους οτι είναι ανέντιμο να δέχονται παραγγελίες αφού δεν μπορούν να παραδώσουν εγκαίρως και πως αν εγώ περιμένω πότε θα μπορέσουν να μου κάνουν την αποστολή το πιο πιθανό είναι να μου είναι άχρηστα μέχρι τότε αυτά που παρήγγειλα.... (συγχύστηκα πάλι)!!!!

Τέλος πάντων, αυτά προς το παρόν, καλημερούδια σε όλες!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια τι καλημερα δηλαδη δεν εχω κοιμηθει και καθολου πηρα μια τρομαρα εχθες και την βγαλαμε στο Ιασω..

Θα σας τα πω απο την αρχη¨: Εχθες ολη μερα μια χαρα αρκετα ξεκουραστη ημουνα και αισθανομουνα σουπερ κατα τις 11.30 πεφτουμε με τον αντραμου στο κρεβατι και ανοιγουμε τηλεοραση και εκει ξεκινησαν συσπασεις στην αρχη δεν φοβηθηκα αλλα μετα οταν ειδα οτι ερχονται συστηματικα ανα 2λεπτο και αρχισαν να με πιανουν και εντονοι πονοι περιοδου τρομαξα ειπα στον αντραμου να μου δωσει μισο πρεπαρ αν και ειχα πιει 2 ωρες πριν αλλα δεν εκανε τιποτα και μου ηρθε να παω τουαλετα να κατουρησω σηκωθηκα πηγα και οταν τελειωσα και παω να πλυνω τα χερια μου νιωθω υγρα πολλα να κυλανε αναμεσα στα ποδια μου και πεσανε και στο πατωμα ηταν περιπου μισο ποτηρι νερο εκει τα ειδα ολα βαζω τα κλαματαμε πιανει ενα απιστευτο τρεμουλο φωναζω τον αντραμου ενας πανικος γενικα και εγω να μην μπορω να σταματησω να κλαιω και να τρεμω μεσα σε ολα αυτα απο τον φοβο μου μαλλον νομιζα οτι δεν την ακουγα καθολου την μικρη καικατι ειχε παθει , να μην τα πολυλογω τρεχουμε στο Ιασω μολις ηρθαν οι γονεις του αντρα μου γιατι ο μικρος κοιμοταν εκεινη την ωρα εγω σε εξαλλη κατασταση φτανουμε με εξεταζουν μαιες ερχεται ο γιατρος μου μου βαζουν καρδιοτοκογραφο και καταγραφει συσπασεις μου εκαναν ενδοφλεβια και ηρεμησα το συμπερασμα ειναι οτι μαλλον δεν ηταν αμνιακο γιατι σταματησε να τρεχει αλλα το κεφαλι της μικρης πιεσε ενα αγγειο στην κυστη και ειχα ακουσια διαρροη ουρων οι συσπασεις μου ηταν ανα διλεπτο τοκετου αλλα ευτυχως σταματησαν με το φαρμακο και απο δω και περα ξαπλα , πρεπαρ ανα διωρο και να ειμαι ετοιμη ανα πασα στιγμη για τοκετο οπως καταλαβαινεται πανε και Χριστουγεννα και γιορτες και ολα εγω ξαπλα θα ειμαι αλλα ειλικρινα δεν με νοιαζει εχθες εχασα την μιση μου ζωη οταν νομισα οτι δεν ακουω την μικρη και την αλλη μιση στον καρδιοτοκογραφο οταν χασαμε τους παλμους της και την ψαχναμε κανενα 5λεπτο γιατι ειχε κουνηθει η σκατουλα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...