Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, JellyKelly είπε:

      Καλημέρα ZetaK, και μένα μου το πρότεινε η δική μου γυναικολόγος, έπειτα από 2 αποτυχημένες προσπάθειες. Μου είπε πως είναι μια μη επεμβατικη εξέταση και δείχνει τι μικρόβια υπάρχουν στο ενδομητριο καθώς κάποια αναλόγως και το ποσοστό τους μπορεί να δημιουργούν πρόβλημα στη μη εμφύτευση εμβρύων. 

      Καλησπέρα κορίτσια. Θέλω να ρωτήσω αν στα ιδιωτικά κέντρα μπορείς να πας κ μεσημεριανές ώρες ή απογευματινές για εξετάσεις και υπερήχους. Έκανα 2 αποτυχημένες προσπαθείες σε δημόσιο νοσοκομείο, αν κ είμαι ευχαριστημένη από τη γιατρό κ τον εμβρυολογο, η εργασία μου δεν μου επιτρέπει να πηγαίνω μόνο πρωινά που θέλει το τμήμα Εξωσωματικής. Και αναρωτιόμουν μήπως στα ιδιωτικά δεν υπάρχει περιορισμός ώρας. 

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Just now, ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

thanks litsaki!!! oli mera trexei se sinenteukseis...

mia xara oi times toso peripou 8a einai k sto nikaias pisteuw, den 8a exei megali diafora..

apo 1/01 mpainoume sto neo mas spiti!!! stin kalli8ea to nikiasame telika, polu konta stin plateia davaki(kentrika):lol:

Άντε μπράβο!! Με το καλό! Πού ακριβώς είναι το σπίτι?


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

iatridou k 8isews!!

koritsia apo kolpika ugra pws pate???egw tis teleutees vdomades exw pio entones ekkriseis, xwris disosmia k periergo xrwma apla pio polu...

Ιατρίδου & Θησέως?

Στον οίκο τυφλών δηλαδή....


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

elena eisai thea !!!kale ti kormi einai ayto?ego etsi imouna prin mino egyos kai apla eixa faei brokolo!!!!!!super bravo koritsara !!!!!!!

ti akouo gia servietes gigas ?den mporo na dialekso tampon?oooooox panagia mou!!!!!

irthan ta epiplakia tis foufoulas !!!!!!!enoeite oti einai sxedon ola etima !!!!!!otan tis estrona tin kounia trelathika nomiza oti itan ekei !!!!!zoume monadikes stigmes koritsia !!!!!!!!tha einai san mia mikri prigipisa !!!!!

ramonitsa ksexases krema gia tin kitaritida!!!!xaxaxxaaxxaxxxaxaxxa!!!!

tha pareis valitsoula ?mipos paro ki ego re sy....e pou tha vro mia oikonomiki kai omorfi?poso exoun sta benetton?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια γειά σας!

Δεν προλαβαίνω να σας πω πολλά είμαι στην δουλειά και πήζω και πρέπει να φύγω τρέχοντας να πάω για doppler!

Απλά ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ & ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!

Μου είπαν το πρωί ότι ο Άγιος Ελευθέριος που γιορτάζει σήμερα είναι ο προστάτης των εγκύων.. Μου άρεσε πολύ! Και σε όλους λέω ότι γιορτάζω! χα χα χα

Καλη μας λευτεριά λοιπόν!!:P:p:p


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσαρες!!!!!!!!!!!!!!

Ελενακι..σουπερ ντουπερ κορμακι...;)

Καλως να πατε στο καινουργιο σας σπιτακι...κ με το καλο κοριτσακι να βρει ο αντρουλη σου δουλιτσα....;)

Λιτσακι....εγω τον μπεμπη κ πανω κ κατω τον νιωθω..γενικα τον νιωθω παντου..μεχρι κ πλαγια....χαχαχαχχαχα

αλλα εχω την εντυπωση οτι μου εχει κατεβει λιγακι η κοιλια...

ξερουμε απο ποιον μηνα αρχιζουν την κατηφορα;

Ινκακι...καλε ναι;;;;;;;;;; κρεμα για κυταρριτιδα..χαχαχαχα το γελας;;

εμ..κ εγω η μανα ενα μυαλο εχω....τι να πρωτο σκεφτω..!:lol:

Για βαλιτσουλα..δεν εξω κοιταξει να σου πω ακομα..αλλα απο οτι ξερω δεν ειναι πολυ ακριβες....αντε να εχουν γυρω 80 με 100 ευρω κ μαλλον πολλα λεω....


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Koritsakia καλυσπερα κι απο μενα. Χαθηκα λιγο αλλα απο χτες είχαμε προβλημα με το κομπιουτερ μου καποιος μου πεαρασε ιο. Τελικα βρηκε ακρη ο αντρας μου και τον εξολοθρευσαμε. Αυτοι ζηταγαν λεφτα με πιστωτικη και καλα για να το ξεκλειδωσουν. Κλεφτες μου ειχε μπλοκαρει εντελως το κομπιουτερ. Τελοσπάντων διαβασα τα νεα σας

Ελενα καλορυζικο το νεο σπιτακι, θα σε χασει ο Πειραιάς δηλαδη. Ευχομαι να πάνε όλα καλά κοριτσαρα μου.

Ινκα μεγεια τα επιπλάκια, με το καλό ναρθει και η φουφουλα να τα χαρεί. Εγω έχω ετοιμάσει την καλαθουνα και το πορτμπεμπε που θα ταχω τον πρωτο καιρό. Ποιο μετα θα τα παω στο δωματιο τους σε κουνιες. Τα χω στρωσει , σελτεδακι, σεντονακι και λοιπά έβαλα και απο μια κουβερτουλα και τα καλυψα με ναυλον για να μη σκονιζονται. Σημερα τραβηξαμε το κρεββατι για να ανοιξουμε χωρο και να δουμε πως θα τα βαλουμε και τα δυο ώστε να τα έχω διπλα μου. Γελαγαμε γιατι είναι τοσο στενος ο χωρος που για να σηκωνομαι θα τα μετακινώ, ευτυχως εχουν βαση με ροδάκια.

Πλάκα έχουμε

Λοιπον ξεχάσατε για βαλιτσα, πηλινγκ σωματος, μασκα προσωπου και ματιών, ποστις για τα μαλλια, και ένα βραδινό φορεμα σεξι κατα προτιμηση πως θα μας βλεπουν οι επισκέπτες έτσι με τις πιτζάμες?Ντροπή.....


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...