Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Μάλλον θα κάνω άλλη μια..θα το συζητήσω αύριο με τον γιατρό..

      πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!♥️♥️

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγω ειχα βρει το τηλ του παπα της ενοριας μας και ειχε έρθει σπίτι για τη μιση ευχη. Για το παιδι στις 40 παλι τηλ και ραντεβου ενα απογευμα στην εκκλησια.

prepei na einai tis enorias mas ??


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσακια? Εγω το ριξα εξω σημερα πηρα τον μικρο μου και μια φιλη και πηγαμε golden hall να ψωνισουμε κατι χριστουγεννιατικα δωρακια που ηθελα ηπιαμε και καφεδακι και πριν απο λιγο γυρισαμε ταισα τον μικρο τον εβαλα για νανι και τωρα εκατσα. Πηρα τελικα τον αποστειρωτη της avent αλλα δεν τον δοκιμασα ακομα πρεπει να παω να παρω και μπουκαλακια και θηλαστρο ολα avent αποφασισα , αυριο θα παω για το τριωρομαρτυριο της καμπυλης και απο τωρα το σκεφτομαι και την Παρασκευη εχω γιατρο , ινκα τα yutopar τα κοβεις τελειως εγω φοβαμαι ακομα εχω και μερικες συσπασουλες και το σκεφτομαι..Εντωμεταξυ ααπο το Σαββατο τσακωνομαι με τον αντρα μου γιατι θελω χριστουγεννα να οργανωσω κατι στο σπιτι μας και εκεινος μου λεει οτι θα κουραστω και δεν θελει κλπ


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα μανουλες!!!!!!!!!!!!

ινκα μια χαρα σε ακουω.... χωρις yutopar εισαι ελευθερη πια!!! και βολτιτσες ακουω.. ποιος την χαρη σου !!! Παντως σχετικα με το νυχτικο εγω δεν προκειται να βαλω σε καμια περιπτωση!!! ασε που πηγα και δοκιμασα ενα και ημουν για γελια... η μαλλον για κλαμματα.. και ηταν ενα πολυ ομορφο σατεν νυχτικακι αλλα για αλλα σωματα!!

Εμεις ειμαστε μια χαρα.... το σαββατο παραγγειλαμε τελικα και την κουνια και τωρα μας εμειναν μονο οι κουρτινες... Α, πηγα σε ενα μαγαζι, μην φανταστειτε σε κανενα high class για κουρτινες και ειδα μια, καλη ηταν και μολις ρωτησα τιμη μου ειπε 600 ευρω!!! Αν ειναι δυνατον... για μια παιδικη κουρτινα... και λεω κατι πιο φτηνο εχετε? και μου ειπε οχι...ελεος.........


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ ααπο το Σαββατο τσακωνομαι με τον αντρα μου γιατι θελω χριστουγεννα να οργανωσω κατι στο σπιτι μας και εκεινος μου λεει οτι θα κουραστω και δεν θελει κλπ

Κατερινα και εγω το ιδιο!! Θελω να κανω ρεβεγιον την παραμονη των Χριστουγεννων και ο αντρας μου γκρινιαζει πως θα κουραστω και πως δεν ειναι εποχη τωρα για τετοια... αλλα εγω θελω!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις αποφασισαμε να κάνουμε ανημερα τα Χριστουγεννα τραπεζι σπίτι μας, το μεσημερι, βολευει και με τα παιδια. 15 άτομα περιπου, αλλα επειδη μενουμε πανω κατω με τους γονεις και τα δυο μου αδελφια, θα βοηθήσουν όλοι τουλαχιστον με το φαγητό και θα ασχοληθώ κυρίως με το καλλωπισμό του σπιτιού (και με την καθαριοτητα μετα).


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατερινα και εγω το ιδιο!! Θελω να κανω ρεβεγιον την παραμονη των Χριστουγεννων και ο αντρας μου γκρινιαζει πως θα κουραστω και πως δεν ειναι εποχη τωρα για τετοια... αλλα εγω θελω!!!

Αμαν πια με εχει πρηξει δεν ξερω τι τον εχει ποιασει σε αυτην την εγκυμοσυνη αλλα φοβαται τα παντα αν ηταν δυνατον να κλειστουμε ολα τα Χριστουγεννα μεσα στο σπιτι σαν ερημιτες και μεχρι να γεννησω βρε καλε μου βρε χρυσε μου δεν θα κουραστω θα τα παρουμε ολα ετοιμα τιποτα δεν καταλαβαινει αλλα αυτην την φορα δεν θα του περασει:mad:


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια η ξεδελφη γεννησε 1 ωρα με τους τεχνητους πονους 9 η ωρα μπηκε και 12 ειχε ξεμπερδεψει υγιεστατη μικρουλα 3300 πηγε τελικα απο 2600 που ηταν στην 36! Ειδατε ποσο παιρνουν γεννηθηκε στην 38 +!! Αυτα για να παιρνουμε κουραγιο!!!

Φιλια!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Na σας ζησει η μπουμουκααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

αντε κ με το καλο η δικια σου!;)

Είλιτακι τρομερο το βινετακι..χαχα το εδιξα κ στον αντρα μου..του λεω να σου κανω ενα show κ εγω με την κοιλιτσα; χαχα

Καλε τι ορμι ειναι αυτο που εχει η τυπισσα; δεν νομιζω να ειναι αληθηνια εγκυος...τρικ σην κοιλιτσα ειναι...εγκυος κ τετοια ποδια δεν παιζει!χαχα

Κ εγω κοροτσια ρεβεγιον θελω να κανω στο σπιτι μου! Κ μαλλον θα το κανουμε..εννοειται οτι catering θα παραγγειλουμε κ θα βοηθησει πεθερα κ μαμα...! εγω μονο την παρουσια μου θα βαλω...χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...