Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Τέλεια νέα♥️ Θα ξανακάνεις ωοληψια η θα προχωρήσεις σε εμβρυομεταφορά?Ελπίζω και εμείς την Τετάρτη που θα πάμε για ωοληψια να πάνε όλα καλά και να προχωρήσει έστω ένα έμβρυο και να γίνει βλαστοκυστη πέντε ημερών 

      Γύρω στα 2500-3000, τουλάχιστον στην κλινική που είναι εγώ 

      Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αααα είναι τόσο??!!! Καλά αυτή τη στιγμή δεν παίζει δεν έχω τόσα, θα δω με τον καινούργιο χρόνο πως θα το κάνω! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Mummycool θα με δωσεις ετσι στον ζυμαρουλη μου ε; τσ τσ τσ τσ

τι φιλη εισαι καλε....:lol::lol:

ναι καλε θα επανελθουμε το ξερω! σιγα μην μεινουμε βουζακια!χαχα

Τζορτζι οποτε πρεεπι να κοιταξω για αλλους αποστειρωτες..!

Να ρωτησω κατι ασχετο κ εγω τωρα;

Αυτοι που λενε για το πρωτο 40 ημερο ισχυει;

λενε οτι τις πρωτες 20 μερες δεν κανει να βγεις εξω μεχρι να παρεις την μιση ευχη...κ τις αλλες 20 μπορεις να βγαινεις μονο την ημερα κ το βραδυ σπιτι..

ξερει καμια;

με εχουν μπερδεψει λιγακι....:confused:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας εγκυουλες. Εμας μας ηρθαν το ΣΚ κατι ντουλαπες που ειχαμε παραγγειλει για το χωλ και μια παπουτσοθηκη και θα αποσυμφωρησω τωρα σιγα σιγα το δωματιο του μπεμπη, να μας φερουν και το κρεβατι της μικρης, ωστε να παω μεσα τα επιπλακια και να ασχοληθω μετά με το πλύσιμο των ρουχων του. Πλυντηριο μόνο στους 40 βαζω (εκτος από κουβερτουλες στο ελαφρυ στα μαλλινα στους 30). Επισης παρολο την καισαρική, μονο πυτζαμες ειχα στο νοσοκομείο, καθόλου νυχτικιες....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

ramonitsa ,ki ego zorizome merikes fores me tin emfanisi mou (an tha figei i kitaritida ?ti einai ayta ta mpoutia?an tha mou kremete i koilia...)afou merikes fores an mou milisei ligo apotoma o adras mou klaio kai leo ..den ftanei pou exo ginei san mpogos ..kai meta skeftome files kai gnostes pou eixane parei polla kila kai ksexilizane ta progoulia !!!!!xaxaxaxxxaxaxa!!!!kai meta ksanaginane opos prin tin genna ..kai merikes ginane kai kaliteres!!!!!kai perno kouragio vre ramonitsa ...tha pao tin paraskevi na vapso kai ta mallia mou na paro ta pano mou !!!!

tha ksanaginoume oles kormares !!!!!nai?????nai!!!!!!!!!!!

eleonora to thilastro tis avent to apostironeis ?an nai ston apostiroti tis avent ?ego bika ston 8o!!!des to tickeraki mou !!:)to sabbato mpika!!!!

tha to valo to nyxtiko :)


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελιτακι περαστηκουλια....ελπιζω να μην σε κυλησει...ειδες τελικα ; οσο κ να προσεχεις την αρπαζεις ρε παιδι μου!γκρρρ

χαχαχαχαχα αυτο με τα ρουχαλακια..ευτυχως θα τα φορεσει η μπομπουκα σου!

κ εμεις κατεβασαμε ταινιουλα, αλλα ρε γανωτο στο dvd μας κολλαει..μονο στον υπολογιστη μπορουμε να την δουμε...εγω παλι οχι..γιατι τοση ωρα σε καρεκλα πιανομαι!

Mummycool σκεφτηκα υποκοριστικο για το αγορακι σου...πικολινος απο το picolo( σωστα το εγραψα αραγε;) που σημαινει μικρουλης στα Ιταλικα..κ ζαχαρουλης ή λουκουμακι επειδη θα ειναι σκετη γλυκα!;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εγκυουλες. Εμας μας ηρθαν το ΣΚ κατι ντουλαπες που ειχαμε παραγγειλει για το χωλ και μια παπουτσοθηκη και θα αποσυμφωρησω τωρα σιγα σιγα το δωματιο του μπεμπη, να μας φερουν και το κρεβατι της μικρης, ωστε να παω μεσα τα επιπλακια και να ασχοληθω μετά με το πλύσιμο των ρουχων του. Πλυντηριο μόνο στους 40 βαζω (εκτος από κουβερτουλες στο ελαφρυ στα μαλλινα στους 30). Επισης παρολο την καισαρική, μονο πυτζαμες ειχα στο νοσοκομείο, καθόλου νυχτικιες....

den tha valo nyxtikiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

TELOS!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ραμονιτσα εγω ειχα παρει μιση ευχη και μετα εβγαινα κανονικά, νυχτα μερα. Το μωρό πήρε ολόκληρη και μετα βγήκε εξω, ούτε κάτω στη μαμά μου δεν την πήγαινα. Αυτό όμως εξαρτάται απ΄/ο τις παραδόσεις κάθε οικογενειας, εμεις δεν το ξέρουμε πχ αυτό για τη νύχτα...


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα νατασουλα....;)

δουλειες ενα σωρο ε; αλλα αυτες ειναι ευχαριστες ε;;)

Ινκα κυταρριτιδα ;;;;;;;;;;;;; τι ειναι αυτο καλε;;; ε;;;;;;;;;;;;

ασε ασε ασε ασε κοπελιααααααααααααα..δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι...το συγκεκριμενο..μεχρι τον αστραγαλο θα φτασει σιγα σιγα....χαχα!!!!!αλλα μετα θα φυγει..

ναι καλε..τι φρικες ειναι αυτες που τρωμε;...γυναικες αγαπη μου γυναικες!

ουτε εγω θα βαλω νυχτικιαααααααααααααααααα...δεν την γουσταρω..δεν την γουσταρω!!!!!!!!!!!!!

Εγω να σας πω κατι να γελασετε;

θελω οταν με το καλο γεννησω..στο κρεβατι μου να στρωσω τα δικα μου σεντονια που θα παρω..!!!!!!ουγκκκ..

Θα με αφησουν αραγε;

κ ενοειται μετα θα τα πεταξω!

τα στρωματα τους ψιλοσιχαινομαι..που ξαπλωνουν ενα σωρο γυναικες..

αλλα να μου πεις δεν επαθε καμια τιποτα....

ολα στο μυαλο μας ειναι..αλλα εχω φαει αυτο το φλας


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ναι Ινκακι..κ αυτο το σκεφτηκα...γλυκα ειναι....! Αλλα ειπα να μην το πω..γιατι θα με πιασει καμια απιστευτη λιγουρα...απο προχτες το σκεφτομαι το τσουρεκι..κ ειδικα της Θεσσαλονικης..αλλα....:-(

νατασα..δεν το εχω καταλαβει αυτο με τις ευχες γιατι γινεται...

κ με το μωρο κ με την μαμα

Ο αντρας μου λεει οτι ει ναι βλακειες αυτα..κ οτι γινοντουσαν παλια..οχι πια...

εγω ομως ειμαι επηρεασμενη μπορω να πω


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Οι ευχες ξεκίνησαν από τα παλιά χρόνια, που οι γυναικες αμεσως μετά τη γεννα πήγαιναν στα χωραφια (μολύνσεις αιμιραγίες κλπ) οπότε κάπως ετσι σκεφτηκε η εκκλησία να τις βοηθήσει. Και οι άντρες δεν θα μπορουσαν να πουν τίποτα. Και συνεχιστηκε η παράδοση μεχρι σήμερα. Πάντως οι πρωτες 20 μερες (μιση ευχη) δεν καταλαβαινεις πως περνανε, ασε που τις πρωτες 5 εισαι στο νοσοκομείο.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οι ευχες ξεκίνησαν από τα παλιά χρόνια, που οι γυναικες αμεσως μετά τη γεννα πήγαιναν στα χωραφια (μολύνσεις αιμιραγίες κλπ) οπότε κάπως ετσι σκεφτηκε η εκκλησία να τις βοηθήσει. Και οι άντρες δεν θα μπορουσαν να πουν τίποτα. Και συνεχιστηκε η παράδοση μεχρι σήμερα. Πάντως οι πρωτες 20 μερες (μιση ευχη) δεν καταλαβαινεις πως περνανε, ασε που τις πρωτες 5 εισαι στο νοσοκομείο.

μαλιστα καταλαβα!..

καλα να σου πω κατι; θα ειναι τοσο μικρα τα μωρουλια μας που οντως για κανενα 40ημερο θα ειναι δυσκολο να βγουμε εξω...θα θελουν νανακι..φαγακι..αλλαγμα....οποτε θα περασουν κ γρηγορα οι μερες!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

po,po ramonitsa!eixes dei tote me ton evagelato e?

mpa ego den tha mpo s ayti tin diadikasia ..ta idiotika nosokomeia einai san ta ksenodoxeia ...kai apostirononte ola ...etsi thelo na pistevo!!!!xaxaxxaxaxaaxxaxaxaxxxaa!!!

pos perneis tin misi eyxi ...leei o papas ...eyxomai na .....stop!to ipolipo meta apo 20 meres !!!pera apo tin plaka ...pao ston papa se ores litourgias kai tou leo na mou dosei tin misi eyxi ?i mporo na pao oti ora thelo...


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

ινκακι...αυτο με τα στρωματα τοτε κ ποιος δεν τα ειχε δει...

αλλα εχεις δικιο κ στο ξενοδοχειο το ιδιο ειναι..αλλα οσο να ναι εκει ειναι νοσοκομειο..ολο κ καποια μπορει να εχει αιμαραγησει..χιλια δυο...

μηπως ειμαι υπερβολικη; δεν ξερω αλλα θελω να εχω τα δικα μου σεντονια εκει..

κ μαλιστα θελω να στρωσω 2 απο κατω... κ επισης 2 στην μαξιλαροθηκη...που κ εκει σκεφτομαι να παρω δικο μου μαξιλαρι..κ μετα εννοειται θα τα πεταξω..

οσο για τις ευχες δενε χω ιδεα...πως γινεται....τι ωρες πας κ τετοια..ε μαλλον πρωι ή που δεν θα υπαρχει κοσμος πολυς..

Καλυτερα να ρωτησουμε παπα...θα πεταχτω καποια στιγμη στην εκκλησια απεναντι μου ...να ρωτησω κ θα σας πω...αλλα κ οι μανουλες εδω θα ξερουν...η νατασα πχ


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου..

ζυμαρουλης κ μαμα πανε να κανουν μαμ τα μπριαμακι τους!

καλο μεσημερακι σε ολες!:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...