Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Τέλεια νέα♥️ Θα ξανακάνεις ωοληψια η θα προχωρήσεις σε εμβρυομεταφορά?Ελπίζω και εμείς την Τετάρτη που θα πάμε για ωοληψια να πάνε όλα καλά και να προχωρήσει έστω ένα έμβρυο και να γίνει βλαστοκυστη πέντε ημερών 

      Γύρω στα 2500-3000, τουλάχιστον στην κλινική που είναι εγώ 

      Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αααα είναι τόσο??!!! Καλά αυτή τη στιγμή δεν παίζει δεν έχω τόσα, θα δω με τον καινούργιο χρόνο πως θα το κάνω! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αντε γεωργία με το καλό!!! και πώς κατάλαβε ότι είχε διαστολή αφού δεν πονούσε;;; το δεύτερό της ήταν ε;;

Ειχε κατεβει στην πυελο απ΄την αρχη του 9ου μηνα αλλα το αφησανε 2 βδομαδες επειδη ηταν λιγο μικρουλα (2600)! Πηγε την Παρασκευη στο γιατρο και της ειπε για τη διαστολη αλλα την αφησε 2 μερες ακομα μπας και την πιασουν οι πονοι ααλα δεν τη πιασανε και της βαλανε τεχνητους τελικα!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ινκα...πολυ γελαω μαζι σου..εισαι ολα τα λεφτα λεμεεεεε!χαχαχα

Αυτο με τα πυτζαμακι μου το εχουν πει κ εμενα..οτι θα μας βολεψει η νυχτικα..ελα ντε ομως που εγω καθολου δεν τις μπορω..τις απαχθανομαι...νυχτικια κ ρομπα..απαπαπαππααπα...

Πιστευω οτι μονο αν κανουμε δεν το ευχομαι καισσαρικη θα χρειαστει νυχτικια ..αλλα κ παλι δν ειμαι σιγουρη...

Παρτε καλου κακου..κ απο τα δυο...για να ειμαστε οκ...

Κ να ειναι ανετα για να μην σφιγγουν!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!:D

Σημερα ειμαι καλα..ευτυχως που εχω κ εσας παρεα..κ μου περναει ευχαριστα η ωρα οταν μπαινω μεσα..;)

Τι διαβαζω αρχισατε κ πλενετε ρουχαλακια, κ αποστειρωνετε μπιμπερακια;..χαχα τελεια κοριτσακια.. περναει ο καιρος!

Γεωργια να χαιρεστε το κανουργιο μωρακι...:D

κ εσυ με το καλο μανουλα:P

Αυτες οι πεθερες καμια φορα ε; γκρρρρρρρρ

Ινκα.....εχεις πολυ πλακα κοπελια..χαχα

Θα εισαι μια θεα κ μεσα κ εξω απο το σπιτι.... πολυ μου αρεσει που ολα τα σκεφτεσαι κ ολα τα συνδυαζεις ...!Κ η φουφουλα μοντελακι!χαχa

Bouda αυτα τα ονειρα λενε οτι ειναι απο την αγωνια μας... κ εγω εβλεπα κατα καιρους τετοια..κ ψιλοφρικαρα!

Κ εμας μας ηρθε η ταπετσαρια του ζυμαρουλη μου σημερα , κ περιμενω την Τεταρτη να ερθει ο ταπετσερης να την τοποθετησει...κ μεσα σε αυτην ή την επομενη βδομαδα θα εχω κ τα επιπλακια μας!!!!!!

πολυ χαιρομαι..παρα πολυ!

Ελεονιρα καλα εκανες κ εφαγες κεκακι..σουπερ θα ηταν ε;;)

Να ρωτησω κατι; τα παντα δεν πλεονονται στο πλυντηριο; θελουν χερι;

γιατι τζορτρζια διαβασα οτι τα επλυνες στο χερι...:confused:

Φιλακια Πολλα σε οοοοοοοοοοολες τις μανουλες κ τα μπεμπακια τους!:P

Πλενονται και στο πλυντηριοα απλα δεν τις εβαλα μη μου χαλασουν για αρχη μετα δε παιζει μονο πλυντητριο!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Βρήκα λίγο ελεύθερο χρόνο και είπανα πω μια καλημέρα! Ελπίζω πως δε 10 μέρες από σήμερα θα τελειώσουν τα βάσανα μου ( δουλειά, βαψίματα κλπ.)!!!!

Inka, να φανταστείς πριν λίγο είδα το μηνυμα σου για το fb!!! Και το ειχες στειλει πριν απο 1 μηνα και βάλε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Iνκα ειχα τα ψυχολογικοορμονικα μου..χαχα

πως ειμαι ετσι; πως εχω γινει ετσι κ τετοια...ποτε κ αν θα επανελθω..δηλαδη βλακειες...αλλα οταν σκεφτομαι τον ζυμαρουλη μου οοοοολα μου περνανε!

κ λεω τι ηλιθια που εισαι ρε κοπελια;;;;;;;;;;; σοβαρεψου....μανα γινεσαι..κ μια χαρα θα εισαι μετα...κουκλαρα κ παλι...χαχαχχαχαχα

ελααααααα κραχτε με....!!!!!χααχαχαχ ΨΩΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!:lol:

Ελεονορα της ΑVENT μπαινουν ολα τα μπιμπερο ξερεις; γιατι εγω εχω παρει NUK μπιμπερο...

Γεωγια μου κ εγω στο χερι θα τα πλυνω αυτα!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Βρήκα λίγο ελεύθερο χρόνο και είπανα πω μια καλημέρα! Ελπίζω πως δε 10 μέρες από σήμερα θα τελειώσουν τα βάσανα μου ( δουλειά, βαψίματα κλπ.)!!!!

Inka, να φανταστείς πριν λίγο είδα το μηνυμα σου για το fb!!! Και το ειχες στειλει πριν απο 1 μηνα και βάλε...

Καλημερααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ίνκα για να βγεί το μωρό πρέπει να χεις διαστολή 10 δηλ ο τράχηλός σου να χει διάμετρο 10 εκατοστά.... Διαστολή 3 σημαίνει ότι έχει ξεκινήσει η διαδικασία του τοκετού, αν δεν πονάς σου κάνουν πρόκληση


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

ki ego tha plino sto xeri tis kouvertoules ...gia na mi xasoun tin forma tous ...

ramonitsa ti eixes ?den isouna kala?

ti einai i diastoli?

Ινκακι διαστολη ειναι το ποσο εχει ανοιξει ο τραχηλος να βγει το μωρακι!!

Να σε ρωτησω και γω κατι? τι σου ειπε ο γιτρος γ΄αυτα τα περιεργα υγρακια που εβλεπες αλλα δεν ηταν τσισακια!!Εχω και γω και πιρνουν λευκη χροια οταν στεγνωνουν!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

αντε ρε ραμονίτσα...μια θεά ήσουν και θα ξαναγίνεις θεά σε 5-6 μήνες το πολύ!!! άντε μην τα πάρω και τα πω όλα στο ζυμαρούλη σου όταν γεννηθεί!!!

ΥΓ θέλω κι εγώ υποκοριστικό.... θα συσκεφτούμε με τον άντρα μου και θα βγάλουμε κάτι!!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Iνκα ειχα τα ψυχολογικοορμονικα μου..χαχα

πως ειμαι ετσι; πως εχω γινει ετσι κ τετοια...ποτε κ αν θα επανελθω..δηλαδη βλακειες...αλλα οταν σκεφτομαι τον ζυμαρουλη μου οοοοολα μου περνανε!

κ λεω τι ηλιθια που εισαι ρε κοπελια;;;;;;;;;;; σοβαρεψου....μανα γινεσαι..κ μια χαρα θα εισαι μετα...κουκλαρα κ παλι...χαχαχχαχαχα

ελααααααα κραχτε με....!!!!!χααχαχαχ ΨΩΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!:lol:

Ελεονορα της ΑVENT μπαινουν ολα τα μπιμπερο ξερεις; γιατι εγω εχω παρει NUK μπιμπερο...

Γεωγια μου κ εγω στο χερι θα τα πλυνω αυτα!

Ξερω οτι της Avent παιρνουν μονο Avent


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Ινκα...πολυ γελαω μαζι σου..εισαι ολα τα λεφτα λεμεεεεε!χαχαχα

Αυτο με τα πυτζαμακι μου το εχουν πει κ εμενα..οτι θα μας βολεψει η νυχτικα..ελα ντε ομως που εγω καθολου δεν τις μπορω..τις απαχθανομαι...νυχτικια κ ρομπα..απαπαπαππααπα...

Πιστευω οτι μονο αν κανουμε δεν το ευχομαι καισσαρικη θα χρειαστει νυχτικια ..αλλα κ παλι δν ειμαι σιγουρη...

Παρτε καλου κακου..κ απο τα δυο...για να ειμαστε οκ...

Κ να ειναι ανετα για να μην σφιγγουν!

Την πρωτη μερα αντε και τη δευτερη θα βαλουμε νυχτακια μετα πυτζαμουλες!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

ινκα αυτο που σου ειπαν για πλυσεις δε νομιζω οτι ισχυει! Μια ξαδελφη μου που γεννησε περυσι και πηγα την ιδια μερα εκανε μπανιο μονη της και η κουμπαρα μου τη δευτερη μερα φορουσε πυτζαμα!! για τις μπαλαρινες μπορει να χει δικιο ο ντρουλης σου αστε για το σπιτι καλυτερα! καλα εισαι θεα συμφωνω με τη Ramonitsa!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια που λετε μια φιλη μου που γεννησσε και την ειδα μετα απο 10 μερες 1) Η κοιλια εξαφανιζολ, μονο πονουσε λιγακι! Και ηταν μια χαρουλα απο εμφανιση!!

Ελα μη σας πιανουν τετοια θεες ειμαστε αγαπες μου θεες!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι απο μένα βρε κορίτσια, αργησα να μπω σημερα. Εντομεταξυ και ο αντρουλης παιδευεται από χτες στον υπολογιστη να βρει ακρη με τα προγραμματα που κατεβάζουν ταινίες, μόλις νιωθω τον μπεμπη πουχει λοξιγγα πάλι.χιχιχ. Σημερα δε νιώθω καλά σα να με περιτριγυρίζει, με καίει λιγο ο λαιμός και φανταστειτε πως έχω να βγω 4 μέρες έξω. Τοσο καιρό που αλλωνιζα δεν πάθαινα τιποτα. Αστο καλό. Κι εγώ στους 40 τα έπλυνα τα καινουρια και όλα τα σχετικά. Εχω βάλει πολλα πλυντηρια γιατί μας δώσαν και τα ρουχαλάκια του μικρου του άντρα μου που ταχαν σε αποθήκη. Αλλα ο μικρός είναι 5μιση και φανταστειτε ποσο καιρό ήταν εκει μέσα. Εκανα λοιπον την εξυπνάδα να να τα βάλω στους 60 για να αποστειρωθουν καλά και έχωσα κι ένα παντελονάκι κοκκινο μέσα καταλάθος. Ξερετε τι έγινε?Όλα τα γαλαζάκια, ασπράκια έγιναν ρόζ. Ευτυχώς που περιμένω και κοριτσάκι χιχι. Μερικά ήταν ωραία πάντως.Γιαυτο αν τα βάζετε πάνω απο τους 40 να προσεχετε τα χρώματα!!!!!!!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...