Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Τέλεια νέα♥️ Θα ξανακάνεις ωοληψια η θα προχωρήσεις σε εμβρυομεταφορά?Ελπίζω και εμείς την Τετάρτη που θα πάμε για ωοληψια να πάνε όλα καλά και να προχωρήσει έστω ένα έμβρυο και να γίνει βλαστοκυστη πέντε ημερών 

      Γύρω στα 2500-3000, τουλάχιστον στην κλινική που είναι εγώ 

      Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αααα είναι τόσο??!!! Καλά αυτή τη στιγμή δεν παίζει δεν έχω τόσα, θα δω με τον καινούργιο χρόνο πως θα το κάνω! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια !!

Σήμερα με έπιασε η προκοπή μου και ξεκίνησα να πλένω τα μωρουδιακά...σιγά σιγά να τα τακτοποιήσω.

Αδιασα και ένα ντουλάπι στην κουζίνα για να βάλω τα μπιμπερό ,τον αποστειρωτή αλλα έχω μια απορία κορίτσια τις πιπίλες και τις θήκες τους που τις αποστειρώνουμε;;;

Ακομά μια ερώτηση ..τα μωρουδιακά τα πλύνατε σε υψηλή θερμοκρασία γιατι εγώ τα έβαλα τώρα στους 40 ;


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα και από μένα,

Όντος έχουν χαθεί mummycool. Ας ελπίσουμε να έχουμε νέα τους σύντομα.

Σιλβή εγώ τα έπλυνα στους 40 βαθμούς και τις κουβερτούλες του στους 30 στο πρόγραμμα που είναι για τα μάλλινα.

Καινούργια βδομάδα σήμερα. Άντε πλησιάζουν και τα Χριστούγεννα και τα μπεμάκια μας όλο και ποιο κοντά.

Καλή σας μέρα:)

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ στους 40 για αρχή, τώρα αργότερα αν είναι λερωμένα μπορεί και στους 60 για να καθαρίζουν καλύτερα...άλλωστε η αποστείρωση γίνεται με το σίδερο

μερικά σκούρα τα έπλυνα στο χέρι όπως και τις κουβερτούλες

τις πιπίλες στην αποστείρωση αλλά όχι ακόμα...τώρα για τη θήκη δεν το χω σκεφτεί αν χρειάζεται αποστείρωση...

μου δωσαν και ένα φορητό αποστειρωτή πιπίλας με UV ακτινοβολία για αργότερα που θα αρχίσουμε τις βόλτες!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια και καλή εβδομάδα!

Πολύ σούσουρο κάνουν τα μπεμπάκια μας, και εμένα όλο το σ/κ με κλώτσαγε πολύ και όλο ένιωθα τα εξογκώματα, αλλά εννοείται ότι δεν κατάλαβα τί ήταν - χέρια, πόδια, κεφάλι??!! Τρελή ευτυχία, μου αρέσει πολύ!

Έλενα μην στενοχωριέσαι, θα δεις κάθε εμπόδιο για καλό. Και εμάς όταν έμεινα έγκυος κλείσανε το τμήμα που δούλευε ο άντρας μου και τον έδιωξαν και έμεινε κάποιο διάστημα χωρίς δουλειά, αλλά τελικά βρήκε καλύτερη.. Κανείς δεν χάνεται, το βασικό είναι να μην στενοχωριέσαι εσύ..

Σιλβή και εγώ 2 trofocard παίρνω, και τώρα πια τα παίρνω μαζί το βράδυ μετά το φαγητό

Ίνκα, από ποιο site παρήγγειλες τα victoria secret?? Μπήκα στο site τους αλλά δεν βλέπω τα της εγκυμοσύνης... Βοήθα please γιατί δεν βρίσκω ωραία νυχτικάκια / πυτζαμάκια για μαιευτήριο..

Το βράδυ έβλεπα στον ύπνο μου ότι γεννούσα... Ήταν λίγο τρομακτικό..

Σας φιλώ πολύ!


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλες και μπεμπάκια!!!

Ελίτα χρονια πολλα και απο εδω!! και του χρονου με τα ζουζουνια σου αγκαλιά!!!

Ινκα καλωριζικα!!! Βαλε φωτο να τα δουμε!! Σε νιώθω απολυτα οσο αφορά τους φιλους, ακομα και η νονα της μικρής το ιδιο κανει!! :(

Πάρος ωραιο αυτο το σαιτ, mammycool αυτο ειναι τορεντ ε;

Εγω κατεβάζω απο το g3twarez.com συνηθως!!

Ιωάννα τι ομορφη φωτο ειναι αυτη!!! Ωραία κοιλιτσα!!!

και εγω το μαγνήσιο απο την αρχη το παιρνω, Σιλβή πως εισαι σημερα; Και εγω στους σαραντα βαθμους τα επλυνα απο την αναποδη και τα σιδέρωσα και απο τις δυο πλευρες.

Δικιο εχετε για τα κοριτσια ελπιζω να ειναι και οι τεσσερις του καλα και απλα να εχουν πολυ δουλεια!!

mammycool εγω αποστειρωσα τα παντα.. εκανα σε ολα οτι ελεγαν οι οδηγίες τους.


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalimera manoules!!!!

ki ego simera me to pou ksipnisa ...evala plintirio ta moroudiaka mas!!!!!aaaaaaax exo trelathei les kai ksafnika to plintirio pezei mousiki .....xrisimopiisa to persil baby stous 40 ...eseis ?

avrio tha erthoun ta epiplakia mas ......aaaaaaaaaax !kai tha boune ola ta pragmatakia mesa !!!

koritsia akoute baby mozart?i genika klasiki mousiki ?ego katevasa 10 tragoudakia kai tha ta akouo kathe mera ..na irenisei kai i foufoula mou ...simera kovoume kai ta yutopar ...ole!!!!

bouda,den pira egimosinis...giati tora forao pitzamakia egimosinis ?otan geniso stin xiroteri tha eimai opos tora an kai ap oti mou exoun pei tha eimai san 5,6 minon.tora forao tis pitzame pou foraga prin geniso(einai fardies kai xamilomeses )...ara pira to idio noumero .

den pira set pitzamas ...pira 2 pantelonakia to ena einai metaksoto skouro gri me poua fouksia kai apo pano mia tsaxpiniki zaketoula mavri me volanaki roz kai 2 fanelakia ena fouksia ki ena melitzani ..aaaa kai balarines gri skouro me volanaki roz.to allo pantelonaki einai gri fanela (san forma) tha to sindiaso me oinopnevmati (logo nosokomeiou):) fanelaki kai aspro fanelaki ...gia kalo kai gia kako pira kai pantoflitses fardies alla pexnidiarikes se periptosi pou einai prismena ta podia mou kai den xorane stis balarines .

mou arese ayti i idea giati den einai mono gia to maieytirio ..tha ta forao kai tis 40 meres pou tha eimai spiti kai tha exo anagi na eimai omorfi (me kali psixologia )kai na forao kainourgia pragmata ...olo kai kapios tha erxete na me dei ithela na min eimai san arosti me nyxtika alla kai apo tin ali na eimai aneti kai na mi forao rouxa pou forao kai ekso.

ayta !!!

pao na aploso ta rouxa tis foufoulas mou!!!!!

na exoume oles mia super mera!!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι κάνετε;;;;Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω....έχει πέσει δουλειά τελευταία....

Ελπίζω να είστε καλά!!!!

ινκα απο την victoria's secret τα πήρες;;;;τις επόμενες μέρες θα παραγγέίλω και γω....

Ψάχνω ρόμπα για το μαιευτηριο μηπως ξέρετε κανένα καλό site;;;;


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου πως ειστε? Εγω σημερα περιμενω να γινω θεια απο μια ξαδελφουλα μου για 2 η φορα! Πηγε με διαστολη 3 δεν την πιασανε οι πόνοι !! κοριτσια νιωθω συγκινημενη και ταυτοχρονα οτι πλησιάζει και η δικια μας η ωρα!!

Το βραδυ εκανα γερμανικο νουμερο 2-4! Αυπνοια και Αγιος ο Θεος!!

Ινκακι με γεια τα πραγματακια σου αντε να δουμε εγω ποτε θα τελιωσω με τα δικα μου!!!

Τα ρουχαλακια κ΄εγω στους 40 θα τα πλύνω με proderm

Τις κουβερτουλες και την προικα τα πλυνα στο χερι!!

Τη μπεμποπυλα τη νοιωθω ποτε ψηλα και ποτε πολυ χαμηλα!! αιλουρος σας λεω !!

Καλα η πεθερα μου ειπε οτι η κοιλια μου εχει κατεβει! Λες να χουμε λεει τπτ νωριτερα? Και της ριχνει ενα βλεμμα ο αντρας μου δεν υπηρχε!! Καθε μερα σκεφτομαι τη τυχερη που ειμαι που τον παντρευτηκα!! Αυτα !Θα φκιαξω σουπιτσα σημερα! Το απογευμα θα παω στον ενδοκρινολογο κ΄αυριο εχω και γυναικολογο να δω τη μικρουλα μου!!

Φιλακιαααααααααααααααααα!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

αχ αυτές οι πεθερές!!!

ρόμπα και πυζαμούλες πήρα από το oysho

ίνκα πολύ ωραία η ιδέα με τις μπαλαρίνες θα πάρω κι εγώ!!! νομίζω έχει και τέτοιες στο oysho

τελικά μαρία αποστείρωσες από τώρα;;

ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα....


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια!!!

Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!

Έλενα λυπήθηκα πολύ για την απόλυση του άντρα σου... τι να πεις υπάρχουν και γαιδούρια ...ότι και να πω λίγο είναι .. ελπίζω να βρει σύντομα δουλειά.... εσύ όσο μπορείς να τον εμψυχώνεις και να σκέφτεσαι το μωράκι σου... δεν υπάρχει κάτι άλλο που είσαι σε θέση να κάνεις για να βοηθήσεις τώρα.... απλά υπομονή!!!

Εγώ το Σ/Κ σπιτάκι με το τζάκι στο φουλ και φαγητάκι!!!!!!

Έφτιαξα κι εγώ κέικ βανίλια με κομμάτια από μαύρη σοκολάτα... το τάραξα!!!!

Έφαγα αρκετά μπορώ να πω αλλά δεν μπορούσα να σταματήσω... είχα και καούρες και τουαλέτα συνέχεια οπότε από ύπνο έτσι κι έτσι...

Μέχρι τέλος εβδομάδας έρχονται τα επιπλάκια!!!!!!! ναι!!!!!

Την ντουλάπα πρέπει να αδειάσω και μετά όλα πλύσιμο..

Ρουχαλάκια δεν ξεκίνησα ακόμα από εδώ και πέρα...

Το Σάββατο πάω για doppler... έχω ένα άγχος για το αν το κοριτσάκι μου θα έχει μεγαλώσει...όπως πρέπει!!!

Αυτά τα νέα μου...


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!:D

Σημερα ειμαι καλα..ευτυχως που εχω κ εσας παρεα..κ μου περναει ευχαριστα η ωρα οταν μπαινω μεσα..;)

Τι διαβαζω αρχισατε κ πλενετε ρουχαλακια, κ αποστειρωνετε μπιμπερακια;..χαχα τελεια κοριτσακια.. περναει ο καιρος!

Γεωργια να χαιρεστε το κανουργιο μωρακι...:D

κ εσυ με το καλο μανουλα:P

Αυτες οι πεθερες καμια φορα ε; γκρρρρρρρρ

Ινκα.....εχεις πολυ πλακα κοπελια..χαχα

Θα εισαι μια θεα κ μεσα κ εξω απο το σπιτι.... πολυ μου αρεσει που ολα τα σκεφτεσαι κ ολα τα συνδυαζεις ...!Κ η φουφουλα μοντελακι!χαχa

Bouda αυτα τα ονειρα λενε οτι ειναι απο την αγωνια μας... κ εγω εβλεπα κατα καιρους τετοια..κ ψιλοφρικαρα!

Κ εμας μας ηρθε η ταπετσαρια του ζυμαρουλη μου σημερα , κ περιμενω την Τεταρτη να ερθει ο ταπετσερης να την τοποθετησει...κ μεσα σε αυτην ή την επομενη βδομαδα θα εχω κ τα επιπλακια μας!!!!!!

πολυ χαιρομαι..παρα πολυ!

Ελεονιρα καλα εκανες κ εφαγες κεκακι..σουπερ θα ηταν ε;;)

Να ρωτησω κατι; τα παντα δεν πλεονονται στο πλυντηριο; θελουν χερι;

γιατι τζορτρζια διαβασα οτι τα επλυνες στο χερι...:confused:

Φιλακια Πολλα σε οοοοοοοοοοολες τις μανουλες κ τα μπεμπακια τους!:P


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

geia sas koritsia !!!!!

tha pao ki ego sto oysho na paro kai ta alla dyo setakia ..isos paro kai nyxtikaki ...i manoula mou leei ..pos tha se plenoun i nosokomes me tis pitzames paidi mou??ax ti tha me plenoun .?..ntrepome kai o adras mou mou leei ..ti tis thes tis balarines ?borei na mi boreis na skypseis ....

malon den exo siniditopiisei oti den pao taksidaki alla na geniso ...e?

ago thilastro kai apostiroti den exo parei akoma ..pia pire tis avent?

perimeno na stegnosoun ta rouxalakia ...na arxiso to sideroma ...aaaaaaaaaaaaa!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...