Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Lila86 είπε:

      Μα δεν είναι εύκολο να κρατηθείς και να μη κάνεις τεστ 11η μέρα και ειδικά μια μέρα πριν τη χοριακη! Κι εγώ το ίδιο θα έκανα!!! Αυτό λέω και στον εαυτό μου οταν θα γίνει η εμβρυομεταφορα πως θα αντέξω τόσες μέρες!!! Βγήκε γραμμή αυτό έχει σημασία! Εύχομαι τα καλύτερα για τη χοριακη σου αύριο! 😉 Αναμένουμε νέα!!! Πρωί θα πας να την κάνεις; 

      Ναι πρωι 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

μπήκα στο msn αλλά δεν πρόλαβα καμιά σας :-(

καθαρίζουμε το πατάρι σήμερα... έχουμε πετάξει άπειρα πράγματα αλλά πάλι γέμισε

κι εμείς μέσα μείναμε χθες είδαμε το julie & julia συμπαθητικούλι ήταν και μετά είχαμε και συνέχεια...μη με μαλώσετε δεν έχουμε δίδυμα εμείς... ;)

κέικ λεμόνι έκανα και βγήκε τέλειο....αφράτο και μαλακό....

κέικ καρότο δεν έχω κάνει ποτέ θα δοκιμάσω....πάρος από τις συνταγές της παρέας κι αυτό;;

μαρία δε μας είπε που πήγες στο γιατρό κανένα νέο...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσάκια σημερα πάλι κοιμώμουν σαν το βόδι. Και ο άντρας μου μαζί δε λέγαμε να σηκωθούμε από το κρεββάτι. Μετα αρχίσαμε τα χαδάκια...μονο χαδάκια είπα. Ωστε έτσι mummycool είχαμε και συνέχεια, κάποια ξεφυγε από τη νηστεία!!!!!!Χι χι χι πολύ χαιρομαι !!!Εντάξει εγώ δεν έκανα νηστεία όταν κάνατε εσείς, τώρα είναι η σειρά μου όμως να νηστεψω...

Τελικά χτες με το utopar με έπιασε κι εμένα τρεμουλο,αλλα δεν ξαφνιάστικα γιατί θυμώμουν που το λέγατε. Ετσι κι αλλιώς ο γιατρός είπε μέχρι και σήμερα.

Κορίτσια θέλω κι εγώ συνταγή για κεηκ καρότου

Mariamg γιατί δεν κάνει το συκώτι?Εγώ πρωτη φορά έφαγα δεν είχα ξαναφάει.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

μωρέ δεν είναι ότι δεν κάνει, είναι μέσα σε αυτές τις τροφές που καλό είναι να αποφεύγονται, δεν παθαίνεις κάτι απλά έχει πολύ βιταμίνη Α που μπορεί να είναι τοξική, με μια και δυο φορές δε νομίζω ότι θα γίνει κάτι

πάντως το συκώτι γενικώς το αποφεύγω αν και μου αρέσει πάρα πολύ εκτός αν είμαι πολύ σίγουρη για το χασάπη, κουβαλάει μέσα του όλες τις ασθένειες του ζώου....

http://www.babybaby.gr/showarticle.jsp?CMRCode=11NSIG2VI


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ γλυκιά μου νασαι καλά. Να σε ρωτήσω είμαι κι εγώ στο msn, αν θέλω να σας βάλω στις επαφές πως το κάνω, γιατί είναι ενεργοποιημένο συνέχεια και μένα. Αν είναι να μπαίνω κι εγώ


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια τωρα γυριασαμε απο το φαγητο που μας καλεσε η πεθερα!!!

Φαγαμε λχανοντολμαδες, τωρα θα φκιαξω μανιταροπιτουλα και θα καθησω με τον αντρουλη μου !!

Χαιρομαι που ειστε ολες καλα!! εκτος απο το αναπαντεχο της Σιλβυς που νομιζω και εγω οτι δεν ειναι κατι απλα καποιο οργανο θα πιεστηκε παραπανω! Βεβαια η γνωμη του γιατρου δεν θα κανει κακο ετσι Σιλβυ!!!

κοριτσια η κοιλια μου ειναι συνεχεια με καρουμπαλακια, αλλα δε ξεχωριζω τι ειναι εννοω ποδαρακια ή χερακια!

Αυτα σας φιλω!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήγαμε στον γιατρό είδαμε την μπεμπούλα και ευτυχώς είναι μια χαρά!!Μας είπε οτι ήταν σύσπαση κι ας ήταν τόσο δυνατή σαν κράμπα ήταν κορίτσια!Και μου έδωσε κι εμένα μαγνήσιο που δεν έπαιρνα μέχρι τώρα για κανενα μήνα θα το παίρνω και μετά θα το σταματήσω γιατί δεν κάνει στον ένατο λέει τις θέλουμε τις συσπάσεις.

Ευχαριστώ κορίτσια πάντως για τις συμβουλές...

Εσε'ις που παίρνετε ήδη μαγνήσιο είχατε πει να μην το παίρνεις με κάτι μαζί τι ήταν αυτό γιατί δεν θυμάμαι κορίτσια;Μου έδωσε το τροφοκαρτ καπως ετσι λέγετε και μου είπε να παίρνω δυο την μέρα.


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σιλβυ μπραβο πολυ χαιρομαι..που ειναι ολα καλα....

μου κανει ομως εντυπωση οτι δεν σου εχει δωσει μαγνησιο...εγω το παιρνω κανονικα απο την αρχη....το τροφοκαρτ κ εγω 2 την ημερα....

Τωρα να ξεκουραζεσαι ετσι;

Ινκακι ..οχι καλε..χαχα ..ακομα δεν χω φτασει στο σημειο να κανω κ ψωμι..θελω ομως...πολυ..ο μπαμπας μου φτιαχνει πολυ ωραιο..απλα αυτο τον καιρο με εχει πιασει μια μανια να μη θελω τιποτα αγοραστο..αλλα να το φιαχνω εγω.....λετε να στρωθηκε η ραμονιτσα κ να εγινε ξαφνικα νοικοκυρα;χαχα..

Mummycoll...μπραβο κοριτσακι....;) Την παλευεις για γουτσου γουτσου κ τα λεγομενα ε;...ευγε..χαχα...

εγω παλι δεν μπορω..εχω ξεχασει τι ειναι αυτο.....τι ειναι οεο ε;:lol:

Τζορτζια..τι ωραιοι που ειναι οι λαχανοντολμαδες......κ εγω θελω παρα πολυ να φαω...καθως κ μουσακα...αλλα ετσι οπως τον κανω εγω...τον κανω σουπερ....καλε μηπως εχω γινει μυστηρια;:confused:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

mammycool ,kaneis sex?alla tha mou peis esy kaneis orivasia sto sex tha koliseis !!!!!

ki emeis simera kaname xadakia ..mono xadakia san tin elita !!!!telika eixame ena mikro honey moon oles simera e?

elita telika simera giortazeis ?xroniaaaaaaaaaaaaaa pollaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

silvi ,perastika boubou !!!to magnisio den to perneis mazi me to asvestio .ego perno 3 tin imera ...

ax thelo ki ego laxanontolmades ....!!!!

sikoti ,den troo edo kai arketa xronia ..epidi ekei pane oles i toksines kai i arosties ..meta apo ipodiksi giatrou .

i foufoula mou exei ftasei sto stithos ...wow!!tin niotho pia kai psila !!!!!!

estila paragelia sta victoria secret gia ta pitzamakia toketou ...!!!!!i epomeni paragelia tha einai polis ftaso sta kila mou ...afou ta exo ksexilosei ola ta vrakakia mou!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλε τι ειναι αυτο με τα χαδακια σημερα; ποπο κοπελαρες μου καλα κανετε; μου φαινεται εγω ειμαι μονο η ξενερωτη..χαχα

ινκακι....ειναι ωραια τα βικτορια σικρετ χαχα αλλα ελληνικα...

απο που τα παραγγειλατε;

εγω εχω κοψει ολα τα λαστιχα απο κολαν μου κ φορμες...τα εχω ξεκανει..αργοτερα ειμαι για καινουργια..

ρε κοριτσια με εχει πιασει μια απελπισια....βλεπω τον κοσμο γυρω μου..κ ειδικα γυναικες..κ λεω ΅πως εχω γινει ετσι;΅ μετα σκεφτομαι τον ζυμαρουλη μου κ μου περνανε ολα!

κ λεω θα επανελθω παλι....αλλα με πιανει ρε γμτ....λενε οτι ειναι απο τις ορμονες αυτα ....κ θα περασουν....!:confused:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Να και η δική μου κοιλίτσα..συνοδευόμενη από αμαρτίες πολλών ετών δεξιά, αριστερά, επάνω και κυρίως κάτω..χαχαχαχα!!

Κορίτσια, συμβουλή από μια παλιά "μαμά"! Εκμεταλευτείτε όσο μπορείτε τα ήσυχα και χουχουλιάρικα Κυριακάτικα και όχι μόνο πρωινά με τους άντρες σας..και μετά καλά θα είναι, με τα κουτσούβελα να έρχονται να χώνονται στο κρεββάτι σας τα πρωινά, αλλά αυτά τα ήσυχα πρωινά χωρίς να ανησυχείς για τίποτα και το χουχούλιασμα μέχρι το μεσημέρι...είναι αξεπέραστο!!

Αύριο πάμε γιατρό για ντοπλερ, οι εξετάσεις μου έδειξαν αιματοκρίτη 28,2 (Παναγία μου, αφαίμαξη μου κάνουν?) ανέβηκε 0.5 μονάδα, κάτι είναι και αυτό...μετά θα πάμε Τζαμπο για ψώνια και δώρα χριστουγεννιάτικα...ελπίζω να μην βρέξει αύριο!

Φιλιά σε όλες, καλή εβδομάδα να έχουμε και χρόνια πολλά στις εορτάζουσες και εορτάζοντες!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...