Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Καλημερα κορίτσια σήμερα ειμαι χαρούμενη είχα απελπιστει ειναι η 11 μέρα της εμβρυομεταφορας αύριο θα κάνω την χοριακη μου και κακωε καλώς εκανα ενα τεστ εγκυμοσύνης βγήκε η δεύτερη γραμμή αχνη αλλα αυτο ειναι καλό πιστευω;

      Φυσικά και είναι καλό....συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!να πάνε όλα καλά σου εύχομαι και μια μεγάλη χοριακή να έχεις!!!!🥰

      13 ώρες πρίν, ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Η υστεροσκοπηση από μόνη της είναι ελάχιστα επεμβατικη....αλλά όπως ακριβώς είπε και η Λίνα υπάρχει και η διαγνωστική...Ωστόσο δεν αναιρω το γιατρό σου εκείνος θα ξέρει σίγουρα...αλλά εφόσον έχεις κάποιες αποτυχίες και θέλεις να το ψάξεις παραπάνω μην το αφήσεις..δυστηχως κορίτσι μου πάντα εμείς που "καιγόμαστε " πρέπει να τα κυνηγαμε όλα...κάποιες φορές οι γιατροί όσο καλοί και να ειναι δεν δίνουν και τόση σημασία...

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Συμφωνω ελενα κοιτα να μη στεναχωριέσαι, όταν θα πάρεις στα χέρια το μπεμπάκι όλες οι μαυρες σκέψεις θα χαθούν.Ολοι περνάμε κρίσεις και εμας μας έχουν φαει τα δάνεια, όλοι χρεωμένοι είναι, πολλους τους απολύουν αυτό τον καιρό και με πολλά χρονια προυπηρεσιάς.Εμείς πολλά για τα μωράκια μη νομίζεις δοσεις, δοσεις, δοσεις, μην το ψάχνεις. Αυτά ναναι καλά μωρέ. Ολοι θέλουν να στα φάνε αλλά κανείς δε θέλει να δώσει.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Elita εγω κατεβαζω απο το www.greekddl.com! Και εμεις ταινιουλα θα δουμε αλλα δεν ξερω ποια.. Κατεβαζω καθε μερα αλλα δεν εχω δει σχεδον καμια.. :) ινκα μην στεναχωριεσαι, ειναι σπαστικο βεβαια να εχεις κανονισει κατι και να στο ακυρωνουν τελευταια στιγμη, αλλα ο καιρος ειναι καταλληλος για σπιτι!!!

paros μπηκα σε αυτό με ρωταει ο άντρας μου είναι καλό?Αν γραφτούμε με ετήσιο κατεβάζουμε όσες θέλουμε?Βρίσκεις ότι θες. Σκεφτομαστε να γραφτούμε γιατί κάθε βδομάδα πήγαινουμε βιντεοκλαμπ και δείνουμε τόσα λεφτα. Εσύ έχεις γραφτει με συνδρομή/


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Χθες έπαθα κάτι και έχω τρομάξει πολύ.Πήγαμε βόλτα 1 ώρα απόσταση αλλα είχε λακούβες και όταν γυρίσαμε σπίτι με έπιασε ένας πόνος πάρα πολύ δυνατός ,διπλώθηκα στα δυο ,ψηλά στην κοιλιά με στομάχι πρέπει να ήταν ,κράτησε λιγότερο από ενα λεπτό και σταμάτησε.Μετά από πεντε με δέκα λεπτά το ίδιο δυνατός πόνος κρατησε το ίδιο και σταμάτησε και τρίτη φορά.Απο τον φόβο ξαπλωσα κατευθείαν και δεν με ξανάπιασε ευτυχώς αλλα φοβήθηκα πολύ.Ξέρει καμια τι είναι αυτό ; είναι συσπάσεις; αλλα νόμιζα οι συσπάσεις είναι πιο χαμηλά στην κοιλιά και δεν πονάς τόσο πολύ !

Εχει συμβεί σε καμία;;


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

καλημέρα σιλβή

για κολικός μοιάζει, δε μοιάζει με κάτι γυναικολογικό...βέβαια γιατροί δεν είμαστε, κανε κανένα τηλεφωνάκι για σιγουριά.

το αν πονάς στη σύσπαση δεν είναι απόλυτο εξαρτάται και από τη σύσπαση και από τον οργανισμό


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια και μπεμπάκια!!

Elena κουράγιο. Και εγώ ήμουν με 5μηνη σύμβαση και έληξε τέλος Νοεμβρίου, η δουλειά του άντρα μου είναι όπως όλες σε τρελή κρίση και εγώ δεν προβλέπεται να δουλέψω πρίν να χρονίσει η μπέμπα- πολύ δύσκολο! Κάθε μέρα σκέφτομαι πώς θα τα βγάλουμε πέρα, αλλά να σου πώ κάτι? Αρκεί να έχουμε την υγεία μας και όλα τα άλλα βρίσκονται. Έχουμε μάθει ίσως να περνάμε με περισσότερα από ότι χρειαζόμαστε κάποιες φορές..και τα μωράκια μας αυτό που θέλουν είναι αγάπη και φροντίδα, όχι μπιχλιμπίδια αυτά είναι περισσότερο για εμάς!

Φιλάκια σε όλες, καλή Κυριακή, βάλτε Χριστουγεννιάτικα τραγουδάκια και μπείτε στην γιορτινή ατμόσφαιρα!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules!!!!!

xtes telika kalitera perasame ...xaxaxaxaxaxaxa!!!eidame to 2012...kai den ksero den trelathika poly..ala ipiame ta krasakia mas kai xouxouliasame !!!

ekeino pou me eknevrizei einai oti oloi exoun paidia kai kapies dyskoles egimosines pou itan stin ksapla entelos ...ki emeis pigename ...kai legame po po tha klistoume mesa re gmt alla filoi mas einai prepei na tous doume ...emas ektos apo ena zevgari ..den exei erhei kanenas !!!!!!

mammycool ,den vgainoume vradi logo ton sispaseon epidi tin proigoumeni fora ixame vgei kai tin epomeni mera para ligo na geniso ..fovame alla kai o giatros mou exei pei mesa .alla boro na pao ena mesimeri gia kafe i fagito enoite !!!!to vradi einai pio diskolo ...prepei na vgeis kata tis 10 ...e kai to noritero 1 girizeis spiti ...cinema den pao logo tis gripis ...

ti keik ftiaksate?thelo ki ego!

silvi ,nomizo den einai sispasi ayto pou perigrafeis ..kati gastrenteriko mou kanei ..pos eisai tora?

ioanna ,exeis dikio ta morakia mas agapi theloun !!!!!

elena ,mi skeftese tipota kai min agxonese ...aloste exeis kai tis aderfoules sou pou tha se voithisoun se ola ta bebe...oso gia ton adrouli sou neos einai tha vrei kati ...esy na skeftese mono tin beboula sou ayti einai i douleia sou tora !!!!!!

ego koritsa simera katevasa baby mozart ..10 tragoudakia na to akoume kathe mera e?se ti ipame oti voithaei ?

aaaa kai eipa ston adra mou oti molis geniso gia 40 meres den tha boroume na kanoume sex ....kai efage megali ita!!!!!!xaxaxxaxaxxaxaxaxxa!!!!

na exoume mia omorfi kiriaki !!!!!

smouch!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κοριτσακια μου!!

Ελεονώρα το συκώτι δεν επιτρέπεται στην εγκυμοσυνη!!

Ελιτα πολύ καλα!!! Και πανω στην ωρα, σημαινει πως θα ευχαριστηθείς τα Χριστουγεννιάτικα εδέσματα!!!

Λιτσάκι να χαίρεσαι τον ανδρουλη σου!!! Σπύρο τον λενε; Και τον δικο μου τον ιδιο!!!

Του εφτιαξα πανακοτα και σοκολατόπιτα και την δευτερη την εχω τσακίσει!!!

Ιωάννα βγήκαν τα αποτελέσματα;

Οσο για την ωριμανση του πλακουντα ουτε εγω ξερω, αλλα ο γιατρος μου μου ειπε πως όλα πανε καλα!! Απλα από εδώ και περα θα με βλεπει ανα τρεις εβδομάδες και όχι ανα τεσσερις όπως πριν!!

Σέυχαριστώ Γεωργια μου!! Τι λάθη εγιναν με την παραγγελία; Τελειώνεις με το δωμάτιο;

Σʼ ευχαριστώ mammycool!!

Έλενα λυπάμαι για τον ανδρα σου!! Τι σκέφτεστε τώρα;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια...:D

Βλεπω υπαρχουν πολλες χρυσοχερες εδω ε; μπραβο κοριτσακια..κ εγω το προσπαθω ..αλλα δεν μου βαγινει παντα..βλεπετε απαιχθανομαι οτι εχει να κανει με κουζινα...αλλα τωρα τελευταια με εχεοι πιασει ενα πραγμα ..ολα να θελω να τα φτιαχνω μονη μου..ακομα κ το ψωμι;...λετε να διορθωθηκε η κατασταση μου τωρα με τον ζυμαρουλη μου;χαχαχαχα

Βρε Ελενακι αν ειναι δυνατον...δεν ξερουν οτι περιμενετε μωρακι;Τι ζωα απανθρωπα υπαρχουν; σαν δεν ντρεπονατι λιγακι;Ενα εχω να πω...Οτι εχουμε χασει την ανθρωπια μας τελικα....κ πολυ λυπαμια για αυτο.....δεν γουσταρω καθολου αυτη την κοινωνια ...κ λυπαμαι που το παιδακι μου θα γνωρισει ετσι τον κοσμο...Τουλαχιστον εγω θα προσπαθησω για το καλυτερο που μπορω στο παιδι μου!

Ελενα....ολοι εχουμε βρεθει σε τετοιες καταστασεις...αλλα κατι θα βρεθει..αρκει να μην το βαλετε κατω..νεος ειναι ο αντρουλης σου..δεν θα σας αφησει ετσι...Ουτε ο Θεουλης....Καθε εμποδιο για καλο...Αυτο ελεγα παντα εγω..οταν μου τυχαιναν αναποδιες....κ οντως μετα ερχοντουσαν τα ευχαριστα!;)

Ινκακι..με γεια τα πραγαματακια της φουφουλας σου κοριτσακι...!Το κουβαδακι εξαφανιζολ ε;..θα το ξαναφερουν ομως...

Μια χαρα περασατε με τον ατρουλη σου τελικα....κρασακι ..ταινιουλα...αγκαλιτσα...φουφουλα παρεα..χαχα..σουπερ..

γειωνε τους φιλους....οσους δεν αξιζουν!

Σιλβη μου...καλυτερα σε τετοιες περιπτωσεις τον γιατρο τηλ...αλλα καστε ξεκουρασου σημερα..!

Παρος ευχαριστω πολυ... ;)...κ του χρονου με τα μωρακια μας ολες!:P

γεωργια ..με γεια τα επιπλακια της μπεμπας σου...:P.επρεπε ομως να επιμινεις στου βλακες..δικο τους λαθος..

Φιλακια πολλα σε οοοοοοολες!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ramonitsa ,ftiaxneis kai psomi ?plaka kaneis ...diskolo einai ?

ego pali me tin kouzina ton teleytaio kairo den to 'xo me exei piasei mia stegnofagia allo pragma ...ti na po ..sas diavazo me ta giouvarlakia sas ,giouvetsakia sas ,sokolatopites ...eyge!!!!isos epidi den pao super market kai den boro kai na organotho ...ti na po ...

georgia me geia ta epiplakia !!!!!!stile photo na ta doume !!!!!!

smouch!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...