Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημερα κορίτσια σήμερα ειμαι χαρούμενη είχα απελπιστει ειναι η 11 μέρα της εμβρυομεταφορας αύριο θα κάνω την χοριακη μου και κακωε καλώς εκανα ενα τεστ εγκυμοσύνης βγήκε η δεύτερη γραμμή αχνη αλλα αυτο ειναι καλό πιστευω;

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια μου δεν ειστε μεσα ε;

εκανα κ εγω μελομακαρονα ...μωλις τωρα τελειωσα...χαχα

γινανε τελεια..αλλα στο πλασιμο λιιιιιιγο μεγαλουτσικα..καλε πολυ φουσκωνουν τα ατοιμα..χαχα..

Κ του χρονου κοριτσακια μου να ειμαστε καλα ..με τα μωρακια μας!:D

Πολλες σελιδες καλε γεμισατε..χαχα ετσι..ετσι....;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια,

σήμερα σπίτι και χουχούλιασμα... ετοιμάζομαι να κάνω ζεστή σοκολάτα!!!

κουράστηκα λίγο χθες πάλι αλλά κοιμήθηκα τέλεια το βράδυ και σήμερα αισθάνομαι καλύτερα

έπιασαν τα κρύα και δε με χωράει κανένα χοντρό μπουφάν :-( και ούτε του άντρα μου μου κουμπώνουν, θα πάω μια βόλτα από το πατρικό μου μπας και βρω τίποτα που είναι κάπως πιο νταβραντισμένοι!!

ο πλακούντας μου δεν ξέρω τι ωρίμανση έχει αλλά νομίζω διάβασα ότι είναι λογικό να είναι ΙΙ στο τρίτο τρίμηνο...αρχές γενάρη που θα κάνω την αίματος μάλλον θα μάθω κι εγώ

ίνκα κι εγώ έτσι αισθάνομαι κάθε φορά που αφήνω το σπάρκ....ελπίζω να είναι ήσυχο και ταξιδιάρικο το μωρό μας και φυσικά να του αρέσει πολύ το κάμπινγκ!!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules!!!!!

elita,simera giortazeis ?xronia polla!!!!!!!na se xeromaste !!!!kai me to kalo ta didima!!!

pos eisai simera ?

mammycool piges telika ? den ksero apo apostaseis stin thesaloniki ...itan pola xiliometra?

fisika kai tha latrepsei to camping o gios sou..kai to paidi lene opos to matheis einai!!!!

aloste yparxei paidi pou na mi tou aresei to camping?

ramonitsa ,eftiakses melomakaronakia ?xrisoxera!!!!!kai tou xronou koritsaki me ton zimarouri na sou ta petaei kato kai na gelaei!!!!xxaxaxxaxaxxaxaxaxxxaxa!!!!

ego den exo psonisei akoma ylika ..einai o adroulis mou me tin mesi tou ...tin deytera tha stilo fax ston basilopoulo na mou ta feroun giati exo kai alla pragmata !!!!

telika tin orimansi plakounta den tin grafei i ekthesi ..pira tin maia kai mou eipe oti den tin grafoun panta alla mono an vlepoun kati periergo to fisiologiko gia tin evdomada mou einai 1 ,2 .to 3 einai meta tin 35h evdomada ...

vre koritsia ti epikinoniaka einai ta morakia tora pia e?to pos paizei o adras mou me tin foufoula einai apistefto ...tis milaei ki ekini strifogirizei kai otan tin filaei ekini klotsaei taytoxrona !!!!!petheno !!!!

kalo sk se oles mas!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!

Τι κανετε ολες?

elita μεγαλη τρομαρα θα περασες μα καλα τρελιτσες με διδυμα? Δεν πειραζει αφου περασαν ολατουλαχιστον το ευχαριστηθηκες;)

inka με το καλο να μπεις και στον 9ο πλησιαζουμε!!

Εγω ετοιμαζομαι να παω για το μαρτυριο της μεγαλης καμπυλης δευτερα ή τριτη και απο τωρα το σκεφτομαι


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

με διεκοψε ο γιοκας μου για να δει gummy bear!!!

Αναμενω λοιπον να κανω την καμπυλη και την Παρασκευη παω παλι στο γιατρο να δουμε τι γινεται με το αμνιακο εντωμεταξυ αρχισα διατροφη εκοψα τελειως ζαχαρη και κανω στο περιπου την διατροφη της huida σε εμενα ινκα πανω στα χαρτια με τις μετρησεις του doppler που μου εδωσαν εγραφε ωριμανση πλακουντα :grade 2 ο γιατρος δεν μου ανεφερε κατι αρα φυσιολογικος θα ειναι αυτα!!!

Καλκ ΣΚ σε ολεςςςς!!!!!!!!!!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια

Ελιτα πολυχρονη ευτυχισμενη και του χρονου με τα γλυκουλια αγκαλιτσα τη γιορτουλα σου τελεια θα ναι!!!

Μαρια να χαιρεσαι τον αντρουλη σου με το καλο η μπεμπουλα να ρθει!!!

Χρονια πολλα στις υπολοιπες που δε θυμαμαι sorry κοριτσια!!!!

Ηρθαν τα επιπλακια μας και τα πραγματακια μας ολα σημερα!!

Ειμαι πολυ χαρουμενη τι ωραια! Εγιναν βεβαια καποια μικρολαθακια στη παραγγελια αλλα συμβιβαστηκα!! γιατι οι αλλαγες θελουν αλλες 3 βδομαδες λογω γιορτων!!! και θελω να τελιωσω με το δωματιακι!!

Αυτα κοριτσια εστειλα τον αντραμου για ψωνακια και περιμενω να κανω φαγητακι για το μεσημερι! Ψαρακια σημερα

Φιλακια σε ολες!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

μόλις έκανα μια παραγγελία από το mytoys.de (κάποια κοπέλα από εδώ το ανέφερε νομίζω η felia) παρήγγειλα δωράκια για τη βαφτισιμιά μου και τον αδερφούλη της που είναι αθήνα οπότε ζήτησα να σταλούν κατευθείαν σπίτι τους...ελπίζω να φτάσουν εγκαίρως για την πρωτοχρονιά (λέει 10-14 εργάσιμες) και να τους αρέσει η έκπληξη!!!

σήμερα κάνω πρώτη φορά γιουβαρλάκια σούπα αυγολέμονο που δε με τρελαίνουν αλλά τα είχα υποσχεθεί εδώ και καιρό στο νίκο....

μαρία να τον χαίρεσαι κι επίσης και λίτσα να τον χαίρεσαι

μαρία περιμένουμε και νέα σου ε;;;

όλες χρυσοχέρες ε;;; μπράβο ραμονίτσα για τα μελομακάρονα!! εγώ λέω να τα αφήσω για το άλλο σκ για να φτουρήσουν μέχρι τις γιορτές!!!

άλλες 2 εβδομάδες δουλειάς μου μείναν, χαίρομαι που θα σταματήσω αλλά αγχώνομαι...περνάει ο καιρός!!!!!!!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια....:D

εγραψα ενα κατεβατο πριν κ καταλαθος το εσβησα ο βλακας...

Ελιτακιιιιιιιιι..Χρονια πολλα κ καλα..να εισαι παντα ευτυχισμενη, κ χαρουμενη..κ με το καλο να ερθει η απολυτη διπλη ευτυχια της ζωης σου κοριτσακι....!:D

Ινκακι..ειδες τη χρυσοχερα που ειμαι..χαχα...ουυυυυυυυυυυυ..τι να σου πω...μονο οποτε με πιανει...υπαρχοθν φορες που δεν θελω να κανω απολυτως τιποτα....

Κ εγω φαξακι στον Βασιλοπουλο στελνω..απο τοτε που εμεινα εγκυος..μονο μαναβικη μου φερνει η μαμα μου...γιατι αυτοι δεν διαλεγουν καλα πραγματα κ σπαζομαι..

Μπηκες στον 8ο κοριτσακι ε; αντε κ με το καλο στον εναααααααατοοοοοοο....!

Περαστικα στον αντρουλη σου!!!!!

Mummycool, σε αντιθεση με εσενα εγω ειχα εφιαλτικο υπνο εχτες το βραδυ..περα απο την κοιλια που οκ την εχω συνιθησει πλεον..με επιασες αλλεργια...τρομερο μπουκωμα κ φτερνισμα...κ δεν μπορουσα να αναπνευσω..μονο απο το στομα...αστα να πανε...κατι με πειραζει τον τελεταιο καιρο..κ δεν ξερω τι..:confused:

Αυτο με τον πλακουντα που λετε ρε κοριτσια σε ποια εξεταση ειναι; στο ντοπλερ;

εγω ακομα δεν το εχω κανει...τωρα που θα παω στον γιατρο θα μου πει ποτε να το κανω..

Τορτζια..ηρθα τα επιπλακια ε; τι καλα..!:P

με το καλο να ετοιμασετε το δωματιακι..για να το υποδεχτει το μωρακι..χαχα

Φιλακια πολλα σε ολες!;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Mummycool τελεια θα ειναι η επκληξη στα πιτσιρικια..:Dπολυ χαιρονται με αυτα.. τα παιδακια...

Γιουβαρλακιαααααααααααααα;;;;;;;;;ααααααααα θελω κ εγω πολυ μου αρεσουν..χαχα:D

φαε ενα κ για εμενα, κ εγω θα φαω ενα μελομακρονο για εσενα..χαχα

κ μου βγηκαν τελεια αυτη την φορα...γιατι τη πρωτη; δεν τρωγοντουσαν ..μου ειχε πεσει περισσοτερο γαρυφαλλο κ πικριζαν πολυ..!

Κ κουραμπιδες να κανετε....θα το επιχηρεισω κ αυτο..χαχα..!

Μην αγχωνεσαι καλε...ολα θα ερθουν κ με το καλο θα τελειωσουν...κ μετα θα απολαμβαααααααανεις..! :D:p;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια κι από μένα. Ευχαριστώ για τις ευχές σας να είστε καλά.Αυριο γιορτάζω είναι του Αγ. Ευστρατίου και είναι μικρή γιορτή.Καλύτερα είμαι σήμερα δε νιώθω πολύ πιεση στη μήτρα κοιμήθηκα και 10 με 11 ώρες σχεδόν σερί.Δεν έχω αιματάκι. Καμοιά βλενιτσα βγαζω αραιά και που. Ramonitsa γεια στα χεράκια σου. Εγω έχω πάρει υλικά αλλά τώρα δεν κάνει να κάνω τέτοια πράγματα. Όπως θα διαβασες ήμουν κακό κορίτσι (ήθελα τρελλίτσες) και παραλίγο να πάθω ζημιά. Ο τραχηλος έχει λεπτυνει από το βάρος δυο μωρων και πρέπει να προσέχω πολύ. Ο μπεμπης έχει πάρεί κεφάλικη θέση και πιέζει με το κεφαλάκι του.Τον νιώθω συχνά να με σπρώχνει χαμηλά. Βιάζεται να βγει αλλά ακόμα είναι μικρούλης. Inka εγώ αυριο μπαίνω στον 8ο. Το φάγαμε το ψαρι κορίτσια.Με εχει πιάσει το συνδρομο της φωλιάς. Θέλω να ναι όλα έτοιμα και επειδή δε μπορώ να κάνω πολλά στεναχωριέμαι.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Mummycool τρελαίνομαι για γιουβαρλάκια.Και ο άντρας μου όταν του φτιάχνω γλυφει και το πιάτο. Εμείς για σημερα κάναμε κοτόσουπα που είναι δυναμωτική και δεν ήθελε καμοια ιδιαίτερη προετοιμασία. όλα μπλούμ μέσα και έχει μείναι και για άλλες δυο φορές ζουμι, κοτοπουλο, λαχανικά.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...