Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

στρουμφακι τι καλα , θα δεις το μπεμπακι σου!!!

και εμενα τα ξυπνηματα μου το βραδυ συνοδευονται παντα απο τουαλετα...αμ πως...να μην αδειασω εγω δηλαδη;:tongue::tongue::tongue::tongue:

θα θελα να ηταν απογευμα σε 1 ωρα....και να αρχιζε το τετραημερο μου!!!!πολλα ζηταω μωρε;:confused:


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσακια ! Κρυουλακι παλι σημερα και χουχουλιασμα!

Στρουμφ τι ωραιαα, θα δειτε το μικρο σας σημερα, θα περιμενουμε νεα σου !

Φυσαλιδα θυμαμαι πως ειναι αυτη η αισθηση κ εχεις δικιο ειδικα με τετοιο καιρο ! Αν σου πω οτι εμενα μου λειπει η δουλεια... Βεβαια σαν εγκυος καλυτερα στο σπιτι αλλα δεν θα με χαλαγε και ενα part time βρε αδερφε!

Θεμα καλλωπισμου: τα μαλλια σας τα βαφετε?

Εχει φτασει πατωμα η ριζα και περιμενω πως κ πως τον Δεκεμβρη που μου εδωσε το οκ ο ντοκ


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

η μπεμπα κανει παρτυ αυτες τις ωρες...σα να χαιρεται που ξυπναω και δεν ειναι μονο αυτη ξυπνια....

καπου διαβασα οτι οταν η κοιλια της μαμας γινεται βαρετη και αυτο συμβαινει οταν η μαμα ειναι ξαπλωμενη...τοτε το μωρο κανει τις τρελες του για να την αφυπνισει λιγο....πολυ μου αρεσε....;)

Χαχαχα πολυ μου αρεσε αυτο!

Μωρε να μας αφυπνισει λιγο οπως το πες οχι να μας αφηνει αυπνες οοοοοοοοοοολο το βραδυ! Γιατι τωρα ειναι κ μικρο κ που να το παρουμε πολυ χαμπαρι.. μεγαλωνοντας ομως? κοιμηθητεεεε τωρα που μπορειιιτεεε :cool:


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα Μαρτιοκόριτσα!!Τι κάνετε??Τυχερούλες έχετε 4ημερο ε???πηγαίντε καμιά εκδρομούλα τώρα που μπορείτε πριν παραφουσκώσετε!!!!

Για την συχνοουρία που λέτε,νομίζω κρατάω τα πρωτεία...συνήθως ξυπνάω ανα 1 ώρα για τουαλέτα!!!!άντε το πολύ ανα 2ωρο!!!και αυτό σχεδόν απο την αρχή της εγκυμοσύνης μέχρι και σήμερα και νομίζω έτσι θα με πάει μέχρι το τέλος!!αντιλαμβάνεστε τι σούπερ ύπνο κάνω λοιπόν....


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

neo geo ,μαρακι καλημερα ολη μερα!!!

εγω μαλλια δεν βαφω αλλα το ειχα αποφασισει πολυ καιρο πριν μεινω εγκυος...ηθελα να επανελθει το φυσικο μου λιγο...βασικα παντα ανταυγειες εκανα...αλλα εχω να κανω απο περυσι...και τωρα πια εχω μονο φυσικο χρωμα....μετα τη γεννα αν χρειαστω ψυχολογικη αναταση και ανανενωση,:tongue::tongue::tongue::tongue: θα παω να τα ξαναφτιαξω...μου αρεσουν ομως και ετσι...

εδω ετοιμαζεται να ριξει τα 120 ενωμενα εργοστασια σε βροχη....:D:D:D:D και πολυ ανυπομονω...καθως εχω τρελα με τη βροχη...!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια ! Κρυουλακι παλι σημερα και χουχουλιασμα!

Στρουμφ τι ωραιαα, θα δειτε το μικρο σας σημερα, θα περιμενουμε νεα σου !

Φυσαλιδα θυμαμαι πως ειναι αυτη η αισθηση κ εχεις δικιο ειδικα με τετοιο καιρο ! Αν σου πω οτι εμενα μου λειπει η δουλεια... Βεβαια σαν εγκυος καλυτερα στο σπιτι αλλα δεν θα με χαλαγε και ενα part time βρε αδερφε!

Θεμα καλλωπισμου: τα μαλλια σας τα βαφετε?

Εχει φτασει πατωμα η ριζα και περιμενω πως κ πως τον Δεκεμβρη που μου εδωσε το οκ ο ντοκ

Εγώ τα έβαψα τελευταία φορά τρεις μέρες πριν μείνω έγκυος. Εντελώς τυχαία. Αποφάσισα να μην τα ξαναβάψω μέχρι να γεννήσω. Βέβαια η ρίζα μου δεν έχει καμία διαφορά με την άκρη μου. Έχω 6-7 λευκές τριχούλες αλλά δεν φαίνονται. Επίσης δεν έχω βάψει καθόλου νύχια. Ποιά εγώ που έχω 60 μανό στο ψυγείο μου...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραα σε λιγο εχω γιατρο. Τ κανετε; ; εγω καθρ βραδυ ξυπναω 2 με 3 φορες για τουαλαετα. Τοση συχνοουρια πιαελεος χαχα

Περιμένουμε τα νέα σου! Απο συχνοουρία και εγώ μια από τα ίδια. Πίνω βέβαια και πάρα πολύ νερό.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χειμώνιασε κορίτσια! Τι καλά! Πολύ μου αρέσει η βροχούλα... Φτιάχνω και μια λαχταριστή κρεατόσουπα και ανυπομονώ να γίνει να την φάω!!! Χθες ζυγίστηκα στο φαρμακείο της γειτονιάς και είμαι + 5,5...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

που ειστε βρε κοιλακια;;;

βρεχει!!!!καλα ...απο το πρωι...αλλα λεμε τωρα!!!

τελεια για μενα!!!!

στρουμφακι ;;;;;περιμενουμε νεακια απο μπεμπονι!!!

να ρωτησω κατι....

υπαρχει καμια που να μην παιρνει τα χαπακια μαγνησιου για τις συσπασεις;

εγω δεν παιρνω...και εχω συσπασεις...αλλα νομιζω οτι ειναι λιγες...γιαυτο και δεν εχω ενοχλησει τον γιατρο μου...βασικα εμενα πετρωνει η κοιλια μου για καποια δευτερα...τα θυμαμαι αυτα και απο τις προηγουμενες εγκυμοσυνες και ξερω οτι ειναι φυσιολογικες οι συσπασεις ειδικα για τις εβδομαδες που ειμαστε...

εσεις λοιπον που δεν παιρνετε μαγνησιο,ποσες συσπασουλες εχετε την ημερα και με ποια μορφη,με πετρωμα κοιλιας ,με πονο;

εγω εχω 2-3 την ημερα....με πετρωμα κοιλιας....


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!Τι κάνετε εγκυούλες?

Είναι οι γονείς μου εδώ και όλο στην βόλτα είμαι!!!

Σήμερα πήγα με τον αδερφό μου για ψώνια και τον τρέλανα στις βόλτες"Βρέ μου λέει τι έγκυος είσαι εσύ και δεν κουράζεσαι!!!!"

Χειμώνιασε για τα καλά και έβγαλα κουβέρτες αν κρατήσει καμιά εβδομάδα ακόμα και κάνω και κάποιες χοντρές δουλειές που έχω στο σπίτι θα στρώσω κιόλας!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα στα κοριτσια μου τα όμορφα!!!:):):)

Εδώ κορίτσια χειμώνιασε για τα καλά...14 βαθμούς έχει στο μπαλκόνι μου...και θα πέσει κι άλλο είπανε το βράδυ.Μου αρέσει πολυ΄η βροχή οπότε δε με νοιάζει καθόλου!!!Εχουμε και 4ήμερο με τον αντρούλη μου οπότε είναι ότι πρέπει για ξάπλες και καφεδες.

Εγώ τα μαλλια μου τα έβαψα πριν μάθω ότι είμαι έγκυος καμία εβδομάδα κι από τότε έιμαι με τη ρίζα που είναι σχεδόν μάυρη ενώ τα κάτω σκούρα καστανά, σαν ombre είναι, μου αρέσουν.Προς τα χριστούγεννα θα τα περάσω μία με τη φυτική του κορρέ αλλά όχι τη ρίζα, θ αφήσω κανένα δάχτυλο!

Mani-pedi κάνω κανονικά.Νομίζω είναι λίγο υπερβολικό όλο αυτό με την αποφυγή καλλωπισμού.Πιο πολύ με φοβίζει το καυσαέριο που εισπνέω κι ελπίζω φέτος να μην έχουμε αυτή την αιθαλομίχλη κορίτσια.:(

Fysalida, εγώ συσπάσεις δεν έχω-τουλάχιστον δεν τις καταλαβαίνω, μία φορά μόνο που αγχώθηκα πέτρωσε η κοιλιά μου για λίγη ώρα και πήρα αμέσως μαγνήσιο.Κάτι πονάκια που έχω χαμηλά είναι ελάχιστης σημασίας και σπάνια πια.Από τον τέταρτο μήνα παίρνω μαγνήσιο 2 φορές την ημέρα.Και στον υπέρηχο που κανω δε μου ανέφερε ποτέ για συσπάσεις παντως, συνήθως το σημειώνουν αν έχεις, σωστά;


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

που ειστε βρε κοιλακια;;;

βρεχει!!!!καλα ...απο το πρωι...αλλα λεμε τωρα!!!

τελεια για μενα!!!!

στρουμφακι ;;;;;περιμενουμε νεακια απο μπεμπονι!!!

να ρωτησω κατι....

υπαρχει καμια που να μην παιρνει τα χαπακια μαγνησιου για τις συσπασεις;

εγω δεν παιρνω...και εχω συσπασεις...αλλα νομιζω οτι ειναι λιγες...γιαυτο και δεν εχω ενοχλησει τον γιατρο μου...βασικα εμενα πετρωνει η κοιλια μου για καποια δευτερα...τα θυμαμαι αυτα και απο τις προηγουμενες εγκυμοσυνες και ξερω οτι ειναι φυσιολογικες οι συσπασεις ειδικα για τις εβδομαδες που ειμαστε...

εσεις λοιπον που δεν παιρνετε μαγνησιο,ποσες συσπασουλες εχετε την ημερα και με ποια μορφη,με πετρωμα κοιλιας ,με πονο;

εγω εχω 2-3 την ημερα....με πετρωμα κοιλιας....

Εγώ δεν παίρνω μαγνήσιο. Έχω και εγώ 2-3 φορές την ημέρα αυτό το πέτρωμα που λες μόνο όταν είμαι ξαπλωμένη ανάσκελα. Κρατάει το πολύ 5-6 δευτερόλεπτα. Πόνο δεν έχω καθόλου.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Εοχε γεννα κ αργησαμε. Ολα καλα μας ειπε το μωρο ειναι 270 γρ εχει ενα μεγαλο στομαχι ειχε φαει καλα σημερα μας ειπε χαχ. Οι συσπασεις ειναι μια χαρα μαλλον ρυθμιστηκαν. Αυτα θα με ξανα δει πριν φυγω. Και τ α τεστ μια χαρα ηταν. Σιδηρο παλι δε μ εδωσε.

Εγω παιρνω μαγνησια για συσπασεις 6 τ μερα παρακαλω αλλα εγω δε καταλαβαινω τπτ. Ουτε πονο ουτε πετρωμα. Τ ειπα σημερα οτι καθε μεσημερι κ βραφυ μετα τ φαι οτι τεντωνει η κοιλια μ πολύ λες κ δε υπαρχει αλλος χωρος κ τ ρωτησα αν αυτο ειναι συσπαση κ μ ειπε οχι . Ειναι προβλημα χωρου ηδη μάλλον. Οποτε κανω συσπασεις εξαρχης αλλα δε τ νιωθω


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στα κοριτσια μου τα όμορφα!!!:):):)

Εδώ κορίτσια χειμώνιασε για τα καλά...14 βαθμούς έχει στο μπαλκόνι μου...και θα πέσει κι άλλο είπανε το βράδυ.Μου αρέσει πολυ΄η βροχή οπότε δε με νοιάζει καθόλου!!!Εχουμε και 4ήμερο με τον αντρούλη μου οπότε είναι ότι πρέπει για ξάπλες και καφεδες.

Εγώ τα μαλλια μου τα έβαψα πριν μάθω ότι είμαι έγκυος καμία εβδομάδα κι από τότε έιμαι με τη ρίζα που είναι σχεδόν μάυρη ενώ τα κάτω σκούρα καστανά, σαν ombre είναι, μου αρέσουν.Προς τα χριστούγεννα θα τα περάσω μία με τη φυτική του κορρέ αλλά όχι τη ρίζα, θ αφήσω κανένα δάχτυλο!

Mani-pedi κάνω κανονικά.Νομίζω είναι λίγο υπερβολικό όλο αυτό με την αποφυγή καλλωπισμού.Πιο πολύ με φοβίζει το καυσαέριο που εισπνέω κι ελπίζω φέτος να μην έχουμε αυτή την αιθαλομίχλη κορίτσια.:(

Fysalida, εγώ συσπάσεις δεν έχω-τουλάχιστον δεν τις καταλαβαίνω, μία φορά μόνο που αγχώθηκα πέτρωσε η κοιλιά μου για λίγη ώρα και πήρα αμέσως μαγνήσιο.Κάτι πονάκια που έχω χαμηλά είναι ελάχιστης σημασίας και σπάνια πια.Από τον τέταρτο μήνα παίρνω μαγνήσιο 2 φορές την ημέρα.Και στον υπέρηχο που κανω δε μου ανέφερε ποτέ για συσπάσεις παντως, συνήθως το σημειώνουν αν έχεις, σωστά;

Φαιούλα γιατί παίρνεις μαγνήσιο αφού δεν έχεις συσπάσεις?

Για το καυσαέριο που λές συμφωνώ μαζι σου αλλά αυτό δυστυχώς δεν μπορούμε να το αποφύγουμε... Όσο για την αιθαλομίχλη ούτε και αυτήν νομίζω θα αποφύγουμε φέτος...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Εοχε γεννα κ αργησαμε. Ολα καλα μας ειπε το μωρο ειναι 270 γρ εχει ενα μεγαλο στομαχι ειχε φαει καλα σημερα μας ειπε χαχ. Οι συσπασεις ειναι μια χαρα μαλλον ρυθμιστηκαν. Αυτα θα με ξανα δει πριν φυγω. Και τ α τεστ μια χαρα ηταν. Σιδηρο παλι δε μ εδωσε.

Εγω παιρνω μαγνησια για συσπασεις 6 τ μερα παρακαλω αλλα εγω δε καταλαβαινω τπτ. Ουτε πονο ουτε πετρωμα. Τ ειπα σημερα οτι καθε μεσημερι κ βραφυ μετα τ φαι οτι τεντωνει η κοιλια μ πολύ λες κ δε υπαρχει αλλος χωρος κ τ ρωτησα αν αυτο ειναι συσπαση κ μ ειπε οχι . Ειναι προβλημα χωρου ηδη μάλλον. Οποτε κανω συσπασεις εξαρχης αλλα δε τ νιωθω

Ωραία στρούμφ! Μεγάλωσε το μωράκι!!! Μετά το φαγητό πάντως και εμένα η κοιλιά φτάνει στα όρια της αλλά είναι όντως θέμα χώρου...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...