Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι αδιάκριτο??? Ερωτικές επαφές έχετε???

Μετά το 1ο τρήμηνο που μας επέτρεψε ο γιατρός ναι αλλα όχι όπως πριν σε συχνότητα και ένταση...στην πρώτη μου εγκυμοσύνη απέχαμε απο το 4ο μήνα της εγκυμοσύνης μέχρι και 5 μήνες αφού γέννησα...φοβόμασταν ενω δεν υπήρχε προβλημα και μετά δεν ήθελα...αυτή την φορά λυσσάξαμε για το πότε θα μας πει το οκ...χααχαχα...άσε που ο άντρας μου νομίζει οτι έχει δίπλα του την Μονικα Μπελούτσι με κοιλιά!!!!χαχαχαχα!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χαχαχαχα!!!Μια απο τα ίδια και εδώ και επειδή τα σουτιέν εγκυμοσύνης και θηλασμού είναι λεπτά υφάσματα χωρίς επένδυση είναι και εντελώς προκλητικές!!Πάντως ο άντρας μου είναι ενθουσιασμένος με το μέγεθος του στήθους μου και δεν είχα και μικρό πριν 85c φόραγα αλλά τώρα Παμελα είμαι η άτιμη...στητή και καμαρώτή όμως χαχαχαχαχα!!!!

Χαχαχα!!! Και εγώ μια από τα ίδια. Είχα μεγάλο στήθος τώρα έχω τεράστιο και με τετάστιες θηλές. Εγώ σουτιέν δεν πήγα να πάρω ακόμα και τη βγάζω με κάτι μπουστάκια. Όντως φαίνονται πολύ προκλητικές μέσα από τα μπλουζάκια!!! Τι να κάνουμε? Γίναμε Πάμελες που λες και εσύ!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μετά το 1ο τρήμηνο που μας επέτρεψε ο γιατρός ναι αλλα όχι όπως πριν σε συχνότητα και ένταση...στην πρώτη μου εγκυμοσύνη απέχαμε απο το 4ο μήνα της εγκυμοσύνης μέχρι και 5 μήνες αφού γέννησα...φοβόμασταν ενω δεν υπήρχε προβλημα και μετά δεν ήθελα...αυτή την φορά λυσσάξαμε για το πότε θα μας πει το οκ...χααχαχα...άσε που ο άντρας μου νομίζει οτι έχει δίπλα του την Μονικα Μπελούτσι με κοιλιά!!!!χαχαχαχα!!!!

Μια από τα ίδια και εδώ... Ο άντρας μου φαγώθηκε πότε μπορούμε να κάνουμε και μόλις μας είπε η γιατρός οτι επιτρέπεται ήταν έτοιμος! Αλλά εγώ έχω πάθει αυτό που λες. Φοβάμαι ρε γαμώτο και ενώ δεν υπάρχει πρόβλημα προτιμώ να απέχω γισ σιγουριά... Αλλά τον λυπάμαι και αυτόν τον καημένο... Ουφ!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια από τα ίδια και εδώ... Ο άντρας μου φαγώθηκε πότε μπορούμε να κάνουμε και μόλις μας είπε η γιατρός οτι επιτρέπεται ήταν έτοιμος! Αλλά εγώ έχω πάθει αυτό που λες. Φοβάμαι ρε γαμώτο και ενώ δεν υπάρχει πρόβλημα προτιμώ να απέχω γισ σιγουριά... Αλλά τον λυπάμαι και αυτόν τον καημένο... Ουφ!

χαχαχ ρουνα και εμεις το ιδιο παθαμε το πρωτο 3μηνο καθολου μετα που μπορουσαμε δεν ηθελε αλλα τον τελευταιο καιρο εχουμε κανει 2 επαφες...με τα χιλια ζορια γιατι φοβατε αυτος φοβαμαι και εγω αστα απελπισιααααααααα


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Η μεγάλη μέρα σήμερα!!!Στις 11,30 έχουμε ραντεβού και δεν σας κρύβω οι η αγωνία μου είναι πολύ μεγάλη όσο κι αν προσπαθώ να είμαι ήρεμη.Μπορώ να πώ οτι πιο πολύ άγχος έχω τώρα παρά τότε στο γιό μου γιατί πολύ απλά δεν ήξερα τότε πόσο πολύ σημαντική εξέταση είναι β΄επιπέδου και είχα πάει εντελώς χαλαρά σαν να έκανα έναν απλό υπέρηχο!!!Αντε σε λίγες ώρες θα δώ την μουμπούκα μου και εύχομαι όλα να είναι καλά.

Καλημερα jimdin καλη επιτυχια σημερα και καλη απολαυση της μικρης σας ! Ολα θα ειναι καλα μην αγχωνεσαι ! Περιμενουμε νεα !

Κοριτσια καλημερα !

Ελενακι μην αγχωνεσαι ακομα ! Εχουμε καιρο μπροστα μας γι αυτο ! Απολαυσε τωρα την εγκυμοσυνη και ασε το αγχος της γεννας για οταν ερθει η ωρα , εγω τουλαχιστον ετσι κανω δεν το σκεφτομαι καν ακομα!!

Daip δεν εχω ιδεα γι αυτο που λες! Ουτε καν ηξερα οτι γινεται απο τοσο νωρις !

Dimrous! Ζαππειο ε? αμα βρω παρεα ισως ερθω ! Κανονισε τποτα για πειραια να ερθω σιγουρα ! :P

Αχχχχχ σεξ ! Πονεμενη ιστορια , μας ειχε δωσει οκ απο πρωτο τριμηνο μεχρι που ειδα λιγο αιματακι, εεε μετα μαχαιρι ! Τωρα οταν εχω ορεξη σκεφτομαι ασχετα πραγματα !


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα jimdin καλη επιτυχια σημερα και καλη απολαυση της μικρης σας ! Ολα θα ειναι καλα μην αγχωνεσαι ! Περιμενουμε νεα !

Κοριτσια καλημερα !

Ελενακι μην αγχωνεσαι ακομα ! Εχουμε καιρο μπροστα μας γι αυτο ! Απολαυσε τωρα την εγκυμοσυνη και ασε το αγχος της γεννας για οταν ερθει η ωρα , εγω τουλαχιστον ετσι κανω δεν το σκεφτομαι καν ακομα!!

Daip δεν εχω ιδεα γι αυτο που λες! Ουτε καν ηξερα οτι γινεται απο τοσο νωρις !

Dimrous! Ζαππειο ε? αμα βρω παρεα ισως ερθω ! Κανονισε τποτα για πειραια να ερθω σιγουρα ! :P

Αχχχχχ σεξ ! Πονεμενη ιστορια , μας ειχε δωσει οκ απο πρωτο τριμηνο μεχρι που ειδα λιγο αιματακι, εεε μετα μαχαιρι ! Τωρα οταν εχω ορεξη σκεφτομαι ασχετα πραγματα !

καλημερα neogeo σταματησα προς το παρον να αγχωνομαι...θα με ξανα ποιασει φυσικα αλλα τωρα ηρεμησα σας βλεπω ολες πολυ χαλαρες και ηρεμες οποτε με καθησησυχαστε!!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοιλακια ομορφα!!!!!

ολα καλα;

τα μπεμπακια κλωτσανε;εμενα καθε μερα πια...και αρκετες φορες τη νιωθω...κανει τα δικα της και αυτη η γλυκουλα μου...την αναγκαζω μωρε να δουλευει πισω απο εναν υπολογιστη 9 με 10 ωρες καθημερινα...ποτε θα ρθει ο καιρος να σταματησουμε....να την και με ξεκουρασω!!!!

jimdin με το καλο, να ακουσεις τα καλυτερα νεα και να θαυμασεις το κοριτσακι σου στις ταρζανιες του!!!περιμενουμε νεαααα!!!

dimrous καλη επιτυχια στις εκδηλωσεις που οργανωνεις...!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι αδιάκριτο??? Ερωτικές επαφές έχετε???

Εννοείται και μη σου πω αν γινόταν καθημερινώς θα πέταγα τη σκούφια μου.

Δεν σταματήσαμε ποτέ, αφου πότε δεν είχα την παραμικρή ενόχληση.

Δεν ξέρω αν φταίνε οι ορμόνες, ή το ότι μου 'φυγε το άγχος "εγώ πότε θα γίνω μάνα" αλλά έχω γίνει τρελή λυσάρα και μπορώ να πω ότι τον κυνηγάω μερικές μέρες.

:oops::oops::oops:

Το εμβρυο εχει ρίξει τρελη ξηρασια και δε γινεται τιποτα

Τ'αντίθετο ακριβώς. Ότι να'ναι είμαι μου φαίνεται.

Χαχαχαχα!!!...πριν 85c φόραγα αλλά τώρα Παμελα είμαι η άτιμη...στητή και καμαρώτή όμως χαχαχαχαχα!!!!

τα ίδια ήμουν, στις αρχές του 4ου, πήρα το πρώτο σουτιέν εγκυμοσύνης γιατι νόμιζα ότι θα σκάσω με το ήδη υπάρχον. Η πωλήτρια με συμβούλεψε να πάρω 1 νούμερο και δύο κουπ παραπάνω απο αυτό που μου έκανε εκείνη τη στιγμή για να μου βγάλει όλη την εγκυμοσύνη. Κοινώς ένα νούμερο, και να χωράει η μία παλάμη μέσα στην κουπ είναι η λογική. Ετσι απο 14C (νομίζω είναι το 85C) πήρα το 16DD.

Την άκουσα... ευτυχώς. Σε λιγότερο απο δύο μήνες κοντεύω να το γέμισω.:rolleyes: Αν συνεχίσω με τον ίδιο ρυθμό δεν ξέρω και εγω ποσα νουμερα παραπάνω θα φτάσω.

καλημερα daip η φιλεναδα μου εβγαζε πρωτογαλα απο 5,5 μηνων μαλιστα εβγαζε ποσοτητα και εβαζε επιθεματα στο σουτιεν της για να μην λερωνετε απο οσο θημαμε που το ειχα δει ηταν σαν κιτρινολευκο υγρο πιεζε το στηθος της και εβγαζε μου φαινοταν απιστευτο τοτε..

Είναι διάφανο, αλλα έκανα και εγω μια αναζήτηση και είδα ότι στις αρχές το πρωτόγαλα είναι διάφανο. Κάποιες μάλιστα το έχουν απο 17η εβδομαδα. Αρα ναι,ειμαι στα νορμαλ τελικα. Επιθέματα δεν έχω πάρει, αλλα για την ώρα θα βολευτώ με κάτι δισκους ντεμακιγιάζ. Εξάλλου η ποσότητα είναι απειροελάχιστη. Νόμιζα να φανταστείς ότι ήταν νεκρα κύτταρα και μου έκανε εντύπωση, γιατι νωρίτερα δεν τα είχα παρατηρήσει ούτε σε μαύρο σουτιέν.


HgXsp11.pngvQxtp11.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!Τι κάνετε???

JimDim με το καλό να δεις το μπεμπάκι σου και να είναι όλα καλά...άντε κάνεις το ποδαρικό στην ομάδας μας με την Β επιπέδου και μία μία θα ακολουθούμε μετά!!

εμένα κορίτσια πριν κάνα μήνα είχαν ξεραθεί εντελώς οι ρώγες μου και ξεφλουδίζανε,πήρα λανιλόνι κρέμα(έτσι νομίζω λέγεται)και ήρθαν στα ίσα τους,αλλά δυστυχώς στο μέγεθος δεν βλέπω μεγάλη διαφορά...μικρό ήταν μικρό είναι ακόμα....σνιφ σνιφ

όσο για τις ερωτικές επαφές,άλλη πονεμένη ιστορία και αυτή...στην αρχή λόγω της εξωσωματικής δεν μας άφηνε ο γιατρός,μετά απο την 8η βδομάδα μας έδωσε το οκ αλλά εμείς προτιμήσαμε λόγω φόβου να περιμένουμε να κλείσουμε το τρίμηνο πρώτα.αφού κλείσαμε το τρίμηνο φοβόμασταν και δεν πάλι.ώσπου πριν 2 βδομάδες είπαμε να δοκιμάσουμε.και ήταν χάλιαααααα,ήμασταν απίστευτα σφιγμένοι και οι δύο,αγχωμένοι,εγώ ήμουν στεγνή για θάνατο μέχρι που έτσουξε κιόλας και όπως καταλαβαίνετε δεν το ξανατολμήσαμε απο τότε....και δεν ξέρω αν θα το ξανατολμήσουμε καν!!!!

α και χθες όλη μέρα δεν τις είχα νιώσει καθόλου τις ζουζούνες μου και με το που ξαπλώνω το βράδυ ξεκινάνε μια ορχήστρα απο κλωτσιές και δεν σταματάγανε!!!αφού γέλαγα μόνη μου!!και μέχρι που κοιμήθηκα δεν λέγανε να σταματήσουν!!!τις είχε πιάσει υπερένταση μάλλον...χααχαχαχαχαχαα


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται και μη σου πω αν γινόταν καθημερινώς θα πέταγα τη σκούφια μου.

Δεν σταματήσαμε ποτέ, αφου πότε δεν είχα την παραμικρή ενόχληση.

Δεν ξέρω αν φταίνε οι ορμόνες, ή το ότι μου 'φυγε το άγχος "εγώ πότε θα γίνω μάνα" αλλά έχω γίνει τρελή λυσάρα και μπορώ να πω ότι τον κυνηγάω μερικές μέρες.

:oops::oops::oops:

Τ'αντίθετο ακριβώς. Ότι να'ναι είμαι μου φαίνεται.

τα ίδια ήμουν, στις αρχές του 4ου, πήρα το πρώτο σουτιέν εγκυμοσύνης γιατι νόμιζα ότι θα σκάσω με το ήδη υπάρχον. Η πωλήτρια με συμβούλεψε να πάρω 1 νούμερο και δύο κουπ παραπάνω απο αυτό που μου έκανε εκείνη τη στιγμή για να μου βγάλει όλη την εγκυμοσύνη. Κοινώς ένα νούμερο, και να χωράει η μία παλάμη μέσα στην κουπ είναι η λογική. Ετσι απο 14C (νομίζω είναι το 85C) πήρα το 16DD.

Την άκουσα... ευτυχώς. Σε λιγότερο απο δύο μήνες κοντεύω να το γέμισω.:rolleyes: Αν συνεχίσω με τον ίδιο ρυθμό δεν ξέρω και εγω ποσα νουμερα παραπάνω θα φτάσω.

Είναι διάφανο, αλλα έκανα και εγω μια αναζήτηση και είδα ότι στις αρχές το πρωτόγαλα είναι διάφανο. Κάποιες μάλιστα το έχουν απο 17η εβδομαδα. Αρα ναι,ειμαι στα νορμαλ τελικα. Επιθέματα δεν έχω πάρει, αλλα για την ώρα θα βολευτώ με κάτι δισκους ντεμακιγιάζ. Εξάλλου η ποσότητα είναι απειροελάχιστη. Νόμιζα να φανταστείς ότι ήταν νεκρα κύτταρα και μου έκανε εντύπωση, γιατι νωρίτερα δεν τα είχα παρατηρήσει ούτε σε μαύρο σουτιέν.

μια χαρα αν δεν εχεις μεγαλη ποσοτητα και δεν λερωνεσε δεν χρειαζεσε επιθεματα!παντως δεν ξερω αν υσχυει σε ολες αλλα η φιλεναδα μου εκανε παρα παρα παρα πολυ γαλα ακομη και τωρα που το κοριτσακι της ειναι 19μηνων το θηλαζη!!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σς κοριτσια. Καληεπιτυχια στη β επιπεδου περιμενουμε να μας πεις τ εμπειρια σου!!

Κ εγω κάτι στις θηλές σαν να εψει ξεραθεί υγρο που εχει βγει. Αλλα νομιζω τ ειχα απο πριν ειχα βεβαια κ αυξημενη προλακτινη.

Εμας τ επαφες μας τ ειχε απαγορευσει στην αρχη γτ ειχα καφε υγρα επαιρνα κ ουτροτζεσταν. Μετα π μας αφησε δικομασαμε μια φορά ετσουξε λιγο αλλα ηταν οκ. Με φοβο ημασταν κ εμεις βεβαια αλλα λυπαμε τ δικο μ η αληθεια ειναι. Αν κ ωρες ωρες με πιανει κ μενα η διάθεση.

Σημερα πηρα τ εξετασεις μου. Ο αιματοκριτης επεσε στα 33 απο 34 που ήταν τ αλλη φορα. Τ παρασκευη θα παω να δω τ θα μ πει. Και τ ζαχαρο ειναι 79 (καθε φορα πέφτει κ λιγο χαχα).

οι υπολοιπες καλες ηταν αν κ αυτη τ φορα μ εγραψε πολύ λιγες.


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...