Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Θα συμφωνήσω μαζί σου, δεν πρόκειται να ξεχάσω την καρδιά μου πώς χτυπούσε όταν περίμενα τηλ από το έμβρυο λογικό.. έλεγα αν έχω κάποια έμβρυα σίγουρα θα πιάσει ένα!

      Σου εύχομαι δύο βλαστοκύστες🥰🙏🏻

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Καλό της ταξίδι και καλώς να μας έρθει.

Αχ...είναι μεγάλο το ταξίδι. Εμείς ήδη σκεφτόμαστε πόσοι μας περιμενουν με το μωρό του χρόνου και τι ταλαιπωρία έχουμε να περάσουμε αν αποφασίσουμε να το κάνουμε. Αλλιως να ταξιδεύουν 3 και αλλιώς 103!

Αυτά εννοώ,όχι τα προσωπικά. Ψιλο-πελάγωσα με τα πυτζαμοειδή. Δε δουλεύει και το μυαλό μου στις στροφές που είχε συνηθίσει πια. Γι'αυτό ήθελα τη συμβουλη των έμπειρων.

Αυτό με τα κουμπιά για παράδειγμα δε το είχα σκεφτεί. Είδα σε κάποιο site (αντε να το ξαναβρω!!) νυχτικά σε στυλ πουκαμίσας. Με κουμπιά δηλαδη. Πολύ πιο βολικό απο κάθε άλλο είδος τώρα που το σκέφτομαι. Τσουπ, ξεκουμπώνεις, ταίζεις. :D

Όσο για τα του μωρού, θα ρωτήσω κανα δυο γνωστές που γέννησαν στο ίδιο νοσομείο που θα γεννήσω και εγω. Είναι κάπως οργανωμένα εδω. Παίρνεις το μωρό με την προίκα μαζί. Η πεθερά μου, κάπου είχε στην Ελλαδα την κουβερτούλα με την οποια είχε πάρει τον άντρα μου σπιτι... 35 χρόνια μετα, έχουν το ίδιο χρώμα. Ριγε, ροζ-λευκο-γαλάζιο.:D:D:D:D

Και δε σας είπα και την τύχη μου... κονόμησα ριλάξ, κουνια/ριλαξ και high-chair και carrier σχεδόν ολοκαίνουρια και τζάμπα. :cool::cool: Από ξαδέρφες και φίλες που τα είχαν έτοιμα για ανακύκλωση. :shock:

Μεγειά τα πραγματα και με το καλό να τα χαρεί το μωράκι σας!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα φουσκωτούλες!!!καλά πόσα γράψατε καλέ απο χθές το βράδυ??

Λοιπόν να σχολιάσω,δεν θυμάμαι ποια απο σας είπε ότι θα γεννήσει στο Ελενας με μονόκλινο δωμάτιο λουξ,η κουμπάρα μου γέννησε 2 παιδιά εκεί και έμεινε σε τέτοια δωμάτιο,ένα έχω να πω,δεν έχει τίποτα να ζηλέψει απο τα μονόκλινα των ιδιωτικών κορίτσια!!είχα πάθει πλάκα,πολύ καθαρά και όλα καινούργια!!!και όντως η τιμή του είναι αστεία!!αν ήμουν ακόμα Αθήνα εκεί θα γεννούσα σίγουρα!!

Fysalida άντε τυχερή θα δεις την ζουζουνίτσα σου σήμερα!!!περιμένουμε κατευθείαν νέα μετά!!!

επίσης για το θέμα πιτζάμα ή νυχτικό σκεφτείτε ότι αν κάνετε καισαρική έχετε και τον καθετήρα τουλάχιστον την πρώτη μέρα,άρα η πιτζάμα δεν βολεύει...

Εγώ μόλις γύρισα απο τον διαβητολόγο,έμεινε πολϋ ευχαριστημένος με τις τιμές του ζαχάρου μου και προς το παρόν δεν μου δίνει ακόμα ενέσεις όσο το ελέγχουμε με διατροφή!!!γιούπι!!!!τώρα θα με δει σε 3 βδομάδες πάλι!!

καλή βδομάδα δεν σας είπα....

Έτσι έπαθα πλάκα και εγώ απίστευτα δωμάτια!

yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

stroumf καλη επιτυχια με τις εξετασεις, ρουνα καπως ετσι θα το κανω αν κ που του ζητησα για τοξοπλασμα τον ειδα στραβωσε ... τελος παντων θα δειξει !!

ΑΝΝΑΑΑΑ κ εγω ευτυχως ακομα μπορω κ κοιμαμαι μπρουμυτα και επισης ουτε εμενα μετραει υψος μονο γραμμαρια !

Γιατί να στραβώσει όμως? Ένα σωρό λεφτά τους σκάμε!!! Η μόνη λογική εξήγηση είναι πως επειδή τα γράφουν μέσω ΠΕΔΥ έχουν ένα συγκεκριμένο πλαφόν εξετάσεων να γράψουν και αν το ξεπεράσουν έχουν θέμα. Αλλά εμάς αυτό δεν μας αφορά. Είμαι και εγώ αγχώδης και σε καταλαβαίνω. Αφού να φανταστείς ο θείος μου είναι παθολόγος και συνέχεια τον παίρνω να μου πει αν είναι αρκετές οι εξεασεις που μου γράφει η γυναικολόγος, όταν έχω τα αποτελέσματα τον παίρνω και του τα διαβάζω κτλ. Αλλά τι να κάνω? Θέλω να είμαι ενημερωμένη. Είναι και η πρώτη μου φορά και απο άγχος και ανησυχίες άλλο τίποτα!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια. Εγω ασυνηδειτα νομοζω απο τοτε π τ εμαθα μονο πλαι κοιμαμαι. Κ πριν με βόλευε πολύ τ πλαι οποτε οκ.

α σημερα που πηγα για εξετασεις με ρωτησε η μικροβιολογος πόσο μηνων ειμαι κ μολις τ ειπα μ λεει π ειναι η κοιλια σ;;; οεο χαχα

Χαχαχαχα! Με έκανες και γέλασα!!! Εμένα πάλι με ρωτάνε πότε γεννάω... Να φανταστείς η μαμά μου έχει να με δει απο αρχές Σεπτέμβρη και της έστελα με email μια φωτογραφία της κοιλιάς μου και έπαθε ΣΟΚ!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!!!

Εχθές καθόμασταν με τον άντρα μου στον καναπέ και η μπέμπα κλώτσαγε συνέχεια.Κάποια στιγμή βάζω το χέρι του άντρα μου στην κοιλιά μου και την κατάλαβε κανονικά!!!Τον κλώτσησε και τον μπαμπά της!!!χαχαχαχα!!!!

Αύριο η μεγάλη μέρα!Το μόνο που παρακαλάω να είναι όλα καλά με το μωράκι μας!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! Τι κανετε κορες;;; Σας εχω πει οτι δε μου χαλαει τιποτα τη διαθεση;;; πρωι πρωι οι εξετασεις της "γριας", πρωτα πιεση, μετα ζαχαρο και τωρα και κετονες. Το τελευταιο δυο μερες τωρα βγαινει θετικοτατο. Αλλα δε πανε να πνιγουν, τη διαθεση δε μου τη χαλαει τιποτα λεμε. Καλα jimdim σωθηκα με το ελληνικο καφε πρωι πρωι νηστικη, ζω μεγαλες στιγμες.

Για το θεμα νοσοκομειο δε ξερω τι θα κανω, ειναι πολλες οι παραμετρους που πρεπει να δω. Εχω κανει καισαρικη (ετσι να μας βρισκεται, χωρις λογο) τωρα λοιπον παω για φυσιολογικο. Στα δημοσια εχει πεσει γραμμη και δεν αναλαμβανουν, ο γιατρος που εχω διαλεξει αναλαμβανει και εχει τρομερη εμπειρια στο θεμα ΑΛΛΑ λογο του διαβητη τα ιδιωτικα θελουν τα μωρα να τα κρατουν προληπτικα 24 ωρες στη ΜΕΝΝ (ειναι μια σχετικα ασφαλης λυση που τους βολευει, οχι ομως η σωστοτερη) αλλα μετα απο αυτο που περασα στη κορη μου (τη κραταγανε 3 μερες χωρις να μας λενε γιατι) για να μη μου το βαλουν λοιπών θα πρεπει με δικηγόρο και ΟΛΑ τα απαραιτητα εγγραφα (πρωτόκολλα , αξιοπιστες μελετες). Να κανω συναντηση με διευθυντη παιδιατρικης και διοικηση. Αλλα δε θελω να μπω σε αυτη τη διαδικασια "επιθεσης". Στη β επιπεδου θα πρεπει να δω τι ισχυει στο μητερα (λογο της πιστοποιησης που εχει) και σιγα σιγα να το ψαχνω. Αν βρεθω στο διλλημα μωρο στη ΜΕΝΝ ή προσπαθεια για φυσιολογικο, σαφως θα προτιμήσω να μη μπει προληπτικά το μωρο στη ΜΕΝΝ.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!!!

Εχθές καθόμασταν με τον άντρα μου στον καναπέ και η μπέμπα κλώτσαγε συνέχεια.Κάποια στιγμή βάζω το χέρι του άντρα μου στην κοιλιά μου και την κατάλαβε κανονικά!!!Τον κλώτσησε και τον μπαμπά της!!!χαχαχαχα!!!!

Αύριο η μεγάλη μέρα!Το μόνο που παρακαλάω να είναι όλα καλά με το μωράκι μας!

Και εμενα το ένοιωσε προχθες!!!

Ολα καλα θα πανε!!!


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κοριτσια !! Για σας γιατι εγω μαλλον την αρπαξα.... Λαιμος χαλια ή μαλλον φαρυγγας,νιωθω τον πονο στο υψος του θυροειδη ,αντε να δουμε !

Φυσαλιδα που εισαιιιιιι πες μας νεα !!!

Γιατί να στραβώσει όμως? Ένα σωρό λεφτά τους σκάμε!!! Η μόνη λογική εξήγηση είναι πως επειδή τα γράφουν μέσω ΠΕΔΥ έχουν ένα συγκεκριμένο πλαφόν εξετάσεων να γράψουν και αν το ξεπεράσουν έχουν θέμα. Αλλά εμάς αυτό δεν μας αφορά. Είμαι και εγώ αγχώδης και σε καταλαβαίνω. Αφού να φανταστείς ο θείος μου είναι παθολόγος και συνέχεια τον παίρνω να μου πει αν είναι αρκετές οι εξεασεις που μου γράφει η γυναικολόγος, όταν έχω τα αποτελέσματα τον παίρνω και του τα διαβάζω κτλ. Αλλά τι να κάνω? Θέλω να είμαι ενημερωμένη. Είναι και η πρώτη μου φορά και απο άγχος και ανησυχίες άλλο τίποτα!!!

Ρουνα ετσι ακριβως! Θα παω κ παθολογο τελικα να μου γραψει σιδηρο, crp κ φεριτινη να μαι καλυμενη ! Δυστυχως εμεις δεν εχουμε γιατρο στο σοι να συμβουλευομαι εισαι τυχερη!! Να μου τον δανεισεις να τον λεω κ εγω θειο χεχεχεχε ! Αυτο σκεφτομαι παντως, ελπιζω στην δευτερη εγκυμοσυνη να μην ειμαι τοσο αγχωδης με εξετασεις κ αποτελεσματα !


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! Τι κανετε κορες;;; Σας εχω πει οτι δε μου χαλαει τιποτα τη διαθεση;;; πρωι πρωι οι εξετασεις της "γριας", πρωτα πιεση, μετα ζαχαρο και τωρα και κετονες. Το τελευταιο δυο μερες τωρα βγαινει θετικοτατο. Αλλα δε πανε να πνιγουν, τη διαθεση δε μου τη χαλαει τιποτα λεμε. Καλα jimdim σωθηκα με το ελληνικο καφε πρωι πρωι νηστικη, ζω μεγαλες στιγμες.

Για το θεμα νοσοκομειο δε ξερω τι θα κανω, ειναι πολλες οι παραμετρους που πρεπει να δω. Εχω κανει καισαρικη (ετσι να μας βρισκεται, χωρις λογο) τωρα λοιπον παω για φυσιολογικο. Στα δημοσια εχει πεσει γραμμη και δεν αναλαμβανουν, ο γιατρος που εχω διαλεξει αναλαμβανει και εχει τρομερη εμπειρια στο θεμα ΑΛΛΑ λογο του διαβητη τα ιδιωτικα θελουν τα μωρα να τα κρατουν προληπτικα 24 ωρες στη ΜΕΝΝ (ειναι μια σχετικα ασφαλης λυση που τους βολευει, οχι ομως η σωστοτερη) αλλα μετα απο αυτο που περασα στη κορη μου (τη κραταγανε 3 μερες χωρις να μας λενε γιατι) για να μη μου το βαλουν λοιπών θα πρεπει με δικηγόρο και ΟΛΑ τα απαραιτητα εγγραφα (πρωτόκολλα , αξιοπιστες μελετες). Να κανω συναντηση με διευθυντη παιδιατρικης και διοικηση. Αλλα δε θελω να μπω σε αυτη τη διαδικασια "επιθεσης". Στη β επιπεδου θα πρεπει να δω τι ισχυει στο μητερα (λογο της πιστοποιησης που εχει) και σιγα σιγα να το ψαχνω. Αν βρεθω στο διλλημα μωρο στη ΜΕΝΝ ή προσπαθεια για φυσιολογικο, σαφως θα προτιμήσω να μη μπει προληπτικά το μωρο στη ΜΕΝΝ.

Dimrous καλημερα ! Βαθια νερα βρε κοριτσι, δικηγοροι,αιτησεις ... Εισαι σιγουρη οτι δεν θα χαλασει ολη η διαθεση με τετοιες διαδικασιες ??? ειπες θα γεννησεις σε δημοσιο κ εχεις βρει γιατρο για vbac ??


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλακια!!!!!!!!!!

neo geo και αννα τι ευχαριστα τα νεα σας!!!!μπραβο κοριτσια μου!!!!!

τα δικα μου!!!

ολα μια χαρα....κοριτσαρος με υπογραφη...μιας και μας αφησε ολοκαθαρα να διακρινουμε το φυλο της....σχεδον 19 εκατοστα πατοκορφα...και γυρω στα 200 γραμμαρια...ψιλολιγνη η κυρια....

συμβαδιζει σε μετρησεις ακριβως με την εβδομαδα της....

ενταξει....να πω οτι δεν ειμαι μια κατουρημενη και απολυτα ευτυχισμενη μαμα;

παντα να ακουμε καλα νεα μωρε....και να γεννησουμε ολες οπως το περιμενουμε...

μου εγραψε εκτος απο γενικες εξετασεις και εξετασεις για τοξοπλασμα και κυταρρομεγαλοιο και μου ειπε να κλεισω απο τωρα ραντεβου για β επιπεδου στις 15 νοεμβρη.

ο γιατρος ,σημειωνω ειναι η δευετρη φορα που το βλεπω,μου εκανε για αλλη μια φορα πολυ καλη εντυπωση...αν και κινηθηκαμε πιο γρηγορα αυτη τη φορα....γιατι ειχε πολυ κοσμο...

neo geo περαστικα μωρε...και προσεχε ε;

dimrous και εμενα μου φαινεται μεγαλο μπλεξιμο αυτο που λες...αλλα εσυ ξερεις καλυτερα...να κανεις οτι θεωρεις σωστο...και ετσι θα ναι!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τον περασμένο Σεπτέμβριο πήγαμε σε βάπτιση στο μοναστήρι του Αγιου Γερασιμου στην Κεφαλλονιά και ήταν υπέροχα!!!Το συνδιάσαμε και με την επέτειο μας και ήταν μοναδικά!!!Μείναμε σε ένα πολύ ωραίο ξενοδοχείο πάνω στην θάλασσα δυστυχώς ήταν μόνο ένα ΣΚ ενώ θα ήθελα ένα μήνα!!!!

Βοηθειά σου και καλή λευτεριά και σε σένα κοριτσάκι!!!!

αληθειαααα?????πολυ χαιρομαι η αληθεια ειναι οτι για να γυρισεις ολη την κεφαλλονια θελεις τουλαχιστον μια εβδομαδα γιατι ειναι μεγαλο νησι!!!μακαρι να σας ξανα δοθη η ευκαιρια να ερθετε εχει πολλες ομορφιες η κεφαλλονια και καταπληκτικες παραλιες!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλακια!!!!!!!!!!

neo geo και αννα τι ευχαριστα τα νεα σας!!!!μπραβο κοριτσια μου!!!!!

τα δικα μου!!!

ολα μια χαρα....κοριτσαρος με υπογραφη...μιας και μας αφησε ολοκαθαρα να διακρινουμε το φυλο της....σχεδον 19 εκατοστα πατοκορφα...και γυρω στα 200 γραμμαρια...ψιλολιγνη η κυρια....

συμβαδιζει σε μετρησεις ακριβως με την εβδομαδα της....

ενταξει....να πω οτι δεν ειμαι μια κατουρημενη και απολυτα ευτυχισμενη μαμα;

παντα να ακουμε καλα νεα μωρε....και να γεννησουμε ολες οπως το περιμενουμε...

μου εγραψε εκτος απο γενικες εξετασεις και εξετασεις για τοξοπλασμα και κυταρρομεγαλοιο και μου ειπε να κλεισω απο τωρα ραντεβου για β επιπεδου στις 15 νοεμβρη.

ο γιατρος ,σημειωνω ειναι η δευετρη φορα που το βλεπω,μου εκανε για αλλη μια φορα πολυ καλη εντυπωση...αν και κινηθηκαμε πιο γρηγορα αυτη τη φορα....γιατι ειχε πολυ κοσμο...

neo geo περαστικα μωρε...και προσεχε ε;

dimrous και εμενα μου φαινεται μεγαλο μπλεξιμο αυτο που λες...αλλα εσυ ξερεις καλυτερα...να κανεις οτι θεωρεις σωστο...και ετσι θα ναι!

Μπράβο φυσαλίδα! Τέλεια τα νέα σου!!! Τρίτη κόρη λοιπόν... Σούπερ! Η αδελφή του άντρα μου έχει 4 κόρες!!! Εμένα μου φαίνεται τέλειο να έχει κάποιος πολλά κοριτσάκια. Με τα πολλά αγοράκια νομίζω θα γίνεται ένας χαμός!!! Άντε με το καλό να κάνεις και τη β επιπέδου!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλακια!!!!!!!!!!

neo geo και αννα τι ευχαριστα τα νεα σας!!!!μπραβο κοριτσια μου!!!!!

τα δικα μου!!!

ολα μια χαρα....κοριτσαρος με υπογραφη...μιας και μας αφησε ολοκαθαρα να διακρινουμε το φυλο της....σχεδον 19 εκατοστα πατοκορφα...και γυρω στα 200 γραμμαρια...ψιλολιγνη η κυρια....

συμβαδιζει σε μετρησεις ακριβως με την εβδομαδα της....

ενταξει....να πω οτι δεν ειμαι μια κατουρημενη και απολυτα ευτυχισμενη μαμα;

παντα να ακουμε καλα νεα μωρε....και να γεννησουμε ολες οπως το περιμενουμε...

μου εγραψε εκτος απο γενικες εξετασεις και εξετασεις για τοξοπλασμα και κυταρρομεγαλοιο και μου ειπε να κλεισω απο τωρα ραντεβου για β επιπεδου στις 15 νοεμβρη.

ο γιατρος ,σημειωνω ειναι η δευετρη φορα που το βλεπω,μου εκανε για αλλη μια φορα πολυ καλη εντυπωση...αν και κινηθηκαμε πιο γρηγορα αυτη τη φορα....γιατι ειχε πολυ κοσμο...

neo geo περαστικα μωρε...και προσεχε ε;

dimrous και εμενα μου φαινεται μεγαλο μπλεξιμο αυτο που λες...αλλα εσυ ξερεις καλυτερα...να κανεις οτι θεωρεις σωστο...και ετσι θα ναι!

Φυσαλιδα! Πολυ ευχαριστα νεα ! Ψιλολιγνη η κυρια ε ? εμας αν κ δεν μας μετρησε υψος ειναι 240 γρ θα μοιασει στη μαμα της παχουλοκομψη ! Χαχαχ !!

Μου εγραψε κ μενα εξετασεις τοξοπλασμα με τα χιλια ζορια αλλα σκασιλα μου!

Σε ποιο γιατρο πας? και γιατι αλλαξες?


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έτσι πίστευα και εγώ αλλά στην περίπτωση μας πατέρας και γιός έχουν τεράστιο δέσιμο!!!Ο μπαμπας είναι τέλειο και όλα τα κάνει τέλεια ενώ η μαμά χμ έτσι και έτσι:(!

Καλά τους καμαρώνω έτσι που είναι μαζί αλλά ελπίζω να βγεί η κοράκλα μου και να είναι κολλητή με την μαμά!!!Βέβαια στα δύσκολα φωνάζουμε πάντα μαμάααα!!!χαχαχαχα!

αχ jimdin μην μου λες τετοιαααααα εγω βλεπω το αγορακι τις φιλης μου που ειναι σκετος μαμακιας ολο μαμα και μαμα βεβαια τον πατερα του τον εχει σαν προτυπο...δεν ξερω τι να πω οτι και να ειναι παντα στην μανουλα θα γυριζουν...με το καλο να βγει η κορακλα σου ειναι το ιδανικο για εμενα ενα αγορι στην αρχη και μετα ενα κοριτσακι...γιατι βλεπεις και εγω εχω ενα μεγαλυτερο αδελφο που το αγαπω πολυ και μεχρι και τωρα μου κανει ολα τα χατηρια!!!:D


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

ελενακι μενεις μονιμα στην κεφαλλονια;

ειναι οντως πολυ ωραιο νησι...εχω κανει διακοπες μια φορα εκει...

μας μαγεψε η σαμη και ο μυρτος αν και δεν τον πετυχαμε στα καλυτερα του...η θαλασσα ηταν γεματη λαδια...δεν εχω ξαναδει κατι τετοιο...αλλα τα χρωματα των νερων και γενικα η μορφολογια του τοπιου ηταν σοκαριστικα ομορφη!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...