Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Πραγματικά και εγώ αν τα έβαζα σε κατάταξη, πιο δύσκολη είναι η αναμονή της εξέλιξης έχεις δίκιο! Όλα πηγαίνουν καλά..  μπράβο! Εγώ στην αναμονή 6 μέρες και σήμερα.. 

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Ρούνα μια χαρά μου ακούγεται για 4 μέρες 3000. Στο τέλος τέλος όπου αισθάνεσαι καλύτερα θα πας! Εγώ έγω δει το Ρεα και απο μια φίλη μου που γέννησε πέρυσι εκεί, και μου φάνηκε μια χαρα! Επίσης μένω νότια προάστια, επομένως το να το έχω κοντα είναι και ένα συν. Αν και δεν έχω ιδέα που πέφτει το Γαια! :D

Δεν έχω ακούσει αυτό το λάδι!!! Αμα είναι θα ρωτήσω σίγουρα αν βοηθάει!!!\

Μαρία ο γιατρός μου είπε οτι μπορώ να παίρνω μέχρι 3 depon maximum την ημέρα. Όχι οτι παίρνω. Αλλα με βοηθάνε πάρα πολύ όταν πονάω πολύ.

Το Γαία είναι στο Μαρούσι. Άρα εσένα σου πέφτει λίγο μακριά... Είναι πολύ ωραίο το Ρεα. Απλά εγώ μένω κέντρο και σαν απόσταση μου είναι πιο κοντά το Γαία.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ωχ μην μου λες τέτοια!!!θα υποφέρω δηλαδή!!δεν έχω ακούσει κανέναν να παίρνει σίδηρο και να μην έχει δυσκοιλιότητα!!φακές δεν τρώω αλλά όλα τα άλλα μαρέσουν!εσύ για τους πονοκεφάλους παίρνεις τίποτα ή τους αφήνεις να περνάνε μόνοι τους?

Εμένα πάντως ο σίδηρος δεν μου έφερε δυσκοιλιότητα. Παίρνω μόνο ένα δισκίο την ημέρα και οι μετρήσεις μου μέχρι τώρα είναι πολύ καλές.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Οκ...εκτος απο κοιλακια,γιναμε και φαφλατακια!!!!τι ωραιο παρεακι!!!!πως ειστε;

Εγω μαγειρευω το δευτερο φαγητο της μερας καθως αυριο εργασιμη και δεν προλαβαινω!!!

Λιζα καλως ηρθες!!με το καλο το μωρακι σου!!!

Αυριο εχω γιατρο,γιουπιγια για!!!επιτελους ενας μηνας περασε!!!!

Βρε,καμια δεν γενναει στο αλεξανδρα;μα καμια;μονη μου θα με αφησετε;

Ααααα επισης,μυστικο....εφαγα μια μπιγκ μπαμπολ της κορης μου και ενιωσα μαζεμενα 4,5 κουνηματακια,δοκιμαστε και αυτο!!!!

Δυσκολια στην τουαλετα και γω βεβαια αλλα οχι πανω απο 2 μερες..

Εμενα με ποναει η πλατη μου 2 μερες τωρα αλλα μπορει να ναι καο ψυξη...

Σας φιλω!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΨΑΡΑΚΙΑ

JimDin - 1/3 - Έλενα Βενιζέλου

vasiliki27 - 1/3

want_s_baby - 3/3 - Γενική Κλινική

daip - 3/3 - Αυστραλία

mariaeleni1984 - 3/3 - Παν. Ρίο

lizkat - 4/3 - Ρέα

xeimwnas - 13/3 (twins) - Κύπρος

fey81 - 15/3 - Γενική Κλινική

elenaki028 - 15/3 - Μητέρα

sad_sam - 17/3 - Ολύμπιο Πάτρα

ρούνα - 19/3 - Γαία

ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΙΑΡΑΚΙΑ

stroumf1989 - 22/3 - Νοσ. Χανίων

maria2610 - 26/3 (twins) - Γερμανία

fysalida - 26/3 - Αλεξάνδρα

mandalein - 28/3 - Ιασώ

Neo Geo - 28/3 - Ρέα

ANNAAAA - 29/3 (twins)

DimRous - 29/3 - Νοσ. Ζακύνθου ή Γαία

Έχουμε και λέμε: 10 κοριτσάκια, 6 αγοράκια και περιμένουμε το φύλο για άλλα 5 μωράκια!!! Σύνολο 21!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως ο σίδηρος δεν μου έφερε δυσκοιλιότητα. Παίρνω μόνο ένα δισκίο την ημέρα και οι μετρήσεις μου μέχρι τώρα είναι πολύ καλές.

αλήθεια ρούνα???τι καλά!!μακάρι να μην μου κάνει και μένα!!!εμένα βέβαια να δω πόσα θα μου δίνει να παίρνω ο ντοκ μιας και τα μικρά μου βαμπηράκια μου έχουν ρουφήξει όοοολο το σίδηρο....:tongue::tongue::tongue:


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΑ ΨΑΡΑΚΙΑ

JimDin - 1/3 - Έλενα Βενιζέλου

vasiliki27 - 1/3

want_s_baby - 3/3 - Γενική Κλινική

daip - 3/3 - Αυστραλία

mariaeleni1984 - 3/3 - Παν. Ρίο

lizkat - 4/3 - Ρέα

xeimwnas - 13/3 (twins) - Κύπρος

fey81 - 15/3 - Γενική Κλινική

elenaki028 - 15/3 - Μητέρα

sad_sam - 17/3 - Ολύμπιο Πάτρα

ρούνα - 19/3 - Γαία

ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΙΑΡΑΚΙΑ

stroumf1989 - 22/3 - Νοσ. Χανίων

maria2610 - 26/3 (twins) - Γερμανία

fysalida - 26/3 - Αλεξάνδρα

mandalein - 28/3 - Ιασώ

Neo Geo - 28/3 - Ρέα

ANNAAAA - 29/3 (twins)

DimRous - 29/3 - Νοσ. Ζακύνθου ή Γαία

Έχουμε και λέμε: 10 κοριτσάκια, 5 αγοράκια και περιμένουμε το φύλο για άλλα 6 μωράκια!!! Σύνολο 21!!!

Ρούνα πρόσθεσε ότι η Sad Sam έχει αγοράκι,μας το είχε αναφέρει παλαιότερα και επίσης προς το παρόν τα κοριτσάκια είναι 11,μην ξεχνάς εμείς είμαστε 2!!!!:tongue::tongue:


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ρούνα πρόσθεσε ότι η Sad Sam έχει αγοράκι,μας το είχε αναφέρει παλαιότερα και επίσης προς το παρόν τα κοριτσάκια είναι 11,μην ξεχνάς εμείς είμαστε 2!!!!:tongue::tongue:

Τα έχω μετρήσει για δυο καλέ τα δικά σου! Οκ θα την προσθέσω να αυξηθούμε λίγο οι αγορομάνες!!! :P


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γυρίσαμε και αν δεν σκάσω σήμερα απο το φαγητό δεν θα σκάσω ποτέ!!!Μετά την θεία μου πήγαμε σε ένα φιλικό σπίτι που είχαν μαζευτεί φίλοι και εκεί για φαγητό!!!

Η μπέμπα λούφαξε όλη μέρα με τόσο φαφητό και τώρα που χαλάρωσα λίγο άρχισε τις κολοτούμπες!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Γυρίσαμε και αν δεν σκάσω σήμερα απο το φαγητό δεν θα σκάσω ποτέ!!!Μετά την θεία μου πήγαμε σε ένα φιλικό σπίτι που είχαν μαζευτεί φίλοι και εκεί για φαγητό!!!

Η μπέμπα λούφαξε όλη μέρα με τόσο φαφητό και τώρα που χαλάρωσα λίγο άρχισε τις κολοτούμπες!!!

Τυχερούλα!! Εμάς δεν μας τάισε κανείς σήμερα... Άντε καλή χώνεψη τώρα


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλιτσες καλη κυριακη σε ολες!!! να περασετε ομορφα με τις οικογενειες σας!!!εχθες μου μαγειρεψε ο αντρουλης μου κοτοπουλακι αλα κρεμ και εκει που ελεγα δεν θα τρωω το βραδυ ξανα εφαγα...ηθελε λεει να μαγειρεψει για την γυναικα του και τον γιο του ε πως μπορουσα να του χαλασω την διαθεση!!!!σημερα λεμε να παμε σε στο πανηγυρι του πολοιουχου μας στην κεφαλλονια τον ΑΓΙΟ ΓΕΡΑΣΙΜΟ!!!!ευχομαι να σας εχει ολες καλα να εχετε μια πολυ καλη εγκυμοσυνη με εναν πονο και καλη λευτερια!!!!

Τον περασμένο Σεπτέμβριο πήγαμε σε βάπτιση στο μοναστήρι του Αγιου Γερασιμου στην Κεφαλλονιά και ήταν υπέροχα!!!Το συνδιάσαμε και με την επέτειο μας και ήταν μοναδικά!!!Μείναμε σε ένα πολύ ωραίο ξενοδοχείο πάνω στην θάλασσα δυστυχώς ήταν μόνο ένα ΣΚ ενώ θα ήθελα ένα μήνα!!!!

Βοηθειά σου και καλή λευτεριά και σε σένα κοριτσάκι!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρουνα ο σιδηρος σου εχει πεσει ?. Αιματοκριτης καλος ??

αντε φυσαλιδααασα πως θα περασει η νυχτα κ η μερα αυριο ?!?! Εγω στις 5 ραντεβου ! Στο Αλεξανδρας γεννησε η κουνιαδα πριν χρονια και η κουμπαρα μου ! Η κουνιαδα ειχε θεια μια μαια εκει , η κουμπαρα κανεναν.... Αν κ οτι συμβει σε στελνουν σε γενικο αυτο ειναι αληθεια και πολυ θετικο δεν εχεις την καθαριοτητα κ την προσοχη του ιδιωτικου δυστυχως .... Την καημενη την κουμπαρα μου την ειχαν 3 μερες με λερωμενα σεντονια επειδη ειχε αιμα κ οταν ζητησε αλλαγη της ειπαν οταν φυγεις !!!

Το ρεα εχει ωραιο περιβαλλον κ οπως ειπε η λιζα συν το οτι ειναι κοντα για μας στα περιξ !!


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φουσκοκοιλιες ! Καλη Κυριακη !!

Λοιπον κοριτσια το πρωι ειχαμε πολυ γελιο ! Ανοιξα το tablet και βρηκα μουσικη mozart για εγκυες ! Εβαλα το tablet στην κοιλια για κανα 5λεπτο ...λεω να ακουσει το παιδι μου λιγη ποιοτικη μουσικη μην ακουει ολο τα νταπα ντουπα.. με το που σηκωσα το tablet μου χωνει δυο κλωτσιες , γουρλωσα ματι εγω με βλεπει ο αντρας μου και μου λεει ... ε πρωι πρωι με τετοια που ακουει τι θες να κανει ?? Βαλτε mozart βαλτε mozart !!!

Mandalein, ρουνα, JimDin, elenaki kai fey !!!

Μπερδεμα οι μηνες... 28/3 εχω πητ αρα αλλαζω μηνα καθε 28 ? Η βδομαδα μου αλλαζει καθε Σαββατο, το αλλο θα ειμαι στην 18η εβδομαδα ! Μια εφαρμογη που εχω στο tablet με δειχνει ηδη στον 5ο !! ΕΕΕΕΕ θα μου ρθει τρελα !

JimDin τι ωραιες στιγμες ε?! Να σ'αρεσει και εσενα το παιδικο ομως βρε παιδι μου !! πχ στρουμφακια 3D οχι οτι κ οτι ! Πω πω bbq ε ?! Ζηλευω ζηλευω και εδω διπλα μας ψηνουν σημερα !!

elenaki βοηθεια σας ο Αγιος Γερασιμος και να δινει υγεια σε ολο το κοσμο και σε μας με το καλο τα μωρακια μας γερα , δυνατα και υγιη ! :)

fey βαλε mozart !! βαλε mozart !!!

Σημερα μας εχει τραπεζι η πεθερα, ανυπομονω τι καλο μας εχει μαγειρεψει !

Μετα παλι σπιτι γιατι εχουμε διαβασματα! Οποτε δεν θα παμε κυριακατικη βολτουλα !

Α και κατι αλλο κοριτσια... ενα χρονο τωρα αμα με ρωτανε λεω ηλικια 32 ... και στα 32 μπαινω σε 2 βδομαδες... οποτε να ξερετε 31 ειμαι ετσι ?! :P;):)

Καλά δεν είμαι φαν των παιδικό αλλά τι να κάνω η μάνα???Εχθές είδαμε την ταινία "ο μικρός Νικόλας πάει διακοπές" δεν ήταν κινουμενα σχέδια αλλά κανονική μεταγλωτισμένη...τώρα σας φαίνονται περίεργα αλλά σε λίγα χρόνια θα τα ξέρετε όλα!!!:D:D:D


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

αλήθεια ρούνα???τι καλά!!μακάρι να μην μου κάνει και μένα!!!εμένα βέβαια να δω πόσα θα μου δίνει να παίρνω ο ντοκ μιας και τα μικρά μου βαμπηράκια μου έχουν ρουφήξει όοοολο το σίδηρο....:tongue::tongue::tongue:

Παίζει ρόλο και η μορφή του σιδήρου. Νομίζω το πόσιμο όντως προκαλεί δυσκοιλιότητα.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γυρίσαμε και αν δεν σκάσω σήμερα απο το φαγητό δεν θα σκάσω ποτέ!!!Μετά την θεία μου πήγαμε σε ένα φιλικό σπίτι που είχαν μαζευτεί φίλοι και εκεί για φαγητό!!!

Η μπέμπα λούφαξε όλη μέρα με τόσο φαφητό και τώρα που χαλάρωσα λίγο άρχισε τις κολοτούμπες!!!

Πωπω jimdin τι καλα κυριακη να σου χουν αλλοι ετοιμα φαγητακια κ λιχουδιες !! Σημερα της πεθερας το μενου ειχε λαχανοντολμαδες αλλα πως θα θελα ενα γιουβεεετσιιιιι !!!!


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχχαχαχ κανε υπομονη και θα ερθουν και οι κλωτσιες!!!!και εγω θελω πολυ φαινετε εχουμε καλα αγορακια!!! :-P τα αγορακια να ξερεις ειναι τα αγαπημενα καθε μαμας!!!!!!περισσοτερο δεσιμο πιστευω εχουν τα αγορακια με τις μαμαδες!!!!

Έτσι πίστευα και εγώ αλλά στην περίπτωση μας πατέρας και γιός έχουν τεράστιο δέσιμο!!!Ο μπαμπας είναι τέλειο και όλα τα κάνει τέλεια ενώ η μαμά χμ έτσι και έτσι:(!

Καλά τους καμαρώνω έτσι που είναι μαζί αλλά ελπίζω να βγεί η κοράκλα μου και να είναι κολλητή με την μαμά!!!Βέβαια στα δύσκολα φωνάζουμε πάντα μαμάααα!!!χαχαχαχα!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...