Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!

Μολις βρήκα αυτό το thread και είπα να σας συστηθώ κι εγώ μιας και περιμένω την κορούλα μου γύρω στις 4 Μαρτίου.

Με λένε Λίζα, είμαι 30 ετών και δυστυχώς-ευτυχώς άνεργη. Δυστυχώς για το προφανές οικονομικό θέμα, ευτυχώς διοτι εάν δούλευα θα ήταν πολύ πιο δύσκολα τα πράγματα. Εχω και την κουμπάρα μου έγκυο μόλις 1,5 μπροστά απο έμενα και εκείνη δουλεύει και βλέπω πόσο κουράζεται! Τέλος πάντων!

Είμαι 20 εβδομάδων και 4 ημερών. Μολις χθές διαπίστωσα οτι έχει περάσει το μισό της εγκυμοσύνης ήδη! Ποτε πέρασε ρε παιδια; Ψωνια για την μικρή δεν έχουμε κάνει ακόμα αν και κοιτάμε τα μαγαζια. Την επόμενη εβδομάδα έχω την Β Επιπέδου και ανυπομονώ να ξαναδώ την μικρούλα μας! Χμ.... δεν ξέρω τι άλλο να πω προς το παρόν.

Χαίρομαι που βρήκα κι άλλες μελλουσες μανούλες στον ίδιο μήνα περίπου!

καλως ηρθες λιζα!!!με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!! ειμαι 28 χρονων!!!εγω ευτηχως για καλη μου τυχη κανω δικες μου εξωτερικες δουλειες ως αισθητικος οποτε τις κανονιζω οπως θελω και δεν κουραζομαι πολυ!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα κοριτσάρες κι από μένα!!! Σήμερα έχω τραπέζι κτ φίλους μας το μεσημέρι και από χθες κούτσα κούτσα ετοιμάζω...μανιταρόσουπα για πρώτο, κοκκινιστό μοσχάρι σε σφολιάτα για κυρίως και μία μους σοκολάτα για γλυκάκι(γι αυτούς τους τυχερούς :().Θέλω τα συγχαρίκια σας...:cool::cool::cool:

lizakat, καλωσήρθες..πολύ χαίρομαι που μεγαλώνει η παρέα μας κορίτσια...θα γίνει χαμός το χειμώνα που θα ξεκινήσουν και οι άδειες!!! :D

maria2610, ναι έχω προδιάθεση διαβήτη ισχυρή...Από το σόι της μαμάς μου ολόκληροοοο μόνο ο σκύλος δεν έχει ζάχαρο...:D:D:D:D

ΝeoGeo, εγώ για αρχή του 5ου κράτησα την 18η.Και μάλιστα αυτός ο μήνας έχει τέσσερις εβδομάδες ενώ ο 6ος έχει πέντε...Περίεργα τα μετράνε πάντως...

αααα και που 'στε κορίτσια μου 'χετε σπάσει τα νεύρα με τις κλωτσιές :twisted::twisted::twisted::twisted: επίτηδες το κάνετε;;;


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κορες ερωτηση ...

ποτε μπαινουμε στον 5ο μηνα ?! σε οσες σελιδες μπηκα ολες λενε

17η με 21η ή 18η με 22η !!

Διαλεξτε και παρτε ενα πραγμα !?[/

εγω που εψαξα ελεγε οτι ο 5ος μηνας ξεκιναει απο την 18η εβδομαδα μεχρι την 21η εβδομαδα!!!

http://www.eimaimama.gr/2009/09/poso-minon-eimai.html


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάρες κι από μένα!!! Σήμερα έχω τραπέζι κτ φίλους μας το μεσημέρι και από χθες κούτσα κούτσα ετοιμάζω...μανιταρόσουπα για πρώτο, κοκκινιστό μοσχάρι σε σφολιάτα για κυρίως και μία μους σοκολάτα για γλυκάκι(γι αυτούς τους τυχερούς :().Θέλω τα συγχαρίκια σας...:cool::cool::cool:

lizakat, καλωσήρθες..πολύ χαίρομαι που μεγαλώνει η παρέα μας κορίτσια...θα γίνει χαμός το χειμώνα που θα ξεκινήσουν και οι άδειες!!! :D

maria2610, ναι έχω προδιάθεση διαβήτη ισχυρή...Από το σόι της μαμάς μου ολόκληροοοο μόνο ο σκύλος δεν έχει ζάχαρο...:D:D:D:D

ΝeoGeo, εγώ για αρχή του 5ου κράτησα την 18η.Και μάλιστα αυτός ο μήνας έχει τέσσερις εβδομάδες ενώ ο 6ος έχει πέντε...Περίεργα τα μετράνε πάντως...

αααα και που 'στε κορίτσια μου 'χετε σπάσει τα νεύρα με τις κλωτσιές :twisted::twisted::twisted::twisted: επίτηδες το κάνετε;;;

φαιη καλημερα!!!μην στεναχωριεσε γιατι και εγω που εχω αγορακι κλωτσια δεν εχω φαι ακομη....κατι αναλαφρες κινησουλες νιωθω μονο...;)


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

φαιη καλημερα!!!μην στεναχωριεσε γιατι και εγω που εχω αγορακι κλωτσια δεν εχω φαι ακομη....κατι αναλαφρες κινησουλες νιωθω μονο...;)

αχ χαίρομαι Ελενάκι που δεν είμαι μόνη...τις κινησούλες τις νιώθω κι εγώ καθημερινά πλέον, αλλά το θέμα είναι η κλωτσιά!!! Άντρες παιδί μου τι περιμένεις...:tongue::tongue::tongue:


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ χαίρομαι Ελενάκι που δεν είμαι μόνη...τις κινησούλες τις νιώθω κι εγώ καθημερινά πλέον, αλλά το θέμα είναι η κλωτσιά!!! Άντρες παιδί μου τι περιμένεις...:tongue::tongue::tongue:

χαχχαχαχ κανε υπομονη και θα ερθουν και οι κλωτσιες!!!!και εγω θελω πολυ φαινετε εχουμε καλα αγορακια!!! :-P τα αγορακια να ξερεις ειναι τα αγαπημενα καθε μαμας!!!!!!περισσοτερο δεσιμο πιστευω εχουν τα αγορακια με τις μαμαδες!!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχχαχαχ κανε υπομονη και θα ερθουν και οι κλωτσιες!!!!και εγω θελω πολυ φαινετε εχουμε καλα αγορακια!!! :-P τα αγορακια να ξερεις ειναι τα αγαπημενα καθε μαμας!!!!!!περισσοτερο δεσιμο πιστευω εχουν τα αγορακια με τις μαμαδες!!!!

κι εγώ έτσι νομίζω...να τ' ακούνε εδώ οι κοριτσομάνες που μας έχουν ζαλίσει με τα ροζ τους...βέβαια εμένα δεν είναι 100% αγόρι γτ η θέση του δεν μας βοήθησε την τελευταία φορά να το επιβεβαιώσουμε...λές να γίνω κι εγώ κοριτσομάνα μετά τη β' επιπέδου...πολύ θα γελάσουμε :D:D:D


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ έτσι νομίζω...να τ' ακούνε εδώ οι κοριτσομάνες που μας έχουν ζαλίσει με τα ροζ τους...βέβαια εμένα δεν είναι 100% αγόρι γτ η θέση του δεν μας βοήθησε την τελευταία φορά να το επιβεβαιώσουμε...λές να γίνω κι εγώ κοριτσομάνα μετά τη β' επιπέδου...πολύ θα γελάσουμε :D:D:D
ξησξησ]

α!ουτε και εγω ειμαι 100% σιγουρη γιατι και εμεις το ιδιο προβλημα ειχαμε βλεπεις μας κανει παιχνιδακια και μας κρατανε σε αγωνια δεν ανοιγε καλα τα ποδαρακια ουτε επερνε θεση ανυπομονω τωρα για την β επιπεδου να δω τι θα γινει....!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

mandalein και lizakat καλως ηρθατε και με το καλο τα μωρακια σας !!

Φετος καραμπαμ χρονια κοριτσιου δεν παιζει , δυο φιλες που ειναι μαζι με μενα και αυτες κοριτσια !! Εεεεε ρε πασαδες τα αγορια 3 - 3 θα τις εχουνε λεμεεε !!

Ρε κοριτσια σας βλεπω που αγχωνεστε ... αν δεν εχετε θεμα με ζαχαρο φατε οσο θελετε !! Οσες φιλες εχω ολες εχουν παιδια ! Ολες χασανε τα διπλασια κιλα μετα την γεννα απ αυτα που πηραν !! Και μιλαμε για παχουλοκομψες αλλα και για μοντελακια !!

Φιλακια σε ολες !

Μου έφτιαξες τη διάθεση! Δεν έχω καμμία προδιάθεση για ζάχαρο (ευτυχώς, μου φτάνουν όλα τα άλλα), αλλα κιλά ιδιαίτερα το πρώτο τρίμηνο, έβαλα πολλα. Λίγο οι διακοπές, λίγο το στομάχι, έπαιξαν όλα ρόλο. Τώρα πάω κιλό και μήνας, και κάπως ισορροπησαν τα πράγματα, αλλα δε μπορώ να πω ότι προσέχω. Τρωω φαγητό κανονικά, σαλάτα, κρεατάκι, ζυμαρικό, τα πάντα δηλαδή,αλλα καθε βράδυ, θα τσιμπήσω και τη σοκολάτα, σε ότι μορφή υπάρχει. Απο νουτέλα μέχρι παγωτό. Και χωρίς τύψεις γιατί μετά τα γεύματα πάντα απολαμβάνω τα κλωτσιδάκια του μωρού.

Εγώ έχω βάλει σαν αλλαγή μήνα την ΠΗΤ δηλάδή κάθε 1 του μήνα για να μην μπερδεύομαι και κάθε Κυριακή αλλάζω εβδομάδα.Την 1/11 κλείνω τον 5ο και μπαίνω στο 6ο.Οι εβδομάδες είναι διαφορετικές αν υπολογίσεις οτι 40 εβδομάδες δεν είναι 9 μήνες...σύμφωνα με το πινακάκι την άλλη Κυριακή κλείνω τον 5ο.:D

Το ίδιο κάνω. Γιατι 4 βδομάδες, δεν είναι μήνας, αλλα κάτι λιγότερο. 40 εβδομάδες, είναι 10 μηνες. Μετράνε και οι 4 πρώτες που στην ουσία δεν ξέρεις καν ότι είσαι εγγυος.


HgXsp11.pngvQxtp11.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φουσκοκοιλιες ! Καλη Κυριακη !!

Λοιπον κοριτσια το πρωι ειχαμε πολυ γελιο ! Ανοιξα το tablet και βρηκα μουσικη mozart για εγκυες ! Εβαλα το tablet στην κοιλια για κανα 5λεπτο ...λεω να ακουσει το παιδι μου λιγη ποιοτικη μουσικη μην ακουει ολο τα νταπα ντουπα.. με το που σηκωσα το tablet μου χωνει δυο κλωτσιες , γουρλωσα ματι εγω με βλεπει ο αντρας μου και μου λεει ... ε πρωι πρωι με τετοια που ακουει τι θες να κανει ?? Βαλτε mozart βαλτε mozart !!!

Mandalein, ρουνα, JimDin, elenaki kai fey !!!

Μπερδεμα οι μηνες... 28/3 εχω πητ αρα αλλαζω μηνα καθε 28 ? Η βδομαδα μου αλλαζει καθε Σαββατο, το αλλο θα ειμαι στην 18η εβδομαδα ! Μια εφαρμογη που εχω στο tablet με δειχνει ηδη στον 5ο !! ΕΕΕΕΕ θα μου ρθει τρελα !

JimDin τι ωραιες στιγμες ε?! Να σ'αρεσει και εσενα το παιδικο ομως βρε παιδι μου !! πχ στρουμφακια 3D οχι οτι κ οτι ! Πω πω bbq ε ?! Ζηλευω ζηλευω και εδω διπλα μας ψηνουν σημερα !!

elenaki βοηθεια σας ο Αγιος Γερασιμος και να δινει υγεια σε ολο το κοσμο και σε μας με το καλο τα μωρακια μας γερα , δυνατα και υγιη ! :)

fey βαλε mozart !! βαλε mozart !!!

Σημερα μας εχει τραπεζι η πεθερα, ανυπομονω τι καλο μας εχει μαγειρεψει !

Μετα παλι σπιτι γιατι εχουμε διαβασματα! Οποτε δεν θα παμε κυριακατικη βολτουλα !

Α και κατι αλλο κοριτσια... ενα χρονο τωρα αμα με ρωτανε λεω ηλικια 32 ... και στα 32 μπαινω σε 2 βδομαδες... οποτε να ξερετε 31 ειμαι ετσι ?! :P;):)


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα φουσκοκοιλιες ! Καλη Κυριακη !!

Λοιπον κοριτσια το πρωι ειχαμε πολυ γελιο ! Ανοιξα το tablet και βρηκα μουσικη mozart για εγκυες ! Εβαλα το tablet στην κοιλια για κανα 5λεπτο ...λεω να ακουσει το παιδι μου λιγη ποιοτικη μουσικη μην ακουει ολο τα νταπα ντουπα.. με το που σηκωσα το tablet μου χωνει δυο κλωτσιες , γουρλωσα ματι εγω με βλεπει ο αντρας μου και μου λεει ... ε πρωι πρωι με τετοια που ακουει τι θες να κανει ?? Βαλτε mozart βαλτε mozart !!!

Mandalein, ρουνα, JimDin, elenaki kai fey !!!

Μπερδεμα οι μηνες... 28/3 εχω πητ αρα αλλαζω μηνα καθε 28 ? Η βδομαδα μου αλλαζει καθε Σαββατο, το αλλο θα ειμαι στην 18η εβδομαδα ! Μια εφαρμογη που εχω στο tablet με δειχνει ηδη στον 5ο !! ΕΕΕΕΕ θα μου ρθει τρελα !

JimDin τι ωραιες στιγμες ε?! Να σ'αρεσει και εσενα το παιδικο ομως βρε παιδι μου !! πχ στρουμφακια 3D οχι οτι κ οτι ! Πω πω bbq ε ?! Ζηλευω ζηλευω και εδω διπλα μας ψηνουν σημερα !!

elenaki βοηθεια σας ο Αγιος Γερασιμος και να δινει υγεια σε ολο το κοσμο και σε μας με το καλο τα μωρακια μας γερα , δυνατα και υγιη ! :)

fey βαλε mozart !! βαλε mozart !!!

Σημερα μας εχει τραπεζι η πεθερα, ανυπομονω τι καλο μας εχει μαγειρεψει !

Μετα παλι σπιτι γιατι εχουμε διαβασματα! Οποτε δεν θα παμε κυριακατικη βολτουλα !

Α και κατι αλλο κοριτσια... ενα χρονο τωρα αμα με ρωτανε λεω ηλικια 32 ... και στα 32 μπαινω σε 2 βδομαδες... οποτε να ξερετε 31 ειμαι ετσι ?! :P;):)

xaxxaxa βαλε mozart βαλε mozart τοθ βαζω mozart εδω και παρα πολυ καιροοοοοοοο αλλα δεν βλεπω να συγκινητε νομιζω οτι το δικο μου το μωρο το χαλαρωνηηη μηπως να του βαλω κανενα ξενο εμπορικο να παρει τα πανω του???χιχιχιχιχ ι:):):)


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μου έφτιαξες τη διάθεση! Δεν έχω καμμία προδιάθεση για ζάχαρο (ευτυχώς, μου φτάνουν όλα τα άλλα), αλλα κιλά ιδιαίτερα το πρώτο τρίμηνο, έβαλα πολλα. Λίγο οι διακοπές, λίγο το στομάχι, έπαιξαν όλα ρόλο. Τώρα πάω κιλό και μήνας, και κάπως ισορροπησαν τα πράγματα, αλλα δε μπορώ να πω ότι προσέχω. Τρωω φαγητό κανονικά, σαλάτα, κρεατάκι, ζυμαρικό, τα πάντα δηλαδή,αλλα καθε βράδυ, θα τσιμπήσω και τη σοκολάτα, σε ότι μορφή υπάρχει. Απο νουτέλα μέχρι παγωτό. Και χωρίς τύψεις γιατί μετά τα γεύματα πάντα απολαμβάνω τα κλωτσιδάκια του μωρού.

daip και εγω παρολο που εχω ενα θεμα με διαβητη απο πριν την εγκυμοσυνη ευχαριστιεμαι οτι θελω ! Γλυκα σπανια θα φαω κανα δυο κουταλιες μερεντα μια στο τοσο , ευτυχως ή δυστυχως δεν ξερω ειχα κιλα απο πριν οποτε ακομα δεν εχω παρει κανενα !! Στο τελος φοβαμαι μην τα παρω ολα μαζεμενα κ ποιος με σωνει μετα !! βεβαια ολες μου λενε μην αγχωνεσαι με το τρεξιμο που χεις να ριξεις θα δεις πως θα φυγουνε ! :shock:


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

xaxxaxa βαλε mozart βαλε mozart τοθ βαζω mozart εδω και παρα πολυ καιροοοοοοοο αλλα δεν βλεπω να συγκινητε νομιζω οτι το δικο μου το μωρο το χαλαρωνηηη μηπως να του βαλω κανενα ξενο εμπορικο να παρει τα πανω του???χιχιχιχιχ ι:):):)

χαχαχαχαχα τι πλακα !! Δεν ξερω τι ακους γενικα ! Εγω ακουω ξενα ποπ και ειπα να του βαλω mozart για αλλαγη ... αν ακους ελληνικα βαλτου ξενα εμπορικα να κωλοκουνηθει !! Μπορει να του αρεσει ! Η κουμπαρα μου ολο παντελιδη του βαζε , της ελεγα βαλε κανα ξενο ποπ του παιδιου οοοχιιι παντελιδη αυτη και τωρα το παιδι ακουει thrift shop!! :twisted::cool:;)


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα τι πλακα !! Δεν ξερω τι ακους γενικα ! Εγω ακουω ξενα ποπ και ειπα να του βαλω mozart για αλλαγη ... αν ακους ελληνικα βαλτου ξενα εμπορικα να κωλοκουνηθει !! Μπορει να του αρεσει ! Η κουμπαρα μου ολο παντελιδη του βαζε , της ελεγα βαλε κανα ξενο ποπ του παιδιου οοοχιιι παντελιδη αυτη και τωρα το παιδι ακουει thrift shop!! :twisted::cool:;)

xaxaxxa το αντιθετο ε!! εγω ακουω ξενα...θα του βαλω λοιπον ξενα ελληνικα δεν το εχω καθολου....για να δουμε τι θα κανει...παντως το mozart ειναι πολυ ωραιο αφου σκεψου χαλαρονω και εγω πολυυυυ!!!!ααα!!!επισης του βαζω και για αλλαγη λιγο jazz chill out!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

lizakat καλώς ήρθες στο παρεάκι μας!!!!σου εύχομαι μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!όλο και προστίθενται τα κοριτσομωράκια στην παρέα μας βλέπω!!!το πρώτο σου είναι?

Ναι Μαρία μου! Το πρώτο!! Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα! Και γω πρόσεξα πολλα κοριτσάκια θα γεννηθούν τον Μάρτιο!!! Επίσης σου εύχομαι η εγκυμοσύνη σου να είναι τέλεια και το μωράκι σου να γεννηθεί καλα!

Γειά σου Λίζα! Καλωσόρισες στην παρέα μας και με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σου. Έχουμε την ίδια ηλικία και το ίδιο επάγγελμα... άνεργη και εγώ! Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά. Αν θες πες μας και που θα γεννήσεις να σε βάλω αύριο στο πινακάκι μας. Ούτε και εμείς έχουμε κάνει ψώνια. Μετά τη β επιπέδου λέμε να ξεκινήσουμε σιγά σιγά...

Ευχαριστώ Ρούνα! Ωραία η ανεργία ε...;;; Επίσης σου εύχομαι όλα καλά! Θα γεννήσω στο Ρεα! Πότε έχεις την Β Επιπέδου;

Καλως ηρθες και εσυ στην παρεα Λιζακι! Με το καλο να φερεις στον κοσμο ένα γερο και υγιεστατο μωρακι!! Και εγω 30 ειμαι σαν και εσενα, αλλα ανηκω στην κατηγορια της κουμπαρας σου..δουλευω σε μια εταιρεια, και λογω περικοπων σε προσωπικο εχει συγκεντρωθει διπλή δουλεια και διπλές ευθυνες στους λιγους που εχουμε μεινει. Και καλα πριν το αντεχα, τωρα με την εγκυμοσυνη το ωραριο 9 το πρωι – 7:30 ή & 8 το βραδυ, δεν παλευεται ειλικρινα. Εχει ήδη αρχισει και ποναει η μέση μου και με ταραζει ο πονοκεφαλος..χωρια το στρες που τραβαω εκει μεσα. Φοβαμαι ότι επηρεαζω και το μωρο και εχω τυψεις μετα που δεν μπορω να ελεγξω το αγχος μου..Εχω αναγκη όμως και κανω υπομονη για την ώρα και 7ο μηνα τους κουναω το μαντηλι..δεν θα αντεξω περισσοτερο.

Mandalein ευχαριστώ και σε σένα το μωράκι σου να'ναι γερό!!! Όσο για την δουλειά θα σου πω αυτό που λέω και στην κουμπάρα μου. Δεν μπορούν να σε απολύσουν. Επομένως πάρτο χαλαρά και ότι μπορείς κάνε. Δεν θα χαλάσεις την υγεία ούτε την δικιά σου ούτε του μωρού σου για κανέναν. :)

Όσο για πονοκεφάλους άστο.... Κάτι ημικρανίες που με πιάνουν άστα να πάνε!

Καλώς ήρθες Λιζάκι και με το καλό το μωράκι σου!

Περιμένω το 2ο παιδάκι μου κοριτσάκι και εγώ, έχω ήδη ένα αγοράκι 5 χρονών.Είμαι άνεργη απο τον Σεπτέμβριο του '13 απο επιλογή όμως.

Τώρα μαμά και νοικοκυρά όλη την μέρα και ανυπομωνώ να πάρω στην αγκαλιά μου το κοριτσάκι μας!

JimDin ευχαριστώ! Και σένα με το καλό το κοριτσάκι σου και να χαίρεσαι τον γιόκα σου!

καλως ηρθες λιζα!!!με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!! ειμαι 28 χρονων!!!εγω ευτηχως για καλη μου τυχη κανω δικες μου εξωτερικες δουλειες ως αισθητικος οποτε τις κανονιζω οπως θελω και δεν κουραζομαι πολυ!!!

Ελενάκι σ'ευχαριστώ, επίσης!!! Την καλύτερη δουλειά κάνεις! Εύχομαι να σου πάνε καλά οι δουλειές!

__________________________________________________________________________________________________

Όσο για το θέμα πότε μπαίνει ο 5ος, εγώ πάω με τις βδομάδες και θεωρώ οτι 4 εβδομάδες που έχει ο μήνας επι 4 μήνες είναι 16, επομένως μπαίνει στον πέμπτο απο την 17η εβδομάδα. Το πρόβλημα είναι οτι αμα πας με βδομάδες η εγκυμοσύνη βγαίνει 10μηνη. Επομένως στον έξω κόσμο λέω οτι είμαι 4,5 μηνών, μιας και είμαι 20 εβδομάδων - ακριβώς στην μέση της εγκυμοσύνης. ΟΥΦ! Ελπίζω να μην σας μπέρδεψα γιατι τώρα που το διάβασα μπερδεύτηκα και γω λίγο! Χεχεχεχεχε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...