Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

mandalein και lizakat καλως ηρθατε και με το καλο τα μωρακια σας !!

Φετος καραμπαμ χρονια κοριτσιου δεν παιζει , δυο φιλες που ειναι μαζι με μενα και αυτες κοριτσια !! Εεεεε ρε πασαδες τα αγορια 3 - 3 θα τις εχουνε λεμεεε !!

Εχθες απο το μεσημερι και μετα το παιδακι μου δεν ειχε ησυχια , με τσακισε στις κωλοτουμπες και τις κλωτσιες ! Σημερα καθετε κυρια !!!

Ρε κοριτσια σας βλεπω που αγχωνεστε ... αν δεν εχετε θεμα με ζαχαρο φατε οσο θελετε !! Οσες φιλες εχω ολες εχουν παιδια ! Ολες χασανε τα διπλασια κιλα μετα την γεννα απ αυτα που πηραν !! Και μιλαμε για παχουλοκομψες αλλα και για μοντελακια !!

Φιλακια σε ολες !


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κορίτσια!!

Μολις βρήκα αυτό το thread και είπα να σας συστηθώ κι εγώ μιας και περιμένω την κορούλα μου γύρω στις 4 Μαρτίου.

Με λένε Λίζα, είμαι 30 ετών και δυστυχώς-ευτυχώς άνεργη. Δυστυχώς για το προφανές οικονομικό θέμα, ευτυχώς διοτι εάν δούλευα θα ήταν πολύ πιο δύσκολα τα πράγματα. Εχω και την κουμπάρα μου έγκυο μόλις 1,5 μπροστά απο έμενα και εκείνη δουλεύει και βλέπω πόσο κουράζεται! Τέλος πάντων!

Είμαι 20 εβδομάδων και 4 ημερών. Μολις χθές διαπίστωσα οτι έχει περάσει το μισό της εγκυμοσύνης ήδη! Ποτε πέρασε ρε παιδια; Ψωνια για την μικρή δεν έχουμε κάνει ακόμα αν και κοιτάμε τα μαγαζια. Την επόμενη εβδομάδα έχω την Β Επιπέδου και ανυπομονώ να ξαναδώ την μικρούλα μας! Χμ.... δεν ξέρω τι άλλο να πω προς το παρόν.

Χαίρομαι που βρήκα κι άλλες μελλουσες μανούλες στον ίδιο μήνα περίπου!

Γειά σου Λίζα! Καλωσόρισες στην παρέα μας και με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σου. Έχουμε την ίδια ηλικία και το ίδιο επάγγελμα... άνεργη και εγώ! Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά. Αν θες πες μας και που θα γεννήσεις να σε βάλω αύριο στο πινακάκι μας. Ούτε και εμείς έχουμε κάνει ψώνια. Μετά τη β επιπέδου λέμε να ξεκινήσουμε σιγά σιγά...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

βρε κορες ερωτηση ...

ποτε μπαινουμε στον 5ο μηνα ?! σε οσες σελιδες μπηκα ολες λενε

17η με 21η ή 18η με 22η !!

Διαλεξτε και παρτε ενα πραγμα !?

Έτσι ακριβώς!!! Εγώ διάλεξα την 18η πάντως...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου και καλα ξυπνητουρια και σε ολες τις κοιλιτσες! Πάλι πρωινη πρωινη εγω :P Ξημερωσε Κυριακη, ημερα για βολτες και καλο μεσημεριανο φαγακι φυσικα!! Σημερα λεμε να κανουμε μια εκδρομη προς Λουτρακι, θα εχει ηλιο λεει αλλα θα πεσει η θερμοκρασια. Επιτελους βαρεθηκα αυτή τη ζεστη, το παρακανε και φετος ο καιρος. Μονο ο αερας ελπιζω λιγο να εχει πεσει, γιατι χθες το βραδυ ειχαμε γινει το «σπιτι των ανέμων», παραλιγο να φυγουν οι τεντες από τη θεση τους..


TOXEp3.png

FZQzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοιλακια ου ου!!!!

Τι κανετε;

Εγω σπιτακι με τη μικρη κορουλα βλεπουμε πεπα,η μεγαλη με τον μπαμπα πανε σε παιδικο παρτυ!!!

Να καλωσορισω και εγω την mandalein που μπηκε πολυ δυναμικα στην παρεουλα μας και πολυ γουσταρω!!!!με το καλο το πρωτο σου κοριτσακι !!!ειναι πολυ ωραια στον κοσμο των κοριτσιων,στο λεω εγω που κυοφορω το 3 μου κοριτσακι!!!!

Περιμενω μπαμπα και κορη για να τακτοποιησω παιδια για υπνο και οι μςγαλοι να δουυνεε ταινιουλα!!!

Καλο σαββατοβραδο σε ολες!!!!!φιλια στις κοιλιτσες!!!

Καλημερα Fysalida ! Κοριτσομανα στο φουλ εσυ, ποιος την χαρη του συζηγου και μπαμπα με τοσες γυναικες που θα ειστε μες στο σπιτι! Να τα χαιρεσαι τα κοριτσακια σου και με το καλο να ερθει και η 3η πριγκιπισσα σας ! Και εγω εχω μια ιδιαιτερη αδυναμια στα κοριτσια, από παντα νομιζω, αλλα όταν γεννηθηκε πριν 3 χρονια και η ανηψια μου , εκει είναι που ξετρελαθηκα! Ολο το σοι, οι φιλοι, οι συναδελφοι μου λενε «κοριτσι εχεις εσυ, κανεις μπαμ» , και ο γιατρος το ιδιο αλλα κραταει και μια μικρη επιφυλαξη..Ελπιζω στον υπερηχο τελος του μηνα να μας κανει τη χαρη και να ανοιξει καλά τα ποδαρακια αυτή τη φορά! Γιατι ποιος περιμενει τη Βʼ επιπεδου μεσα Νοεμβρη..Αντε να αρχισουμε και τις (ροζ?!) αγορες μετα, αχ τα καλυτερα ερχονται!


TOXEp3.png

FZQzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Μολις βρήκα αυτό το thread και είπα να σας συστηθώ κι εγώ μιας και περιμένω την κορούλα μου γύρω στις 4 Μαρτίου.

Με λένε Λίζα, είμαι 30 ετών και δυστυχώς-ευτυχώς άνεργη. Δυστυχώς για το προφανές οικονομικό θέμα, ευτυχώς διοτι εάν δούλευα θα ήταν πολύ πιο δύσκολα τα πράγματα. Εχω και την κουμπάρα μου έγκυο μόλις 1,5 μπροστά απο έμενα και εκείνη δουλεύει και βλέπω πόσο κουράζεται! Τέλος πάντων!

Είμαι 20 εβδομάδων και 4 ημερών. Μολις χθές διαπίστωσα οτι έχει περάσει το μισό της εγκυμοσύνης ήδη! Ποτε πέρασε ρε παιδια; Ψωνια για την μικρή δεν έχουμε κάνει ακόμα αν και κοιτάμε τα μαγαζια. Την επόμενη εβδομάδα έχω την Β Επιπέδου και ανυπομονώ να ξαναδώ την μικρούλα μας! Χμ.... δεν ξέρω τι άλλο να πω προς το παρόν.

Χαίρομαι που βρήκα κι άλλες μελλουσες μανούλες στον ίδιο μήνα περίπου!

Καλως ηρθες και εσυ στην παρεα Λιζακι! Με το καλο να φερεις στον κοσμο ένα γερο και υγιεστατο μωρακι!! Και εγω 30 ειμαι σαν και εσενα, αλλα ανηκω στην κατηγορια της κουμπαρας σου..δουλευω σε μια εταιρεια, και λογω περικοπων σε προσωπικο εχει συγκεντρωθει διπλή δουλεια και διπλές ευθυνες στους λιγους που εχουμε μεινει. Και καλα πριν το αντεχα, τωρα με την εγκυμοσυνη το ωραριο 9 το πρωι – 7:30 ή & 8 το βραδυ, δεν παλευεται ειλικρινα. Εχει ήδη αρχισει και ποναει η μέση μου και με ταραζει ο πονοκεφαλος..χωρια το στρες που τραβαω εκει μεσα. Φοβαμαι ότι επηρεαζω και το μωρο και εχω τυψεις μετα που δεν μπορω να ελεγξω το αγχος μου..Εχω αναγκη όμως και κανω υπομονη για την ώρα και 7ο μηνα τους κουναω το μαντηλι..δεν θα αντεξω περισσοτερο.


TOXEp3.png

FZQzp3.png

Link to comment
Share on other sites

mandalein και lizakat καλως ηρθατε και με το καλο τα μωρακια σας !!

Φετος καραμπαμ χρονια κοριτσιου δεν παιζει , δυο φιλες που ειναι μαζι με μενα και αυτες κοριτσια !! Εεεεε ρε πασαδες τα αγορια 3 - 3 θα τις εχουνε λεμεεε !!

Εχθες απο το μεσημερι και μετα το παιδακι μου δεν ειχε ησυχια , με τσακισε στις κωλοτουμπες και τις κλωτσιες ! Σημερα καθετε κυρια !!!

Ρε κοριτσια σας βλεπω που αγχωνεστε ... αν δεν εχετε θεμα με ζαχαρο φατε οσο θελετε !! Οσες φιλες εχω ολες εχουν παιδια ! Ολες χασανε τα διπλασια κιλα μετα την γεννα απ αυτα που πηραν !! Και μιλαμε για παχουλοκομψες αλλα και για μοντελακια !!

Φιλακια σε ολες !

Γεια σου Neo Geo! Και γω τα ιδια, χθες μεσημερι εγινε τσιρκο ΜEDRANO σου λεω !! :P:DΗταν η πρωτη φορα που εφαγα 2 γερα κλωτσιδακια με διαφορα δευτερολεπτων,λιγο πιο κατω από τον αφαλό. Ηταν τοσο ξαφνικά και έντονα που με επιασε νευρικό γέλιο!! :tongue:Μετα ειχα τοση χαρα που επιτελους το ενιωσα για τα καλα (και όχι απλα τις μπουρμπουληθρες που ενιωθα 10 μέρες τωρα). Σχετικα με την αλλαγη μηνα, εγω που εχω ΠΗΤ 26/3 μου εχει πει ότι αλλαζω μηνα κάθε 26 (δηλ 26/10 μπαινω στον 5ο)


TOXEp3.png

FZQzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Μολις βρήκα αυτό το thread και είπα να σας συστηθώ κι εγώ μιας και περιμένω την κορούλα μου γύρω στις 4 Μαρτίου.

Με λένε Λίζα, είμαι 30 ετών και δυστυχώς-ευτυχώς άνεργη. Δυστυχώς για το προφανές οικονομικό θέμα, ευτυχώς διοτι εάν δούλευα θα ήταν πολύ πιο δύσκολα τα πράγματα. Εχω και την κουμπάρα μου έγκυο μόλις 1,5 μπροστά απο έμενα και εκείνη δουλεύει και βλέπω πόσο κουράζεται! Τέλος πάντων!

Είμαι 20 εβδομάδων και 4 ημερών. Μολις χθές διαπίστωσα οτι έχει περάσει το μισό της εγκυμοσύνης ήδη! Ποτε πέρασε ρε παιδια; Ψωνια για την μικρή δεν έχουμε κάνει ακόμα αν και κοιτάμε τα μαγαζια. Την επόμενη εβδομάδα έχω την Β Επιπέδου και ανυπομονώ να ξαναδώ την μικρούλα μας! Χμ.... δεν ξέρω τι άλλο να πω προς το παρόν.

Χαίρομαι που βρήκα κι άλλες μελλουσες μανούλες στον ίδιο μήνα περίπου!

Καλώς ήρθες Λιζάκι και με το καλό το μωράκι σου!

Περιμένω το 2ο παιδάκι μου κοριτσάκι και εγώ, έχω ήδη ένα αγοράκι 5 χρονών.Είμαι άνεργη απο τον Σεπτέμβριο του '13 απο επιλογή όμως.

Τώρα μαμά και νοικοκυρά όλη την μέρα και ανυπομωνώ να πάρω στην αγκαλιά μου το κοριτσάκι μας!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε κορες ερωτηση ...

ποτε μπαινουμε στον 5ο μηνα ?! σε οσες σελιδες μπηκα ολες λενε

17η με 21η ή 18η με 22η !!

Διαλεξτε και παρτε ενα πραγμα !?

Εγώ έχω βάλει σαν αλλαγή μήνα την ΠΗΤ δηλάδή κάθε 1 του μήνα για να μην μπερδεύομαι και κάθε Κυριακή αλλάζω εβδομάδα.Την 1/11 κλείνω τον 5ο και μπαίνω στο 6ο.Οι εβδομάδες είναι διαφορετικές αν υπολογίσεις οτι 40 εβδομάδες δεν είναι 9 μήνες...σύμφωνα με το πινακάκι την άλλη Κυριακή κλείνω τον 5ο.:D


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια νυστάζω πολύ το βράδυ και αφού βάζω τον μικρό για ύπνο κοιμάμαι και εγώ στις 9 περίπου όμως στις 6,30 είμαι στο πόδι και μέσα στην μέρα σπανια θα κοιμηθώ...και μένα ο άντρας μου θέλει κάποια βράδια να αράζουμε παρεούλα όπως κάναμε πριν και το προσπαθώ 2 βράδια μέσα στην εβδομάδα γιατί και οι άντρες μας , μας έχουν και αυτοί ανάγκη μωρε!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μας έχει καλέσει η θεία μου για φαγητό και είναι ευκαιρία να δώ και τα ξαδέρφια μου!Προβλέπεται μεγάλή μάσα και έχω και δικιολογία να μην τους προσβάλω μιας και θα ψήσουν!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλιτσες καλη κυριακη σε ολες!!! να περασετε ομορφα με τις οικογενειες σας!!!εχθες μου μαγειρεψε ο αντρουλης μου κοτοπουλακι αλα κρεμ και εκει που ελεγα δεν θα τρωω το βραδυ ξανα εφαγα...ηθελε λεει να μαγειρεψει για την γυναικα του και τον γιο του ε πως μπορουσα να του χαλασω την διαθεση!!!!σημερα λεμε να παμε σε στο πανηγυρι του πολοιουχου μας στην κεφαλλονια τον ΑΓΙΟ ΓΕΡΑΣΙΜΟ!!!!ευχομαι να σας εχει ολες καλα να εχετε μια πολυ καλη εγκυμοσυνη με εναν πονο και καλη λευτερια!!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...