Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

άστα τώρα με το ζάχαρο δεν τολμάω να βγώ να φάω καθόλου έξω!!όλα είναι απογορευτικά!!!δυστυχώς!!!!:(:(:(

αχ κι εγώ προσέχω το ζάχαρο μωρέ...κι έχει κτ ωραία ψωμιά στην Γερμανία...μιαμ μιαμ...


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ κι εγώ προσέχω το ζάχαρο μωρέ...κι έχει κτ ωραία ψωμιά στην Γερμανία...μιαμ μιαμ...

αχχχχχ άτιμο ζάχαρο,εμφανίστηκες την πιο ακατάλληλη στιγμή!!!εσύ γιατί προσέχεις?έχεις προδιάθεση?


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια! Mandalein καλως ήρθες στην παρέα μας! Μόλις μπορέσω να μπω από υπολογιστή θα σα προσθέσω στο πινακάκι μας!

Εγώ κορίτσια τρώω ότι να ναι. Δεν έχω κανένα πρόγραμμα. Όταν νιώσω πείνα τρώω! Έχω πάρει 5,5 κιλά και εγώ αλλα τι να κάνω??? Ελπίζω πως μετά τη γέννα θα τα χάσω...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριστια τ κανετε. Madalein κλαως ηρθες.

Εγω σταματησα τ μαγνησιο τ αναβραζον γτ μαλλον αυτο μ εκανε τ διαρροιες κ τωρα ειμαι οκ. Παιρνω 6 τροφοκαρντ.

Οσο για τ κιλα κ εγω παιρνω πολλα τωρα τελευταια αλλα εχω λίγο περιθωριο να γυρισω στα φυσιολογικα μ.

Εμενα μ πιανει λυσσα γυρω στις 5 που τρωω φρουτο κ μετα θελω να τ φαω ολα γλυκα αλμυρα τα παντα αφηστε. Κ οχι τιποτε αλλο αλλα φοβαμαι τ ζαχαρο. Πφ.

Εγώ θέλω να τα φάω όλα μετά τις 10 το βράδυ!!! Χθες έφαγα ψωμί με μερεντα στις 12 τη νύχτα!!! 3 φέτες παρακαλώ!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να τα φάω όλα μετά τις 10 το βράδυ!!! Χθες έφαγα ψωμί με μερεντα στις 12 τη νύχτα!!! 3 φέτες παρακαλώ!

Τρως βραδυνο;; εγω καθε μερα τρωω κατι κ ειμαι οκ. Μονο μια φορα με σαλατα ζοριστικα. Τρωω 8 με 9 και 12 κοιμαμαι


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τρως βραδυνο;; εγω καθε μερα τρωω κατι κ ειμαι οκ. Μονο μια φορα με σαλατα ζοριστικα. Τρωω 8 με 9 και 12 κοιμαμαι

γεια σου stroumf ! γεια σου ρουνα ! θα με βαλεις και εμενα στο πινακακι ? τι καλα ! εγω στα κριαρακια νομιζω θα μπω ε? stroumf εγω τρωω 8.30 - 9 και 10 max ειμαι κρεβατι .. κλεινουν τα βλεφαρα καθε βραδυ την ιδια ωρα, λες και εχω καταπιει ρολοι! Ο καημενος ο αντρουλης μου καημο το εχει να δουμε μεχρι το τελος ενα dvd ή μια ταινια στην tv..ολο μοναχο του τον αφηνω :cry: ελπιζω σιγα σιγα να επανελθουν τα επιπεδα ενεργειας μου..μαλλον θελει να κραταει ο οργανισμος μου δυναμεις για τα ξενυχτια που εχουν να γινουν μετα οταν γεννηθει το μπεμπε:tongue::tongue:


TOXEp3.png

FZQzp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου stroumf ! γεια σου ρουνα ! θα με βαλεις και εμενα στο πινακακι ? τι καλα ! εγω στα κριαρακια νομιζω θα μπω ε? stroumf εγω τρωω 8.30 - 9 και 10 max ειμαι κρεβατι .. κλεινουν τα βλεφαρα καθε βραδυ την ιδια ωρα, λες και εχω καταπιει ρολοι! Ο καημενος ο αντρουλης μου καημο το εχει να δουμε μεχρι το τελος ενα dvd ή μια ταινια στην tv..ολο μοναχο του τον αφηνω :cry: ελπιζω σιγα σιγα να επανελθουν τα επιπεδα ενεργειας μου..μαλλον θελει να κραταει ο οργανισμος μου δυναμεις για τα ξενυχτια που εχουν να γινουν μετα οταν γεννηθει το μπεμπε:tongue::tongue:

Χαχα λες;; εγω δουλεύω 9 οποτε κοιμαμαι 12 για να ξυπναω ευκολα τ πρωι. Γενικα δεν εχω θεμα απλα πλεον κοιμαμαι μιση ωρα καθε μεσημερι.


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοιλακια ου ου!!!!

Τι κανετε;

Εγω σπιτακι με τη μικρη κορουλα βλεπουμε πεπα,η μεγαλη με τον μπαμπα πανε σε παιδικο παρτυ!!!

Να καλωσορισω και εγω την mandalein που μπηκε πολυ δυναμικα στην παρεουλα μας και πολυ γουσταρω!!!!με το καλο το πρωτο σου κοριτσακι !!!ειναι πολυ ωραια στον κοσμο των κοριτσιων,στο λεω εγω που κυοφορω το 3 μου κοριτσακι!!!!

Περιμενω μπαμπα και κορη για να τακτοποιησω παιδια για υπνο και οι μςγαλοι να δουυνεε ταινιουλα!!!

Καλο σαββατοβραδο σε ολες!!!!!φιλια στις κοιλιτσες!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Τρως βραδυνο;; εγω καθε μερα τρωω κατι κ ειμαι οκ. Μονο μια φορα με σαλατα ζοριστικα. Τρωω 8 με 9 και 12 κοιμαμαι

Καλέ πως δεν τρώω!!! Απλά εγώ είμαι νυχτοπούλι. Κοιμάμαι πολύ αργά και ξυπνάω πολύ αργά... Βραδυνό τρώμε κατά τις 10 και μετά όλο το βράδυ μασουλάω διάφορες αηδίες. Μεσημεριανό τρώμε κατά τις 4 και το κακό είναι οτι δεν τρώω κάτι όταν ξυπνάω γιατί δεν πάει κάτω τίποτα. Μόνο τους δυο πρώτους μήνες έτρωγα το πρωί κάτι γιατί αν δεν έτρωγα είχα ανακατωσούρες.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Μολις βρήκα αυτό το thread και είπα να σας συστηθώ κι εγώ μιας και περιμένω την κορούλα μου γύρω στις 4 Μαρτίου.

Με λένε Λίζα, είμαι 30 ετών και δυστυχώς-ευτυχώς άνεργη. Δυστυχώς για το προφανές οικονομικό θέμα, ευτυχώς διοτι εάν δούλευα θα ήταν πολύ πιο δύσκολα τα πράγματα. Εχω και την κουμπάρα μου έγκυο μόλις 1,5 μπροστά απο έμενα και εκείνη δουλεύει και βλέπω πόσο κουράζεται! Τέλος πάντων!

Είμαι 20 εβδομάδων και 4 ημερών. Μολις χθές διαπίστωσα οτι έχει περάσει το μισό της εγκυμοσύνης ήδη! Ποτε πέρασε ρε παιδια; Ψωνια για την μικρή δεν έχουμε κάνει ακόμα αν και κοιτάμε τα μαγαζια. Την επόμενη εβδομάδα έχω την Β Επιπέδου και ανυπομονώ να ξαναδώ την μικρούλα μας! Χμ.... δεν ξέρω τι άλλο να πω προς το παρόν.

Χαίρομαι που βρήκα κι άλλες μελλουσες μανούλες στον ίδιο μήνα περίπου!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Μολις βρήκα αυτό το thread και είπα να σας συστηθώ κι εγώ μιας και περιμένω την κορούλα μου γύρω στις 4 Μαρτίου.

Με λένε Λίζα, είμαι 30 ετών και δυστυχώς-ευτυχώς άνεργη. Δυστυχώς για το προφανές οικονομικό θέμα, ευτυχώς διοτι εάν δούλευα θα ήταν πολύ πιο δύσκολα τα πράγματα. Εχω και την κουμπάρα μου έγκυο μόλις 1,5 μπροστά απο έμενα και εκείνη δουλεύει και βλέπω πόσο κουράζεται! Τέλος πάντων!

Είμαι 20 εβδομάδων και 4 ημερών. Μολις χθές διαπίστωσα οτι έχει περάσει το μισό της εγκυμοσύνης ήδη! Ποτε πέρασε ρε παιδια; Ψωνια για την μικρή δεν έχουμε κάνει ακόμα αν και κοιτάμε τα μαγαζια. Την επόμενη εβδομάδα έχω την Β Επιπέδου και ανυπομονώ να ξαναδώ την μικρούλα μας! Χμ.... δεν ξέρω τι άλλο να πω προς το παρόν.

Χαίρομαι που βρήκα κι άλλες μελλουσες μανούλες στον ίδιο μήνα περίπου!

lizakat καλώς ήρθες στο παρεάκι μας!!!!σου εύχομαι μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!όλο και προστίθενται τα κοριτσομωράκια στην παρέα μας βλέπω!!!το πρώτο σου είναι?


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...