Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

εγω πιαστηκα απο τη σταση του διαλογισμου μαρια...ξερεις με τα ποδια οκλαδον...και λεω να φαω κατι....:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: λιγο θα ναι...μην αγχωνεσαι...δεν μας το χαλαω...

σημερα ζυγιστηκα και ειμαι 61 κιλα...πραγμα που σημαινει οτι ειμαι 5 κιλα πανω απο τοτε που μαθαμε για το μωρακι μας.....

εδω εχει εναν μουντο καιρο...μου σπαει τα νευρα και την ψυχολογια...βρε παιδι μου...αν εβρεχε και εκανε λιγο κρυακι θα μου αρεσε...αυτο το πραγμα με τη ζεστη και τη γκριζιλα...με ριχνει πολυ...

ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ:cool:

καλά μην φανταστείς και γω έφαγα αλλά λίγο,μην ρέψουμε κιόλας!!χαχαχα

καλά και στα κιλά παράλληλα πάμε???εγώ είμαι 56,απο την στιγμή που έμεινα έγκυος έχω πάρει και γω 5 κιλά!!

όσο για τον καιρό,αν θες κρύο και βροχή έλα μια βόλτα απο εδώ...τα έχουμε μόνιμα!!!:tongue::tongue:


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχαχαχαχαχ....τι αλλο ιδιο εχουμε ρε μαρακι;;;να ψαχτουμε!!!!

πολυ γελιο εχει η φαση....

το οτι εσυ εχεις διδυμα και εγω 1 μωρακι και εχουμε παρει τα ιδια κιλα...δεν το συζηταω...δεν με συμφερει...end of conversation....:tongue::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχ....τι αλλο ιδιο εχουμε ρε μαρακι;;;να ψαχτουμε!!!!

πολυ γελιο εχει η φαση....

το οτι εσυ εχεις διδυμα και εγω 1 μωρακι και εχουμε παρει τα ιδια κιλα...δεν το συζηταω...δεν με συμφερει...end of conversation....:tongue::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

όντως πρέπει να ψαχτούμε...τόσο ίδια πια???

για τα κιλά να μην το σκέφτεσαι έτσι,καταρχήν για μένα τα 5 κιλά είναι πάαααρα πολλά γιατί πάντα ήμουν υπερβολικά αδύνατη και μέχρι πριν 7 μήνες ήμουν 48 κιλά,με τις ορμόνες της εξωσωματικής πήγα 51...άρα η διαφορά που βλέπω πάνω μου είναι μεγάλη!!!και επίσης εσύ είσαι μάνα ήδη 2 ζουζουνιών...άρα εννοείται πως δεν χωράει καθόλου σύγκριση!!!:D:D


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

χωραει.....end of conversation....:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

μαρακι μου πλακιτσα κανω,ειναι και παρασκευη γιιιιιεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεαααα!!!!και εγω παντα..στα 53 κιλα βρισκομουν...οταν γεννησα τα κοριτσια το βαρος μου ηταν σταθερο 55-56 κιλα...αλλα σου λεω...πποτε δεν με απασχολησε το βαρος μου...δεν κανω υπερβολες...τρωω σπιτικα και οσο μπορω υγιεινα..αρα δε με νοιαζει...


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χωραει.....end of conversation....:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

μαρακι μου πλακιτσα κανω,ειναι και παρασκευη γιιιιιεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεαααα!!!!και εγω παντα..στα 53 κιλα βρισκομουν...οταν γεννησα τα κοριτσια το βαρος μου ηταν σταθερο 55-56 κιλα...αλλα σου λεω...πποτε δεν με απασχολησε το βαρος μου...δεν κανω υπερβολες...τρωω σπιτικα και οσο μπορω υγιεινα..αρα δε με νοιαζει...

χαχαχαχα!!!καλά κάνεις!!μαρέσει που έχεις κέφια!!και μένα ποτέ δεν με ένοιαζε το βάρος μου επειδή πάντα έτρωγα όσο ήθελα ότι ήθελα και δεν πάχαινα!!ποτέ δεν πρόσεχα αλλά πάντα έτρωγα σπιτικά!άντε να δω τώρα με την εγκυμοσύνη τι θα γίνει...καλά να είναι τα μωράκια μου και τα κιλά πάνε και έρχονται!!!αλήθεια σε ποιο μέρος της Ελλάδας μένεις?αθήνα?


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

μαρια δεν ειπαμε ηλικιες...

ξεκινα πρωτη....αν πεσουμε και εδω μεσα θα ρθω να σε βρω στην γερμανια...χαχαχαχχαχαχα

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Τον Ιανουάριο κλείνω τα 28.εσύ??έλα έτσι και αλλιώς να με βρείς στην γερμανία για να κ΄΄ανουν


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

μαρια δεν ειπαμε ηλικιες...

ξεκινα πρωτη....αν πεσουμε και εδω μεσα θα ρθω να σε βρω στην γερμανια...χαχαχαχχαχαχα

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Τον Ιανουάριο κλείνω τα 28.Εσύ??έλα έτσι και αλλιώς να με βρεις στην Γερμανία,να κάνουν παρέα και τα κορίτσια μας!!!:D:D


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πριτσ....γιατι να ρθω για να χω να νταντευω 5 μικρα με τα παιδια μας και 1 μικρο εσενα;;;;

εγω ειμαι στα 37 φιλεναδα....μια δεκαετια σχεδον σου ριχνω....η εμπειρια και η πειρα μου εινα μεγαλη μικρο μου κοριτσακι....και η σοφια μου επισης......:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

οκ...εχω τρελη ορεξη σημερα!!!:D:D:D:D:D:D:D

λοιπον μοιαζουμε και σε αυτο...εγω ειμαι 37 αλλα νιωθω 25 αντε βαρια 28...καλοοοοοοοοοοοοοοοοοο;χαχαχαχαχαχ


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

πριτσ....γιατι να ρθω για να χω να νταντευω 5 μικρα με τα παιδια μας και 1 μικρο εσενα;;;;

εγω ειμαι στα 37 φιλεναδα....μια δεκαετια σχεδον σου ριχνω....η εμπειρια και η πειρα μου εινα μεγαλη μικρο μου κοριτσακι....και η σοφια μου επισης......:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

οκ...εχω τρελη ορεξη σημερα!!!:D:D:D:D:D:D:D

λοιπον μοιαζουμε και σε αυτο...εγω ειμαι 37 αλλα νιωθω 25 αντε βαρια 28...καλοοοοοοοοοοοοοοοοοο;χαχαχαχαχαχ

χαχαχαχα!!!!δεν παίζεσαι σήμερα!!!δεν πειράζει έλα να μου μεταλαμπαδεύσεις την εμπειρία την πείρα και την σοφία σου!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

σημασία δεν έχει πόσο είμαστε αλλά πόσο νιώθουμε...δίκιο έχεις!!!εγώ μένω κολωνία,όταν έμενα Ελλάδα και γω αθήνα έμενα.βόρεια προάστια κηφισιά.εσύ?


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

μεταλαμπαδευση loading...please wait....

ελπιζω σε καμια ωρα να σου ρθει ολη...:tongue::tongue::tongue:

κοιτα τα προσωπικα σου μηνυματακια....!

χαχαχαχαα!!!δεν υπάρχεις,απλά δεν υπάρχεις!!

κάναμε σοφότερη please...:tongue::tongue:

καμιά καινούργια κλωτσιά απο την ζουζούνα σου??εμένα τίποτα,μαφήσανε με την χαρά!!

πήρα τώρα εξετάσεις σιδήρου και είναι στα πατώματα!!πρέπει άμεσα να πάρω σίδηρο!!επίσης η tsh έπεσε πιο πολύ απο ότι πρέπει άρα και εκεί πρέπει να μου αλλάξει το χάπι επειδή τώρα μου πέφτει πολύ!!και τον διαβήτη δεν τον βλέπω καλά επειδή το τεστ για τις κετόνες στα ούρα μου βγαίνει συνέχεια θετικό και αυτό δείχνει απορρυθμισμένο διαβήτη!!!κατά τα άλλα όλα καλά,σφίζουμε απο υγεία...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν παιρνεις σιδηρο μεχρι τωρα;

εγω παιρνω δυο fysiofol την μερα...ενα πρωι,ενα βραδυ...

εμενα οι εξετασεις που μου εγραψε ηταν γενικες...μονο...ουτε καν σιδηρο και ζαχαρο δεν ειχαν μεσα....μονο αιματοκριτη λευκα αιμοσφαιρινη και μια γενικη ουρων, αυτα μονο, γιατι;:confused:

μια χαρα εισαι...μην απογοητευεσαι...σκεψου οτι εχεις διδυμακια και ειναι και η πρωτη σου φορα, ο οργανισμος σου εχει παθει ενα κοκομπλοκο...ολα θα επανελθουν σε νορμαλ επιπεδα μετα τη γεννα...


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...