Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ωραια φαιη μου...τι καλα!!!!να μας πεις νεα ε;

δεν σας ειπα για τις εξετασεις...μια χαρα ειναι ...αλλα ο αιματοκριτης επεσε κι αλλο...πηγε 36.3..απο 38.3 που ηταν πριν 1μιση μηνα...τον ψιλοφοβαμαι τον αιματοκριτη...εσεις ποσο εχετε;


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια περιμένω να μου πείτε τα στοιχεία που λείπουν από το πινακάκι μας!!! Αν έχω κάνει κάποιο λάθος πείτε μου να το διορθώσω!!!

Ρούνα πολύ ωραίο το έφτιαξες το πινακάκι!!!Εγώ γεννάω γερμανία...


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα!!!!Τι κάνετε??

Βασιλική καλωσήρθες...και μένα απο την αυχενική μου είπαν σίγουρα για 2 κοριτσάκια,και προχθές που πήγα για υπέρηχο πάλι κοριτσάκια μου είπε ότι βλέπει!!αλλά για σιγουριά θα περιμένω μέχρι την β επιπέδου πριν τα κάνω όλα ροζ!!!!!χιχιχιχ

JimDim να χαίρεσαι τον άντρα σου πολύχρονος και πάνω απο όλα υγεία!!

Fysalida μια χαρά είναι τα 3 παιδάκια...και μπράβο σας που με αυτή την κρίση αποφασίσατε να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!!άλλοι δεν τολμάνε ούτε ένα να κάνουν...


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια περιμένω να μου πείτε τα στοιχεία που λείπουν από το πινακάκι μας!!! Αν έχω κάνει κάποιο λάθος πείτε μου να το διορθώσω!!!

Εγω στα χανια δε εχω αποφασίσει ακομα κλινικη


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημεραααααααααααααααααααααααααααα κοιλιτσες!!!!

ολα καλα;

καλως ηρθες Βασιλικη!!!!!

Μαρακι...ειμαστε σιγουροι οτι αφου πραγματοποιησαμε το ονειρο μας για 3 παιδακια....θα μεινουμε εκει...εξαλλου δουλευω πολλες ωρες και ηδη λειπω πολυ...τραγικα πολυ απο τα αστερακια μου....ειναι ο μεγαλος μου καημος αυτος...

στρουμφακι μου απο το τικερακι σου φαινεται οτι συμπληρωνεις την 18 εβδομαδα αρα και την πρωτη εβδομαδα του 5ου μηνα...αρα κοριτσακι ,μπαινεις στη δευτερη εβδομαδα του 5ου....απο αυριο....με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!

ρουνα τι ωραιο το πινακακι σου!!!!

εγω γενναω στο Αλεξανδρα ....με το καλοοοοοοοοοοοοοο

κοριτσακια που κανετε μετρησεις για ζαχαρο ...ευχομαι να σας ειναι ολα ελεγχομενα...που θα ειναι βεβαια...γιατι αυτος ειναι ο σκοπος της διατροφης....ολα καλα θα πανε..

αντε να τελειωσει η εβδομαδα...να κατσω σπιτακι μου με τις κορουλες μου...και να μην κανω τιποτα απολυτως...αρκει να ειμαι μαζι τους....ολη μερα...

Η ασχετοσύνη σε ολο της το μεγαλειο χαχαχ πως με βρίσκεις; ;μπερδεύομαι κ ξανα μπερδεευομαι χχαχα. Γτ βασικα δε συμβιβαζει με την ΠΗΤ αν κ ο υπερυχος λεει 11 μαρτιου όχι 22.

ρουνααα ακούς; ; ειμαστε ηδη στον 5ο


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα μαρια μου...η αληθεια ειναι οτι απο την εποχη της γνωριμιας μας με τον αντρα μου...και με παρεουλα που ειμασταν...καναμε πλακιτσα...τυπου....σου αρεσουν τα παιδια..;ποσα θες να κανεις αν οοοοοολα ειναι οκ βεβαια;και οι 2 με μια φωνη ειπαμε 3....οταν λοιπον παντρευτηκαμε ,οι φιλοι μας το ειχαν σιγουρακι...και το περιμεναν...οταν τους το ανακοινωσαμε δε...για το 3ο εεε...το περιμεναμε μας ειπαν....και πολυ το αργησατε δηλαδη...χαχαχαχαχ:D:D:D:D:D

και παιδι μου ειπαμε...εσυ εισαι ροζ...αφου ...παμε πακετο....παρακαλω βαψτε ροζ τη φιλεναδα μαρια...στο πινακακι...:tongue:


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

στρουμφακι μου χαχαχαχαχχα...αφου τα σαιτ που διαβαζουμε δινουν την εναρξη του 5ου μηνα στην 18 εβδομαδα...ας το δεχτουμε...ετσι και εγω απο σημερα μπαινω επισημα στον 5ο...γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα μαρια μου...η αληθεια ειναι οτι απο την εποχη της γνωριμιας μας με τον αντρα μου...και με παρεουλα που ειμασταν...καναμε πλακιτσα...τυπου....σου αρεσουν τα παιδια..;ποσα θες να κανεις αν οοοοοολα ειναι οκ βεβαια;και οι 2 με μια φωνη ειπαμε 3....οταν λοιπον παντρευτηκαμε ,οι φιλοι μας το ειχαν σιγουρακι...και το περιμεναν...οταν τους το ανακοινωσαμε δε...για το 3ο εεε...το περιμεναμε μας ειπαν....και πολυ το αργησατε δηλαδη...χαχαχαχαχ:D:D:D:D:D

και παιδι μου ειπαμε...εσυ εισαι ροζ...αφου ...παμε πακετο....παρακαλω βαψτε ροζ τη φιλεναδα μαρια...στο πινακακι...:tongue:

μπράβο σας κοπέλα μου,να χαίρεστε την οικογένεια σας και ο Θεός να σας έχει δυνατούς και γερούς και τους 5!!!!:D

και ο άντρας μου είναι σίγουρος για τα 2 κοριτσάκια μας,εγώ πάλι κρατάω μια μικρή πισινή γιατί ξέρω περιπτώσεις που κοριτσάκια γίνανε αγοράκια στην β'επιπέδου!!:tongue::tongue:

και γω μπήκα στον 5ο σημέρα!!!!!γιούπι!!!!!άντε δεν έμεινε πολύ,άλλοι 5 μήνες...χαχαχαχχαχχα


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΤΑ ΨΑΡΑΚΙΑ

JimDin - 1/3 - Έλενα Βενιζέλου

vasiliki27 - 1/3

want_s_baby - 3/3

daip - 3/3

mariaeleni1984 - 3/3 - Πανεπιστημιακό Ρίο

xeimwnas - 13/3 (twins)

fey81 - 15/3

elenaki028 - 15/3 - Μητέρα

sad_sam - 17/3 - Ολύμπιο Πάτρα

ρούνα - 19/3 - Γαία

ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΙΑΡΑΚΙΑ

stroumf1989 - 22/3

maria2610 - 26/3 (twins)

fysalida - 26/3

Neo Geo - 28/3

ANNAAAA - 29/3 (twins)

DimRous - 29/3 - Νοσοκομείο Ζακύνθου ή Γαία

Τι ωραιο πινακακι!!!!:) .Eλπιζω τη δευτερα να εχω κι εγω να σας πω το φυλο και να το συμπληρωσουμε!!!!

καλημερα σε ολες σας!!!


71Hap3.png

SaHqp3.png

Link to comment
Share on other sites

που ειστε παρεακι με τις κοιλιτσες;;;

για καμ του δωθε.....

αννα δευτερα και εσυ;;αντε με το καλο...να ανουσουμε καλα νεακια!!!

fysalida εγώ εδώ είμαι!!για πες ένιωσες καμιά καινούργια κλωτσιά??εγώ τίποτα,χθες μια πολύ ελαφριά αλλά σαν την άλλη την γερή όχι!!μόνο γαργαλητά νιώθω!!!


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

μαρια σημερα μετα απο τοτε..ενιωσα κανα 2 κλωτσιδακια...φλουφλικα...:tongue: οχι σαν εκεινο το βαρβατο....τεμπελιασαν μωρε;καλα και γω τα υπολοιπα γνωστα τα νιωθω...

βασικα απο χθες νιωθω οτι πειναω συνεχεια...

σηκωθηκα χθες 23:30 και πηγα στο ταψι που ειχα μαγειρεψει με σκοπο να τσιμπησω μια πατατα και μια μπουκια κοτοπουλο και κοντεψα να γεμισω πιατο...ο ι μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....

και τωρα πριν μια ωρα εφαγα...και παλι πειναω....ουφ...ευτυχως εχω μαζι μου μηλο και ροδι...θα τα φαω και αυτα....


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...