Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 9/27/2024 at 9:25 AM, Blue Velvet said:

      Καλημέρα! Με πήραν τηλ από την κλινική και μου είπαν πως από τα τρία ωάρια,τα δύο ήταν ώριμα και γονιμοποιηθηκαν!! Δεν το πίστευα,της λέω "είστε σίγουρη"? Κλαιω από χαρά,ξέρω ότι μπορεί να μην προχωρήσουν,αλλά έγινε το πρώτο βήμα❤️

      Συγχαρητήρια, τα πήγατε περίφημα, μακάρι να πάνε όλα τέλεια!!

      23 hours ago, anemoni9 said:

      32 είμαι. Δεν απέχω και πολύ από τα 35, η αλήθεια είναι!

      Δεν είναι τόσο τραγικά όσο σου τα λέει. Σίγουρα φθίνει η ποιότητα όσο μεγαλώνουμε όμως με κατάλληλη διατροφή, γυμναστική, τρόπο ζωής κλπ βελτιώνεται και το θεμα σπω. Οπότε μην αγχώνεσαι τόσο, ήρεμα και όλα θα πάνε καλά!

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Η αλήθεια είναι πως τα τελευταία χρόνια έχει φτιάξει η κατασταση. Τώρα πια δεν κάνει τέτοια. Βέβαια για να έρθει αυτή η αλλαγή χρειάστηκε να μην της μιλάει κανείς μας για κάνα δυο μήνες...

Απλά τώρα με το μωρό σκέφτομαι οτι θα κάνει υπερβολές όπως κάνει με τα άλλα εγγόνια. Και πραγματικά δεν θέλω να μετατραπεί το παιδί μου σε ένα κακομαθημένο. Γιατί πχ εκείνη θεωρεί φυσιολογικό να μην αφήνει 15 χρονών κορίτσι να κάνει μπάνιο μόνο του και πάει και την πλένει!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τι κάνετε κοριτσαρες; εγω σημερα ειχα μια δυσκολη μερα γιατι η μικρη μου εκανε κρας τεστ στα νευρα. Μου εχει γινει πολυ αυθάδης απο το σχολειο και ειναι κατι που με βγαζει εξω απο τα ρουχα μου. Μα να εχεις κανει τοσο κόπο να εχει γίνει ενα παιδι ευγενικό όχι γιατι του το επέβαλες αλλά γιατι αυτό βιώνει μέσα στο σπίτι του και να το στέλνεις σχολείο και να μαθαίνει να βρίζει γιατί καποιοι θεωρουν μαγκιά να μαθουν τα παιδιά τους να βρίζουν. Θα το επαναφέρω η μάνα αλλά τα νεύρα χαλια.

απο θεμα εξετάσεων εμένα μου βάζει καθε μήνα για τοξόπλασμα. Σημερα πήρα και τις εξετάσεις του μήνα και τελικά η σπιρουλίνα τι κάνει τη δουλειά της ακόμα 40 ο αιματοκριτης

Σούπερ ο αιματοκρίτης!!! Όσο για τη μικρή θα το κόψει με τον κατάλληλο χειρισμό. Δυστυχώς ξέρω και εγω πολλους γονεις που τα παιδακια τους βριζουν. Αλλα ξερεις τώρα τα παιδιά ότι ακούν λένε...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω κορίτσια ,διαβάζω τι γράφετε για τις πεθερές και τρομάζω!!!

Εγώ ευτυχώςςςςς έχω την καλύτςερη πεθερά του κόσμου!!! Δεν ανακατεύεται πουθενά, βέβαια ο άντρας μου είχε βάλει απο μικρός όρια και τώρα ακόμα κάτι που θα πει η πεθερά μου κι εμένα δεν θα με πειράξει και δεν θα καταλάβω γιατί πειράχτηκε ο ίδιος πάλι κάνει το ίδιο.

Εμείς βέβαια δεν μένουμε καισ την ίδια πόλη οπότε πηγαίνουμε μόνο εμείς στο σπίτι τους, εκείνοι έρχονται σπάνια, μόνο όταν τους καλέσουμε, δηλαδή πολύυυυ σπάνια.

Εγώ φοβάμαι τη μαμά μου η οποία μιας και βγήκε στη σύνταξη και θα χει χρόνο μάλλον θα ρθει να μείνει στο χωριό μας όπου έχει κι εκείνη σπίτι για να προσέχει το μωρό όταν θα πάω και πάλι στη δουλειά. Αλλά φοβάμαιιιι!!!!! Έχει γίνει παρανοϊκή, δεν ξέρω απο που να αρχίσω και που να τελειώσω, πραγματικά ο,τι κακό μπορείτε να φανταστείτε, το έχει! Αγενής πάαααρα πολύ, νομίζει οτι είναι το επίκεντρο του κόσμου, δεν αντέχω ούτε 1 λεπτό δίπλα της χωρίς να εκνευριστώ αλλά και οποιοσδήποτε τη γνωρίσει στο 1 λεπτό με κοιτάζει με γουρλωμένα μάτια...δυστυχώς εγώ δεν έβαλα όρια και χώνεται παντούυυυ καιδ εν θα καταλάβει ποτέ οτι πχ. έχω παντρευτεί τώρα, η οικογένειά μου είναι ο άντρας μου και το νινί που θα έρθει, οτι ΕΓΩ κάνω κουμάντο στο σπίτι μου κτλ, μπαίνει πχ. στο νέο σπίτρι που νοικιάσαμε, κόβει βόλτες, αντί να πει "πολύ όμορφο, να το χαρείτε" τριγυρνάει κι εμείς απο πίσω της και λέει "αχ, το ερωτεύτηκα το σπίτι, εδώ θα πάω να αγοράσω μια τραπεζαρία, εκεί θια βάλω μια κουρτίνα" κτλ......ουφφφφφφφ


jKvLp3.png

5enJp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλακια!!!

ευχομαι ολα καλα για ολες!!!!!

ανυπομονω να ερθει η δευτερα να παω στον γιατρο...ενας μηνας περασε απο την τελευταια φορα...

αυριο θα παω να κανω και τις εξετασουλες μου..τις μηνιατικες...για να δουμε τι θα δουμε...

για πεθερες λετε....

και η δικια μου τερας διακριτιοκοτητας....:D:D:D:D:D:D...ελπιζω να καταλαβατε το ειρωνικο μου υφακι...αλλα τωρα πια δεν μου δημιουργει προβλημα..εχει καποια θεματακια υγειας και εχει αποσυρθει...εδω και καποια χρονια...αρα ηρεμησαμε,να ναι καλα η γυναικα...αν και οταν θα μας επισκεφθει κατι θα παρατηρησει που δεν θα της αρεσει...αλλα καλη καρδια βρε....:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κοριτσια !!!

Πεθεροκαταστασεις πιασατε ε?! Εμας παλι καλα δεν χωνεται, σπιτι δεν ερχεται συχνα , παμε εμεις τις Κυριακες !!

Τωρα με το μωρο δεν ξερω πως θα γυρισει η κατασταση γιατι με τα μωρα μωρα εχει τρελα και το δηλωνει χρονια τωρα !

Αυτο το καιρο ηρθε και η μαμα μου για βοηθεια και την εχουμε κοντα , ουτε εκεινη χωνεται ευτυχως !

Γενικα εχουμε βαλει μια γραμμη για το τι θελουμε, οχι οτι δεν ξεφευγει που και που αλλα δοξα τον Θεο μια χαρα !!

Φυσαλιδα κι εσυ Δευτερα ?! Κ εγω ! Κ αυριο για εξετασεις , μου ειπαν οτι αμα παω πολυ πρωι το μεσημερι θα τις εχω !

Δεν περνανε και οι μερες ρε παιδι μου ... τουλαχιστον οταν θα αρχισω να το νιωθω θα ειμαι πιο ηρεμη !


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου για πότε κλείσατε μεγάλο υπέρηχο;;; Εγώ για 27 Οκτώβρη και δεν μπορώ να περιμένωωωω....ετοιμάζω και πάρτυ αποκάλυψης φύλου αμέσως μετά στα γενέθλιά μου :D


jKvLp3.png

5enJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα κοριτσια τι μου κανετε???

Ρουνα μου τραγικο αυτο με την πεθερα σου αλλα αρκει που εστρωσε!!!:)

Εγω μενω κατωαπο τα πεθερικα και ευτυχως ως τωρα εχουμε τελεια σχεση και ειναι πολυ διακριτικοι και εξυπηρετικοι!!!

Ελπιζω να συνεχιστει αυτο και μετα με τα μωρα!Τωρα για να τα κακομαθουν δε φοβαμαι τοσο νομιζω οτι αυτοι θα ειναι πιο αυστηροι απο εμενα ,για τον εαυτο μου φοβαμαι περισσοτερο μηπως τα κακομαθω...Αλλα θα προσπαθησω να ειμαι οσο αυστηρη πρεπει γιατι τα κακομαθημενα παιδια ειναι δραμα!!!

Βρε κοριτσια εχει καμια απο εσας ακομη αναγουλες???Σε λιγο κλεινω τον 4ο και η διατροφη μου και το στομαχι μου ειναι χαλια!!!Αναγουλες σχεδον συνεχεια και αν δε φαω 3-4 ωρες νιωθω πονο και πρεπει να φαω οπωςδηποτε!Και δεν εχω και τι να φαω γιατι με αηδιαζουν ολα!!!Τα φρουτα και τα υγρα με πειραζουν,τα γιαουρτια με πειραζουν μονο με τοστ ειμαι καλα...ολη μερα τοστ τρωω αλλα δε μπορω να παρω τις βιταμινες που πρεπει... :(.

Etsi θα τους βγαλω τους υπολοιπους μηνες???:cry:

Δεν ξερω αν παιζει ρολο που ειναι δυο αλλα πολυ δυσκολευεται ο οργανισμος μου να προσαρμοστει...

Το εχει καμια αλλη αυτο???

Την αλλη δευτερα εχω ραντεβου στον γιατρο και ελπιζω επιτελους να μαθω το φυλο!Ουτε εγω ψωνισα τπτ ακομα για τα μωρακια νομιζω σε κανα 2μηνες θα το παρω αποφαση!!!Καλη εβδομαδα σε ολες!!!:D


71Hap3.png

SaHqp3.png

Link to comment
Share on other sites

neo geo μαζι εμεις λοιπον για εξετασουλες και γιατρο...καλα αποτελεσματα να εχουμε κοριτσαρα μου σε ολα και οι 2!!!

εγω δεν εχω κλεισει ακομη β επιπεδου...ειναι να κλεισω απο 10 μεχρι 15 νοεμβριου...αρα εχω καιρο ακομη...πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ....

αννα μου καταλαβαινω πως νιωθεις...αλλα λογικα οπου να ναι τα συμπτωματα θα γινουν πολυ ηπια...στο ευχομαι μωρε...εχεις και διδυμακια...μην ξεχνας...

εγω απο συμπτωματα ειμαι σχεδον σουπερ...καμια παροδικη αναγουλα...οχι καθημερινα ...που και που..ειδικα μετα το σιδηρο...σημερα ,το σημειωσα...χεχεχχεχε, νομιζω οτι δεχτηκα την πρωτη επισημη κλωτσια του μωρου...σοκ...καθομουν ηρεμη στο γραφειο και γκντουπ...καπου δεξια...αφου ειπα ωχ...και η συναδελφος ρωτουσε τι επαθα!!!!τα καλυτερα επαθα της λεω...

την νιωθω τη μπεμπα...εδω και καιρο...αλλα κλωτσια ηταν η πρωτη φορα...ελπιζω να ηταν κλωτσια...εμοιαζε πολυ....;)


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

neo geo μαζι εμεις λοιπον για εξετασουλες και γιατρο...καλα αποτελεσματα να εχουμε κοριτσαρα μου σε ολα και οι 2!!!

εγω δεν εχω κλεισει ακομη β επιπεδου...ειναι να κλεισω απο 10 μεχρι 15 νοεμβριου...αρα εχω καιρο ακομη...πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ....

αννα μου καταλαβαινω πως νιωθεις...αλλα λογικα οπου να ναι τα συμπτωματα θα γινουν πολυ ηπια...στο ευχομαι μωρε...εχεις και διδυμακια...μην ξεχνας...

εγω απο συμπτωματα ειμαι σχεδον σουπερ...καμια παροδικη αναγουλα...οχι καθημερινα ...που και που..ειδικα μετα το σιδηρο...σημερα ,το σημειωσα...χεχεχχεχε, νομιζω οτι δεχτηκα την πρωτη επισημη κλωτσια του μωρου...σοκ...καθομουν ηρεμη στο γραφειο και γκντουπ...καπου δεξια...αφου ειπα ωχ...και η συναδελφος ρωτουσε τι επαθα!!!!τα καλυτερα επαθα της λεω...

την νιωθω τη μπεμπα...εδω και καιρο...αλλα κλωτσια ηταν η πρωτη φορα...ελπιζω να ηταν κλωτσια...εμοιαζε πολυ....;)

Fysalida εμείς οι δύο εκτός απο ίδια μέρα τοκετού βαδίζουμε μαζί και στις κλωτσιές των ζουζουνιών μας!!και γω χθες δέχτηκα την πρώτη μου κλωτσιά δεξιά πιο κάτω απο τον αφαλό!!!Τι ωραίο συναίσθημα που είναι αυτό????Τρελάθηκα κυριολεκτικά!!!Αλλά απο τότε δεν με ξανακλώτσησε καμιά απο τις δύο ξανά...και το περιμένω πως και πως!!:D:D


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου για πότε κλείσατε μεγάλο υπέρηχο;;; Εγώ για 27 Οκτώβρη και δεν μπορώ να περιμένωωωω....ετοιμάζω και πάρτυ αποκάλυψης φύλου αμέσως μετά στα γενέθλιά μου :D

Εγώ έχω κλείσει τη β επιπέδου 13/11. Άντε ωραία δεν σου έμεινε πολύ. Υπομονή λίγες μερούλες ακόμα!!! Όσο για τη μαμά σου που είπες... Θα πρέπει να θέσεις όρια. Δύσκολο είναι αλλά όχι ακατόρθοτο. Και εμένα η μαμά μου είναι ο τύπος που θα πει αυτό δεν το έκανες καλά και θα θέλει να το κάνει εκείνη... Αλλά είναι καλή η καημένη και είναι και μόνη της μιας και πρόσφατα χάσαμε τον μπαμπά μου. Μένει στο νησί όμως άρα δεν την βλέπω συχνά. Όμως γύρω στα χριστούγεννα θα έρθει αθήνα και θα μείνει μαζί μας μέχρι να γεννήσω και να προσαρμοστούμε με το μωρό.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Fysalida εμείς οι δύο εκτός απο ίδια μέρα τοκετού βαδίζουμε μαζί και στις κλωτσιές των ζουζουνιών μας!!και γω χθες δέχτηκα την πρώτη μου κλωτσιά δεξιά πιο κάτω απο τον αφαλό!!!Τι ωραίο συναίσθημα που είναι αυτό????Τρελάθηκα κυριολεκτικά!!!Αλλά απο τότε δεν με ξανακλώτσησε καμιά απο τις δύο ξανά...και το περιμένω πως και πως!!:D:D

Κορίτσια και εγώ ένιωσα κλωτσιά προχθές. Δεξιά και εγώ στο πλάι. Σοκαρίστικα αρχικά αλλά μετά κατάλαβα τι ήταν.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

οκ λοιπον!!!!εχουμε ετοιμη την πρωτη μικρη ομαδα ποδοσφαιριστριων και ποδοσφαιριστων των μαρτιατικων μπεμπακιων ...εμεις κοριτσια με τη ρουνα και το μαρακι καθησαμε ηδη στις κερκιδες για να απολαυσουμε (ευχομαστε) πολλες κλωτσιες και γκολ...

υπολοιπες μαρτιατικες μανουλες σας περιμενουμε ε;:D:D:D:D:D:D


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

το μονο κακο ειναι οτι τα μωρα μας κλωτσανε δεξια....καμια αριστερη κλωτσια δεν παιζει;;;;:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

χαχαχαχα ναι όντως...εγώ περιμένω και την άλλη μου τσούπρα να κλωτσήσει απο αριστερά που βρίσκεται!!για να την βάλουμε και αυτή στην ομάδα ποδοσφαίρου!!:tongue::tongue:


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και εγώ ένιωσα κλωτσιά προχθές. Δεξιά και εγώ στο πλάι. Σοκαρίστικα αρχικά αλλά μετά κατάλαβα τι ήταν.

και γω το ίδιο στην αρχή σοκαρίστηκα αλλά μετά ενθουσιάστηκα!!:D:D

Σε έχει ξανακλωτσήσει απο τότε ξανά??Εμένα όχι,καμία απο τις δύο!!:confused:


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...