Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Ε ναι μόνο λαχανικά δεν γίνεται. Μοσχαράκι δεν τρώς?
οχι βρε δε τρωω μονο λαχανικα, αυτα τα εχω για συνοδευτικά (χορτα, αγκινάρες, οτι βγαζει ακόμα ο κήπος μας κτλ) και το βράδυ παντα σαλάτα.

as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

οχι βρε δε τρωω μονο λαχανικα, αυτα τα εχω για συνοδευτικά (χορτα, αγκινάρες, οτι βγαζει ακόμα ο κήπος μας κτλ) και το βράδυ παντα σαλάτα.

Αχ τυχερούλα που έχεις κήπο!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εγκυούλες!!!

Εχθές έμεινα στο κρεβάτι απο το μεσημέρι και μετά γιατί με τσάκισε ο πονοκέφαλος.Η πεθερά μου πήρε το μικρό και ο αντρούλης μου με βοηθούσε σε ό,τι ήθελα.Ευτυχώς σήμερα είμαι μια χαρά!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε που έλεγα πως θέλω ρούχα?Προχθές ήρθε μια φιλενάδα μου για να με δεί και να παίξουν τα παιδάκια μας και μου έφερε 2 κολάν εγκυμοσύνης και μία μπλούζα μακριά εγκυμοσύνης - θηλασμού!Μιά χαρά μου ήρθαν αλλά χρειάζομαι και ένα ακόμα τζηνάκι!

Εχθές επειδή ήμουν με πονοκέφαλο πήρε ο άντρας μου νωρίς τον μικρό για να τον πάει μιά βόλτα και μου έκαναν έκπληξη!!!Μου πήρα ένα ζευγάρι αθλητικά για να τα φοράω τώρα στην εγκυμοσύνη και η πλάκα είναι οτι μου πήρα κατι asics ροζ γιατί λέει είμαι κοριτσάκι και έχω και ένα κοριτσάκι στην κοιλίτσα!!!Χαχαχα!!Τα αγόρια μου!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρούνα ο μπέμπης ζωηρούλης ε?Μπράβο στο παιδάκι σου έτσι πρέπει να είναι τα αγοράκια!!!

Στρούφ μπράβο και στο δικό σου το μωράκι!!Με τ καλό!Και μένα μου αυξησε το μαγνήσιο σε 3 την ημέρα προληπτικά και μόνο γιατί ενώ εγώ αισθανόμουν την κοιλιά μου να σφίγγει ο γιατρός στον υπέρηχο δεν έβλεπε συσπάσεις!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Την δυσκοιλιότητα τον πρώτων μηνών την έλυσα με ένα φλυτζάνι ελληνικό καφέ το πρωί...τον είχα κόψει και η κατάσταση ήταν δραματική τώρα όλα λειτουργούν ρολόι!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Απο κοιλούμπα έχω πολύ μεγάλη πιά και κάνει καραμπά η εγκυμοσύνη αλλά έφτασα και στην μέση ε!..σε λεωφορείο δεν έχω μπεί αλλά στο μετρό που μπήκα το περασμένο Σάββατο για να πάω Ερμού στην επιστροφή δεν είχε θέση και μόλις μπήκα σηκώθηκε ένας κύριος για να κάτσω!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Απο κοιλούμπα έχω πολύ μεγάλη πιά και κάνει καραμπά η εγκυμοσύνη αλλά έφτασα και στην μέση ε!..σε λεωφορείο δεν έχω μπεί αλλά στο μετρό που μπήκα το περασμένο Σάββατο για να πάω Ερμού στην επιστροφή δεν είχε θέση και μόλις μπήκα σηκώθηκε ένας κύριος για να κάτσω!!!

Καλημέρα jimdin απο κοιλιά και γω είμαι φουλ... Σαν 7 μηνών!!! Και δεν έχω φτάσει ακόμα στα μισά...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα jimdin και ρουνα. Εγω σημερα ξεκινησα τ μαγνησιο τ αναβραζον κ ειμαι χαλια θελω να κανω εμετο εχω κατι σαν διάρροια κ ποναει τ κεφαλι μ. Πφ πρεπει να τ ξανα αλλαξω


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα jimdin και ρουνα. Εγω σημερα ξεκινησα τ μαγνησιο τ αναβραζον κ ειμαι χαλια θελω να κανω εμετο εχω κατι σαν διάρροια κ ποναει τ κεφαλι μ. Πφ πρεπει να τ ξανα αλλαξω

Kαλημέρα κοριτσάκι.Να πάρεις το γιατρό σου να το πείς γιατί κάποια στιγμή στην αρχή που άρχισα τα χάπια με είχε πιάσει και μένα και μου είχε πεί ή ιωσούλα ή απο το μαγνήσιο.Μου είχε σταματήσει τότε για 2 μερούλες τα συμπληρώματα και αφου συνήλθα ευτυχώς αμέσως τα ξανάρχισα.Το δικό μου μαγνήσιο είναι σε χάπια κανονικά και δεν μου προκαλεί κάτι αυτό που με ανακατεύει είναι το σίδηρο...


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δοκιμάζω καινουργια πραγματα στη κουζινα μπορείτε να μου πείτε; εκανα μακαρόνια με σαλτσα και λεω δε βραζω τα μακαρόνια μεσα στη σαλτσα; τι νοστιμιά ήταν αυτη; αρκέστηκα στη μπριζόλα μου. :(


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κοριτσάκι.Να πάρεις το γιατρό σου να το πείς γιατί κάποια στιγμή στην αρχή που άρχισα τα χάπια με είχε πιάσει και μένα και μου είχε πεί ή ιωσούλα ή απο το μαγνήσιο.Μου είχε σταματήσει τότε για 2 μερούλες τα συμπληρώματα και αφου συνήλθα ευτυχώς αμέσως τα ξανάρχισα.Το δικό μου μαγνήσιο είναι σε χάπια κανονικά και δεν μου προκαλεί κάτι αυτό που με ανακατεύει είναι το σίδηρο...

Τοσο καιρό επινα τ χαπια αλλα μ ειπε χθες απο 3 π επαιρνα να τ κανω 6 αλλιως να απρω 2 αναβραζον κ δοκιμασα σημερα κ ειναι ιου. Θα δοκιμασω κ τ βραδυ κ εαν εχω τ ιδια θα γυρισω στα χαπια


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω stroumf δε τα μπορω να υγρα φαρμακα με τιποτα. Ομως το μαγνησιο προτίμησα να το παρω σε υγρο ειναι μπλιαχ αλλα θα το υπομείνω. Εγω απο συσπάσεις ειμαι καλύτερα και μείωσα εδω και μια βδομάδα σε ενα την ημέρα. Τωρα πολύ πολύ να αρχισει να φωναζει.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...