Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

εσυ που το χεις κοψει εντελως τι τυχερη που εισαι και δεν το ζητας....

Παιζουν ολα βεβαια ρολο .... αν π.χ κανεις 2 πακετα οπως εγω και η ρουνα και μετα πας στα 2-6 λες πω πω !!

Αν παλι κανεις 4-5 την μερα το κοβεις ανετα !!

Υπαρχουν βεβαια και περιπτωσεις που καναν 2 πακετα την ημερα και το κοψανε μαχαιρι !!

Ολα ειναι μεσα στο κεφαλι μας κακα τα ψεμματα !!


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια εγω που το χω κοψει εντελως?? Στο κρεβατι ειμαι κ στο σπιτι της μανας μου που θα με σκοτωσει αν με δει.. λεω στον αντρουλλη μου ετσι κανα δυο τζουρες απο τον δικο του αλλα τιποτα αυτος.. :-( τι μου θυμησατε τωρα τετοια ωρα.. το τελευταιο μου τσιγαρο το κανα πριν 4 μηνες.

Αφού τα κατάφερες μπράβο σου!!! Ελπίζω να συνεχίσεις έτσι.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

εσυ που το χεις κοψει εντελως τι τυχερη που εισαι και δεν το ζητας....

Παιζουν ολα βεβαια ρολο .... αν π.χ κανεις 2 πακετα οπως εγω και η ρουνα και μετα πας στα 2-6 λες πω πω !!

Αν παλι κανεις 4-5 την μερα το κοβεις ανετα !!

Υπαρχουν βεβαια και περιπτωσεις που καναν 2 πακετα την ημερα και το κοψανε μαχαιρι !!

Ολα ειναι μεσα στο κεφαλι μας κακα τα ψεμματα !!

Συμφωνώ όλα στο κεφάλι μας είναι!!! Εμένα όλοι γύρω μου καπνίζουν. Όλοι όμως. Μπαίνεις στον πειρασμό. Η μάνα μου κάπνιζε ούσα έγκυος. Το ίδιο και η πεθερά μου. Το ίδιο και η ξαδέλφη μου και η ξαδέλφη του άντρα μου. Παίζουβ και αυτά το ρόλο τους!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τον πεθυμω .. ειδικα καποιες στιγμες δεν παλευετε. Αλλα τι να κανω? Κ εγω εκανα 2 πακετα την μερα κ οταν ειμουν νυχτερινη βαρδια στη δουλεια εκανα κ 3. 12 ωρες χωρις υπνο απο τις 7 το βραδυ μεχρι το επομενο πρωι στις 8 το ενα πακετο ηταν κ λιγο καποιες φορες. Ελπιζω να τα καταφερω να το κοψω τελειως κ μετα, αν κ προσπαθησα ξανα πριν μεινω εγγυος ανεπιτυχως.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τον πεθυμω .. ειδικα καποιες στιγμες δεν παλευετε. Αλλα τι να κανω? Κ εγω εκανα

2 πακετα την μερα κ οταν ειμουν νυχτερινη βαρδια στη δουλεια εκανα κ 3. 12 ωρες χωρις υπνο απο τις 7 το βραδυ μεχρι το επομενο πρωι στις 8 το ενα πακετο ηταν κ λιγο καποιες φορες. Ελπιζω να τα καταφερω να το κοψω τελειως κ μετα, αν κ προσπαθησα ξανα πριν μεινω εγγυος ανεπιτυχως.

Πραγματικά αν μπορείς να μην το ξαναρχίσεις κάντο. Αυτό έχει μεγαλύτερη σημασία νομίζω, το να μη το ξαναρχίσεις. Εγώ δεν δουλεύω και νομίζω πως το ότι τις περισσότετες ώρες της ημέρας είμαι σπίτι με κάνει να θέλω πιο πολύ να καπνίσω... Έχω μια φίλη στην κύπρο που είναι έγκυος 7 μηνών. Και πριν λίγο μιλούσαμε για το τσιγάρο!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι δυσκολο πολυ η αληθεια ειναι !!

xeimwnas συγχαιρω οσους τα καταφερνουν γιατι εγω και τις 3 φορες απετυχα να το κοψω !!

Ηλπιζα στην εγκυμοσυνη να μου βρωμαει να εχω αναγουλες και ολα αυτα για να μη το θελω !! Δεν ειχα απολυτως τιποτα !!

ρουνα και εμενα εκτος απο πεθερομαμα ολοι οι αλλοι καπνιζουν !! Το γελιο ομως ειναι οτι υπαρχουν ατομα που ψιλοκαπνιζαν στην εγκυμοσυνη ή στο θηλασμο και με κοιτανε περιεργα !! τυπου ακομα καπνιζεις ?! Εγω το εκοψα !! Μα πως λεω το εκοψες ?? 1ον εκανες 5 τσιγαρα την μερα πριν μεινεις εγκυος ... 2ον στο τελευταιο παιδι καπνιζες ... σε αλλους παλι δεν δινω βαση , λεω δεν καπνιζω !!

Σε βαζουν και σε τρυπακι να απολογεισαι λες και ειναι δικο τους θεμα !


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά αν μπορείς να μην το ξαναρχίσεις κάντο. Αυτό έχει μεγαλύτερη σημασία νομίζω, το να μη το ξαναρχίσεις. Εγώ δεν δουλεύω και νομίζω πως το ότι τις περισσότετες ώρες της ημέρας είμαι σπίτι με κάνει να θέλω πιο πολύ να καπνίσω... Έχω μια φίλη στην κύπρο που είναι έγκυος 7 μηνών. Και πριν λίγο μιλούσαμε για το τσιγάρο!!!

αχαχχαχα ρουνα σιγουρα δεν ειναι το ιδιο ατομο ?! Μπορει το χειμωνιατικο κοριτσι να ναι η φιλη σου ! λες ?! χαχαχαχα


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά όλοι μόνο να κρίνουν ξέρουν... Να σου πω εγώ καπνίζω και το ξέρει ο άντρας μου η μαμά μου η ξαδέρφη μου και οι φίλοι μου. Και η γιατρός μου φυσικά. Τους υπόλοιπους δεν νομίζω πως τους αφορά το θέμα. Βασικά μόνο το ζευγάρι αφορά και κανέναν άλλο.

Μπα δεν είναι η χειμώνας η φίλη μου. Εκείνη καπνίζει ακόμα...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μακαρι κοριτσια να μην το ξαναρχησω... Θα ναι τελειο!!

Αφού το έκοψες τώρα πάλεψέ το. Αν μπορείς σε μια περίδο όπως αυτή που έχει πολύ άγχος να μην καπνίζεις θα μπορείς και μετά πιστεύω.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω πειρασμό απο πουθενα ευτυχώς. Μεχρι την αυχενικη το εκανα 1 πακετο τη βδομαδα. Μετα το εκοψα αλλα τη προηγούμενη Τεταρτη που βρέθηκα σε παρεα που καπνίζαν έκανα ενα. Αλλα τρωω τέτοιες φρίκες ώρες ώρες και τωρα με το ζαχαρο ουτε να φαω δε μπορω. Θελω πρωινό καφέ και τσιγάρο.

Θηλασμος και τσιγάρο επιτρέπεται. Σαφέστατα ειναι καλύτερο να μη καπνίζεις αλλά εξακολουθεί το μητρικό καπνίστριας να ειναι καλύτερο απο το σκονογαλα και πανω στο θεμα μπορω να σας φέρω όσα στοιχεία θέλετε. Στην αρχή χρειάζονται κάποιες δικλείδες ασφαλείας αλλα και σκόνη να δίνεις πάλι δε θα καπνίζεις στον ίδιο χώρο με το μωρό.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω πειρασμό απο πουθενα ευτυχώς. Μεχρι την αυχενικη το εκανα 1 πακετο τη βδομαδα. Μετα το εκοψα αλλα τη προηγούμενη Τεταρτη που βρέθηκα σε παρεα που καπνίζαν έκανα ενα. Αλλα τρωω τέτοιες φρίκες ώρες ώρες και τωρα με το ζαχαρο ουτε να φαω δε μπορω. Θελω πρωινό καφέ και τσιγάρο.

Θηλασμος και τσιγάρο επιτρέπεται. Σαφέστατα ειναι καλύτερο να μη καπνίζεις αλλά εξακολουθεί το μητρικό καπνίστριας να ειναι καλύτερο απο το σκονογαλα και πανω στο θεμα μπορω να σας φέρω όσα στοιχεία θέλετε. Στην αρχή χρειάζονται κάποιες δικλείδες ασφαλείας αλλα και σκόνη να δίνεις πάλι δε θα καπνίζεις στον ίδιο χώρο με το μωρό.

Σε καταλαβαίνω. Εγώ είπαμε είμαι η χειρότερη όλων... Το καλοκαίρι ήμουν στο πατρικό μου στο νησί και με ενοχλούσε η μυρωδιά του τσιγάρου της μαμάς μου αλλά όχι το δικό μου... Για τον θηλασμό και εγώ αυτό που λες έχω ακούσει και αν δεν κάνω λάθος πρέπει απλά να έχουν περάσει κάποιες ώρες απο την ώρα που κάπνισες για να θηλάσεις.

Πάντως εγώ το πρωί αν δεν πιώ καφέ και δεν καπνίσω έχω πρόβλημα δυσκοιλιότητας έτσι κι αλλιώς. Τίπιτα άλλο εκτός απο αυτό δεν πιάνει σε εμένα.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...