Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Κορίτσια αυτό με τις εβδομάδες και τους μήνες είναι μπέρδεμα γιατί 40 εβδομάδες είναι 10 μήνες και όχι 9!!! Άρα ουσιαστικά στις 36 εβδομάδες κλείνουν οι9 μήνες και από την 37η εβδομάδα και μετά όταν γεννήσεις θεωρείται τελειόμηνο το μωρό.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοπελιες!!!

Καναπες κ φλις κουβερτουλα,ανοιχτες κουρτινες και χουζουροχαζευουμε αστραποβροντες και βροχη !! Κουννιεται ολο το σπιτι απ τα μπουμπουνητα !!

Περαστικα στις αρρωστουλες !!

Κοριτσια εγω ειμαι 15+3 , ψαχνω να βρω ποια κοπελα μου ειπε οτι εκανε με την αυγιδου κ ποια με ρωτησε που γενναω.....

Ελπιζω να εισαστε ολες καλα και να χουζουρευετε με τετοιο καιρο!


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ζηλευω!!! Εδω ο καιρος ακομη χαλια. Ζεστη κ ηλιο.. :( Θελω κρυο, βροχες, βροντες... Δεν μου αρεσει το καλοκαιρι...

Βρηκα βρε κοριτσια τελεια πραγματακια απο το διαδικτυο αλλα φοβαμαι να παραγγειλω. Θα ειναι καλα? Θα ειναι γερα? Εσεις τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Xeimwnas που βρισκεσαι? κ εγω φοβαμαι παραγγελιες μεσω ιντερνετ... Προτιμω να βλεπω τι αγοραζω...

Βεβαια πολλες μανουλες ψωνιζουν online κ θα μπορεσουν να σου που !!

Εγω ασχετη :)


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχα κ εγω εδω .... Ακομα κλεβω τζουρες που κ που !

Ρουνα θελω κ εγω τικερακια , Πως τα βαζεις ??

Λοιπόν, πατάς πάνω σε ένα τικεράκι και σε βγάζει σε μια σελίδα όπου φτιάχνεις το δικό σου. Μετά αντιγράφεις τον κωδικό από εκεί μπσίνεις στο προφίλ σου εδώ και το βάζεις εκεί που λέει υπογραφή χρήστη. Ελπίζω να βοήθησα.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστω !!!!

Τι γινεται με το καπνισμα πως τα πας ???

Χάλια φίλη μου!!! Οταν έμαθα πως είμαι έγκυος προσπάθησα να το κόψω. Τα νεύρα μου έγιναν κουρέλι και την πλήρωνε ο άντρας μου... Ε μετά απί λίγες μέρες το άρχισα ξανά. Δεν καπνίζω που. Κάπνιζα 2 πακέτα τα τελευταία 13 χρόνια και τώρα προσπαθώ να κάνω 5-6 την ημέρα αν και καμιά φορά κάνω και κανα δυο παραπάνω...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

αχχ πως σε καταλαβαινω ... εγω μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος εκανα 5-6 εγω και ο αντρας μου υπομονη ... ειπα οτι στην αυχενικη θα το κοψω .... το γυρισα στα 2 την ημερα , 4 μισα για να καταλαβεις ολη την ημερα... εδω και μια βδομαδα ειμαι με 1 την ημερα , 2 μισα δηλαδη ενα μεσημερι ενα βραδυ ....

Το μετανοιωνω αλλα το ρημαδι την ωρα που το θελω και προσπαθω να το βγαλω απ το νου μου το θελω πιο πολυ ....

Για τον θηλασμο εχω ακουσει οτι δεν κανει καθολου γιατι παει απευθειας στο μωρο .... !!


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Xeimwnas που βρισκεσαι? κ εγω φοβαμαι παραγγελιες μεσω ιντερνετ... Προτιμω να βλεπω τι αγοραζω...

Βεβαια πολλες μανουλες ψωνιζουν online κ θα μπορεσουν να σου που !!

Εγω ασχετη :)

Κυπρο ειμαι εγω!! Εχω κανει αγορες μεσω ιντερνετ, αλλα τωρα για τα μωρακια φοβαμαι λιγο. Εχω διαβασει τις κοπελες αλλα κ παλι σκεφτομαι διαφορα. :)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω που το χω κοψει εντελως?? Στο κρεβατι ειμαι κ στο σπιτι της μανας μου που θα με σκοτωσει αν με δει.. λεω στον αντρουλλη μου ετσι κανα δυο τζουρες απο τον δικο του αλλα τιποτα αυτος.. :-( τι μου θυμησατε τωρα τετοια ωρα.. το τελευταιο μου τσιγαρο το κανα πριν 4 μηνες.

Link to comment
Share on other sites

αχχ πως σε καταλαβαινω ... εγω μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος εκανα 5-6 εγω και ο αντρας μου υπομονη ... ειπα οτι στην αυχενικη θα το κοψω .... το γυρισα στα 2 την ημερα , 4 μισα για να καταλαβεις ολη την ημερα... εδω και μια βδομαδα ειμαι με 1 την ημερα , 2 μισα δηλαδη ενα μεσημερι ενα βραδυ ....

Το μετανοιωνω αλλα το ρημαδι την ωρα που το θελω και προσπαθω να το βγαλω απ το νου μου το θελω πιο πολυ ....

Για τον θηλασμο εχω ακουσει οτι δεν κανει καθολου γιατι παει απευθειας στο μωρο .... !!

Και για το θηλασμό άλλοι λένε ναι άλλοι όχι... Τι να σου πω? Εγώ πάντως δεν το βλέπω να το κόβω μεχρι να γεννήσω. Έχασα και τον πατέρα μου πρόσφατα και... άστα να πάνε.

Εμένα ο άντρας μου είχε κόψει το τσιγάρο μια ωραία πρωία χωρίς να έχει πει τίποτα. Απλά το έκοψε. Όταν έμεινα έγκυος ψιλογκρίνιαξε και εγώ ήμουν έξαλλη μαζί του. Ε τώρα καπνίζει και αυτός. Και ναθες να αγιάσεις που λένε...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...