Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Καλημέρα Ελενάκι!

Η αλήθεια είναι πως τα κοριτσάκια είναι πιο ζουζουνιάρικα αλλά αν τα λέμε ακόμα εδώ σου υπογράφω ότι όταν γεννήσεις θα πάθεις τρελό έρωτα με το γιό σου!!!Εντάξει ότι και να είναι το ίδιο θα ήταν!Εμένα στο γιο μου μου είχαν πεί στην αρχή κοριτσάκι στην αυχενική και η αλήθεια είναι οτι χαρήκαμε πολύ και οι δύο όταν όμως μια εβδομάδα μετά ο γιατρός μας μας έδειξε ένα αγόραρο ο άντρας μου ξετρελάθηκε...γενικά του έχει πολύ αδυναμία του μικρού και τώρα που ξεκίνησαν να κάνουν πολλά πραγματα μαζί πραγματικά το χαίρεται...όμως η αλήθεια είναι πως αρχισε τα ίδια να λέει και για την μπεμπούλα...προχθές έφερε αυτοκινητάκια του μικρού και μου λεει σε λίγο θα φέρνω και παιχνίδια για την κόρη μου και η κόρη μου θα είναι έτσι και η κόρη μου θα κάνει αυτό χαχαχα!!!!Πάει το έχασε ο πατέρας!!!

χαχχαχα χαζομπαμπας!!!εμενα ολη μερα μου φιλαει την κοιλια!!!! καλα ειμαι σιγουρη θα τον τρελανει ολες οι κορες τρελενουν τους μπαμπαδες και τους εχουν και αδυναμια!!!!

και εμεις το ιδιο στην αυχενικη μας ειπε κοριτσακι τωρα μας ειπε 99% αγορακι!!!να ειναι γερα και τυχερα στην ζωη τους ολα τα παιδακια!!!!! ελπιζω ομως στο δευτερο να ειναι κοριτσακι!!! ;) ο αντρας μου ειχε ανγχωθη με το κοριτσακι μου ελεγε οτι δεν θα ηξερε τι να το κανει και πως να παιξει μαζι του ενω τωρα που ειναι αγορακι καταλαβενεις εχουν τα ιδια ενδιαφεροντα!!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια. 22 βδομαδα β επιπεδου ε; ωραια γτ το χα απορια. Κ εμεις εχουμε αγορακι κ η αληθεια εοναο οτι ηθελα πολυ ενα κοριτσακι με τφρου φρου κ τ κορδελιτσες που λέτε κ εσεις. Αλλα μπορω να ελπιζω για τ δευτερο. Κοριτσάκι τ αλλο ειδες στο λυτω; πολυ καριβο 850 ευρω έχεις δίκιο.


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα και απο μένα!!!Πως κοιμηθήκατε?Εμένα ευτυχώς ηρέμησε λίγο ο πονοκέφαλος απο χθες το απόγευμα και έκανα καλό ύπνο μετά απο τόσες μέρες!!

Χθες που μέτρησα το ζάχαρο με το μηχάνημα,είχα 90 το πρωί νηστική,156 1 ώρα μετά το φαγητό και 129 2 ώρες μετά το φαγητό...τις βλέπω λίγο τσιμπημένες τις μετρήσεις και γιαυτό λέω την Δευτέρα να πάρω τηλ.την ενδοκρινολόγο μου να την ενημερώσω.Και να φανταστείτε σιχαίνομαι τα γλυκά και τις σοκολάτες...Αχ....


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε βρε κορες πολλα υποψήφια γλυκα μωρακια βλεπω.

Jimbim γιατι να το μετρας καλε αν δεν εχεις για καποιο λογο αυξημένες πιθανοτητες για διαβητη κύησης;

Αχ αυτα τα κοριτσιστικα ειναι όντως τρελα, το ποσο κρατιέμαι καθε φορα που της ψωνίζω δε λέγεται. Η αληθεια ειναι οτι βλεπω τα αγοριστικα και ξενερώνω. Εμεις δεν εχουμε ιδεα για το τι ειναι το μωρο. Αλλα βρε κοριτσια πραγματικα μετα τη τελευταια σφαλιαρα που εφαγα δε σκέφτομαι καθολου το φύλο και αν δεν ηταν η κόρη μου , που θεωρω οτι θα τη βοηθήσει να ξερει τι αδελφακι θα εχει, θα ελεγα στο γιατρο να μη μου πει.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ απο εμας!! Ψες το βραδυ δωσαμε ρεσιταλ στις κλωτσιες!! Σημερα ακομη τιποτα. Εγω β επιπεδου εχω στις 21 βδομαδες. Κ εγω πιστευω καλυτερα σε ενα πιστοποιημενο γιατρο οπου κ δινουν την απαραιτητη σημασια. Εμενα στην αυχενικη με ειχε 2 ωρες κ στις 16 βδομαδες που ειχαμε να δουμε νεφρικη λειτουργια, 1 ωρα κοιταζε τα ζουζουνια μου να βεβαιωθει. Ποια κοπελα εχει δει καροτσι ?850? Δε θυμαμαι συγγνωμη. Να σου πω οτι εγω εχω κολλησει σε ενα ?1600!!! Καλα δε προκειτε να το παρω, αλλα σε καταλαμβαινω!

Κοριτσια κ εγω αγχωνομε με τη καμπυλη, αν κ γλυκα δεν τρωω συχνα μια φορα καθε 2 βδομαδες κ αν το πεθυμησω. Στις αιματολογικες ειναι 85-90 αλλα κ παλι φοβαμαι. Η διατροφη σε διαβητη κυησης ειναι περιπλοκη κ δεν μπορω να την ακολουθησω. Δεν μπορω να ακολουθησω καμια διατροφη, οχι διατροφη κυησης :-) ..

Καλο σ/κ κ καλες βολτες!!! Φιλια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια !!

xeimwnas μαλλον εγω ειπα για το καροτσι των 850 ευρω που ειδα εχθες στο λητω !

πολυ ελαφρυ , περιστροφη 360 μοιρων αλλα τιμη χιλιοοοομετρα μακρυα !!

Να και μια φωτογραφια του ... σε κοκκινο ειναι πολυ πιο ωραιο !

post-38422-14825440892629_thumb.jpg


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια !!

xeimwnas μαλλον εγω ειπα για το καροτσι των 850 ευρω που ειδα εχθες στο λητω !

πολυ ελαφρυ , περιστροφη 360 μοιρων αλλα τιμη χιλιοοοομετρα μακρυα !!

Να και μια φωτογραφια του ... σε κοκκινο ειναι πολυ πιο ωραιο !

Τ ομορφοοοοο αν κ δεν μ αρεσουν τ πολυ ψηλα αλαλ αυυο εχει τελειους συνδιασμους χρωματων. Παντως κ εγω αυτα π ειδα με τ 400 μ ειπε οτι εχει σχεδον ολα τα χαρακτηριστικα π εχουν κ τ αλλα. Δευτερομανουλες που ξερετε να σας ρωτησω επειδη διαβασα οτι τchicco ειναι λιγο στενα πως θα καταλάβω οτι θα ειναι ανετο;


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τ ομορφοοοοο αν κ δεν μ αρεσουν τ πολυ ψηλα αλαλ αυυο εχει τελειους συνδιασμους χρωματων. Παντως κ εγω αυτα π ειδα με τ 400 μ ειπε οτι εχει σχεδον ολα τα χαρακτηριστικα π εχουν κ τ αλλα. Δευτερομανουλες που ξερετε να σας ρωτησω επειδη διαβασα οτι τchicco ειναι λιγο στενα πως θα καταλάβω οτι θα ειναι ανετο;

Θα δεις το άνοιγμα του.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχχααχχαχα ρε stroumf και εμενα ολα το ιδιο μου φανηκαν. Αυτο που με κουφανε ηταν οτι σε καποια η τιμη ηταν μονο του σκελετου χωρις το καροτσι ή το πορτ μπεμπε ! απλα και μονο ο σκελετος !!

ειδα και απο κοντα αυτο που ελεγες εσυ !!

μια χαρα καροτσι ειναι και αυτο το ειχε σε λαδι κιτρινο ! και λαδι μπεζ ! Εχετε παει στα λητω στην πειραιως ???

Μου φανηκε οτι δεν εχουν ποικιλια !


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω εχω αυτο σε πορτοκαλι-καφε http://www.letoshop.gr/default.aspx?id=22&cId=56&pId=16220 και κουνια αυτη http://www.bebemaison.gr/product_detail.jsp?prdId=06-01-0042 σε ζαχαρι με καποια καγκελα πορτοκαλι. Το καροτσι το ειχα παρει 450 και μας εδωσαν μια δωροεπιταγη 50 ευρω. Και τη κουνια τη βρηκα στις εκπτωσεις 320 με το στρωμα.

Αν μπλεκεστε με τα καροτσια να δειτε τι θα παθετε με τα στρωματα.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Για αλλαξιερα ειχα βαλει ενα τετοιοhttp://anatello.gr/cart/plastikes-alaksieres/ πανω στο πλυντηριο των ρουχων (δεν εχω ντουλαπι απο πανω) και για μπανιο στη αρχη την επλενα στο χερι στο νιπτήρα και μετα πειρα αυτοhttp://anatello.gr/cart/Flexy-bath-stokke-blue.html που εκανε μπανιο μεχρι 3 ετων.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχχααχχαχα ρε stroumf και εμενα ολα το ιδιο μου φανηκαν. Αυτο που με κουφανε ηταν οτι σε καποια η τιμη ηταν μονο του σκελετου χωρις το καροτσι ή το πορτ μπεμπε ! απλα και μονο ο σκελετος !!

ειδα και απο κοντα αυτο που ελεγες εσυ !!

μια χαρα καροτσι ειναι και αυτο το ειχε σε λαδι κιτρινο ! και λαδι μπεζ ! Εχετε παει στα λητω στην πειραιως ???

Μου φανηκε οτι δεν εχουν ποικιλια !

Xaxaναι βρε δεν βλεπω διάφορες μονο εμφανισιακα.. πω1 σου φανηκε;; μενουμε κρητη δυστυχως οποτε κ εδω η ποικιλια ειναι ακομη λιγοτερη;

Εγω αυτα τ 2 που ειδα ηταν κ τα 3 μαζι


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια !!

xeimwnas μαλλον εγω ειπα για το καροτσι των 850 ευρω που ειδα εχθες στο λητω !

πολυ ελαφρυ , περιστροφη 360 μοιρων αλλα τιμη χιλιοοοομετρα μακρυα !!

Να και μια φωτογραφια του ... σε κοκκινο ειναι πολυ πιο ωραιο !

Πραγματικα τελειο!!! :-) γιατι βαζουν τετοιες τιμες καλε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...