Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Γεωργία38 είπε:

      Κορίτσια μου!!!!!!!!!

      Απο 574 που είχα χοριακη προχθες 1270 περιμενω για τον υπερηχο την τεταρτη

      Τέλεια νέα! Με το καλό κι ο υπέρηχος κορίτσι μου 

      Εγώ πάλι είμαι σε φάση δεν περνάνε οι μέρες και ελπίζω να καταφέρω ετ σε αυτόν το μήνα..

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

stroymfaki ....και πως προλαβαινεις τις ημικρανιες τωρα;εννοω σε κατασταση εγκυμοσυνης;γιατι το πονσταν νομιζω απαγορευεται...ευχομαι να μην σε ταλαιπωρουν μωρε...να φυγουν οπως ηρθαν...

πηρα και τα αποτελεσματα του παπ α...μια χαρα το μωρο μας....αχ παναγιτσα μου...ευχαριστω...

Μονο ντεπον με αφηνει η γυναικολογος. Τ πρωτη φορα π τ αφησα κ με καταπιασε εκανα εμετο τ ντεπον. Τωρα πινω μισο αναβραζον. Μ περναει για λιγο αν προλαβω τελειως αλλα με πιανει συχνα γαμωτο


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα. Τι κάνετε σημερα;κ εδω δροσισε λιγο. Δυστυχως εμενα με αφησαν οι εμετοι κ μ επιασαν οι ημικρανιες. Αφηστε πικρα. Προ εγκυμοσυνης με επιανε 1 φορα τ μηνα κ μ μισο πονσταν ήμουν ενταξει. Τωρα καθε βδομαδα κ λιγοτερο κ αν δεν τ προλαβω καταληγω 4 μερες ξαπλα

stroumf1989, κι εμένα έχει μία εβδομάδα που ξεκίνησαν οι πονοκέφαλοι και μου πε η γιατρός είναι λόγω αγγειοδιαστολής. Μου είπε να βάζω στο κεφάλι μου αυτή την ειδική παγοκύστη τυλιγμένη σε πετσέτα είναι ότι πιο καταπραυντικό και σου το συστήνω...μου είπε να αποφεύγω να παίρνω καθημερινά ντεπόν αν και 2-3 φορές πήρα panadol extra αναβράζον(όποιος ξέρει από πονοκεφάλους, από κάτι τέτοιο μόνο ξεκινάς και φτάνεις σε mesulid και δε συμμαζεύεται...):-(


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

stroumf1989, κι εμένα έχει μία εβδομάδα που ξεκίνησαν οι πονοκέφαλοι και μου πε η γιατρός είναι λόγω αγγειοδιαστολής. Μου είπε να βάζω στο κεφάλι μου αυτή την ειδική παγοκύστη τυλιγμένη σε πετσέτα είναι ότι πιο καταπραυντικό και σου το συστήνω...μου είπε να αποφεύγω να παίρνω καθημερινά ντεπόν αν και 2-3 φορές πήρα panadol extra αναβράζον(όποιος ξέρει από πονοκεφάλους, από κάτι τέτοιο μόνο ξεκινάς και φτάνεις σε mesulid και δε συμμαζεύεται...):-(

Κ εγω δεν θελω ν 9ινω ντεπον γαμωτο. Σημερα εβαλα κ εγω μια παγωμένη πετσετα στο κεφάλι σαν ν έκανε λιγη διάφορα. Πραγματικά οσοι ξερουν δεν αντεχεται μεχρι κ εμετους κανεις


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!!!

ολα καλα;που ειστε;;;

φαιη και στρουμφ οι ημικρανιες δεν παλευονται...εχω και γω γνωση...ευτυχως μικρη...μια φορα το μηνα να με πιασει πολυ γερα ομως το κεφαλι ....τωρα στην εγκυμοσυνη με εχει πονεσει αλλα νορμαλ...εννοω ...το παλευω...νιωθω οτι το μωρο μου ειναι η ασπιδα προστασιας μου...και δεν αφηνει τα πραγματα να χασουν την μπαλα.....


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες τις μανουλες Μαρτιου!! Ημικρανιες εχω κ εγω συχνα. Βαζω μια παγωμενη πετσετα στο κεφαλι κ με ενα απλο panadol μετα απο λιγο περνα! Αρχισα εδω κ καιρο κρεμα για ραγαδες κ σημερα μου ειχε πει κ ο γιατρος να αρχισω. Απο αυριο ξεκινω σιδηρο μασωμενο κ ασβεστιο. Τα μωρακια ειναι καλα. Κ μπορω απο σημερα να καθομαι για φαγητο! :) Ευχομαι κοριτσια σε ολες να εχουμε τελειομηνες εγκυμοσυνες μεχρι τελος!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβο χειμωνα!!!!ωραια τα νεακια σου!!!!

πφφφφφφ εγω εδω εχω πιαστει στην καρεκλα της δουλειας...αλλα....

ειναι...

παρασκευη και αυτο και μονο ειναι λογος για γιορτη!!!!

ενα σκ φουλ..αγκαλια με τα παιδακια μου!!!

ο γιατρος που πηγα χθες δεν μου εκανε αυτο το κλικ....ας ελπισουμε αυτος που εχω τη δευτερα να μου το κανει...θελω τοσο πολυ να ξεμπερδευω με το θεμα γιατρος....


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο χειμωνα. Διδυμα ε;θα υ υιοθετησω κ ργω αυτο με τ πετσετα δεν παει αλλο. Εγω σημερα μπηκα στο τεταρτο αν μετραω καλα γτ μπερδεύομαι με υ εβδομαδες


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια σπάνια γενικά έχω πονοκέφαλο με εξαίρεση την πρώτη εγκυμοσύνη μου που είχα αρκετούς και βασανιστικούς μέχρι τον 4ο.Αυτή τη φορά μιά φορά είχα όλη και όλη στην αρχή και ευτυχώς γιατί δεν παίρνω ούτε ντεπόν!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα για τις αιματολογικές και για ακόμη μία φορά δεν πήρα μαζί μου ούρα!!!Απο Δευτέρα πιά...Βγήκε και η απάντηση της κυστικής ίνωσης και είναι καθαρή!!!!Πάει και αυτό!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κάθομαι με τον γιό μου στο μπαλκόνι και πιέζω λίγο την κοιλιά μου και αισθάνομαι συνεχώς μικρά χτυπηματάκια χαμηλά στην κοιλιά ή η κόρη μου παρεξηγήθηκε που είπα ως δεν την νιώθω τελευταία ή είμαι τρελή τελικά!!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Κάθομαι με τον γιό μου στο μπαλκόνι και πιέζω λίγο την κοιλιά μου και αισθάνομαι συνεχώς μικρά χτυπηματάκια χαμηλά στην κοιλιά ή η κόρη μου παρεξηγήθηκε που είπα ως δεν την νιώθω τελευταία ή είμαι τρελή τελικά!!!!!

Να σου πω την αλήθεια και εγώ νομίζω πως κάτι νιώθω, αλλά δεν είμαι σίγουρη αν είναι πραγματικά το μωράκι ή είναι ιδέα μου. Νομίζω πως είναι νωρίς να νιώθω κάτι. Είναι και η πρώτη μου εγκυμοσύνη άρα δεν μπορώ να είμαι βέβαιη.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες τις μανουλες Μαρτιου!! Ημικρανιες εχω κ εγω συχνα. Βαζω μια παγωμενη πετσετα στο κεφαλι κ με ενα απλο panadol μετα απο λιγο περνα! Αρχισα εδω κ καιρο κρεμα για ραγαδες κ σημερα μου ειχε πει κ ο γιατρος να αρχισω. Απο αυριο ξεκινω σιδηρο μασωμενο κ ασβεστιο. Τα μωρακια ειναι καλα. Κ μπορω απο σημερα να καθομαι για φαγητο! :) Ευχομαι κοριτσια σε ολες να εχουμε τελειομηνες εγκυμοσυνες μεχρι τελος!!

μπράβο κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε μέχρι τέλους!!!

Κάθομαι με τον γιό μου στο μπαλκόνι και πιέζω λίγο την κοιλιά μου και αισθάνομαι συνεχώς μικρά χτυπηματάκια χαμηλά στην κοιλιά ή η κόρη μου παρεξηγήθηκε που είπα ως δεν την νιώθω τελευταία ή είμαι τρελή τελικά!!!!!
είναι νωρίς νομίζω αλλά από την άλλη νιώθεις και χτυπηματάκια που έτσι κουνιούνται τα κοριτσάκια οπότε μπορεί να το γλιτώσεις το τρελάδικο.

as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες τις μανουλες Μαρτιου!! Ημικρανιες εχω κ εγω συχνα. Βαζω μια παγωμενη πετσετα στο κεφαλι κ με ενα απλο panadol μετα απο λιγο περνα! Αρχισα εδω κ καιρο κρεμα για ραγαδες κ σημερα μου ειχε πει κ ο γιατρος να αρχισω. Απο αυριο ξεκινω σιδηρο μασωμενο κ ασβεστιο. Τα μωρακια ειναι καλα. Κ μπορω απο σημερα να καθομαι για φαγητο! :) Ευχομαι κοριτσια σε ολες να εχουμε τελειομηνες εγκυμοσυνες μεχρι τελος!!

xeimwnas, μπράβο για τα τέλεια νέα σου!!!:D


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα για τις αιματολογικές και για ακόμη μία φορά δεν πήρα μαζί μου ούρα!!!Απο Δευτέρα πιά...Βγήκε και η απάντηση της κυστικής ίνωσης και είναι καθαρή!!!!Πάει και αυτό!!

ωραία και με τη κυστική, όλα καλά να πάνε!!!


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...