Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!

Εβγαλε ένα τεράστιο ήλιο και έλεγε οτι θα βρέχει στα δελτία καιρού!!!

Έχω την εντύπωση οτι στα βρεφάκια ούτε πάπλωμα κάνει αλλά ούτε και χαλί στα δωματια που θα κοιμόνται...εγώ γέννησα καλοκαίρι και δεν είχα....


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλιτσες φουσκωτες και τουρλωτες!!!!

καλε...ετσι γραφεται το τουρλωτες...ή θα γινω ρεζιλι...πανεπιστημιακος ανθρωπος;(χιχιχιχι πλακα κανω)

μαρακι πολυ ωραια τα νεα σου!!!!και μεγαλα τα παιδακια σου!!!ολοκληρα ανθρωπακια!!!!!με το καλο!!!!!!

διαβασα το χαρτι με τις ημερομηνιες που μου ειχε δωσει ο γιατρος και λεει οτι η β επιπεδου μου πρεπει να γινει απο 15/11 μεχρι 6/12 το αργοτερο...

ποτε να κλεισω;λεω να κλεισω γυρω στις 20...τοσο αντεχω...θα ειμαι στην 22 προς 23 εβδομαδα...καλα δεν ειναι;

εμενα η δικια μου μπεμπουλινα ειναι τελικα πρωινος τυπος...αλλα και βραδινος...στα αργα του...το πρωι οταν ξυπναω χορευει...τα ξημερωματα...3,4 κανει τουμπες...την υπολοιπη μερα ησυχη με απλες κινησουλες...αντε να την στρωσω αυτη...θα μου βγει σουρλουλου...και ξενυχτω...το βλεπω....:tongue:


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσούπρες!!!!Τι κάνετε?πως περάσατε την αργία χθές?

Fysalida γύρισες βλέπω,πως περάσατε?νομίζω έτσι γράφετε το τουρλωτές μην ανησυχείς...χαχαχχα!!Εγώ 12/11 θα κάνω την β επιπέδου!οι δικές μου οι ζουζούνες περισότερο τις νιώθω μέσα στην ημέρα,και τις τελευταίες μέρες συνέχεια,θα θελα να ξερα δεν κοιμούνται??αλλά και στις 5 το πρωί που ξυπνάει ο μπαμπάς τους για δουλειά πάλι ξυπνάνε,τον ξεπροβοδίζουν!χιιχιιχιχι!!

εμένα κορίτσια με έχει πεθάνει ο πόνος στην πλάτη!!!ούτε να κοιμηθώ δεν μπορώ!!εσείς πονάτε??


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα, ευχαριστώ για το καλοσώρισμα. Εγώ β΄επιπέδου εχω στις 22 Νοεμεβρίου μου φαίνεται ότι είναι σε μια αιωνιότητα και μια ημέρα. Επειδή μιλάμε αρκετά για ηλεκτρικές κούνιες για ρίξετε μια ματιά εδώ http://www.mariaevita.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=31334. το έχω βρει και αλλού φθηνότερα.


ApRmp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια.

Και εδω στην Πατρα ο καιρος ειναι συννεφιασμενος. Οτι πρεπει για χουζουρεμα. Και μετα απο 4 μερες καθισιο ειναι πολυ δυσκολο να ειμαι και παλι στο γραφειο.....

Τουλαχιστον εδωσε το παρον το μπεμπινι με κατι κλωστιες και πολυ χαρηκα αλλα εχω τον μικρο συναχωμενο παλι (αχ αυτος ο ατιμος ο παιδικος).

Β επιπεδου εχω 5/11 (μετραω τις μερες σαν φανταρος).

Εχουν αρχισει και κατι καουρες.... Οπως λενε και οι παλιες βγαζει μαλλια το μωρο :)


C03Cp3.pngeYkOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Εβγαλε ένα τεράστιο ήλιο και έλεγε οτι θα βρέχει στα δελτία καιρού!!!

Έχω την εντύπωση οτι στα βρεφάκια ούτε πάπλωμα κάνει αλλά ούτε και χαλί στα δωματια που θα κοιμόνται...εγώ γέννησα καλοκαίρι και δεν είχα....

Καλημεραα ουτε χαλι; ;


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

μαρακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ναι επεστρεψα!!!!ωραια ηταν!!!

εσενα ειναι νωρις το β επιπεδου επειδη ειναι και διδυμακια...εγω λεω εκει στις 20 μαξ να το κανω...θα παρω σημερα να κλεισω...πολυ μακρια μου φαινεται...αλλα υπομονηηηηηηηηηηηηηη

τοσο πολυ πονας βρε παιδι μου ε;ενταξει και εγω εχω ενοχλησεις αλλα οχι οπως το περιγραφεις....δεν εχεις βρει μια θεση που να σε ξεκουραζει;

σουζανα καλωσηρθες και απο εμενα!!!!με το καλο το μωρακι σου!!!

πολυ ακριβο ειναι αυτο το κουνακι βρε παιδι μου...αν και πολυ ετσι διαστημικο και ομορφο...δε νομιζω να εδινα τοσα λεφτα για ενα κουνακι....


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια θέλω να σας ρωτήσω κάτι, κυκλοφορεί στο διαδύκτιο μια ζώνη για το αυτοκίνητο που την προσαρμόζεις στη ζώνη ασφαλείας και προστατεύει το έμβρυο και την επίτικο, την έχει αγοράσει κάποια; απλά τον τελευταίο καιρό τα έχω χάσει λίγο με το τι αληθινά χρειάζεται να αγοράσει κανείς και το τι είναι μάρκετινγκ. Ο κάθε κατασκευαστής σου δίνει δέκα λόγους για τους οποίους πρέπει να αγοράσεις ένα προιόν και καλά κάνει γιατί πρέπει να το πουλήσει.


ApRmp2.png
Link to comment
Share on other sites

στρουμφακι μου καποια λυση θα υπαρχει...εννοειται οτι μπορει οι εγκυουλες να χρειαστουν οδοντιατρο..9 μηνες ειναι αυτοι...σιγουρα κατι θα μπορεις να κανεις που να μην βλαπτει το μωρο σου...ρωτα εναν οδοντιατρο...και τον γυναικολογο σου μετα...για απολυτη σιγουρια...

σουζανα πρωτη φορα διαβαζω γιαυτη τη ζωνη...σωστη η παρατηρηση σου για το μαρκετινγκ,χαμος γινεται....


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Ναι Fysalidoula πονάω αρκετά!!!ακόμα και όταν είμαι ξαπλωμένη και κοιμάμαι!σε καμία στάση δεν σταματάει...εχθές με πόναγε και πολύ ο θώρακας!!!τι να πω δεν ξέρω!

Stroumf πήγαινε στον οδοντίατρο,υπάρχουν προσωρινά σφραγίσματα που κάνουν στις έγκυες και δεν βλάπτει το έμβρυο έως ότου γεννήσεις και μετά πας και κάνεις το κανονικό!

Susana ούτε εγώ την έχω ξανακούσει αυτή την ζώνη,στείλε κάποιο λινκ να το δούμε αν έχεις.

Sad Sam κοντεύει η β επιπέδου σου και σένα,πω πω γρήγορα που περνάει ο καιρός...


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα κορίτσια! Τι κάνετε? Συννεφιασμένη Τετάρτη σήμερα. Έβγαλα τα χειμωνιάτικα απο το πατάρι και παλεύω να τα τακτοποιήσω... Θέλω να πάω να ψωνίσω κιόλας για να μαγειρέψω κοτόπουλο κρασάτο με χυλοπίτες! Άκου τώρα τι μου ήρθε να φτιάξω...

Πολύ ωραίες είναι οι κούνιες που ανεβάσατε αλλά για εμένα οι τιμές τους είναι απαγορευτικές. Άσε που δεν έχω και κανένα που να έχει την οικονομική δυνατότητα να μας κάνει τέτοιο δώρο...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι Fysalidoula πονάω αρκετά!!!ακόμα και όταν είμαι ξαπλωμένη και κοιμάμαι!σε καμία στάση δεν σταματάει...εχθές με πόναγε και πολύ ο θώρακας!!!τι να πω δεν ξέρω!

Stroumf πήγαινε στον οδοντίατρο,υπάρχουν προσωρινά σφραγίσματα που κάνουν στις έγκυες και δεν βλάπτει το έμβρυο έως ότου γεννήσεις και μετά πας και κάνεις το κανονικό!

Susana ούτε εγώ την έχω ξανακούσει αυτή την ζώνη,στείλε κάποιο λινκ να το δούμε αν έχεις.

Sad Sam κοντεύει η β επιπέδου σου και σένα,πω πω γρήγορα που περνάει ο καιρός...

Και εμένα με πονάει πολύ η πλάτη μου εδώ και μερικές μέρες και δεν με βολεύει καμία στάση ύπνου. Έχω δώσει μόνο μου την εξήγηση πως λόγω της αύξησης βάρους και επειδή είμαι μικρόσωμη άλλαζει το κέντρο βάρους. Άσε που ανεβαίνουν προς τα πάνω και όλα τα όργανα μας και τα δικά μου δεν έχουν και πολύ χώρο να πάνε αλλού... Όσο για τον θώρακα εμένα δεν με πονάει αλλά ο άντρας μου μου είπε πως ροχαλίζω ενώ πριν ούτε η ανάσα μου δεν ακουγόταν το βράδυ.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...