Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Καλημέρα Μαρτιούλες,τι κάνετε??πολύ ησυχία έπεσε,τι έγινε που είστε??

Εμείς χθες πήγαμε γιατρό,είμαστε 100% κοριτσάκια,21 εκ. η κάθε μία ψηλή και απο 260 γρ.βάρος!!!!ολόκληρες κοπέλες έχουμε γίνει...χιχιιχιχ!!!δόξα το θεό όλα καλά μας είπε και τώρα περιμένουμε την β επιπέδου σε 2 βδομάδες!!

Εγώ κορίτσια άρχισα δειλά δειλά το παιδικό δωμάτιο...έβαλα ταπετσαρία στο τοίχο!!!!και έχω παραγγείλει το στόρι για το παράθυρο και το φωτιστικό!!!Σαν θέμα θα έχουμε τις πεταλούδες και χρώματα το ροζ και φούξια με λευκά έπιπλα!!!!δεν αντέχει η τρελομέλλουσα μαμά και ο μέλλων χαζομπαμπάς,βιάζονται!!!!!χαχαχαχα

Μπράβο Μαράκι τέλειες οι κοράκλες σου!!! Ξεκίνησες κιόλας ε? Καλά έκανες. Εγώ δεν τολμώ ακόμα. Περιμένω τη β επιπέδου και μετά... σιγά σιγά. Πάντως το θέμα του δωματίου σας είναι τέλειο για κοριτσάκια!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοπελιες. Μαρια τι ωραια τα νεα σου, δυο πανεμορφες πριγκίπισσες, εχει να πεσει πολυ κοκαλάκι και κορδελα λεμε.

Αυτο παντως κοριτσια οτι το αγορι ειναι κολλημενο με τη μαμα και το κοριτσι με το μπαμπα, εγω δεν το εχω ζησει. Η κορη μου ειχε και εχει τρελη αδυναμια σε εμενα. Νομιζω οτι ειναι απο αυτα τα τετριμμένα που τα κανουμε να επαληθεύονται ασυνείδητα με τη σταση μας.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελιες. Μαρια τι ωραια τα νεα σου, δυο πανεμορφες πριγκίπισσες, εχει να πεσει πολυ κοκαλάκι και κορδελα λεμε.

Αυτο παντως κοριτσια οτι το αγορι ειναι κολλημενο με τη μαμα και το κοριτσι με το μπαμπα, εγω δεν το εχω ζησει. Η κορη μου ειχε και εχει τρελη αδυναμια σε εμενα. Νομιζω οτι ειναι απο αυτα τα τετριμμένα που τα κανουμε να επαληθεύονται ασυνείδητα με τη σταση μας.

Θα συμφωνήσω μαζί σου. Και εγώ με τη μαμά μιυ ήμουν και είμαι κολλημένη! Νομίζω πως το δέσιμο με το παιδί δεν έχει να κάνει με το φύλο.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιαα τ κανετε; κρυο βροχή μερες για σπίτια.

Τ ωραια νεα τ ωραια με τ κοριτσακια πολυ ροζ.

Εγω τ ετοιμαζω μια κουβερτουλα κ ειναι σχεδον ετοιμη. Αλλα μετα τ το τελος τ νοεμβρη θα παίρνουμε κ θα ετοιμάζουμε δωμάτιό.

Κοριτσια εχω μια απορια. Επειδη σιγουρα θα θελουν να μας παρουν πραγματα για τ μωρο να περιμενω να μην παρω τ χοντρα λετε;; γτ αλλιως δε θα χω κατι να ζητησω κ γονεις κ αδερφια σίγουρα θα θελουν να μας παρουν κατι εκτος ρουχα


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Και εμείς σπίτι μας!Είπαμε να πάμε στην παρέλαση τον μικρό αλλά ψιλοψιχαλίζει και κάνει κρύο οπότε εδώ!

Ξεπατώθηκα εχθές με την πεθερά μου αλλά είμαστε έτοιμοι να στρώσουμε την Πέμπτη!!!Ανυπομωνώ!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Μαρτιούλες,τι κάνετε??πολύ ησυχία έπεσε,τι έγινε που είστε??

Εμείς χθες πήγαμε γιατρό,είμαστε 100% κοριτσάκια,21 εκ. η κάθε μία ψηλή και απο 260 γρ.βάρος!!!!ολόκληρες κοπέλες έχουμε γίνει...χιχιιχιχ!!!δόξα το θεό όλα καλά μας είπε και τώρα περιμένουμε την β επιπέδου σε 2 βδομάδες!!

Εγώ κορίτσια άρχισα δειλά δειλά το παιδικό δωμάτιο...έβαλα ταπετσαρία στο τοίχο!!!!και έχω παραγγείλει το στόρι για το παράθυρο και το φωτιστικό!!!Σαν θέμα θα έχουμε τις πεταλούδες και χρώματα το ροζ και φούξια με λευκά έπιπλα!!!!δεν αντέχει η τρελομέλλουσα μαμά και ο μέλλων χαζομπαμπάς,βιάζονται!!!!!χαχαχαχα

Με το καλό τα κοριτσάκια σας Μαράκι!!!Τι ωραίο δωματιο που θα έχουν οι κουκλίτσες!!!

Χρόνια πολλά και για την επετειό σας!!!Να είστε πάντα αγαπημένοι και χαρούμενοι!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελιες. Μαρια τι ωραια τα νεα σου, δυο πανεμορφες πριγκίπισσες, εχει να πεσει πολυ κοκαλάκι και κορδελα λεμε.

Αυτο παντως κοριτσια οτι το αγορι ειναι κολλημενο με τη μαμα και το κοριτσι με το μπαμπα, εγω δεν το εχω ζησει. Η κορη μου ειχε και εχει τρελη αδυναμια σε εμενα. Νομιζω οτι ειναι απο αυτα τα τετριμμένα που τα κανουμε να επαληθεύονται ασυνείδητα με τη σταση μας.

Ούτε και εγώ!Είμαι τρελαμένη με τον γιόκα μου αλλά εκείνος έχει μιά σταλιά παραπάνω αδυναμία στο μπαμπά του!!!Τρελό δέσιμο οι δυό του και ο μπαμπας καμαρώνει για αυτό!!!Ελπίζω με την κόρη μου να είναι αλλιώς :):):)!

Βέβαια ο γιός μου λέει "μαμα είσαι σαν πριγκίπησσα!!!"Ειδικά όταν βλέπει τις φωτό απο το γάμο με το νυφικό!!! και η μάνα λιώνω!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαρτιούλες,τι κάνετε??πολύ ησυχία έπεσε,τι έγινε που είστε??

Εμείς χθες πήγαμε γιατρό,είμαστε 100% κοριτσάκια,21 εκ. η κάθε μία ψηλή και απο 260 γρ.βάρος!!!!ολόκληρες κοπέλες έχουμε γίνει...χιχιιχιχ!!!δόξα το θεό όλα καλά μας είπε και τώρα περιμένουμε την β επιπέδου σε 2 βδομάδες!!

Εγώ κορίτσια άρχισα δειλά δειλά το παιδικό δωμάτιο...έβαλα ταπετσαρία στο τοίχο!!!!και έχω παραγγείλει το στόρι για το παράθυρο και το φωτιστικό!!!Σαν θέμα θα έχουμε τις πεταλούδες και χρώματα το ροζ και φούξια με λευκά έπιπλα!!!!δεν αντέχει η τρελομέλλουσα μαμά και ο μέλλων χαζομπαμπάς,βιάζονται!!!!!χαχαχαχα

μπράβο, μπράβο!!! τεράστιες...:D:D:D. Εγώ έχω β'υπέρηχο στις 13/11!!!

Καλά έκανες για το δωμάτιο, θα χεις με κάτι να ασχολείσαι και τα κοριτσίστικα πράγματα τι ωραία που είναι...εγώ δεν έχω β δωμάτιο γτ ο σύζυγος είχε γκρεμίσει όλο το σπίτι και κράτησε μόνο ένα δωμάτιο οπότε θα τον έχω αρχικά μαζί μου και το καλοκαίρι, να 'μαστε καλά, θα ψάξουμε γι' άλλο σπίτι. Οπότε κρατάω όρεξη για τότε.Όταν τελειώσει και ο β'υπέρηχος θ αρχίζω να αγοράζω ρουχαλάκια/πράγματα κλπ.


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στις ομορφες μανουλες!!!απο το σαββατο μεχρι σημερα δεν εχω βαλει κωλο κατω ολη μερα γυριζωωωω ειδαμε και την παρελαση το πρωι και τωρα σπιτακι μαζευτικαμε κανει κρυουλακη και βρεχει ειναι για χουζουρεματα!!!

susana καλως ηρθες και εσυ στο παρεακι μας να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

daip τελειαααα και εσυ αγορομανα σουπερ!!!!με το καλο να ερθει ο γιοκας σου!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα Μαρτιούλες,τι κάνετε??πολύ ησυχία έπεσε,τι έγινε που είστε??

Εμείς χθες πήγαμε γιατρό,είμαστε 100% κοριτσάκια,21 εκ. η κάθε μία ψηλή και απο 260 γρ.βάρος!!!!ολόκληρες κοπέλες έχουμε γίνει...χιχιιχιχ!!!δόξα το θεό όλα καλά μας είπε και τώρα περιμένουμε την β επιπέδου σε 2 βδομάδες!!

Εγώ κορίτσια άρχισα δειλά δειλά το παιδικό δωμάτιο...έβαλα ταπετσαρία στο τοίχο!!!!και έχω παραγγείλει το στόρι για το παράθυρο και το φωτιστικό!!!Σαν θέμα θα έχουμε τις πεταλούδες και χρώματα το ροζ και φούξια με λευκά έπιπλα!!!!δεν αντέχει η τρελομέλλουσα μαμά και ο μέλλων χαζομπαμπάς,βιάζονται!!!!!χαχαχαχα

Ετσι....τις θέλουμε τις νύφες! Με προίκα μπόλικη και κορμί λαμπάδα! :D:D:D


HgXsp11.pngvQxtp11.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα, έτσι....δεν θα δεχτούμε όποια κι όποια :D:D:D. καλησπέρα daip!!! τι ώρα έχετε εκεί;

Μια τα ξημερώματα.:P

Ο μπαμπάς μας λείπει επαγγελματικο ταξίδι και εμείς χαζολογάμε στο facebook.


HgXsp11.pngvQxtp11.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στις ομορφες μανουλες!!!απο το σαββατο μεχρι σημερα δεν εχω βαλει κωλο κατω ολη μερα γυριζωωωω ειδαμε και την παρελαση το πρωι και τωρα σπιτακι μαζευτικαμε κανει κρυουλακη και βρεχει ειναι για χουζουρεματα!!!

susana καλως ηρθες και εσυ στο παρεακι μας να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

daip τελειαααα και εσυ αγορομανα σουπερ!!!!με το καλο να ερθει ο γιοκας σου!!!

καλησπέρα elenaki...τι κάνει ο γιόκας σου ξεκίνησε τις κλωτσιές; εμένα στα ίδια ακόμη, ήπιες κινησούλες σε καθημερινή βάση πλέον...


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...