Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Έχεις δίκιο εγώ δε σας είχα ανακάλυψει ποιο πριν. Εχω περάσει κυτταρομεγαλοιο είχα τρεις εβδομάδες πυρετό και κοιμόμουν όλο αυτό τον καιρό με πολύ κούρασει. Ειχα πολύ ανεβασμένα τα ηπατικά ένζημα και δεν έπαιρνε καμία θεραπεία. Από μόνο του έφυγε και όταν φεύγει δε ερχεται ποτέ πίσω στις ακραίες του μορφές μπορεί να πέσεις σε κώμα. Τυχερη που έχεις αντισώματα και χωρίς να το καταλάβεις το περασες στο πόδι.

Καλώς ήρθες κοριτσάκι και με το καλό το μωράκι!!!

Εύχομαι όλα να είναι τέλεια απο εδώ και πέρα!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μόλις γυρίσαμε από τον μορφολογικό μας υπέρηχο... μάθαμε και το φύλο. Σοκ ο μπαμπας, την είχε πιστέψει αφού όλοι στοιχημάτιζαν στο κορίτσι. Τελικά είδαμε ένα τρίτο πόδι! :D:D

Εγω πανευτυχής, δεν το συζητώ. Να βγω να το φωνάξω... "θα'χω γιο!" :tongue::tongue: αλλα θα μ'αρχίσουν άλλη παιδί δεν έκανε, μόνο η Daip τον ΨαχνουμεΟνομα. Και 'γω κορίτσι περίμενα μεταξύ μας, όχι ότι με χάλασε η τσουτσου που είδα. Είχα κάνει το λάθος να φάω σοκολάτα πριν, ακολουθώντας τις συμβουλες για να είναι πιο κινητικο το μωρό. Ο δικός μας όμως το παράκανε. Κώλο δεν έβαλε κάτω. Μια βλέπαμε κεφάλι, μία χέρι, μία πόδι, μία κώλο. Σα τη σβούρα γύριζε, κλώτσαγε και έκανε τα τσαλιμάκια του. Η κοπέλα απήυδησε, κόντεψε να με διώξει να ξαναπήγαινα αύριο. Μία ώρα μας πήρε να καταφέρει να βγάλει όλες τις selfie του.

Ωστε αυτές είναι οι συσπάσεις;;;;:D:D

Το παθαίνω όταν ξεχνάω το μαγνήσιο για κανα δυο μέρες. Κυρίως όταν είμαι ξαπλωμένη. Πχ το ΣΚ είχαμε πάει σε συγγενείς που γιόρταζαν εκδρομούλα και ξέχασα να πάρω όλα μου τα χάπια. Ούτε θυρεοειδη, ούτε πολυβιταμίνες, ούτε μαγνήσιο. Εντάξει δεν έγινε και τίποτα για 2 μέρες εξάλλου. Κυριακή βράδυ που μαζευτήκαμε και ξάπλωσα, όπως το λες. Ξαφνικά πέτρωσε η κοιλιά μου, δεν πόναγε, σαν σφίξιμο δυνατό, για 5-6 δευτερόλεπτα, και αυτό ήταν.

Είναι φυσιολογικό το λοιπον; Θα συνεχίσω το μαγνήσιο μου πάντως.

Ομοίως ξανθιά (όχι στα μυαλά, μόνο στα μαλλιά) και τα'χα βάψει παραμονή πριν κάνω το τεστ και μάθω ότι είμαι εγκυος. Τα έκανα άλλη μία όταν ήμουν 9 εβδομάδων. Τώρα θα περιμένω μέχρι τις 25 εβδομάδες. Η ρίζα έχει φτάσει στο θεό βέβαια, αλλα όσο δεν έχω επίσημες εμφανίσεις δε με πειράζει. Αρχες Δεκεμβρη είναι το πάρτυ της εταιρίας του άντρα μου, καπάκια η γιορτή του, καπάκια έχουμε γάμο να πάμε και μετα Χριστουγεννα. Ε...πέφτουν όλα μαζεμένα, να μην είμαι μια σέξυ μαμά;;:P:p

Εντωμεταξυ εσεις κρύο...εμείς καύσωνα. 35άρα πιάσαμε και σήμερα. Δεν την παλευω!

Τι παθαίνουν αυτά τα μωρά τη νύχτα; Χθες καθόμουν ήσυχα ήσυχα και διάβαζα στο λαπτοπ. Κοιμόταν το ένα καμάρι δίπλα, το άλλο εντός ήταν ήσυχο, γενικά επικρατούσε ησυχια. Τι το βρήκε το εντός και άρχισε να βαράει σα δαιμονισμένο 3 η ώρα ξημερώματα; Για κανα τέταρτο έδωσε ρεσιταλ. Σήκωσα τη μπλούζα και απολάμβανα το θέαμα. Μία απο εδω, μία απο εκει πεταγόταν η κοιλια. Κλασσικα, ο αντρας μου κοιμόταν, χαμπάρι δεν πήρε.

Ου καλε, όλα καλά θα πάνε. Να μου το θυμηθείς. Τα διδυμάκια σου ασχολούνται το ένα με το άλλο γι'αυτό είναι ήσυχα.

Το πρώτο σου είναι; Μήπως γι'αυτό;

Επίσης μήπως είσαι και αδυνατούλα γι'αυτό δεν έχεις κοιλιά; Μην κοιτάς εμας τις παχουλοκομψές.:P

Μια ξαδέρφη που έχουμε την ίδια ΠΗΤ και είμαστε τα ίδια κιλά (παχουλοκομψή και αυτή) δε φαίνεται ότι είναι εγκυος. Θα'λεγε κανείς ότι απλά έχει βάλει κιλά γενικά,αλλα όχι ότι περιμένει μωράκι. Αυτή έχει κοριτσάκι βέβαια. Εμενα που είχαν καιρό να με δουν, (5-6 εβδομαδες) έπαθαν όλοι ένα σοκ γιατι η κοιλιά μου φαίνεται σαν 7 μηνων. Το επομενο σοκ θα το πάθω εγω όταν συνειδητοποιήσω πως θα γίνω μετα απο 4 μήνες ακόμα. Η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική και το κάθε σώμα "σηκώνει" διαφορετικά το μωρό.

Ελα ντε;;; που είναι να με διορθώσετε και να με βάλετε στα γαλάζια και μενα;;;;:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Σεντόνι τέλος... πάω να θαυμάσω την τσουτσου μας!:tongue::tongue::tongue:

Τέλεια τα νέα σου κοριτσάκι!!!

Με το καλό ο γιόκας σου και καλως ήρθες στο κλαμπ των ερωτευμένων αγορομαμάδων!!!!χαχαχαχ:):):)


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Eγώ κορίτσια έκανα αντάυγιες πρίν ένα μήνα που έκλεισα το 3 και μου έδωσε το οκ ο γιατρος μου!!!Ανταύγιες πάνω στο φυσικό μου!Τα νύχια μου τα έβαψα πριν κλείσω το 1ο τρίμηνο αλλά σε φίλη μου που κάνει μαν πεν με φυτικά μανο κατάλληλα απο τον 1ο μήνα της εγκυμοσύνης...εχω σκοπό να ξαναπάω για ανταύγιες.


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!!Τι κάνετε???

Susana καλωσήρθες και με το καλό το μωράκι σου!!Εύχομαι απο δω και μπρος να είσαι πιο ήρεμη και να ευχαριστηθείς περισσότερο την εγκυμοσύνη σου!

Daipαγόραρος τελικά???Μια χαρά!!35 βαθμούς εκεί,ε??πω πω πρέπει να υποφέρεις...εγώ δεν την αντέχω καθόλου την ζέστη!!!

DimRous χρόνια πολλά για χθές και χρόνια πολλά σε όσες γιόρταζαν οι αντρούληδες τους!!

Εγώ κορίτσια τα μαλλιά έχω χρόνια που τα έχω αφήσει στο φυσικό τους άρα δεν έχω θέματα με βαφές και τέτοια,ενώ τα νύχια απο τότε που έκανα την εξωσωματική δε τα έχω ξαναβάψει,μόνο πετσάκια και τέτοια κάνω!!

Εγώ και αντρούλης μου χθές είχαμε επέτειο..κλείσαμε 13 χρόνια γνωριμίας και 4 γάμου!!ήμασταν όλη μέρα έξω,βόλτα,φαγητό και καφέ!!πω πω πόσο γρήγορα περνάνε τα χρόνια τελικά!!!

Σήμερα έχω γιατρό!!!Θα πάω να δω τα ζουζουνάκια μου!!!!γιούπιιιιιιι!!!!!


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΨΑΡΑΚΙΑ

JimDin - 1/3 - Έλενα Βενιζέλου

vasiliki27 - 1/3

want_s_baby - 3/3 - Γενική Κλινική

daip - 3/3 - Αυστραλία

mariaeleni1984 - 3/3 - Παν. Ρίο

lizkat - 4/3 - Ρέα

xeimwnas - 13/3 (twins) - Κύπρος

fey81 - 15/3 - Γενική Κλινική

elenaki028 - 15/3 - Μητέρα

sad_sam - 17/3 - Ολύμπιο Πάτρα

ρούνα - 19/3 - Γαία

ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΙΑΡΑΚΙΑ

stroumf1989 - 22/3 - Νοσ. Χανίων

maria2610 - 26/3 (twins) - Γερμανία

fysalida - 26/3 - Αλεξάνδρα

mandalein - 28/3 - Ιασώ

Neo Geo - 28/3 - Ρέα

ANNAAAA - 29/3 (twins)

DimRous - 29/3 - Νοσ. Ζακύνθου ή Γαία

Susana10 - 29/3 - Ιασώ


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!!Τι κάνετε???

Susana καλωσήρθες και με το καλό το μωράκι σου!!Εύχομαι απο δω και μπρος να είσαι πιο ήρεμη και να ευχαριστηθείς περισσότερο την εγκυμοσύνη σου!

Daipαγόραρος τελικά???Μια χαρά!!35 βαθμούς εκεί,ε??πω πω πρέπει να υποφέρεις...εγώ δεν την αντέχω καθόλου την ζέστη!!!

DimRous χρόνια πολλά για χθές και χρόνια πολλά σε όσες γιόρταζαν οι αντρούληδες τους!!

Εγώ κορίτσια τα μαλλιά έχω χρόνια που τα έχω αφήσει στο φυσικό τους άρα δεν έχω θέματα με βαφές και τέτοια,ενώ τα νύχια απο τότε που έκανα την εξωσωματική δε τα έχω ξαναβάψει,μόνο πετσάκια και τέτοια κάνω!!

Εγώ και αντρούλης μου χθές είχαμε επέτειο..κλείσαμε 13 χρόνια γνωριμίας και 4 γάμου!!ήμασταν όλη μέρα έξω,βόλτα,φαγητό και καφέ!!πω πω πόσο γρήγορα περνάνε τα χρόνια τελικά!!!

Σήμερα έχω γιατρό!!!Θα πάω να δω τα ζουζουνάκια μου!!!!γιούπιιιιιιι!!!!!

Να ζήσετε και με το καλό να υποδεχθείτε τα μωράκια σας! Τι ωραία που έχεις γιατρό! Να μας πεις τα νέα σου!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γυρίσαμε από τον μορφολογικό μας υπέρηχο... μάθαμε και το φύλο. Σοκ ο μπαμπας, την είχε πιστέψει αφού όλοι στοιχημάτιζαν στο κορίτσι. Τελικά είδαμε ένα τρίτο πόδι! :D:D

Εγω πανευτυχής, δεν το συζητώ. Να βγω να το φωνάξω... "θα'χω γιο!" :tongue::tongue: αλλα θα μ'αρχίσουν άλλη παιδί δεν έκανε, μόνο η Daip τον ΨαχνουμεΟνομα. Και 'γω κορίτσι περίμενα μεταξύ μας, όχι ότι με χάλασε η τσουτσου που είδα. Είχα κάνει το λάθος να φάω σοκολάτα πριν, ακολουθώντας τις συμβουλες για να είναι πιο κινητικο το μωρό. Ο δικός μας όμως το παράκανε. Κώλο δεν έβαλε κάτω. Μια βλέπαμε κεφάλι, μία χέρι, μία πόδι, μία κώλο. Σα τη σβούρα γύριζε, κλώτσαγε και έκανε τα τσαλιμάκια του. Η κοπέλα απήυδησε, κόντεψε να με διώξει να ξαναπήγαινα αύριο. Μία ώρα μας πήρε να καταφέρει να βγάλει όλες τις selfie του.

Ωστε αυτές είναι οι συσπάσεις;;;;:D:D

Το παθαίνω όταν ξεχνάω το μαγνήσιο για κανα δυο μέρες. Κυρίως όταν είμαι ξαπλωμένη. Πχ το ΣΚ είχαμε πάει σε συγγενείς που γιόρταζαν εκδρομούλα και ξέχασα να πάρω όλα μου τα χάπια. Ούτε θυρεοειδη, ούτε πολυβιταμίνες, ούτε μαγνήσιο. Εντάξει δεν έγινε και τίποτα για 2 μέρες εξάλλου. Κυριακή βράδυ που μαζευτήκαμε και ξάπλωσα, όπως το λες. Ξαφνικά πέτρωσε η κοιλιά μου, δεν πόναγε, σαν σφίξιμο δυνατό, για 5-6 δευτερόλεπτα, και αυτό ήταν.

Είναι φυσιολογικό το λοιπον; Θα συνεχίσω το μαγνήσιο μου πάντως.

Ομοίως ξανθιά (όχι στα μυαλά, μόνο στα μαλλιά) και τα'χα βάψει παραμονή πριν κάνω το τεστ και μάθω ότι είμαι εγκυος. Τα έκανα άλλη μία όταν ήμουν 9 εβδομάδων. Τώρα θα περιμένω μέχρι τις 25 εβδομάδες. Η ρίζα έχει φτάσει στο θεό βέβαια, αλλα όσο δεν έχω επίσημες εμφανίσεις δε με πειράζει. Αρχες Δεκεμβρη είναι το πάρτυ της εταιρίας του άντρα μου, καπάκια η γιορτή του, καπάκια έχουμε γάμο να πάμε και μετα Χριστουγεννα. Ε...πέφτουν όλα μαζεμένα, να μην είμαι μια σέξυ μαμά;;:P:p

Εντωμεταξυ εσεις κρύο...εμείς καύσωνα. 35άρα πιάσαμε και σήμερα. Δεν την παλευω!

Τι παθαίνουν αυτά τα μωρά τη νύχτα; Χθες καθόμουν ήσυχα ήσυχα και διάβαζα στο λαπτοπ. Κοιμόταν το ένα καμάρι δίπλα, το άλλο εντός ήταν ήσυχο, γενικά επικρατούσε ησυχια. Τι το βρήκε το εντός και άρχισε να βαράει σα δαιμονισμένο 3 η ώρα ξημερώματα; Για κανα τέταρτο έδωσε ρεσιταλ. Σήκωσα τη μπλούζα και απολάμβανα το θέαμα. Μία απο εδω, μία απο εκει πεταγόταν η κοιλια. Κλασσικα, ο αντρας μου κοιμόταν, χαμπάρι δεν πήρε.

Ου καλε, όλα καλά θα πάνε. Να μου το θυμηθείς. Τα διδυμάκια σου ασχολούνται το ένα με το άλλο γι'αυτό είναι ήσυχα.

Το πρώτο σου είναι; Μήπως γι'αυτό;

Επίσης μήπως είσαι και αδυνατούλα γι'αυτό δεν έχεις κοιλιά; Μην κοιτάς εμας τις παχουλοκομψές.:P

Μια ξαδέρφη που έχουμε την ίδια ΠΗΤ και είμαστε τα ίδια κιλά (παχουλοκομψή και αυτή) δε φαίνεται ότι είναι εγκυος. Θα'λεγε κανείς ότι απλά έχει βάλει κιλά γενικά,αλλα όχι ότι περιμένει μωράκι. Αυτή έχει κοριτσάκι βέβαια. Εμενα που είχαν καιρό να με δουν, (5-6 εβδομαδες) έπαθαν όλοι ένα σοκ γιατι η κοιλιά μου φαίνεται σαν 7 μηνων. Το επομενο σοκ θα το πάθω εγω όταν συνειδητοποιήσω πως θα γίνω μετα απο 4 μήνες ακόμα. Η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική και το κάθε σώμα "σηκώνει" διαφορετικά το μωρό.

Ελα ντε;;; που είναι να με διορθώσετε και να με βάλετε στα γαλάζια και μενα;;;;:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Σεντόνι τέλος... πάω να θαυμάσω την τσουτσου μας!:tongue::tongue::tongue:

Με το καλό ο μπέμπης σας daip!!! Τέλεια!!! Άντε γιατί μας έχουν πάρει φαλάγγι οι κοριτσομανούλες! Χαχαχα! Όπως βλέπεις έτοιμο το πινακάκι μας.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα πινακάκια με τα μωράκια που λένε πόσο εβδομάδων είσαι που τα έχετε βρει;

Αν πατήσεις πάνω σε ένα από τα δικά μας θα σε βγάλει σε μια σελίδα να φτιάξεις και το δικό σου. Μετά θα αντιγράψεις τον κωδικό που θα σου βγάλει, θα πας στο προφίλ σου και θα το "κολλήσεις" στην υπογραφή σου. Δεν είναι δύσκολο.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο εγώ δε σας είχα ανακάλυψει ποιο πριν. Εχω περάσει κυτταρομεγαλοιο είχα τρεις εβδομάδες πυρετό και κοιμόμουν όλο αυτό τον καιρό με πολύ κούρασει. Ειχα πολύ ανεβασμένα τα ηπατικά ένζημα και δεν έπαιρνε καμία θεραπεία. Από μόνο του έφυγε και όταν φεύγει δε ερχεται ποτέ πίσω στις ακραίες του μορφές μπορεί να πέσεις σε κώμα. Τυχερη που έχεις αντισώματα και χωρίς να το καταλάβεις το περασες στο πόδι.

Κοίτα αφού πέρασαν όλα αυτά όλα καλά και να κοιτάς παρακάτω. Μην αφήνεις τίποτα και κανένα να σου ρίχνει την ψυχολογία!!! Θετική σκέψη και όλα καλά θα πάνε!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Daip υπεροχα τα νεα σου!!! Susana καλωσηρθες!!

Κοριτσια μονο εμενα με περνουν τα ζουμια? Καλε ακουω τραγουδι κ αρχιζω να κλαιω. Αχ! Δεν παμε καλα!! Κ απο αγχος? Ειμουν που ειμουν τωρα δεν παλευομαι..

Απο συσπασεις που σας διαβασα μην αγχωνεστε. Εγω γι αυτο παραμενω στη ξαπλα. Πριν 2 βδομαδες ειχα κατι εντονες, ηταν λες κ ειρθε η ωρα να γεννησω. Πτου πτου πτου μακρια.

Μαρια2610 να ζησετε κοπελα μου!! Κ παντα ευτυχισμενοι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!!!χρόνια πολλά στις εορτάζουσες και σε όλους τις δικούς μας που τους γιορτάσαμε χθες...εγώ έχω την αδερφή μου Δημητρούλα!!!

Καλωσήρθες Σουζάνα!!!Μεγαλώνει το παρεάκι και θα γίνει χαμός το χειμώνα...

:D:D:D

daip;;;; αγορομάνα κι εσύ;;; :Dέτσι, να αυξάνεται το ποσοστό σιγά σιγά γιατί τα κορίτσια του 2015 δε θα βρίσκουν γαμπρούς στο μέλλον.;)

Λοιπόν κορίτσια έχω να ζυγιστώ 10 μέρες ελπίζω να μην πήρα πολύ...γτ τελευταία πολύ φαγητό ζητάει ο κούκλος που χω στην κοιλίτσα μου :rolleyes::rolleyes:

Όσο για την κοιλιά που διαβάζω ότι σας αγχώνει, εμένα είναι μικρή αλλά όταν τρώω μεγαλώνει...Μάλλον το στομάχι μεγαλώνει και αργεί να ξεφουσκώσει.

Πάντως οι περισσότεροι μου λένε ότι δεν είναι μεγάλη για την εβδομάδα μου εμένα δε μου φάινεται μικρή πάντως.Εχω δει και μικρότερες...Είναι στο σώμα μάλλον, μία φίλη μου παχουλοκομψη που γεννάει σε λίγο,πήρε μόνο 10 κιλά αλλά η κοιλιά είναι απίστετη!!!Την κάνεις για δίδυμα άνετα...

Σήμερα το απόγευμα έχει ψώνια και μετά σινεμά...date night ;););)!!!


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Suzana,καλώς ήρθες,κορίτσι μου και με το καλό το μωράκι σου!!!

Daip,να το καλοδεχτεις το αγοράκι σου!Θα είναι έρωτας με την πρωτη ματιά!έτσι έπαθα και εγώ με τον μικρο μου αντρουλη!και το καλυτερο είναι το κολλημα που έχουν αυτά μαζί σου!

Χρόνια πολλά σε όλες που γιορτάζεται χθες και στις οικογένειες σας!!!Τα καλυτερα σας εύχομαι και φυσικά με γερά και τελοιόμηνα μωρά!!!


2Yq2p2.png

Pig8p3.png

uAlxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαρτιούλες,τι κάνετε??πολύ ησυχία έπεσε,τι έγινε που είστε??

Εμείς χθες πήγαμε γιατρό,είμαστε 100% κοριτσάκια,21 εκ. η κάθε μία ψηλή και απο 260 γρ.βάρος!!!!ολόκληρες κοπέλες έχουμε γίνει...χιχιιχιχ!!!δόξα το θεό όλα καλά μας είπε και τώρα περιμένουμε την β επιπέδου σε 2 βδομάδες!!

Εγώ κορίτσια άρχισα δειλά δειλά το παιδικό δωμάτιο...έβαλα ταπετσαρία στο τοίχο!!!!και έχω παραγγείλει το στόρι για το παράθυρο και το φωτιστικό!!!Σαν θέμα θα έχουμε τις πεταλούδες και χρώματα το ροζ και φούξια με λευκά έπιπλα!!!!δεν αντέχει η τρελομέλλουσα μαμά και ο μέλλων χαζομπαμπάς,βιάζονται!!!!!χαχαχαχα


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...