Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Κρύο σήμερα. Μου αρέσει που χειμώνιασε!!! Λοιπόν εμένα χθες ήταν πολύ ήσυχος ο μπέμπης όλη μέρα. Ήμουν στην πεθερά μου με τις ανηψιές του άντρα μου και μιλούσαν στην κοιλιά μου τα κορίτσια και αυτός τίποτα... Το βράδυ όμως που πέσαμε για ύπνο και ενώ ήμουν στη φάση που με ψιλοέπαιρνε ο ύπνος μου δίνει μια κλωτσιά τόσο γερή που τινάχτηκα ολόκληρη!!! Καλέ τρόμαξα σας λέω. Μου λέει ο άντρας μου '' Τι έπαθες?'' και βάζω το χέρι του στην κοιλιά μου και το ξανακάνει!!! Πολύ πλάκα είχε...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλημέρα!

Ξύπνησε απο τις 7 ο γιός μου οπότε και εγώ και η μπέμπα που στιφογύριζε συνέχεια!!!Καταλαβαίνεται πως δεν πρόκειτε να κλείσω εύκολα μάτι με τα παιδάκια μου!!!Χαχαχα!

Σήμερα γιορτάζει ο αντρούλης μου και θα βγούμε για φαγητό το βραδάκι νωρίς...το μεσημέρι έχω δώσει παραγγελία στην πεθερά μου για παστίτσιο!!!

Κρύο πολύ νιώθω και θυμάμαι άλλες χρονιές τέτοια μέρα ο καιρός ήταν πιο γλυκός!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

DimRous Χρόνια σου πολλά κοπέλα μου!!!!Να χαίρεσαι την οικογενειά σου και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!!Ό,τι επιθυμείς και υγεία!!!

Χρόνια πολλά και σε οποια κοπέλα έχει κάποιον δικό της να γιορτάζει σήμερα!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Κρύο σήμερα. Μου αρέσει που χειμώνιασε!!! Λοιπόν εμένα χθες ήταν πολύ ήσυχος ο μπέμπης όλη μέρα. Ήμουν στην πεθερά μου με τις ανηψιές του άντρα μου και μιλούσαν στην κοιλιά μου τα κορίτσια και αυτός τίποτα... Το βράδυ όμως που πέσαμε για ύπνο και ενώ ήμουν στη φάση που με ψιλοέπαιρνε ο ύπνος μου δίνει μια κλωτσιά τόσο γερή που τινάχτηκα ολόκληρη!!! Καλέ τρόμαξα σας λέω. Μου λέει ο άντρας μου '' Τι έπαθες?'' και βάζω το χέρι του στην κοιλιά μου και το ξανακάνει!!! Πολύ πλάκα είχε...

Καλημέρα!!!

Χαχαχα!!!Και που να δείς απο εδώ και πέρα κάτι κλωτσίτσες που θα τρώς!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλιτσες!!!χρονια πολλα dimrous και οτι επιθυμεις υγεια πανω απο ολα και με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!!

jimdin να χαιρεσε τον αντρα σου και να ειστε παντα ευτηχισμενοι!!!

ρουνα τελειο ανυπομονω να μου δωσει και εμενα καμια δυνατη εγω τον αισθανομαι ολη μερα τον κυριο σταματημο δεν εχει εχει πολυ πλακα!!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα εγκυουλες κ απο μενα!! Χρονια πολλα στα κοριτσια που γιορταζουν. Εγω εδω ακομη περιμενω να χειμωνιασει καλα αλλα τιποτα :( ... Αχ κ μ αρεσει ο χειμωνας!! Διαβασα σχεδον οτι εχετε γραψει. Μην αγχωνεστε για τις συσπασεις, εγω εχω πολλες την μερα κ συνεχιζω την ξαπλα. Οσο για τον αιματοκριτη ειναι σιγουρα θεμα οργανισμου. Ολα θα πανε καλα!! Εγω εχω β επιπεδου την Τεταρτη κ ψιλοαγχωνομαι λιγακι. Τα ζουζουνια μου δεν τα νιωθω συχνα κ αυτο ειναι που με αγχωνει πιο πολυ. Κοριτσια εγω ανυπομονω μετα τη β επιπεδου να αρχισω τις αγορες. Κ να ετοιμασω το δωματιο τους!!

Φιλακια κοιλιτσες!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγκυουλες κ απο μενα!! Χρονια πολλα στα κοριτσια που γιορταζουν. Εγω εδω ακομη περιμενω να χειμωνιασει καλα αλλα τιποτα :( ... Αχ κ μ αρεσει ο χειμωνας!! Διαβασα σχεδον οτι εχετε γραψει. Μην αγχωνεστε για τις συσπασεις, εγω εχω πολλες την μερα κ συνεχιζω την ξαπλα. Οσο για τον αιματοκριτη ειναι σιγουρα θεμα οργανισμου. Ολα θα πανε καλα!! Εγω εχω β επιπεδου την Τεταρτη κ ψιλοαγχωνομαι λιγακι. Τα ζουζουνια μου δεν τα νιωθω συχνα κ αυτο ειναι που με αγχωνει πιο πολυ. Κοριτσια εγω ανυπομονω μετα τη β επιπεδου να αρχισω τις αγορες. Κ να ετοιμασω το δωματιο τους!!

Φιλακια κοιλιτσες!!

Καλημέρα χειμώνα! Που χάθηκες βρε παιδί μου και με άγχωσες? Σε είχα στο μυαλό μου!!! Όλα καλά θα πάνε με τη β επιπέδου μην αγχώνεσαι. Να μας πεις τα νέα σου μόλις την κάνεις.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Χαχαχα!!!Και που να δείς απο εδώ και πέρα κάτι κλωτσίτσες που θα τρώς!!!!

Καλημέρα jimdin να χαίρεσαι τον άντρα σου! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να χαίρεστε την όμορφη οικογένεια σας. Ο μικρούλης μου είναι πολύ ζωηρός σήμερα. Από την ώρα που ξύπνησα με έχει τρελάνει στην κλωτσιά! Παστίτσιο από την πεθερά εσύ? Η δική μου μας έχει σήμερα μακαρόνια με κιμά. Χθες μας είχε ψάρια ψητά με χόρτα και βασιλόπιτα(?).


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω μια απο τα ίδια. Δεν εχω ορεξη καθολου για γιορτη, το δωρο μου για φετος ειναι να περασω τη γιορτη μου ξαπλωτή. Ασε που σε λιγοτερο απο 15 μερες ειναι η γιορτη της κορης μου που δεν υπαρχει περιπτωση να μη γιορτασω το κοριτσακι μου.

Χρόνια σου πολλά κορίτσι μου! Να είσαι γερή δυνατή να χαίρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έκανα δυο ημέρες για να τα διαβάσω όλα, πολλά ήταν τόσο δικά μου μετά γράφτηκα στο Forum.

Γεια σου Σουζάνα!!! Καλωσόρισες και με το καλό το μωράκι σου! Γιατί είχες δύσκολι Αύγουστο? Ελπίζω όλα να είναι καλά τώρα. Αν θες πες νας το φύλο του μωρού σου και που θα γεννήσεις να σε προσθέσω στο πινακάκι μας.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλωςήρθες Σουζάνα!!!

JimDin να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!

DimRous χρόνια σου πολλάααα!!!

Γιορτάζει κι εμένα ο αντρούλης μου σήμερα και έχω ετοιμασίες, περιμένω τα πεθερικά!


jKvLp3.png

5enJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις ευχες σας, με το καλο να κρατήσουμε τα μωρακια μας αγκαλια. Jimdim και want_s_baby να χαιρεστε τους αντρες σας.

Σουζανα καλώς ηρθες.

Ρουνα τίγκα στη τεστοστερόνη ο μικρος και το δικο μου μεσα στην υπερκινητικοτητα ειναι ή ειναι αγορι ή πολυ τσαουσα. Η βασιλόπιτα ειχε και φλουρι; μαλλον δοκιμάζει συνταγες για τα χριστουγεννα.

Χειμωνας καλη β επιπεδου.

Εδω και δυο μερες εχω τρελαθει για γλυκο, θελω μπραουνις με καραμελωμένα φουντουκια και παγωτο, σα τρελη ομως.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...