Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια. Σας διαβάζω κάθε μέρα, δε χάνω σχόλιο απλά δε γράφω συχνά :D

Κορίτσια μου εγώ ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με 41 αιματοκρίτη και στις 18 εβδομάδες έπεσε στο 33,6, ενώ απο 12 εβδομάδων έπαιρνα σίδηρο...Πάντως όντως κι εγώ θέμα δυσκοιλιότητας δεν απέκτησα, ίσα ίσα :D

Είμαι μες στην αγωνία μου!!! Τη Δευτέρα έχω μεγάλο υπέρηχο, θα μάθουμε και το φύλο του μωρού στα σίγουρα γιατί δε με βλέπω καλά ,ο γιατρός ακόμα δεν είναι σίγουρος 100% και ο μπαμπάς μας απο δω κοντεύει να τρελαθεί αν του πάρουμε πίσω την κόρη που του τάξαμε χαχα

Την επόμενη Κυριακή που είναι τα γενέθλιά μου (5 μέρες πριν είναι του συζύγου) θα καλέσουμε κόσμο στο σπίτι και θα κάνουμε πάρτυ αποκάλυψης φύλου (κοινώς gender reveal party, αν βάλετε στο youtube θα βρείτε πολλά), δηλαδή μετά τον υπέρηχο θα πάμε στο ζαχαροπλαστείο, θα παραγγείλουμε πχ 35 cupcakes (όσοι θα είναι οι καλεσμένοι μας) και ενώ όλα μέσα θα είναι σκέτη βανίλια, λευκά δηλαδή, το ένα μόνο θα χει γέμιση ροζ ή γαλάζια ανάλογα με το φύλο του μωρού! Θα δαγκώσουμε όλοι μαζί και κάποιος θα μας αποκαλύψει το φύλο :D Και μετά θα κόψουμε την τούρτα των γενεθλίων μας που θα είναι τρισδιάστατη (κυκλοφορεί στο ίντερνετ δεν ξέρω αν την έχετε δει) θα χει ένα μωράκι, το πίσω μέρος του, την πάνα και τα ποδαράκια και θα το σκεπάζει μια γαλάζια η ροζ κουβερτούλα και θα γράφει coming soon!

Αυτάααα τα νέα μου!! Ποιά άλλα κοριτσάκια έχουν μεγάλο υπέρηχο αυτή την εβδομαδα;;;

ΥΓ: JimDin μπράβοοο, φαντάζομαι μετά τον υπέρηχο θα είσαι ήρεμη ε;;;


jKvLp3.png

5enJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κοριτσάκια. Σας διαβάζω κάθε μέρα, δε χάνω σχόλιο απλά δε γράφω συχνά :D

Κορίτσια μου εγώ ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με 41 αιματοκρίτη και στις 18 εβδομάδες έπεσε στο 33,6, ενώ απο 12 εβδομάδων έπαιρνα σίδηρο...Πάντως όντως κι εγώ θέμα δυσκοιλιότητας δεν απέκτησα, ίσα ίσα :D

Είμαι μες στην αγωνία μου!!! Τη Δευτέρα έχω μεγάλο υπέρηχο, θα μάθουμε και το φύλο του μωρού στα σίγουρα γιατί δε με βλέπω καλά ,ο γιατρός ακόμα δεν είναι σίγουρος 100% και ο μπαμπάς μας απο δω κοντεύει να τρελαθεί αν του πάρουμε πίσω την κόρη που του τάξαμε χαχα

Την επόμενη Κυριακή που είναι τα γενέθλιά μου (5 μέρες πριν είναι του συζύγου) θα καλέσουμε κόσμο στο σπίτι και θα κάνουμε πάρτυ αποκάλυψης φύλου (κοινώς gender reveal party, αν βάλετε στο youtube θα βρείτε πολλά), δηλαδή μετά τον υπέρηχο θα πάμε στο ζαχαροπλαστείο, θα παραγγείλουμε πχ 35 cupcakes (όσοι θα είναι οι καλεσμένοι μας) και ενώ όλα μέσα θα είναι σκέτη βανίλια, λευκά δηλαδή, το ένα μόνο θα χει γέμιση ροζ ή γαλάζια ανάλογα με το φύλο του μωρού! Θα δαγκώσουμε όλοι μαζί και κάποιος θα μας αποκαλύψει το φύλο :D Και μετά θα κόψουμε την τούρτα των γενεθλίων μας που θα είναι τρισδιάστατη (κυκλοφορεί στο ίντερνετ δεν ξέρω αν την έχετε δει) θα χει ένα μωράκι, το πίσω μέρος του, την πάνα και τα ποδαράκια και θα το σκεπάζει μια γαλάζια η ροζ κουβερτούλα και θα γράφει coming soon!

Αυτάααα τα νέα μου!! Ποιά άλλα κοριτσάκια έχουν μεγάλο υπέρηχο αυτή την εβδομαδα;;;

ΥΓ: JimDin μπράβοοο, φαντάζομαι μετά τον υπέρηχο θα είσαι ήρεμη ε;;;

Καλημέρα! Με το καλό να δεις το μωράκι σου και όλα να πάνε καλά! Θα περιμένουμε νέα σου την Δευτέρα.

Εμένα ο άντρας μου απο τη στιγμή που μάθαμε οτι είμαι έγκυος ήταν σίγουρος οτι είναι αγόρι και όντως ήταν. Εμένα πραγματικά δεν με ενδιέφερε καθόλου το φύλο του μωρού. Το μόνο που με ενδιέφερε ήταν να είναι καλά.

Το πάρτυ που λες είναι πολύ ωραία ιδέα!!!

Όσο για την β επιπέδου η δική μου αργεί πολύ ακόμα... 13/11 την έχουμε.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

το μαγνήσιο έχει μυοχαλαρωτική δράση γι αυτό!Λένε ότι βοηθαέι και στον ύπνο αλλά και στις κράμπες...είδες καμιά διαφορά;

Είχα κράμπες στην αρχη αλλα κ λογο καφε πήρα ουτροτζεσταν. Απο τοτε μεχρι τωρα δε νιωθω σχεδον τπτ σαν ν μην ειμαι εγγυος. Μόνο τ τεντωμα π σας είπα. .


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εμενα ο δικος μ ηθελε αγορι για πρώτο παιδι εγω ημουν σιγουρη οτι ηταν αγορι γτ ηθελα κοριτσι χαχα. Οταν μας ανακοινωσε τ φυλο δε ενθουσιαστηκε οσο περίμενα αλλα συνεχεια λεει για τ γιο τ.

εγω β επιπεδου αργω ακομα περισσοτερο 21 νοεμβρη


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Σας διαβάζω κάθε μέρα, δε χάνω σχόλιο απλά δε γράφω συχνά :D

Κορίτσια μου εγώ ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με 41 αιματοκρίτη και στις 18 εβδομάδες έπεσε στο 33,6, ενώ απο 12 εβδομάδων έπαιρνα σίδηρο...Πάντως όντως κι εγώ θέμα δυσκοιλιότητας δεν απέκτησα, ίσα ίσα :D

Είμαι μες στην αγωνία μου!!! Τη Δευτέρα έχω μεγάλο υπέρηχο, θα μάθουμε και το φύλο του μωρού στα σίγουρα γιατί δε με βλέπω καλά ,ο γιατρός ακόμα δεν είναι σίγουρος 100% και ο μπαμπάς μας απο δω κοντεύει να τρελαθεί αν του πάρουμε πίσω την κόρη που του τάξαμε χαχα

Την επόμενη Κυριακή που είναι τα γενέθλιά μου (5 μέρες πριν είναι του συζύγου) θα καλέσουμε κόσμο στο σπίτι και θα κάνουμε πάρτυ αποκάλυψης φύλου (κοινώς gender reveal party, αν βάλετε στο youtube θα βρείτε πολλά), δηλαδή μετά τον υπέρηχο θα πάμε στο ζαχαροπλαστείο, θα παραγγείλουμε πχ 35 cupcakes (όσοι θα είναι οι καλεσμένοι μας) και ενώ όλα μέσα θα είναι σκέτη βανίλια, λευκά δηλαδή, το ένα μόνο θα χει γέμιση ροζ ή γαλάζια ανάλογα με το φύλο του μωρού! Θα δαγκώσουμε όλοι μαζί και κάποιος θα μας αποκαλύψει το φύλο :D Και μετά θα κόψουμε την τούρτα των γενεθλίων μας που θα είναι τρισδιάστατη (κυκλοφορεί στο ίντερνετ δεν ξέρω αν την έχετε δει) θα χει ένα μωράκι, το πίσω μέρος του, την πάνα και τα ποδαράκια και θα το σκεπάζει μια γαλάζια η ροζ κουβερτούλα και θα γράφει coming soon!

Αυτάααα τα νέα μου!! Ποιά άλλα κοριτσάκια έχουν μεγάλο υπέρηχο αυτή την εβδομαδα;;;

ΥΓ: JimDin μπράβοοο, φαντάζομαι μετά τον υπέρηχο θα είσαι ήρεμη ε;;;

Πω πω ολοκληρη υπερπαραγωγη. Να το ευχαριστηθειτε και να το χαρειτε. Εγω οταν μαθω το φυλλο θα παω με το κοριτσακι μου να του παρουμε το πρωτο του ρουχο γιατι απο τωρα διαλεγει τι θα του παρει.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια. Εοχε γεννα κ αργησαμε. Ολα καλα μας ειπε το μωρο ειναι 270 γρ εχει ενα μεγαλο στομαχι ειχε φαει καλα σημερα μας ειπε χαχ. Οι συσπασεις ειναι μια χαρα μαλλον ρυθμιστηκαν. Αυτα θα με ξανα δει πριν φυγω. Και τ α τεστ μια χαρα ηταν. Σιδηρο παλι δε μ εδωσε.

Εγω παιρνω μαγνησια για συσπασεις 6 τ μερα παρακαλω αλλα εγω δε καταλαβαινω τπτ. Ουτε πονο ουτε πετρωμα. Τ ειπα σημερα οτι καθε μεσημερι κ βραφυ μετα τ φαι οτι τεντωνει η κοιλια μ πολύ λες κ δε υπαρχει αλλος χωρος κ τ ρωτησα αν αυτο ειναι συσπαση κ μ ειπε οχι . Ειναι προβλημα χωρου ηδη μάλλον. Οποτε κανω συσπασεις εξαρχης αλλα δε τ νιωθω

Πολύ ωραία τα νέα σου στρουφάκι!Μεγάλωσε το μωράκι!Με το καλό!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Σας διαβάζω κάθε μέρα, δε χάνω σχόλιο απλά δε γράφω συχνά :D

Κορίτσια μου εγώ ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με 41 αιματοκρίτη και στις 18 εβδομάδες έπεσε στο 33,6, ενώ απο 12 εβδομάδων έπαιρνα σίδηρο...Πάντως όντως κι εγώ θέμα δυσκοιλιότητας δεν απέκτησα, ίσα ίσα :D

Είμαι μες στην αγωνία μου!!! Τη Δευτέρα έχω μεγάλο υπέρηχο, θα μάθουμε και το φύλο του μωρού στα σίγουρα γιατί δε με βλέπω καλά ,ο γιατρός ακόμα δεν είναι σίγουρος 100% και ο μπαμπάς μας απο δω κοντεύει να τρελαθεί αν του πάρουμε πίσω την κόρη που του τάξαμε χαχα

Την επόμενη Κυριακή που είναι τα γενέθλιά μου (5 μέρες πριν είναι του συζύγου) θα καλέσουμε κόσμο στο σπίτι και θα κάνουμε πάρτυ αποκάλυψης φύλου (κοινώς gender reveal party, αν βάλετε στο youtube θα βρείτε πολλά), δηλαδή μετά τον υπέρηχο θα πάμε στο ζαχαροπλαστείο, θα παραγγείλουμε πχ 35 cupcakes (όσοι θα είναι οι καλεσμένοι μας) και ενώ όλα μέσα θα είναι σκέτη βανίλια, λευκά δηλαδή, το ένα μόνο θα χει γέμιση ροζ ή γαλάζια ανάλογα με το φύλο του μωρού! Θα δαγκώσουμε όλοι μαζί και κάποιος θα μας αποκαλύψει το φύλο :D Και μετά θα κόψουμε την τούρτα των γενεθλίων μας που θα είναι τρισδιάστατη (κυκλοφορεί στο ίντερνετ δεν ξέρω αν την έχετε δει) θα χει ένα μωράκι, το πίσω μέρος του, την πάνα και τα ποδαράκια και θα το σκεπάζει μια γαλάζια η ροζ κουβερτούλα και θα γράφει coming soon!

Αυτάααα τα νέα μου!! Ποιά άλλα κοριτσάκια έχουν μεγάλο υπέρηχο αυτή την εβδομαδα;;;

ΥΓ: JimDin μπράβοοο, φαντάζομαι μετά τον υπέρηχο θα είσαι ήρεμη ε;;;

Γειά σου κοριτσάκι!!!

Με το καλό η εξέταση και περιμένουμε νέα σου!

Και το πάρτυ που θα κάνεις πολύ όμορφο!Με το καλό!!!

Η αλήθεια είναι πως όλα πάνε πιο ηρεμα μετά απο αυτή την εξεταση!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Αύριο γιορτάζει ο μπαμπάς μας αλλά δεν θα κάνουμε γιορτή γιατί θα μαζευτούν πολλά άτομα και εγώ δεν είμαι σε θέση για μαγειρέματα ,μαζέματα και προετοιμασίες...δηλαδή εγώ θα το έκανα αλλά ο άντρας μου δεν θέλει να μου βγεί η ψυχή...αφήστε που φοβάμαι και τον πολύ κόσμο με τις ιώσεις κτλ...θα βγούμε για φαγητό με τον αδερφό μου για να το γιορτάσουμε!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κρύο έπιασε εδω για τα καλά και σήμερα τακτοποιήσα τα χειμερινά παπούτσια...μετά έχουν σειρά τα ρούχα τα δικά μας και την επόμενη εβδομάδα λίγες χοντρές δουλειές για το στρώσιμο των χαλιών...ευτυχώς έχω την πεθερά μου γιατί εγώ τίποτα δεν μπορώ να κάνω για πολύ ώρα...απο την Πέμπτη και μετά περιμένω τα χαλιά μας!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Αύριο γιορτάζει ο μπαμπάς μας αλλά δεν θα κάνουμε γιορτή γιατί θα μαζευτούν πολλά άτομα και εγώ δεν είμαι σε θέση για μαγειρέματα ,μαζέματα και προετοιμασίες...δηλαδή εγώ θα το έκανα αλλά ο άντρας μου δεν θέλει να μου βγεί η ψυχή...αφήστε που φοβάμαι και τον πολύ κόσμο με τις ιώσεις κτλ...θα βγούμε για φαγητό με τον αδερφό μου για να το γιορτάσουμε!

Και εγω μια απο τα ίδια. Δεν εχω ορεξη καθολου για γιορτη, το δωρο μου για φετος ειναι να περασω τη γιορτη μου ξαπλωτή. Ασε που σε λιγοτερο απο 15 μερες ειναι η γιορτη της κορης μου που δεν υπαρχει περιπτωση να μη γιορτασω το κοριτσακι μου.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα γλυκειές μανούλες! Τι μου κανετε? Εχει κρυωσει αρκετα ο καιρος επιτελους και εβγαλα και εγω τα χειμωνιατικα μου, οσα μου κανουν δηλ, ζακετουλες , φαρδουλες μπλουζιτσες κτλ.. αλλα θα χρειαστω 1-2 παντελονια και κολαν εγκυμοσυνης σιγουρα. Βρηκα πολύ καλες τιμες στο H&M, ενω στο Prenatal από το καλοκαιρι που ειχα παει θυμαμαι ότι είναι πιο τσιμπημενες οι τιμες.

Λοιπον, διαβασα σε καποιο post για βαφή μαλλιων..εγω βαφομαι ξανθια τουλαχιστον 10 χρονια τωρα, οποτε καταλαβαινετε ότι μου είναι δυσκολο ψυχολογικά να αποχωριστω το ανοιχτο χρωμα:cry:..Αυτο που μου προτεινε ο κομμωτης μου ως εναλλακτικη λυση για να μη περασουμε χρωμα στη ριζα, (τοσα ακουγονται ότι βλαπτει η βαφη τα μωρακια) είναι ανταυγειες στο χρωμα που εβαφα τη ριζα μου, δηλ σκουρο ξανθο και όχι ντεκαπαζ που και πιο βαρυ είναι και καιει την τριχα με τις πολλες εφαρμογες. Το δοκιμασα λοιπον πριν 20 μερες και μπορω να πω ότι είναι πολύ ικανοποιητικο το αποτελεσμα και φαινεται και πιο φυσικο! Οποτε θα το συνεχισω ετσι και λίγο πριν τη γεννα ισως κανω την κανονικη μου ξανθια βαφη, γιατι τοτε λενε δεν βλαπτει πια το μωρο. Νυχια βαφω κανονικα, μου εδωσε και το «πρασινο φως» ο γιατρος μου.


TOXEp3.png

FZQzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Σας διαβάζω κάθε μέρα, δε χάνω σχόλιο απλά δε γράφω συχνά :D

Κορίτσια μου εγώ ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με 41 αιματοκρίτη και στις 18 εβδομάδες έπεσε στο 33,6, ενώ απο 12 εβδομάδων έπαιρνα σίδηρο...Πάντως όντως κι εγώ θέμα δυσκοιλιότητας δεν απέκτησα, ίσα ίσα :D

Είμαι μες στην αγωνία μου!!! Τη Δευτέρα έχω μεγάλο υπέρηχο, θα μάθουμε και το φύλο του μωρού στα σίγουρα γιατί δε με βλέπω καλά ,ο γιατρός ακόμα δεν είναι σίγουρος 100% και ο μπαμπάς μας απο δω κοντεύει να τρελαθεί αν του πάρουμε πίσω την κόρη που του τάξαμε χαχα

Την επόμενη Κυριακή που είναι τα γενέθλιά μου (5 μέρες πριν είναι του συζύγου) θα καλέσουμε κόσμο στο σπίτι και θα κάνουμε πάρτυ αποκάλυψης φύλου (κοινώς gender reveal party, αν βάλετε στο youtube θα βρείτε πολλά), δηλαδή μετά τον υπέρηχο θα πάμε στο ζαχαροπλαστείο, θα παραγγείλουμε πχ 35 cupcakes (όσοι θα είναι οι καλεσμένοι μας) και ενώ όλα μέσα θα είναι σκέτη βανίλια, λευκά δηλαδή, το ένα μόνο θα χει γέμιση ροζ ή γαλάζια ανάλογα με το φύλο του μωρού! Θα δαγκώσουμε όλοι μαζί και κάποιος θα μας αποκαλύψει το φύλο :D Και μετά θα κόψουμε την τούρτα των γενεθλίων μας που θα είναι τρισδιάστατη (κυκλοφορεί στο ίντερνετ δεν ξέρω αν την έχετε δει) θα χει ένα μωράκι, το πίσω μέρος του, την πάνα και τα ποδαράκια και θα το σκεπάζει μια γαλάζια η ροζ κουβερτούλα και θα γράφει coming soon!

Αυτάααα τα νέα μου!! Ποιά άλλα κοριτσάκια έχουν μεγάλο υπέρηχο αυτή την εβδομαδα;;;

ΥΓ: JimDin μπράβοοο, φαντάζομαι μετά τον υπέρηχο θα είσαι ήρεμη ε;;;

Τι καλααααα !! Πολύ super θα ειναι το παρτακι σας, και πολύ πρωτοτυπο!! :P:p:pΣου ευχομαι με το καλο η Β' Επιπεδου, πανω απο ολα να εχετε αριστα αποτελεσματα για το μωρακι σας και μακαρι να ειναι και κοριτσακι αφου τοσο πολύ το θελετε και οι 2!:D Εγω θα μαθω την Τεταρτη ποτε θα εχω τον μεγαλο υπερηχο, ανυπομονω τοσο πολυ!! Πρεπει να ειναι σιγουρα 1 μηνας και βαλε που το σκεφτομαι! Οσα κοριτσια το κανετε θα περιμενουμε τα νεα σας και τις εντυπωσεις σας εμεις οι πιο..καθυστερημενες !!:tongue::tongue::tongue::)


TOXEp3.png

FZQzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,κοριτσάκια!!!!Πώς είστε?Εγώ το ξενυχταω όπως βλέπετε γιατί ο μικρός μου τέτοιες ώρες παει για ύπνο και χαλαρών λίγο και εγώ...

Και σε εμας έβαλε κρύο αν κσι σήμερα δεν έβρεξε και μ'αρεσει πολύ αυτός ο καιρός!!!!Προτιμώ με χίλια το κρύο απο τη ζέστη!!Έχουμε κατεβάσει κουβερτουλες και πάπλωμα,ρομπιτσες και νιώθω πολύ όμορφα και ζεστά!Αύριο θα οαμε με τον πιτσιρικα μου να μεταλαβουμε και το απόγευμα περιμένω πεθερικά που θα μείνουν για τριήμερο....Δεν την παλευω αλλά δεν έχω επιλογές!!!

Όσο για τα συμπληρώματα εγώ παίρνω 2 σίδηρα την ημερα(οποτε θυμαμαι,και η αλήθεια είναι οτι το χρειάζομαι γιατί έχω χαμηλό αιματοκρίτη) και ενα ασβέστιο.Μαγνήσιο αν και ζήτησα δεν μου δίνει....μονο εαν υπάρξει λογος.Συσπάσεις νιώθω και εγώ αν και καμια φορά μπερδευομαι γιατί μπορεί να αλλάζει θέση το μικρο!!!Να ανησυχησω μου είπε όταν θα έχω 10-15 συσπάσεις την ωρα!Α!και μου έκοψε και το φυλικό.Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη το έπαιρνα μέχρι τέλους και έπαιρνα και προληπτικά μαγνήσιο απο τον τέταρτο.Τώρα όμως έχω άλλον γιατρό,οποτε πάω σύμφωνα με τις εντολές του!!!

Want_s_baby, καλά αποτελεσματα να εχεις την δεύτερα!!!!!!Εγώ έχω την πέμπτη την εξέταση και ανυπομονω να δω αν όλα ειναι καλά αλλά και το φύλο.... Αυτό με το πάρτυ που κανονιζεις πολύ καλό και πολύ γλυκό!!!Εύχομαι να περάσετε όμορφα!!!Φιλάκια σε όλες και όνειρα γλυκούλια!!!


2Yq2p2.png

Pig8p3.png

uAlxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...