Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

Μανούλες Νοεμβρίου 2014!


tinaki

Recommended Posts

Δεν ενιωσα ασχημα απλα ειχα προετοιμαστει οτι θα βγει και ειναι παλι μεσα και εγω πλεον βαρεθηκα ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ τσακωθηκα μεσα στο Λητω γιατι του ελεγα οτι αφου μπηκα που μπηκα αφου θα πληρωσουμε ενα α ποσο ας μου βαλει τεχνητους πονους οπως στον πρωτο να γεννησω αλλα αυτος ηταν ανενδοτος οχι θα περιμενουμε βρε καλο μου βρε χρυσο χαλασες το σκ σου θα ερθουν τα μικρα και η γυναικα σου με Κτελ ας τελειωνω και εγω οχι. Οποτε βγαινοντας ολο με κοιταζαν καλα καλα εβλεπαν ολο το βραδυ μια μουρλη να περπατα στους διαδρομους και στον δρομο και να ανεβοκατεβαινει σκαλες και το πρωι να βαζει την φορμουλα της παλι και να φευγει....Καντε το λιγο εικονα....Με κοιτουσαν σαν να ειμαι ουφο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έχεις πολυ δίκιο Kelli μου..Κι εγω έτσι θα αντιδρουσα πιστεύω..Από εφτασα εδω..περασα ολα αυτα..αναστατωθηκαν και ηρθαν ολοι..ας τελειωνουμε..αλλα για να μην το εκανε ο γιατρος ισως να ήθελε λιγο καιρο ακόμα..Σε ποια εβδομάδα εισαι αληθεια ? Μήπως παίζει ρολο αυτο ?


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα! sozi να σου ζήσει κοπέλα μου το μωράκι σου! Μια χαρά είναι τα κιλά του! kelli79 μου το μετάνιωσε το μωράκι σου δεν ήθελε να βγεί! Μάλλον είπε ας κάτσω καμία εβδομάδα ακόμα στην ζεστούλα, έξω εχει κρύο :P:p:p:p:p:p .

Τα δικά μου τα νέα είναι καλά! Είχα σήμερα γιατρό , ο μικρός μου είναι 3 κιλά! Έβαλε μισό κιλό σε 2 εβδομάδες :shock::shock::shock:...μου είπε ο γιατρός μου αν πάω μέχρι την ΠΗΤ μου (18/11) μπορεί να φτάσει 3700-3800 κιλά :shock::shock::shock: Αργώ ακομά να γεννήσω μου είπε. Του είπα οτι έχω πονάκια περιόδου και πονάει η μέση μου και μου είπε οτι είναι προπαρασκευαστικοί πόνοι και οτι τους θέλουμε! Αυτα ....σας φιλώ!


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites

ακριβως 38 εβδομαδων και δεν ειναι μονο για μενα αλλα ειναι και για τον μεγαλο ο οποιος με ειδε να φευγω τον προετοιμασα ολο το βραδυ του μιλουσαν γιατι δεν κοιμοταν και τελικα ξαναγυρισα μονη μου...

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Νοεμβρίου 2014!!!

mommy

alexia36-----ΠΗΤ 9/11 κοριτσάκι------> τελικά γέννησε 8/10 2500κιλά ΙΑΣΩ

sozi-----ΠΗΤ 26/11 αγοράκι-------> τελικά γέννησε 26/10 2650 με φτ

mommy to be

Eva80------ΠΗΤ 7/11 αγορακι

tinaki-----ΠΗΤ 08/11 αγοράκι

kelli79-----ΠΗΤ 9/11 αγορακι

kel81-----ΠΗΤ 16/11 κοριτσακι

Koutsouni22-----ΠΗΤ 17/11 αγοράκι

kori------------ΠΗΤ 17/11 αγοράκι-Λητώ

anastasia***-------ΠΗΤ 18/11

titiko-----ΠΗΤ 18/11 αγοράκι

lLiveloula2------ΠΗΤ 21/11 ( ΠΡΟΓΡ. ΚΑΙΣΑΡΙΚΉ 10/11 ) κοριτσάκι

vivian86 ----ΠΗΤ 22/11 κοριτσάκι

pennymom-----ΠΗΤ 22/11 κοριτσάκι

maria_kriti----ΠΗΤ 22/11

nikaki19------ΠΗΤ 23/11 αγορακι

mariathens-----ΠΗΤ 1/12 κοριτσακι

Πετρίνα 84-----ΠΗΤ 9/12 κοριτσάκι

update :) :) :) :) :) :)


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια γέννησα τελικά 2650 το μωρό με φτ, όλα καλά ....θα επανελθω όταν μπορώ. ......φιλιά σε ολες και καλές γέννες. ...:)

Sozi μου να σας ζησει.Να εχει υγεια κ τυχη στη ζωη του.Να γυρισετε κ οι δυο γεροι στο σπιτι κ καλο σαραντισμο.

Link to comment
Share on other sites

Sozi συγχαρητηρια! Να σας ζησει και να ειναι καλοτυχο!

Ελα να περνουμε σειρα......

Οι πονοι μου συνεχιζονται... Αααχ αυτοι οι προπαρασκευαστικοι πονοι.....

Μολις σηκωθηκα απ το κρεβατι με επιασε ενας δυνατος.. Αλλα περασε....

Με δυσκολια σηκωνομαι πια....

Το χω παρει αποφαση ομως... Αργω ακομα....

Καλο βραδυ σε ολες...


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Sozi να σας ζήσει!!!! Πάντα γερο και καλότυχο να είναι!! Κι ευτυχώς γεννήθηκε μια χαρά κιλά για την βδομάδα του!!!

Kelli πωπω σπασιμοοοο!!! Πόσο σε καταλαβαίνω κι εγώ το ίδιο θα του έλεγα, να μου βαλει πόνους! Τέλος πάντων, αφου είστε καλά δεν πειράζει, πάλι στην αναμονή...

Κορίτσια διαβαζω για πόνους και τέτοια ε???? Τι είναι αυτό???? Ο μεγαλύτερος πόνος μου είναι μια καταραμένη αιμορροΐδα που εβγαλα και με πονάει συνέχεια:mad:! Κατά τα άλλα πονάω πολύ πολύ χαμηλά όταν κουράζομαι και κάποιες φορές όταν σηκώνομαι...

Το έχω πάρει αποφάσει κι εγώ ότι αυτο το μωρο μάλλον θα πάρει όλο του το μήνα...

Ραντεβού στο γιατρό την Πέμπτη, να δουμε τι θα μας πει..

Για να δουμε ποια θα είναι η επόμενη...

Link to comment
Share on other sites

Γεννησαμε και εμεις 4 μερες πηρα απο τον 9ο...

Στις 24/10/2014 στις 09:10 και μολις 3.270

Πηγα στον γιατρο για τις γνωστες εξετασεις του μηνα και μολις ειδε τα ποδια μου που επαθε σοκ, με κρατησε μεσα...2 μερες ημουν στο ορο πονους δεν ειχα ιδιαιτερα και ο τραχηλος μου βαριοταν,αλλα γενικα ειχα προβλημα φοβοταν ο γιατρος μου μην ανεβαζα πιεση στο φυσιολογικο και σιγουρα θα εχανα το φως μου εγω ή ο μπεμπης μου, κατι για (προεκλαμψια)...φυσικα εγω δεν γνωριζα τιποτα για να μην με φοβισουν και να ειμαι ηρεμη...Τελικα μου το πηραν με καισαρικη ολα καλα δοξα το Θεο και την Παναγια, ο μπεμπης πολυ ζορικος δεν καθοταν να του κοψουν τον λωρο και ολη γελαγανε..!!!

Μολις τον ειδα τα ξεχασα ολα, δεν το πιστευα οτι αυτο το πλασμα το ειχα μεσα μου και οτι θα ειναι δικο μου, η χαρα μου μεγαλη και απεριοριστη!!!!

Σημερα επιτελους ηρθα στο σπιτακι μου, απο τις 21 ειμαι στο νοσοκομειο δεν την παλευα αλλο, περπαταω κανονικα ποναει λιγο η τομη και την Παρασκευη θα παω να μου κοψουν τα ραμματα!!!

Οσο για γαλα επειδη γεννησα πολυ νωριτερα δεν εχω πολυ αλλα το βαζω να τραβαει μπας και καταιβει και του δινω και μπιμπερο...

Με τον ομφαλο του επαθα μια λαχταρα η μαμα μου και η πεθερα μου δεν το καθαριζαν καλα και αρχησε και μυριζε σημερα που το ειδε η παιδιατρος μου το ειπε κλαμμα εγω παλι καλα δεν ειναι κατι σοβαρο..Αυτα απο μενα!!!


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεννησαμε και εμεις 4 μερες πηρα απο τον 9ο...

Στις 24/10/2014 στις 09:10 και μολις 3.270

Πηγα στον γιατρο για τις γνωστες εξετασεις του μηνα και μολις ειδε τα ποδια μου που επαθε σοκ, με κρατησε μεσα...2 μερες ημουν στο ορο πονους δεν ειχα ιδιαιτερα και ο τραχηλος μου βαριοταν,αλλα γενικα ειχα προβλημα φοβοταν ο γιατρος μου μην ανεβαζα πιεση στο φυσιολογικο και σιγουρα θα εχανα το φως μου εγω ή ο μπεμπης μου, κατι για (προεκλαμψια)...φυσικα εγω δεν γνωριζα τιποτα για να μην με φοβισουν και να ειμαι ηρεμη...Τελικα μου το πηραν με καισαρικη ολα καλα δοξα το Θεο και την Παναγια, ο μπεμπης πολυ ζορικος δεν καθοταν να του κοψουν τον λωρο και ολη γελαγανε..!!!

Μολις τον ειδα τα ξεχασα ολα, δεν το πιστευα οτι αυτο το πλασμα το ειχα μεσα μου και οτι θα ειναι δικο μου, η χαρα μου μεγαλη και απεριοριστη!!!!

Σημερα επιτελους ηρθα στο σπιτακι μου, απο τις 21 ειμαι στο νοσοκομειο δεν την παλευα αλλο, περπαταω κανονικα ποναει λιγο η τομη και την Παρασκευη θα παω να μου κοψουν τα ραμματα!!!

Οσο για γαλα επειδη γεννησα πολυ νωριτερα δεν εχω πολυ αλλα το βαζω να τραβαει μπας και καταιβει και του δινω και μπιμπερο...

Με τον ομφαλο του επαθα μια λαχταρα η μαμα μου και η πεθερα μου δεν το καθαριζαν καλα και αρχησε και μυριζε σημερα που το ειδε η παιδιατρος μου το ειπε κλαμμα εγω παλι καλα δεν ειναι κατι σοβαρο..Αυτα απο μενα!!!

κοπέλα μου να σου ζήσει ο παίδαρος, καλό σαραντισμό !!! Μια χαρά είναι τα κιλά του!! Προσοχή με τον αφαλό του...άντε και στα δικά μας !!!


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Νοεμβρίου 2014!!!

mommy

alexia36-----ΠΗΤ 9/11 κοριτσάκι------> τελικά γέννησε 8/10 2500κιλά ΙΑΣΩ

sozi-----ΠΗΤ 26/11 αγοράκι-------> τελικά γέννησε 26/10 2650 με φτ

Koutsouni22-----ΠΗΤ 17/11 αγοράκι-----> τελικά γέννησε 24/10 3.270 καισ.

mommy to be

Eva80------ΠΗΤ 7/11 αγορακι

tinaki-----ΠΗΤ 08/11 αγοράκι

kelli79-----ΠΗΤ 9/11 αγορακι

kel81-----ΠΗΤ 16/11 κοριτσακι

kori------------ΠΗΤ 17/11 αγοράκι-Λητώ

anastasia***-------ΠΗΤ 18/11

titiko-----ΠΗΤ 18/11 αγοράκι

lLiveloula2------ΠΗΤ 21/11 ( ΠΡΟΓΡ. ΚΑΙΣΑΡΙΚΉ 10/11 ) κοριτσάκι

vivian86 ----ΠΗΤ 22/11 κοριτσάκι

pennymom-----ΠΗΤ 22/11 κοριτσάκι

maria_kriti----ΠΗΤ 22/11

nikaki19------ΠΗΤ 23/11 αγορακι

mariathens-----ΠΗΤ 1/12 κοριτσακι

Πετρίνα 84-----ΠΗΤ 9/12 κοριτσάκι

update again :D:D:D:D:D:D:D


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites

Koutsouni να σας ζησει ο μπεμπακος...Να ειναι γερός κ καλοτυχος... μια χαρά τα κιλά του!Ευτυχώς πήγαν όλα καλά! Σε λιγες μέρες θα νιώθεις πολύ καλυτερα...

Άντε να δουμε ποια θα είναι η επόμενη... :D


7QYNp3.png

q3pIp3.png

Link to comment
Share on other sites

κουτσουνι να σου ζησει ο μπεμπακος!!!!!!!!! Καλο σαραντισμο τωρα!!!

Οσο για το αφαλακι πολυ καθαρό οινοπνευμα σε καθε αλλαγή πανας παντου γυρο γυρο(να το σηκωνετε μανταλακι, δεν ποναει, δεν ειναι πληγη!) :) και ολα καλα θα πανε!!!

Πολλες αγκαλιτσες τωρα με το ζουζουνακι!!!!!!!!!


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...