Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

Μανούλες Νοεμβρίου 2014!


tinaki

Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια μου! Τι χαζό καιρό έχουμε στην Ξάνθη :|:| έχουμε ομίχλη, δεν βλέπεις στα 5μέτρα...πφφφ...

vivian86 μπράβο κοπέλα μου για τα νέα σας. Πολύ μαλλί ? Να πάρεις μάζι σου ( πέρα απο την βούρτσα) και κανένα κοκαλάκι ή κορδελίτσα να μην την ενοχλεί.

sozi μου μια χαρά είναι τα κιλά του μωρού σου. Αφου μειώθηκαν οι συσπάσεις είσαι σε καλό δρόμο...

Εγω πάλι βαρέθηκα να βάζω πλυντήρια, να απλώνω και μετα να σιδερώνω. Είναι τα δικά μας και του μπέμπη τα ρούχα...Βάζω ενα δικό μας και μετα ένα του μικρού...πφφφφ βαρέθηκα. Σήμερα νιώθω κάτι τσιμπήματα χαμηλά στην κοιλία, να ανησυχήσω? Σήμερα θα μου έρθει και το καρότσι...άντε να τελειώνουμε ...


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου,

Sozi, πολύ αισιόδοξα τα νέα σου και πολύ χαρήκαμε..Μακάρι να πάνε όλα τέλεια και να αντέξει πολύ περισσότερο το μπεμπάκι στην κοιλιά από όσο φαντάζεσαι..

Vivian, Πολύ ωραία τα νέα σου και περίπου ίδια έχω να πω κι εγώ..

Πήγαμε χθες γιατρό..2500 κι εμάς η μπέμπα..μια χαρά..πλακούντας, υγρά Οκ, τράχηλος 3,8 μειώθηκε λίγο, αλλά λογικό αφού μπαίνουμε 9ο..Μου είπε προσοχή να περάσουν λίγο οι μέρες..καλή διατροφή να μεγαλώσει κι άλλο..όχι περπάτημα και σε καμια 10αριά μέρες του 9ου να αρχίσω να περπατάω και να κάνω κάτι ασκήσεις που μου είχε πει η μαία, για να εμπεδωθεί και να ξεκινήσει η διαδικασία για να έρθει στον κόσμο..Ραντεβού σε 12 μέρες και μετά κάθε εβδομάδα..Δεν μου είπε αυτή τη φορά ότι θα πάρω όλον τον 9ο..δεν το πιστεύει κι αυτός να κρατηθεί τόσο..αλλά δεν πειράζει..αρκεί να έχει μεγαλώσει κι άλλο και να είναι όλα καλά..

Σήμερα δεν έχω κοιμηθεί καλά, ξύπνησα για τουαλέτα στις 3 και στις 5 και στις 6.30 έβαλλα και το πρώτο πληντύριο με τα ρούχα της μπέμπας..που το είχα ετοιμάσει από το βράδυ, για να το απλώσω στις 8 πριν τη δουλειά..Τι τραβάμε οι μάνες..Αλλά παιδιά δεν πάω καλά..Είχα τύψεις που άφησα τα ρούχα κι έφυγα..ήθελα να κάθομαι να τα προσέχω..χαχα..λες και είναι παιδί..χαχα..Δεν τα χόρταινα να τα βλέπω απλωμένα..Το κανόνισα έτσι το πληντύριο να στεγνώσει όλη μέρα, γιατί μου είπαν πως δεν κάνει να μένουν νύχτα έξω τα ρούχα και είπα να μην πάω κόντρα στην παράδοση..χαχα..

Αααα..χθες γέννησε και η 3η φίλη μου που περιμέναμε..3ο κοριτσάκι..12 μέρες αφού μπήκε στον 9ο κι ας είναι πρώτο..πολύ βιαστικά τα μωράκια φέτος..Μένει μια ακόμα επίσης με κοριτσάκι κι εγώ μετά τελευταία..και ελπίζω να μείνω τελευταία..Εσείς όλα καλα ???


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου,

Sozi, πολύ αισιόδοξα τα νέα σου και πολύ χαρήκαμε..Μακάρι να πάνε όλα τέλεια και να αντέξει πολύ περισσότερο το μπεμπάκι στην κοιλιά από όσο φαντάζεσαι..

Vivian, Πολύ ωραία τα νέα σου και περίπου ίδια έχω να πω κι εγώ..

Πήγαμε χθες γιατρό..2500 κι εμάς η μπέμπα..μια χαρά..πλακούντας, υγρά Οκ, τράχηλος 3,8 μειώθηκε λίγο, αλλά λογικό αφού μπαίνουμε 9ο..Μου είπε προσοχή να περάσουν λίγο οι μέρες..καλή διατροφή να μεγαλώσει κι άλλο..όχι περπάτημα και σε καμια 10αριά μέρες του 9ου να αρχίσω να περπατάω και να κάνω κάτι ασκήσεις που μου είχε πει η μαία, για να εμπεδωθεί και να ξεκινήσει η διαδικασία για να έρθει στον κόσμο..Ραντεβού σε 12 μέρες και μετά κάθε εβδομάδα..Δεν μου είπε αυτή τη φορά ότι θα πάρω όλον τον 9ο..δεν το πιστεύει κι αυτός να κρατηθεί τόσο..αλλά δεν πειράζει..αρκεί να έχει μεγαλώσει κι άλλο και να είναι όλα καλά..

Σήμερα δεν έχω κοιμηθεί καλά, ξύπνησα για τουαλέτα στις 3 και στις 5 και στις 6.30 έβαλλα και το πρώτο πληντύριο με τα ρούχα της μπέμπας..που το είχα ετοιμάσει από το βράδυ, για να το απλώσω στις 8 πριν τη δουλειά..Τι τραβάμε οι μάνες..Αλλά παιδιά δεν πάω καλά..Είχα τύψεις που άφησα τα ρούχα κι έφυγα..ήθελα να κάθομαι να τα προσέχω..χαχα..λες και είναι παιδί..χαχα..Δεν τα χόρταινα να τα βλέπω απλωμένα..Το κανόνισα έτσι το πληντύριο να στεγνώσει όλη μέρα, γιατί μου είπαν πως δεν κάνει να μένουν νύχτα έξω τα ρούχα και είπα να μην πάω κόντρα στην παράδοση..χαχα..

Αααα..χθες γέννησε και η 3η φίλη μου που περιμέναμε..3ο κοριτσάκι..12 μέρες αφού μπήκε στον 9ο κι ας είναι πρώτο..πολύ βιαστικά τα μωράκια φέτος..Μένει μια ακόμα επίσης με κοριτσάκι κι εγώ μετά τελευταία..και ελπίζω να μείνω τελευταία..Εσείς όλα καλα ???

Καλημερα!!!!

πολυ ωραια τα νεα σου!!!!

Ξεκιναω απο το οινοπνευμα. Μην βαλεις ποτε. Θα σου κανει τις ρωγες κομματια ενω πρεπει να ειναι ενυδατωμενες και μαλακιες. Την κρεμα της medela την βαζω οποτε θυμαμαι.

κατα τα αλλα βαζω συνεχεια αμυγδαλελαιο.

Μην ξεχασεις τα ρουχα να τα σιδερωσεις και αναποδα και ειδικα κοντα στις ραφες.

Εγω να σας οω την αληθεια δεν θελω να παρω ολο το μηνα. Αν μπω στην 38 θα ειμαι πολυ ευχαριστημενη. Εχω αρχισει και εχω μερικες συσπασεις αλλα ευτυχως σημερα μπηκα στον 9ο!!!!! Οποτε το τσαντακι μου και ποδαροδρομο!!!!!!!!

Σε μια συναντηση που πηγα χθες με μαια της prenatal μιλησε για φασκιωμα. Να σας πω την αληθεια το σκεφτομαι. Ειδικα για το βραδυ. Ειπε οτι δεν εχουν τοση ελευθερια κινησεων και κοιμουνται καλυτερα. Και μια φιλη που γεννησε περυσι το εφαρμοσε γιατι της ελεγε ο γιατρος οτι ειναι συνηθισμενα τα μωρα να ειναι περιορισμενα και ζεστα. Επισης κανει καλο στα προωρα γιατι με περιορισμο κινησεων εχουμε λιγοτερη απωλεια θερμιδων αρα ταχυτερη αναπτυξη.

αυτα.. να ειστε ολες καλαααααα!!!!


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι απο μένα!

Μια χαρά νέα βλέπω απο όλες...τα κιλακια απο τα μωρακια τέλεια οποτε συνεχίζουμε ήρεμα...

Εγώ είμαι λίγο καλυτερα οσον αφορα στις συσπασεις άλλα ρε κορίτσια μερικές νύχτες κοιμάμαι ελάχιστα...δε ξέρω τι παθαινω, στριφογυριζω κ υπνος γιοκ...τελειώσαμε χθες κ με τις τελευταίες εκρεμμοτητες ( πλυναμε τα καλύμματα απο πορτ μπεμπε κ καρεκλακι αυτοκινήτου)κ το μονο που έμεινε είναι να βάλω τα ρούχα στη βαλίτσα κ να στρωθουν κ τα χαλιά στο σπίτι...

Γιατρό έχω τη Δευτερά για καρδιοτοκογραφημα κ υπέρηχο,ελπίζω να έχει παχύνει λίγο η μπουμπου,πριν μιάμιση εβδομαδα ηταν 2190,μάκαρι να έχει πιασει τα 2500...

Καλη συνεχεία σε όλες...:-)


7QYNp3.png

q3pIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kel μου, αυτό για το φάσκιωμα το έχω ξανακούσει και γενικά έχει κάποια βάση..Θα ρωτήσω το γιατρό κι εγώ..Αν και ο υπνόσακος έχει μια αντίστοιχη λογική, αλλά φοβάμαι μην παραείναι ζεστός..Τι καλά που μπήκες 9ο..Είσαι πιο ήρεμη σίγουρα τώρα..Κι εμένα η μαία μου μου είπε να μη ζηλεύω και εύχομαι να φτάσω 40 και 41..στις 38 είναι καλύτερα..έχουν αναπτυχθεί πλήρως, βγαίνουν πιο εύκολα και δραστήρια και δεν ζορίζονται πλέον μέσα στην κοιλίτσα..Δίκιο έχεις λοιπόν..Κι εμένα μου είπε με το που μπω 9ο αρχικά μειώνω και μετα κόβω το μαγνήσιο και ξεκινάω περπάτημα και ασκήσεις εμπέδωσεις του μωρού..Ευχαριστώ και για τη συμβουλή με τα ρούχα, έτσι είχα σκεφτεί..διπλό σιδέρωμα με ατμό μέσα έξω να είναι αποστειρωμένα..χαχα..Έχω άλλα 2 πληντύρια της μικρής..ένα θα το βάλλω πάλι αύριο ξημερώματα και το άλλο Σάββατο πρωί..Μέσα στο Σαβ/κο θα έχουν έρθει τα έπιλα του παιδικού, κορότσι, θα έχουν πλυθεί ρούχα κ ίσως σιδερωθεί και σιγά σιγά θα φτιάξω βαλιτσούλα..Θα προσέχω μια βδομαδούλα ακόμα και μετά όποτε θέλει να έρθει να τη γνωρίσουμε τη μικρή μας..

Liveloula μου, σίγουρα θα έχει φτάσει..εμένα πριν 15 μέρες ήταν 1900 και πήρε πολύ βάρος όπως είδες..Ο γιατρός είπε μικρά και συχνά γεύματα για να απορροφάει..

Εμένα έχει και λόξυγγα η μικρή τώρα και κουνιέται η κοιλιά μου...Ανυπομονώ να τελειώσω τις ετοιμασίες, να καθαριστεί το σπίτι μετά και να είναι όλα έτοιμα για την άφιξη της μικρής..Αχ..κορίτσια...κοντεύει ο καιρός..Μια βδομάδα και κάτι αν έχω χωρίς δουλειά θέλω και πιστεύω πως θα μαζέψω τις εκκρεμότητες..να κάτσω και μια ακόμα για να χαρώ ότι όλα είναι έτοιμα...κι εκεί στις 38 που λέει και η Kel να έρθει η μικρή δε με πειράζει..χαχαχα


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μανούλες Νοεμβρίου 2014!!!

mommy :):):):)

alexia36-----ΠΗΤ 9/11 κοριτσάκι------> τελικά γέννησε 8/10 2500κιλά ΙΑΣΩ

mommy to be :):):)

Eva80------ΠΗΤ 7/11 αγορακι

tinaki-----ΠΗΤ 08/11 αγοράκι

kelli79-----ΠΗΤ 9/11 αγορακι

kel81-----ΠΗΤ 16/11 κοριτσακι

Koutsouni22-----ΠΗΤ 17/11 αγοράκι

kori------------ΠΗΤ 17/11 αγοράκι-Λητώ

anastasia***-------ΠΗΤ 18/11

titiko-----ΠΗΤ 18/11 αγοράκι

lLiveloula2------ΠΗΤ 21/11 ( ΠΡΟΓΡ. ΚΑΙΣΑΡΙΚΉ 10/11 ) κοριτσάκι

vivian86 ----ΠΗΤ 22/11 κοριτσάκι

pennymom-----ΠΗΤ 22/11 κοριτσάκι

maria_kriti----ΠΗΤ 22/11

nikaki19------ΠΗΤ 23/11 αγορακι

sozi-----ΠΗΤ 26/11 αγοράκι-ΙΑΣΩ

mariathens-----ΠΗΤ 1/12 κοριτσακι

Πετρίνα 84-----ΠΗΤ 9/12 κοριτσάκι

update για να μην ξεχνιόμαστε :D:D:D:D:D


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλιτσες!

Χαίρομαι πολύ με τα ωραία νέα σας!!

Δοξα το Θεό! Μακάρι να μας πάνε όλα έτσι μέχρι τέλους!

Πέννυ είδες που αγχωνοσουν για το βάρος της μικρής! Μια χαρά πηγαίνει! Εμένα μου τον ζύγισε 2876, πριν 10 μέρες 2800 και του λέω " γιατρέ δεν πήρε σχεδόν τίποτα..." Αλλα μου είπε να μην ανησυχώ γιατί υπάρχουν αποκλίσεις.

liveloula αστα, αυτος ο ύπνος είναι δράμα, σε καταλαβαίνω...

sozi περιμένουμε νεότερα σου...

Kel συμφωνώ για την κρέμα medela. Και ναι ούτε κι εγώ θέλω να φτάσω μέχρι το τέλος!!!! Μακάρι να μας κάνει την τιμή μεταξύ 38 με 39βδομαδες..

Φιλιά και στα υπόλοιπα κορίτσια που δεν σχολίασα κάτι.

Εμείς σήμερα ετοιμάζουμε βαλίτσες!!! Αυριο θα πάρω το μεγάλο μου αγοράκι και θα πάμε στην Αθήνα, στη μαμά μου, να περιμένουμε να γεννηθεί ο αδερφός του!! Πω πω κορίτσια αυριο θα φυγω απο το σπίτι μου και θα γυρισω με τα δυο αγοράκια μου, καλά να είμαστε!!!!

Α! Εμένα μου είπε απο Δευτέρα να σταματήσω το μαγνήσιο..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου Καλημέρα ! Καλό Σαβ/κο να έχουμε..!!!

Τί κάνετε ? Εχώ έχω καλή διάθεση..Σήμερα το πρωί έβαλα το 2ο πληντύριο της μπέμπας, αν και δεν έχει πια ήλιο όπως τις άλλες μέρες, αλλά στεγνώνουν μέχρι το μεσημέρι..Αύριο θα βάλλω και το τρίτο και τελευταίο από ρούχα..Έχω πλύνει και υφάσματα καλαθούνας κτλ..Αύριο έρχεται κούνια και καρότσι και είμαι σε φορερό όργιο ετοιμασιών και όπως καταλαβαίνεται και ενθουσιασμού...Ονειρεύομαι ότι Κυριακή βράδυ θα είναι το δωμάτιό της έτοιμο, η βαλίτσα μου έτοιμη και τα ρούχα της στη συρταριέρα και θα καμαρώνω το δωμάτιό της με το περιστρεφόμενο που της έχω πάρει..χαχα..

Οι Παρασκευές μου αρέσουν πάντα, πόσο μάλλον αυτή που έπισα και 35 εβδομάδες..Έτσι πιο ήσυχη πια θα κάνω και τις ετοιμασίες μου το Σαβ/κο..Σκεφτομαι να πάρω το καρότσι να το κάνω βόλτες στο σαλόνι..χαχα..Παλαβώσαμε ε ? χαχαχα..

Titiko, πολύ ωραία που ανανέωσες τη λίστα..Αρχίσανε και τα γεννητούρια..Περιμένουμε νέα από την Alexia και ελπίζω πως έχει επιστρέψει σπίτι μαζί με τη μικρούλα της..

Tinaki, για το βάρος έχεις δίκιο..κι εμένα μου είπαν πως έχουν απόκλιση μεγάλη καμιά φορά..Σχετικά με το ότι φεύγεις, τι ωραία που το περιέγραψες..Θα κλείσεις την πόρτα του σπιτιού σου και μόλις επιστρέψεις και ανοίξεις θα είσαι και με τα δυο αγοράκια σου..Όνειρο..Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια για όλες μας κορίτσια και να γίνουν όλα όπως το ονειρευόμαστε..


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

τινακι οντως πολυ ωραία το περιεγραψες! Ευχομαι ολα να πανε καλα και να γεννηθεί οποτε ειναι ετοιμος ο μικρός!

πενυ με το καλο τα επιπλακια σας! Βαλε καμια εξαδα νερο πανω στο καροτσι να λες πως κατι εχει μεσα χαχαχα!!!!

Εγω σημερα θα παω να ψωνισω παπουτσια για την βαπτιση την Κυριακή (βαπτιζει ο κουνιαδος μου τα 2 παιδια του) και οπως καταλαβαινετε δεν μου κανουν τα, δικα μου εχουν αρχισει να πριζονται τα ποδια μου την τελευταία εβδομάδα. Ισως να ψωνισω και για το μαιευτηριο πυτζαμουλες θα δω!


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο Σ/Κ να εχουμε!!!

Τι κανετε?Πως ειστε?

Εγω την Δευτερα θα μπω στον 9ο μηνα επιτελους, οι συσπασεις μου εχουν ελατωθει σχετικα με πριν, εχω 2 μερες που βλεπω στο σερβιετακι μου βλεννες ασπρες, εχετε εσεις?

Η συχνοουρια εχει φτασει στα υψη καθε 2 λεπτα στο μπανιο πφφφ...

Εχω εξετασεις αιματος απο εβδομαδα και ραντεβου με τον γιατρο μου!!!

Σημερα εχω να κανω ενα γενικο καθαρισμο στο σπιτι απο εβδομαδα εχω αγιασμο να κανω, και σκεφτομαι απο τωρα την μεσουλα μου η οποια δεν με ληπατε καθολου μου κοβει τα ποδια...

Αυτα απο μενα...


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου! Καλό Σ/Κ να έχουμε. Εγώ αισίως μπήκα στο 9 σήμερα και τώρα στην αναμονή ;););) έχει 2-3 μέρες που με πονάει η μέση μου και νιώθω τσιμπήματα στην κοιλία, το έχει καμία σας? Koutsouni22 άσπρες βλέννες έχω και έγω αλλα πολύ λίγες. Καλό κουράγιο με την γενική που έχεις να κάνεις...Ραντεβού με τον γιατρό έχω 27/10 ...έχω μέλλον ακομά ...σας φιλώ!


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια..Εγω εχω αύριο κανονίσει για γενικη στο σπίτι..σήμερα εβαλα ενα ακομα πληντυριο και μάζεψα λιγες ακομα εκκρεμότητες..Την Τρίτη μπαινω στο μηνα μου κι εγω αλλα ο γιατρος κι εγω βέβαια θέλουμε να παρω τουλάχιστον 15 με 20 μερες απο τον 9ο..Εγω λευκα υγρα εχω γενικα..ειδικα οταν κανω δουλειές ή περπατάω εχω αρκετα κολπικα υγρα λευκα μετα..κατα τα αλλα φοβερη συχνοουρια ειδικα αν με πιεζει η μπεμπα στην κυστη..βαρος νιωθω χαμηλα..χτυπηματακια και πονακια χαμηλα επισης και καμια φορα και η μεση μου ποναει και ανησυχω..αλλα ελπιζω πως ολα καλα..Φιλακια και καλο Σαβ/κο..


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!Βλέπω όλες λίγο πολύ ετοιμασίες...

Pennymom κι εγώ έχω αρκετά υγρά καποιες φορες κ τρελλή συχνοουρια... Όσο για τα τσιπηματακια είναι σε να με χτυπάει ηλεκτρικό ρεύμα,η γιατρός μου είπε οτι η μπεμπα με τις κινήσεις της χτυπάει κάποια νεύρα...καλό υπολοιπο στιε ετοιμασίες σου...αύριο βράδυ θα χαζευεις το δωματιάκι της...:D

Titiko μπηκες κ επίσημα στη διαδικασία αναμονής.:-):-). :-)

Tinaki καλώς να επιστρέψετε σπίτι με τα αγοράκια σας:-)

Εγώ σήμερα ξεκούραση δεν εκανα τίποτα απολύτως,έχω τελειώσει με τα περισσότερα...αύριο έχει γενέθλια το αντρακι μου κ θα βγούμε το μεσημέρι με φιλους να το γιορτασουμε κ να σβησουμε τα 3 κεράκια μας...μου φαίνεται απίστευτο ποσο γρηγορά περασαν αυτά τα τρια χρονια!τέτοια ωρα άρχισα να νιώθω τα πρωτα πονακια...αχ μεγαλώνουν τόσο γρήγορα κ μετα αναπολεις αυτή τη μωρουδιλα;)

Τριτη μπαίνω κ εγώ στο μηνά μου,ανακούφιση που εφτασα μέχρι εδώ έχοντας συσπάσεις απο την 28η εβδομαδα αλλά ελπίζω η μπέμπα να μου κανει τη χάρη να φτάσουμε στο προγραμματισμένο ραντεβού μας...

Καλό Σ/Κ σε ολες:-)


7QYNp3.png

q3pIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε? Ελπίζω να είστε καλύτερα απο εμένα...είμαι ξενυχτισμένη, κουρασμένη, κοινώς σέρνομαι! Τρέχαμε στο νοσοκομείο το βράδυ...ο σύζ έπαθε δηλητηρίαση. Πήγαμε στις 12 το βράδυ και φύγαμε στις 5 το πρωί! Είμαι κομμάτια.... τον προσέχω γιατί έκανε πολλούς εμετούς ( σορρυ κι'ολας).


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...