Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Papaki2024 είπε:

      @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

      Στην βρήκε τελικά κάποιος γιατρός? Ποιον έχεις? 

      Καλησπέρα σε όλες! Εδώ και 1 χρόνο πηγαίνω στο Έλενα για τις προσπάθειες εξωσωματικής. Ενώ είμαι ευχαριστημένη με τη γιατρό μου, σκέφτομαι μήπως και δοκιμάσω κάποιον άλλον. Έχετε άποψη για καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο? 

Μανούλες Νοεμβρίου 2014!


tinaki

Recommended Posts

pennymom ειμαι +20 πηγα χθες στον γιατρο....

liveloula2 αχ αληθεια με παρηγορει καπως αυτο που λες...ολοι μου λενε εισαι μια χαρα θα φυγουν μολις γεννησεις αλλα εγω στεναχωριεμαι, δεν τρωω ο αντρας μου με κοινηγαει και φωναζει...μεχρι και τον 7ο μηνα ημουν +6 και τωρα ειμαι 8,5 μηνων ακριβως δηλαδη ελεος...αντε να γεννησουμε να τελειωνουμε, σε γενικες γραμμες δεν κλαιγομαι ειχα μια τελεια εγκυμοσυνη δεν με ενοχλησε απολυτως τιποτα μου τα χαλασε μονο στο τελος φταιω και εγω μεν δεν εκοψα το αλατι οπως μου ειπε αλλα δεν περιμενα και τετοια ζημεια...τεσπα να ναι καλα ο μπεμπης μου απλα μετα θα λιμοκτωνησω...χιχιχιχιχ


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κουτσουνι μπορει να τα εχεις παρει ομοιομορφα τα κιλα γι'αυτο δεν σου φαινονται!! Εγω την κορη μου την γεννησα σχεδόν τελος ιουνιου, εκει να δεις κατακρατηση καλοκαιριατικα! Γεννησα με +17 τα οποια 11 εφυγαν σε δυο εβδομάδες. Μην ανησυχεις τα κιλα της κατακρατησης φευγουν αμέσως..!

Αυριο εχω γιατρο εγω, θα τον ρωτησω να που πει πως βλεπει τον τραχηλο, αν εχει μειωθεί καθολου. Στα κιλα ειμαι +10,5 σημερα που ζυγιστηκα. 0,5 κιλο την εβδομάδα να υπολογιζεται πως παιρνουμε τωρα!

Γαλατακι δεν εχω δει ακομα στο στηθος μου (ουτε στην πρωτη ειχα).

Το παιδικο επιτελους ειναι ετοιμο!!

Λεω να στρωσω και τα χαλια απο Δευτέρα, μην τα εχω ολα τελευταία στιγμη και τρεχω! Θα εχω και την βοηθεια της μαμας ευτυχώς!


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χειμωνιασε για τα καλα, τα παραθυρα κλεισανε οποτε ειναι καλα να τα στρωσεις...εγω ακομα δεν εχω χαλια και θελω να αγορασω αλλα καθε μηνα ολο κατι βγαινει και μου τα χαλαει, βλεπω στο τελος θα παρω κανενα της πεθερας μου για να βολευτω..!!!Περιμενω και εγω την μαμα μου σε 2 εβδομαδες περιπου θα εχω μπει και στον μηνα μου να κανουμε γενικη σε ολο το σπιτι...

nikaki19 τι καλα που τελειωσες το δωματιακι, εγω μονο μια κρεμαστρα εχω να βιδωσω στο τοιχο και ψαχνω κορνιζα τοιχου μεγαλη σε διασταση για να βαλω τον μπεμπη μου φωτο μολις γεννηθει...εχει ωραιες στο ΙΚΕΑ απο τι εχω δει μαλλον απο κει θα παραγγειλω...


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως εχει ωραιες κορνίζες στο ικεα! Αλλα και στο jumbo αν σε βγαλει ο δρομος σου ψαξε και εκει! :)

κουτσουνι παντα καθε μηνα κατι βγαίνει δυστυχώς! Αν δεν το κανεις την στιγμη που εχεις τα λεφτα στα χερια σου τοτε θα στα παρει αλλη υποχρέωση!

Εγω εχω αφησει τοσα πραγματα για τελευταία στιγμη που δυστυχώς δεν μπορω να κανω κι αλλιως!


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη μας μερα κοπελιες.

Ειστε ολες καλα?

Μα τι κουβεντα ανοιξατε για τα κιλα???ΠΠΠΠΠΠΦΦΦΦΦΦΦΦ τραγικο θεμα.Ειμαι 70κιλα δηλαδη 14+ απο τα 56 που ξεκινησα αλλα φαινομαι για 20+.Ειλικρινα τετοιο πρηξιμο δεν ειχα ποτε στο παρελθον.Οσο για την κοιλια μου...ετοιμη να σκασει.Εχω κανει την μεγαλυτερη κοιλια απ'ολες τις εγκυμοσυνες μου.Τι μαγουλακια εχω κανει,τι προγουλακια,τι μπρατσακια,τι μπουτακια.Απλα χαλια ολα. Ομως δεν με παιρνει απο κατω αυτο το θεμα.Ξερω πως το σωμα μας χρειαζεται χρονο να επανελθει μετα κ σ'ενα χρονο απο τωρα θα ειμαστε σχεδον οπως πριν κ λεω σχεδον γιατι κ στα ιδια κιλα με πριν να φτασουμε η αληθεια ειναι πως η γραμμη στο σωμα αλλαζει μετα την εγκυμοσυνη.Ε τι να κανουμε,ολα εχουν το τιμημα τους.Ραγαδες εχετε κανει σε καποιο σημειο?

Εχθες ξεκινησα σιγα σιγα τη γενικη με κατεβασμα κουρτινων κ καθαρισμο υπνοδωματιων.Σημερα εχω να κανω την κουζινα.Θελω να στρωσω την αλλη βδομαδα γιατι τα παιδια κυλιουνται συνεχως κατω.Εμενα η μαμα μου αν κ μενει απο πανω μας λογω της δουλεια της δεν μπορει να με βοηθαει αν κ τοσα χρονια δεν ηθελα κ εγω τη βοηθεια της.Οτι προλαβαινω με τον αντρα μου.

Πενυ 11 Οκρωβριου εχει ο αντρουλης σου γενεθλια?Εμενα 10 ο ζυγουλης μου κ παταει τα πρωτα ΑΝΤΑ χαχαχαχα συνεχως τον πειραζω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου...Άλλη μια μέρα πιο κοντά στο να αποκτήσουμε τα παιδάκια..Έτσι θα βλεπουμε κάθε μέρα από δω και πέρα νομίζω..

Nikaki, Koutsouni, τι καλά που έχετε έτοιμα τα δωματιάκια και μείνανε λεπτομέρειες..Εμείς τελειώσαμε με βαψίματα, ζωγραφικές κτλ και στις 15 του μήνα θα έρθει κούνια και καρότσι..Κάπου εκεί θα πλύνω κιόλας και θα σιδερώσω, ώστε τέλος του μήνα να είναι έτοιμα υπολογίζω..Στις 17 λέω να σταματήσω τη δουλειά που θα μπαίνω και στο μήνα μου για να προλάβω να ετοιμάσω βαλίτσα και τα πράγματα του παιδιού..

Η κατακράτηση είναι όντως άσχημο θέμα όταν ανεβαίνεις στη ζυγαριά, αλλά όπως είπαν και τα κορίτσια, φεύγουν αμέσως αυτά τα κιλά..Κι εγώ μέχρι τον 7ο ήμουν πολύ χαμηλά σε κιλά +7 το πολύ και μέσα σε ένα μήνα και κάτι πήρα 4-5..αλλά λίγο έμεινε..όσο και να πάρουμε αφενός παίρνει και το μωρό μας, αφετέρου μας αξίζουν εδώ που φτάσαμε..χαχαχα..

Χθες και σήμερα η μπέμπα μου είναι πιο ήσυχη..δεν κουνιέται πολύ..την ακούω όλη μέρα αν προσέξω, αλλά πολύ αργές και μικρές κινήσεις..δεν ξέρω αν δεν έχει πια πολύ χώρο, αν είναι κουρασμένη και κοιμάται ή αν κάτι άλλο συμβαίνει..Ελπίζω πως όλα είναι καλά, γιατί με είδε ο γιατρός την προηγούμενη Τετάρτη και θα με δει και την επόμενη εβδομάδα..Συμβαίνει νομίζω κάποιες μέρες να είναι πιο ήσυχα τα μωράκια ε ? Αφού την καταλαβαίνω να κινείται δεν είναι ανησυχητικό, σωστά ?

Σήμερα μου ήρθε και το βαλιτσάκι της caredirect μετά από 2,5 μήνες..Έχει ένα δειγματάκι sudocream, ένα δειγματάκι απορυπαντικό Nuk, ένα detol για τα χέρια κανονικό μέγεθος, δειγματάκι για κρέμα για θηλές και ραγάδες και 2 πιπίλες μια Nuk και μια ΜΑΜ. Αν δεν έχετε πάρει τηλ τότε που το συζητούσαμε, πάρτε και τώρα..Δίνετε στοιχεία και σας έρχετε εντελώς δωρεάν..


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να εχω μπολικο γαλακι θελω πολυ να το θηλασω, ασε που ειναι θεμα οικονομιας κιολας..απο τον 6ο μεχρι 7ο ειχα κατι σταγονες και πετσουλες οπως ειπες...Απο τον 8ο και μεχρι τωρα εκει που καθομαι νιωθω βρεγμενη την μπλουζα μου βγαζω παρα πολυ, αναγκαστηκα φοραω σουτιεν με χαρτι απο μεσα...

Σημερα με επιασε ο πονος στον γλουτο μου παλι :(:(:(:(:(

αφορητος ο πονος, ανοιγει η λεκανη μου...και αυτοι οι πονοι χαμηλα μου σπανε τα νευρα...ρε κοριτσια εχω και πολλα υγρα μουσκεμα γινομαι λες και τα εχω κανει πανω μου, εχετε εσεις τοσο πολυ?

Μια απο τα ιδια με τα υγρα κ τρομερη συχνοουρια.Φυσιολογικοτατα ειναι αυτα τα συμπτωματα.Μονο αν αισθανομαστε συνεχομενη ροη ειναι λιγακι περιεργο κ καλο ειναι να μιλησουμε με τον γιατρο μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας ομορφες εγκυουλες!!!

Πετρίνα 84 καταβαθος ολοι χρειαζομαστε την βοηθεια της μαμας μας οχι οτι εμεις δεν τα κανουμε καλα καταλαβαινεις πως θελω να το πω...Φυσικα και εγω δεν εχω πει ποτε σε κανεναν να ερθει να με βοηθησει για κατι, μονο αμα προσφερθει ο αλλος απο μονος του...

Απο συχνοουρια αλλο πραγματα τα νευρα μου καθε μερα ειδικα το βραδυ καθε μια ωρα σεικωνομαι που να κολησει ο υπνος μετα, εχω μηλισει στον γιατρο μου αλλα δεν μου ειπε κατι ειναι απολυτως φυσιολογικο απλα εγω κατεβαζω πολλα...

Αχχχ τωρα που ανεφερες γενεθλια εγω τα εχω 5 Νοεμβρη και 10 ο μπαμπας μου μακαρι να ερθει ο μπεμπης μου τοτε πλακα θα εχει...αν και εχω ΠΗΤ 17/11!!!Δεν μπορω να πω το καλυτερο δωρο γενεθλιων!!!

pennymom ωραιο αυτο το βαλιτσακι εχει χρησημα πραγματακια...Μην ανησυχεις για την μπεμπα σου αλλες μερες θα κουνιετε πολυ και αλλες οχι αναλογος τις ορεξεις της...Εμενα ποτε δεν ηταν ζοηρος σπανια τον ακουγα εως και καθολου στον 7ο αρχησα να νιωθω μεγαλα κουνηματα και τωρα ουουου δεν σταματαει το γλυκο μου...


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Koutsouni, όπως το λες..Ανάλογα με τις ορέξεις της η κυρία..Κάποιες στιγμές μου δίνει και καταλαβαίνω σε δυνατά χτυπήματα και άλλες μου τρίβεται απαλά σα γατάκι..τι πλάκα που έχουν..Είναι και μέρες που είναι σε τρελή αναστάτωση, δεν σταματά στιγμή και άλλες που βαριέται ή αλλάζει στάση ίσως. Πάντως, έχω παρατηρήσει πως τελευταία έχει αλλαξει ωράριο..Ενώ ήταν φοβερά ενεργητική το πρωί 9 με 1 το μεσημέρι, τώρα είναι πιο δραστήρια το βράδυ..Πάντως το μεσημέρι ξεκουράζεται συνήθως..χαλαρώνει το κορίτσι..

Αχ πόσο θέλω να περάσει ο καιρός να δω τη φατσούλα της. Δεν την έχω δει και στον υπέρηχο ποτέ 3D λόγω στάσης και έχω περιέργεια μεγάλη..

Κι εγώ ενώ έχω ΠΗΤ 21/11, θέλω να γεννηθε'ι 17/11..χαχα...Θα είναι πάντα αργία τα γενέθλια της..όσο την έχουν ακόμα αργία βέβαια..χαχαχα


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου...Άλλη μια μέρα πιο κοντά στο να αποκτήσουμε τα παιδάκια..Έτσι θα βλεπουμε κάθε μέρα από δω και πέρα νομίζω..

Nikaki, Koutsouni, τι καλά που έχετε έτοιμα τα δωματιάκια και μείνανε λεπτομέρειες..Εμείς τελειώσαμε με βαψίματα, ζωγραφικές κτλ και στις 15 του μήνα θα έρθει κούνια και καρότσι..Κάπου εκεί θα πλύνω κιόλας και θα σιδερώσω, ώστε τέλος του μήνα να είναι έτοιμα υπολογίζω..Στις 17 λέω να σταματήσω τη δουλειά που θα μπαίνω και στο μήνα μου για να προλάβω να ετοιμάσω βαλίτσα και τα πράγματα του παιδιού..

Η κατακράτηση είναι όντως άσχημο θέμα όταν ανεβαίνεις στη ζυγαριά, αλλά όπως είπαν και τα κορίτσια, φεύγουν αμέσως αυτά τα κιλά..Κι εγώ μέχρι τον 7ο ήμουν πολύ χαμηλά σε κιλά +7 το πολύ και μέσα σε ένα μήνα και κάτι πήρα 4-5..αλλά λίγο έμεινε..όσο και να πάρουμε αφενός παίρνει και το μωρό μας, αφετέρου μας αξίζουν εδώ που φτάσαμε..χαχαχα..

Χθες και σήμερα η μπέμπα μου είναι πιο ήσυχη..δεν κουνιέται πολύ..την ακούω όλη μέρα αν προσέξω, αλλά πολύ αργές και μικρές κινήσεις..δεν ξέρω αν δεν έχει πια πολύ χώρο, αν είναι κουρασμένη και κοιμάται ή αν κάτι άλλο συμβαίνει..Ελπίζω πως όλα είναι καλά, γιατί με είδε ο γιατρός την προηγούμενη Τετάρτη και θα με δει και την επόμενη εβδομάδα..Συμβαίνει νομίζω κάποιες μέρες να είναι πιο ήσυχα τα μωράκια ε ? Αφού την καταλαβαίνω να κινείται δεν είναι ανησυχητικό, σωστά ?

Σήμερα μου ήρθε και το βαλιτσάκι της caredirect μετά από 2,5 μήνες..Έχει ένα δειγματάκι sudocream, ένα δειγματάκι απορυπαντικό Nuk, ένα detol για τα χέρια κανονικό μέγεθος, δειγματάκι για κρέμα για θηλές και ραγάδες και 2 πιπίλες μια Nuk και μια ΜΑΜ. Αν δεν έχετε πάρει τηλ τότε που το συζητούσαμε, πάρτε και τώρα..Δίνετε στοιχεία και σας έρχετε εντελώς δωρεάν..

Μη σε αγχωνει που δεν τη νιωθεις συνεχως οπως αλλες φορες.Το σημαντικο ειναι πως εχεις σκουντηγματακια εστω κ λιγα.Ανησυχητικο θα ηταν το καθολου.Αν σε καθησυχαζει ομως παρε τον γιατρο σου κ ρωτησε τον.

Αντε συντομα θα γεμισει με μωρουδιακες μυρωδιες κ φωνουλες το παιδικο δωματιο.Ωραιο συναισθημα να φτιαχνεις το χωρο του παιδιου σου.Εμεις την μπεμπα θα την εχουμε για αρχη στο δωματιο μας κ μετα βλεπουμε.Δεν εχουμε χωρο στο παιδικο κ για τεταρτο παιδι ομως καπως θα διαμορφωσουμε το σπιτι κ θα της φτιαξουμε αργοτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σας ομορφες εγκυουλες!!!

Πετρίνα 84 καταβαθος ολοι χρειαζομαστε την βοηθεια της μαμας μας οχι οτι εμεις δεν τα κανουμε καλα καταλαβαινεις πως θελω να το πω...Φυσικα και εγω δεν εχω πει ποτε σε κανεναν να ερθει να με βοηθησει για κατι, μονο αμα προσφερθει ο αλλος απο μονος του...

Απο συχνοουρια αλλο πραγματα τα νευρα μου καθε μερα ειδικα το βραδυ καθε μια ωρα σεικωνομαι που να κολησει ο υπνος μετα, εχω μηλισει στον γιατρο μου αλλα δεν μου ειπε κατι ειναι απολυτως φυσιολογικο απλα εγω κατεβαζω πολλα...

Αχχχ τωρα που ανεφερες γενεθλια εγω τα εχω 5 Νοεμβρη και 10 ο μπαμπας μου μακαρι να ερθει ο μπεμπης μου τοτε πλακα θα εχει...αν και εχω ΠΗΤ 17/11!!!Δεν μπορω να πω το καλυτερο δωρο γενεθλιων!!!

pennymom ωραιο αυτο το βαλιτσακι εχει χρησημα πραγματακια...Μην ανησυχεις για την μπεμπα σου αλλες μερες θα κουνιετε πολυ και αλλες οχι αναλογος τις ορεξεις της...Εμενα ποτε δεν ηταν ζοηρος σπανια τον ακουγα εως και καθολου στον 7ο αρχησα να νιωθω μεγαλα κουνηματα και τωρα ουουου δεν σταματαει το γλυκο μου...

Πολλα γενεθλια μαζεμενα για του χρονου θα εχετε...αχ τι ωραια.Ποσο χρονων γινεσαι?

Link to comment
Share on other sites

Koutsouni, όπως το λες..Ανάλογα με τις ορέξεις της η κυρία..Κάποιες στιγμές μου δίνει και καταλαβαίνω σε δυνατά χτυπήματα και άλλες μου τρίβεται απαλά σα γατάκι..τι πλάκα που έχουν..Είναι και μέρες που είναι σε τρελή αναστάτωση, δεν σταματά στιγμή και άλλες που βαριέται ή αλλάζει στάση ίσως. Πάντως, έχω παρατηρήσει πως τελευταία έχει αλλαξει ωράριο..Ενώ ήταν φοβερά ενεργητική το πρωί 9 με 1 το μεσημέρι, τώρα είναι πιο δραστήρια το βράδυ..Πάντως το μεσημέρι ξεκουράζεται συνήθως..χαλαρώνει το κορίτσι..

Αχ πόσο θέλω να περάσει ο καιρός να δω τη φατσούλα της. Δεν την έχω δει και στον υπέρηχο ποτέ 3D λόγω στάσης και έχω περιέργεια μεγάλη..

Κι εγώ ενώ έχω ΠΗΤ 21/11, θέλω να γεννηθε'ι 17/11..χαχα...Θα είναι πάντα αργία τα γενέθλια της..όσο την έχουν ακόμα αργία βέβαια..χαχαχα

Σωστη η σκεψη σου για το οτι θα ειναι αργια στα γενεθλια της αν αποφασισει να ερθει τοτε :D

Εμενα μου αρκει να γεννηθει αφου μπει το μηνα της κ οχι ημερα Σαββατο.Τα δυο μου τα εχω Σαββατογεννημενα δεν θα αντεξω κ τριτο χα χα χα :D

Link to comment
Share on other sites

Πολλα γενεθλια μαζεμενα για του χρονου θα εχετε...αχ τι ωραια.Ποσο χρονων γινεσαι?

23 θα γινω μικρουλα μανουλα χιχιχιχι...ουουου εχουμε πολλα γενεθλια και πολλα δωρα κιολας :P:p:p

Και τον 15 Αυγουστου μανουλα και γιος δωρακια μιας και θα τον βγαλω Παναγιωτη...:P:p:p

Εσεις εχετε αποφασησει ονοματακια ή ειναι νωρις ακομα?


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

23 θα γινω μικρουλα μανουλα χιχιχιχι...ουουου εχουμε πολλα γενεθλια και πολλα δωρα κιολας :P:p:p

Και τον 15 Αυγουστου μανουλα και γιος δωρακια μιας και θα τον βγαλω Παναγιωτη...:P:p:p

Εσεις εχετε αποφασησει ονοματακια ή ειναι νωρις ακομα?

Πολλα μπραβο που αποφασισες να γινεις μικρη μανουλα.Ειναι καλο κ για σενα γιατι εχεις περισσοτερες αντοχες αλλα κ για το παιδι που θα ειστε κοντα ηλικιακα αρα θα καταλαβαινεστε καλυτερα χαχαχαχ

Το ονομα της μπεμπας ευτυχως δεν μας ηταν καθολου δυσκολο να το διαλεξουμε γιατι κ μαμα κ πεθερα εχουν ιδιο.Ελένη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλημέρα! Αφήστε το θέμα με τα κιλά :mad::-x:-x εγω ήμουν την προηγούμενη εβδομάδα +20....αλλα δεν με νοιάζει!!! Koutsouni22 μου ωραίες κορνίζες έχει και στα praktiker. Μικρή θα γίνεις μανούλα (σε περνάω 4 χρόνια :D) μαζί θα μεγαλώνετε! Πετρίνα 84 καλό κουράγιο με τις δουλείες. Μην κάνεις πολλά μαζί. Οταν κουράζεσαι να σταματάς!pennymom μου έστειλαν και εμένα βαλιτσάκι με δωρεαν δείγματα. εμένα είχε μικρη κρέμα sudocream, μια μικρή πιπίλα mum, κρέμα σε κανονικό μέγεθος γα τις θήλες, μικρά δειγματα απο κρεμούλες για το μωρό!

Έβαλα πλήντήρια με τα μωρουδιακά και μετά θα τα σιδερώσω! Αν γίνεται εγω θέλω να γεννήσω 8/11 στην γιορτή του μπαμπά του ! Α το νινί μας θα το ονομάσουμε Δημήτρη ! Δεν μου αρέσει πολύ αλλα οκ τι να κάνουμε!


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...