Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 ώρες πρίν, sunshine1982 είπε:

      Σε αναμονή χοριακης και εγω . Μεγαλη αγωνια εχω 🫶🫶🫶

      Αντε έχω και παρέα..  πότε θα κάνεις χοριακη?

      13 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Μόλις μου είπαν ότι έχω και δύο βλαστοκυστες για κατάψυξη..  και λίγο έχω χαλαρώσει.. 

      • Μου αρέσει 2

Μανούλες Νοεμβρίου 2014!


tinaki

Recommended Posts

Ολοκληρο το trilogy εχει 750. Το καροτσι μονο το πηρα 380. Και δωρο η ομπρελα (ουααααααου). Μεσω ιντερνετ. Το πακετο εχει καλαθουνα και πορτ μπεμπε. Πηγαινε να το τεσταρεις το trilogy. Ειναι κ ελαφρυ. Ααα γυριζει κ το καθισμα

Καλαθούνα και πορτ μπεμπέ 380 δηλαδή ? Από ποιο μαγαζί ή από ποιο site Kel ?

Το έχω δει και είδα ότι είναι ωραίο και ελαφρύ..Τι χρώμα το πήρες ? Κάτι ουδέτερο φαντάζομαι..


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλαθούνα και πορτ μπεμπέ 380 δηλαδή ? Από ποιο μαγαζί ή από ποιο site Kel ?

Το έχω δει και είδα ότι είναι ωραίο και ελαφρύ..Τι χρώμα το πήρες ? Κάτι ουδέτερο φαντάζομαι..

anatello.gr νομιζω. Ο αδελφος μου το παρηγγειλε.. 380 δωρο ομπρελλα. Χρωμα canappa δηλαδη μπεζ, δυο λαβες ασπρος σκελετος. Κ κλεινεο με το ενα χερι. Ειδα πολλα. Μονο αυτο ηθελα. Και ειναι κλειστο πολυ μικρο. 20 μερες το πολυ παραλαβη


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααα,καλησπερα!Ειμαι καινουρια στο FORUM,περιμενω κι εγω το πρωτο παιδακι μου τελη Νοεμβριου...Αντε και πλησιαζουν οι μερουλες!!

Καλώς ήρθες Gogo A ! Με το καλό το παιδάκι σου! Το πρώτο σου είναι? Πλησιάζουν αρκετά γρήγορα θα έλεγα :D


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου ! Τι μου κάνετε? Περιμένω πως και πως να έρθει η Τρίτη να δω το αντράκι μου. Σκέφτομαι την επόμενη εβδομάδα να κάνω γενική στο σπίτι για τον χειμώνα ( να πλένω κουρτίνες, παράθυρα και τέτοια) Βαριέμαι φριχτά όμως... Είναι νωρίς να στρώσω χαλιά? Φιλάκια στις κοιλίτσες σας ;)


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου ! Τι μου κάνετε? Περιμένω πως και πως να έρθει η Τρίτη να δω το αντράκι μου. Σκέφτομαι την επόμενη εβδομάδα να κάνω γενική στο σπίτι για τον χειμώνα ( να πλένω κουρτίνες, παράθυρα και τέτοια) Βαριέμαι φριχτά όμως... Είναι νωρίς να στρώσω χαλιά? Φιλάκια στις κοιλίτσες σας ;)

Μια χαρα titiko μου, εσυ πως εισαι?

Και εγω αρχες Οκτωμβρη θα δω τον αντρακο μου..!!!

Εχουν αρχησει τα κρυα σιγα σιγα καλυτερα να αρχησεις να κανεις την γενικη που λες, εγω παλι καλα εχω ξεμπερδεψει με αυτες τις δουλειες, μονο ενα καλο ξεσκονισμα σε ολο το σπιτι αλλα προς το τελος αυτο το αφηνω για να κλειστουμε μεσα, τωρα ολη μερα τα εχω ανοιχτα τα παραθυρα τσαμπα ο κοπος....Οσο για τα χαλια ειναι νωρις πιστευω, καλυτερα για μενα αργοτερα που θα πλησιαζουμε να ειναι και πιο φρεσκα και καθαρα...!!!

Αλλα γενικα ολα αυτα ειναι σκετη κουραση αμα δεν εχεις ατομο για βοηθεια ειναι θανατος, ειμαστε και σε προχωρημενη εγκυμοσυνη και οσο να ναι κουραζομαστε πιο ευκολα....

Εμενα η μεση μου με γονατιζει οταν ειμαι πολυ ωρα σε ορθοστασια, και μερικες φορες νιωθω ενα μπουκομα κατω χαμηλα (νομιζω θα βγει εξω το μωρο)και πετρωνει ολη μου η κοιλια...:shock::shock:

Ειδικα οταν παει και καθετε σε ενα σημειο και μαζευετε αχχχχχ ποναει λιγο...


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Τιτικο κουρτίνες και τέτοια ε??? Πω πω βαριεμαι τρελα, όμως μάλλον πρέπει να ξεκινήσω κι εγώ να τα κάνω αυτά σιγά σιγά... Όσο για τα χαλιά κι εμένα μου φαίνεται νωρίς...

Κουτσουνι έτοιμη ε??? Σε ζηλεύω...

Εγώ τελείωσα σήμερα με πλύσιμο -σιδερωμα-τακτοποίηση απο ότι έχω και θα χρησιμοποιήσω απο τον πρώτο και απο το Σάββατο επιτέλους θα παραγγείλω ότι αλλά ρουχαλάκια χρειάζομαι για το νέο μωρο!

Η κούνια είναι έτοιμη, τα υπόλοιπα προικιά σε ετοιμότητα και η βαλίτσα μου σχεδόν έτοιμη.

Πάντως βρε κορίτσια να σας πω την αλήθεια αυτη την εγκυμοσύνη δεν την χάρηκα, κάτι η ταλαιπωρία, κάτι η κούραση και οι απαιτήσεις της δουλειάς, κάτι ο μεγάλος μου, κάτι που δεν χρειαζόμουν ψώνια (αλλα δεν μου περίσσευαν και για σαχλαμαριτσες), ε σε δυο βδομάδες μπαίνω στον 9ο και δεν έχω κάνει χαρά ακόμα...

Επίσης του πρώτου μου του μίλαγα, απολάμβανα κάθε του κίνηση, γεννήθηκε και ήμουν ήδη δεμένη μαζί του...

Νιώθω ότι αυτό το καημένο θα γεννηθεί και θα αναρωτιέμαι απο που ξεφύτρωσε!!!

Ουφ! Τι με έπιασε ε?

Ανυπομονώ να του αγορασω ρουχαλάκια, να κάνω κάτι μόνο γι αυτόν!

Καλό βράδυ...

Link to comment
Share on other sites

Τα βασικα τα εχω κανει, μονο ξεσκονησμα οπως ειπα εχω και να φτιαξω τις βαλιτσες...

Χαλια δεν εχω καθολου πρεπει να αγορασω και θελω ενα για σαλονι και ενα για το παιδικο οσο να ναι κρατανε ζεστο το δωματιο...ελπιζω να βρω καμια προσφορουλα γιατι τα οικονομικα ειναι στα να πανε, οπως ολες μας!!!!

Σε καταλαβαινω παντως οσο να ναι εχεις ηδη ενα παιδακι ειναι λογικο να μην μπορεις να ευχαρηστηθεις την εγκυμοσυνη σου οπως το πρωτο...Θα γεννηθει με το καλο και θα το χορτασεις τοτε...και ολα καλα!!!!

Απο που παραγγελνεις τα ρουχαλακια?Μπαινω και ψαχνω και εγω διαφορα site


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Όλα τα είχε η μαριορη το κρύωμα της έλειπε και τα πονακια περιόδου πρωί πρωί..

Τα βασικα τα εχω κανει, μονο ξεσκονησμα οπως ειπα εχω και να φτιαξω τις βαλιτσες...

Χαλια δεν εχω καθολου πρεπει να αγορασω και θελω ενα για σαλονι και ενα για το παιδικο οσο να ναι κρατανε ζεστο το δωματιο...ελπιζω να βρω καμια προσφορουλα γιατι τα οικονομικα ειναι στα να πανε, οπως ολες μας!!!!

Σε καταλαβαινω παντως οσο να ναι εχεις ηδη ενα παιδακι ειναι λογικο να μην μπορεις να ευχαρηστηθεις την εγκυμοσυνη σου οπως το πρωτο...Θα γεννηθει με το καλο και θα το χορτασεις τοτε...και ολα καλα!!!!

Απο που παραγγελνεις τα ρουχαλακια?Μπαινω και ψαχνω και εγω διαφορα site

Κουτσουνι για χάλια ρίξε μια ματιά και στο internet, αν κι εγώ τα τελευταία χρόνια χάλια και τέτοια βρισκω του γούστου μου και στην τιμή που μπορώ σε μαγαζιά τύπου Leroy Merlin, practiker, Μαρινόπουλο. Για το παιδικό σκέψου και την λύση μοκέτα με το μετρο. Εγώ στο παιδικό που ήθελα να το καλύψω απο ακρη σε ακρη έτσι έκανα και μου πήγε όσο ένα μικρό χαλί Disney.

Παιδικά ρούχα κανονικά αγοράζω όταν ανεβαίνω Αθήνα, αλλα τώρα επειδη θα ανέβω τελευταία στιγμή, θα δοκιμάσω να παραγγείλω απο το site της next που μας είχε προτείνει κάποια μανούλα εδώ στο café μας... Είδα ότι έχει πολύ ωραία ρουχαλάκια και σε καλες τιμές!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Όλα τα είχε η μαριορη το κρύωμα της έλειπε και τα πονακια περιόδου πρωί πρωί..

Κουτσουνι για χάλια ρίξε μια ματιά και στο internet, αν κι εγώ τα τελευταία χρόνια χάλια και τέτοια βρισκω του γούστου μου και στην τιμή που μπορώ σε μαγαζιά τύπου Leroy Merlin, practiker, Μαρινόπουλο. Για το παιδικό σκέψου και την λύση μοκέτα με το μετρο. Εγώ στο παιδικό που ήθελα να το καλύψω απο ακρη σε ακρη έτσι έκανα και μου πήγε όσο ένα μικρό χαλί Disney.

Παιδικά ρούχα κανονικά αγοράζω όταν ανεβαίνω Αθήνα, αλλα τώρα επειδη θα ανέβω τελευταία στιγμή, θα δοκιμάσω να παραγγείλω απο το site της next που μας είχε προτείνει κάποια μανούλα εδώ στο café μας... Είδα ότι έχει πολύ ωραία ρουχαλάκια και σε καλες τιμές!

Ναι και εγω δεν εχω θεμα μπαινω σε διαφορα σιτε και αμα συμφερει αγοραζω,μοκετα σκεφτομαι και εγω ειναι πιο πρακτικια τωρα...

αααα ναι το next εχω φτιαξει κωδικο αλλα δεν ειναι με αντικαταβολη και με δυσκολευουν τα αλλα με τις καρτες και τετοια...αν και νομιζω οτι εχει paypal αλλα ουτε με ευτον τον τροπο ξερω, τα εχει στα αγγλικα και δεν σκαμπαζω και πολυ...αλλα αξιζει τον κοπο εχει φοβερα ρουχα θα κοιταξω να δω να με βοηθησει καπιος μπας και παρω και εγω..!!!!:tongue:


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα ....

και εγω απο δουλειές λίγα πράγματα έχω κάνει. ....

Μάλλον θα πάρω την βοήθεια του κοινού όταν έρθει η ώρα ;).

Εγώ τελικά έχω ζάχαρο κυησης....μου δωσανε και το μηχάνημα και τρύπιεμαι όλη την ώρα. ...ξεκίνησα και διατροφή. .....χαλάλι του όταν έρθει με το καλο θα τον μαλώσω λίγο που με ταλαιπωρεί. :)

εχθές έφαγα και μια τούμπα, αλλά χτύπησα στο πόδι μόνο. ...πάλι καλά. ...τρόμαξα όμως πολύ. ......σαν κουλό παω γενικά....τι να πω αυτή η εγκυμοσύνη με εχει τσακισει .

φιλιά.


3I1Qp3.png

5xzap2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγω δεν εχω θεμα μπαινω σε διαφορα σιτε και αμα συμφερει αγοραζω,μοκετα σκεφτομαι και εγω ειναι πιο πρακτικια τωρα...

αααα ναι το next εχω φτιαξει κωδικο αλλα δεν ειναι με αντικαταβολη και με δυσκολευουν τα αλλα με τις καρτες και τετοια...αν και νομιζω οτι εχει paypal αλλα ουτε με ευτον τον τροπο ξερω, τα εχει στα αγγλικα και δεν σκαμπαζω και πολυ...αλλα αξιζει τον κοπο εχει φοβερα ρουχα θα κοιταξω να δω να με βοηθησει καπιος μπας και παρω και εγω..!!!!:tongue:

Καλά μην νομίζεις κι εγώ απο αγγλικά και paypal δεν το κατέχω εντελώς, αλλα σκέφτομαι να τα διαλέξω και να χωσω τον αντρα μου να με βοηθήσει στα υπόλοιπα!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια κοριτσακια εγω εκανα αμνιο την τριτη σημερα περιμενουμε αποτελεσματα ευτυχως για κυστικη ινωση ειχα κανει στον μεγαλο και ειχα βγει αρνητικη οποτε δεν χρειαζεται να επανληφθει και σε αυτον. ΘΕΜΑ Αγορες: Στον μεγαλο ειχα αγορασει τα παντα απο εξωτερικο πραγματικα πολυ πιο φθηνα σεντονακια φορμακια φανελακια κουβερτουλες τα παντα λεμε και τωρα που τα πλυναμε για τον μικρο απορω πραγματικα με το ποσα πραγματα ειχα παρει και μπηκα και ειδα τις αποδειξεις και φρικαρα για μια ακομη φορα με την διαφορα τιμων οποτε ψαξτε το αν τα παρετε απο ελλαδα το κοστος ειναι 3φορες επανω και σε ορισμενες περιπτωσεις και λιγα λεω οτι βοηθεια θελετε πειτε μου.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου Καλησπέρα !

GogoA, καλωσήρθες και με το καλό το μωράκι σου..Δώσαμε φύλλο και ΠΗΤ να σε προσθέσουν κι εσένα τα κορίτσια στη λίστα..

Titiko, Koutsouni, μιλάτε για γενική και απελπίζομαι..χαχα..Εγώ με τη δουλειά και χωρίς βοήθεια, μακρινό όνειρο μου φαίνεται να κατεβάσω κουρτίνες κτλ..Αλλά αύριο θα έρθει μια κοπέλα να με βοηθήσει με το σπίτι, να βγάλω καμια κουβέρτα για πλύσιμο, να τις βγάλω σε ήλιο κτλ...και να αρχίσω να μαζεύομαι..

Τα καλά νέα μου..Κλείσαμε καρότσι και κούνια..:P Είμαι πολύ χαρούμενη..!!! Πάει κι αυτό.. Τώρα θα παραγγείλω το Σαβ/κο προίκα, κουβερτάκια κτλ, γιατί παρήγγειλα σεντόνια προχθές και θα μαζευτούν κι αυτά και μικραίνει η λίστα μου αρκετά μετά από αυτά..

Η μπέμπα χθες ήταν πολύ κινητική..Με πίεζε ψηλά, χαμηλά, δεξιά, αριστερά..χαμός..Είχα κάτσει ανάσκελα με τα πόδια ψηλά να ανέβει λίγο πάνω και να ηρεμήσει..χαχα

Sozi, μάλλον σκέψου πως το παιδάκι σου είναι πολύ γλυκό..σκέτη ζάχαρη και μην το μαλώσεις για την ταλαιπωρία σου..Περαστικό είναι αυτό..χαχα

Kelli μου, πως και έκανες άμνιο τώρα πια ? Καλά αποτελέσματα σου ευχόμαστε και όλα θα είναι τέλεια..θα το δεις..Ξεκούραση όμως τώρα, να περάσουν λίγες μέρες..


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγω παραγγελνω απο Next πρεπει να το ειχαμε ξανακουβεντιασει!! Με prepaid card πληρωνω εγω, δηλαδή παω στην τραπεζα βαζω οσα λεφτά εχω σκοπο να χαλασω και κανω τις αγορες μου ανετα!

Τωρα λεω να παρω μερικές φορμουλες και πυτζάμες για την κορη μου τωρα για το χειμώνα!

sozi μου υπομονή κοπέλα μου ενας μηνας και κατι εμεινε και θα ησυχασεις λιγο!!

πενυ ξεκινησες δυναμικα τα ψωνια ε? Χαχα μπραβο ηταν να μην γινει η αρχη!! :P

kelli καλα αποτελεσματα!!


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...