Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Katker είπε:

      Αν εννοείς εμένα ναι και εγώ στις 1/10 έκανα και μου είπε να πάω σε 15 μέρες για χοριακη. Εσύ πότε; 

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Just now, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

Μανούλες Νοεμβρίου 2014!


tinaki

Recommended Posts

Βιαζεται ο μικρουλης σου να σας γνωρισει δεν κρατιεται, πολυ νωρις ακομα κατσε στο κρεβατι και μην σεικωνεσαι καθολου...δεν εχεις μπει καν στον 8ο!!!

Ωραια σταματησες και την δουλεια επομενο ηταν...Ολα καλα σου ευχομαι να πανε και πολυ υπομονη, δεν ειναι οτι καλητερο το ξαπλα!!!θα περασει ο καιρος τι εμεινε τωρα μεχρι της 25/9 τιποτα...:D

dikio exeis alla koita twra to problhma exw hdh enan tarzan 4 etwn poy ksekinaei pronhpio kai 8elei prosarmogh opou den 8a mporei na thn kanei mazi mou alla me giagiades kai pappou h douleia einai dikh mas opote wrario den epaize opws kai hmeres opote twra menei ksekremasto to grafeio pali kala pou exoun teleiwsei oi forologikes dhlwseis alla dustuxws o antras mou den 8a mporesei na boh8hsei sthn prosarmogh tou mikrou sto sxoleio giati tou epese olh h douleia tou grafeiou...aaaa kai to savvato pantreuetai kai o adelfos mou....Genika apo thn Paraskeuh pou to ema8a exw frikarei pws 8a perasoun autes oi 3 bdomades xwris sovares apwleies

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

dikio exeis alla koita twra to problhma exw hdh enan tarzan 4 etwn poy ksekinaei pronhpio kai 8elei prosarmogh opou den 8a mporei na thn kanei mazi mou alla me giagiades kai pappou h douleia einai dikh mas opote wrario den epaize opws kai hmeres opote twra menei ksekremasto to grafeio pali kala pou exoun teleiwsei oi forologikes dhlwseis alla dustuxws o antras mou den 8a mporesei na boh8hsei sthn prosarmogh tou mikrou sto sxoleio giati tou epese olh h douleia tou grafeiou...aaaa kai to savvato pantreuetai kai o adelfos mou....Genika apo thn Paraskeuh pou to ema8a exw frikarei pws 8a perasoun autes oi 3 bdomades xwris sovares apwleies

Δεν ηξερα οτι εχεις κιαλο παιδακι ειναι δυσκολο, σιγουρα θα σε θελει διπλα του, εξηγησε του την κατασταση ασχετα που ειναι μικρος θα το καταλαβει ειναι πανεξυπνα...Γενικα ειμαι της αποψης οτι πρεπει να σηζητας με τα παιδια για ολα τα θεματα του σπιτιου ασχημα και καλα για να γνωριζουν, τους αρεσει να τα υπολογιζεις...

Οσο για τον αντρα σου λιγο υπομονη για καλο ειναι, σιγουρα θα κουραζεται παραπανω, 3 εβδομαδες μονο θα περασουν..!!!Με το καλο ο αδερφο σου να ειναι παντα ευτυχησμενοι και καλους απογονους, και εκεινος θα καταλαβει την σοβαροτητα της καταστασης, δεν θας πας επειδη βαριεσαι αλλα για την υγεια του μωρου σου που ειναι πανω απο ολα και ολους!!!Μην στεναχωριεσαι καλο θα ηταν να μην σου ειχε τυχη κατι τετοιο αλλα τι να κανουμε τυχαινουν και αυτες οι περιπτωσεις...Παλι καλα να λες που ειναι κατι αντιμετωπισιμο!!!!


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Πεννυ χρονια πολλα!!!!! Κ να πανε ολα καλα με την μανουλα σου. Kelli79 υπομονη... λιγο εμεινε θα περασει. Την προηγουμενη φορα δεν το ειδε ο γιατρος οτι κατεβαινει? Εμενα μου ειπε οτι ειναι με το κεφαλι προς τα κατω αλλα ευτυχως ειναι ακομα ψηλα.. αλλα φυσιολογικα για την βδομαδα μου. Να μην κουραζομαι για να μην ζοριστει το μωρο κ γυρισειι.Και εγω δεν βλεπω να βγαζω τον 9ο. Κουραζομαι πολυ στο σπιτι. Ο καλος μου τα παραταει ολα οπου να ναι. Αναγκαστικα σκυβω. Παω σουπερ μαρκετ και ξεφυσαω.... θα περασει. Σημερα θα παω για ψωνια. Ψαχνω ενα ομορφο φορμακι για να βγουμε απο το νοσοκομειο!! Και τα απαραιτητα για μενα.


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites

Kel μου, σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές για τη μαμά μου και για μένα !!! Να είσαι καλά και όποιος-α άλλη γιορτάζει να είναι καλά και πολύχρονη.. Ωραία που ετοιμάζεσαι κι εσύ..Μη το λες πως δε θα τον πάρεις όλον τον 9ο..καμιά φορά μας εκπλήσει ο οργανισμός μας με τις αντοχές του..

Koutsouni, εννοείται πως κι εγώ φυσιολογικό θέλω..videos κτλ τα αποφεύγω εννοείται, αλλά ίσως όταν κοντεύει ο καιρός να μπω στον πειρασμό να δω..Τέλος του μήνα θα κάνω και 2 μαθήματα ανώδυνου και θηλασμού, όπως είπε η μαία μου..

Kelli μου, θα περάσει πολύ γρήγορα ο καιρός..Είναι ήδη μεγάλο το μωράκι σου και η αλήθεια είναι πως πάνω από 2 κιλά δεν κινδυνευει..και τί είναι 3 εβδομάδες ? Ούτε 20 μέρες..χαχα..Όλα θα πάνε τέλεια..Μπορεί βέβαια να πάρει και περισσότερο χρόνο και ας μην το περιμένετε..

Κι εμένα έχει πάρει θέση με το κεφαλάκι κάτω από τον 5ο μήνα η μπέμπα και δεν έχει αλλάξει..Είπε πως αν μείνει έτσι κι αυτό το μήνα, δύσκολα θα αλλάξει κάτι, γιατί δε θα χωράει και πολύ και δεν είναι ότι περπατάω κιόλας..Άρα όλα καλά για φυσιολογικό..Άντε να δούμε..Είμαι περίεργη και ενθουσιασμένη για την εμπειρία προς το παρόν..Αν και φοβάμαι το χειμώνα γιατί με πιάνει θλίψη γενικά και δεν ξέρω όταν θα χειμωνιάσει πως θα είμαι..χαχα


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια..Και κάτι ακόμα..Το δράμα μου τον τελευταίο καιρό είναι ο ύπνος..Ενώ μέχρι τώρα κοιμόμουν τη καλά...εκτός από την έννοια και την ανησυχία με τη μαμά μου που την καταλαβαίνω..έχω και πόνους στα πλευρά, τις κλωτσιές της μπέμπας αν την πιέσω που με ξυπνάνε, τα τραβήγματα, τη μέση μου, αλλά κυρίως τα πλευρά μου που με κάνουν να υποφέρω μετά από 2-3 ωρες ύπνο..Έτσι ξυπνάω κάθε 2-3 ώρες..Φοβερή προετοιμασία βέβαια για μετά..δε λέω..αλλά θα είμαι λιώμα ως τότε αν συνεχίσω έτσι..Τι μαξιλάρι δεξιά, αριστερά στην κοιλιά, κάτω και ανάμεσα στα πόδια έχω δοκιμάσει δε λέγεται..Πιστεύω όμως να ξαναβρω τον ύπνο μου σύντομα, αν και μια φίλη που γέννησε πρόσφατα..μου είπε ότι κοιμήθηκα μέχρι τώρα..κοιμήθηκα..χαχαχα..

Εσείς πως τα πάτε με τον ύπνο ? Ένα μαξιλάρι σφήνα που έχουν τα mothercare ή ένα μεγάλο μακρόστενο που έχουν, βοηθάει λέτε ?


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα και απο μένα...Μόλις γύρισα απο τον γιατρό, ο μπέμπης μου είναι 1240γρ γα ύψος δεν μου είπε. Εχει γυρίσει, είναι με το κεφάλι κάτω, αλλα ο πλακούντας είναι υψηλός ακόμα.

pennymom χρόνια σοπυ πολλά κοπέλα μου :):):) καλή επιτυχία στην μανούλα σου. Εγω έχω πάρει μακρόστενο μαξιλάρι εγκυμοσύνης και με έχει βοηθήσει στον ύπνο. Χωρίς το μαξιλάρι οταν κοιμάμαι στα πλάγια κλοτσάει ο μικρός, με το μαξιλάρι είναι οκ δεν κλοτσάει.

Kelli79 όσο μπορείς να είσαι ξάπλα....μην πολυκουράζεσαι. Ολα θα πάνε καλά :D:D:D:D

Koutsouni22 περνάει γρήγορα ο καιρός....ανυπομονώ να γεννήσω να δω το παλικάρι μου:):):):):):):)

Εγω παρέλαβα τα επιπλάκια του, και μέσα στην εβδομάδα θα πάω jambo....σας φιλώ !!!


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο μένα...Μόλις γύρισα απο τον γιατρό, ο μπέμπης μου είναι 1240γρ γα ύψος δεν μου είπε. Εχει γυρίσει, είναι με το κεφάλι κάτω, αλλα ο πλακούντας είναι υψηλός ακόμα.

pennymom χρόνια σοπυ πολλά κοπέλα μου :):):) καλή επιτυχία στην μανούλα σου. Εγω έχω πάρει μακρόστενο μαξιλάρι εγκυμοσύνης και με έχει βοηθήσει στον ύπνο. Χωρίς το μαξιλάρι οταν κοιμάμαι στα πλάγια κλοτσάει ο μικρός, με το μαξιλάρι είναι οκ δεν κλοτσάει.

Kelli79 όσο μπορείς να είσαι ξάπλα....μην πολυκουράζεσαι. Ολα θα πάνε καλά :D:D:D:D

Koutsouni22 περνάει γρήγορα ο καιρός....ανυπομονώ να γεννήσω να δω το παλικάρι μου:):):):):):):)

Εγω παρέλαβα τα επιπλάκια του, και μέσα στην εβδομάδα θα πάω jambo....σας φιλώ !!!

Εγω ακομα περιμενω το επιπλο του μωρου ελπιζω συντομα θελω να αρχησω να τακτοποιω τα πραγματα..Να πας στα jumbo θα τρελαθεις εχει πανεμορφα πραγματακια..πηγα και ξετρελαθηκα!!!


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια..Και κάτι ακόμα..Το δράμα μου τον τελευταίο καιρό είναι ο ύπνος..Ενώ μέχρι τώρα κοιμόμουν τη καλά...εκτός από την έννοια και την ανησυχία με τη μαμά μου που την καταλαβαίνω..έχω και πόνους στα πλευρά, τις κλωτσιές της μπέμπας αν την πιέσω που με ξυπνάνε, τα τραβήγματα, τη μέση μου, αλλά κυρίως τα πλευρά μου που με κάνουν να υποφέρω μετά από 2-3 ωρες ύπνο..Έτσι ξυπνάω κάθε 2-3 ώρες..Φοβερή προετοιμασία βέβαια για μετά..δε λέω..αλλά θα είμαι λιώμα ως τότε αν συνεχίσω έτσι..Τι μαξιλάρι δεξιά, αριστερά στην κοιλιά, κάτω και ανάμεσα στα πόδια έχω δοκιμάσει δε λέγεται..Πιστεύω όμως να ξαναβρω τον ύπνο μου σύντομα, αν και μια φίλη που γέννησε πρόσφατα..μου είπε ότι κοιμήθηκα μέχρι τώρα..κοιμήθηκα..χαχαχα..

Εσείς πως τα πάτε με τον ύπνο ? Ένα μαξιλάρι σφήνα που έχουν τα mothercare ή ένα μεγάλο μακρόστενο που έχουν, βοηθάει λέτε ?

Καλημερα!!!! Οντως δραμα ο υπνος ... εχω 3 μαξιλαρια στο κεφαλι να ανασηκωνεται η πλατη αλλιως πνιγομαι κ θελω εμετο. Μια μαξιλαρα απο τον καναπε στα ποδια για να ξεπρηστουν, και ενα σε καθε πλευρα πλατη στηθος.... αλλααααα αν κοιμηθω και με την κουραση που εχω δεν ξυπναω.

Οποια δεν εχει βγει ακομα εξω καλυτερα να μην βγει. Εχει τοση υγρασια.... ειναι ακονα πρωι κ κοντεψα να λιποθυμησω.

Οσα για τα ψωνια... πηρα μπιμπερο chicco, χτενα, ψαλιδακι νυχιων, κατι ακομα εσωρουχακια για το μωρουλινι.. για μενα τιποτα! Σημερα να παραγγειλω στρωματακι καλαθουνας, να παρω το μπανακι και σαμπουαν....

Εχω διαλεξει κ προικα.... θα μου παρουν μια δωρο... μου εφεραν κουβερτα κ σεντονια

... πειτε τιποτα αλλο μπας κ ξεχναω κατι!!!!!!!


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !

Titiko, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου..Ότι επιθυμείς κορίτσι μου κι εσύ..Τι καλά που μεγάλωσε τόσο ο μπέμπης..Εγώ μόλις έμαθα πως πέρασε το κιλό ένιωσα πως πια μεγάλωσε και θα μεγαλώνει μέρα με τη μέρα πιο πολύ..Τα αγόρια είναι και μεγαλύτερα συνήθως λένε..

Koutsouni, είναι τρέλα να ψωνίζεις για τα μωράκια και ειδικά στα jumbo εχει τόσα πολλά που τα θες όλα..

Kel μου, εσύ είσαι πιο προχωρημένη από όλες μας στα ψώνια..Εσύ θα μας θυμίζεις σε λίγο τα πράγματα που χρειαζόμαστε..χαχα..Τι καλά που τα έχεις οργανώσει σχεδόν όλα..Εγώ τίποτα ακόμα..Τέλος της εβδομάδας θα κάνει η μαμά την επέμβαση όπως φαίνεται και μετά με το καλό να περπατήσει, να βγει να πάει σπίτι της και θα ξαμολυθώ να ψωνίσω, να φτιάξω το δωμάτιο και έχω και 2-3 φίλους, συγγενείς που ρωτάνε τί δώρο θέλουμε να μας κάνουν και τους έχω σε αναμονή, για να δω τί μπορεί να βρω έτοιμο, τι θέλω να ψωνίσω και τι να τους απαντήσω..

Ωραία θα είναι τότε..Ανυπομονώ να το φτιάξω..Και τέλος του μήνα μου είπαν να αρχίσω να σκέφτομαι και τη βαλιτσούλα μου..χαχα..Νωρίς μου φαίνεται, αλλά περνάει ο καιρός..

Αχ κορίτσια μου..πόσο θέλω να περάσει κι αυτή η περιπέτεια και να απολαύσω λίγο τις ετοιμασίες..

Αααα....σήμερα γέννησε η γυναίκα ενός συναδέλφου μας..διδυμα κοριτσάκια..Φιλάκιααα


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! Οντως δραμα ο υπνος ... εχω 3 μαξιλαρια στο κεφαλι να ανασηκωνεται η πλατη αλλιως πνιγομαι κ θελω εμετο. Μια μαξιλαρα απο τον καναπε στα ποδια για να ξεπρηστουν, και ενα σε καθε πλευρα πλατη στηθος.... αλλααααα αν κοιμηθω και με την κουραση που εχω δεν ξυπναω.

Οποια δεν εχει βγει ακομα εξω καλυτερα να μην βγει. Εχει τοση υγρασια.... ειναι ακονα πρωι κ κοντεψα να λιποθυμησω.

Οσα για τα ψωνια... πηρα μπιμπερο chicco, χτενα, ψαλιδακι νυχιων, κατι ακομα εσωρουχακια για το μωρουλινι.. για μενα τιποτα! Σημερα να παραγγειλω στρωματακι καλαθουνας, να παρω το μπανακι και σαμπουαν....

Εχω διαλεξει κ προικα.... θα μου παρουν μια δωρο... μου εφεραν κουβερτα κ σεντονια

... πειτε τιποτα αλλο μπας κ ξεχναω κατι!!!!!!!

Κρεμουλα αλλαγης πανας, πιπιλες, βουρτσα που πλενουμε τα μπιμπερο, λαβετες, μπουρνουζακι, καλτσακια δεν μου ερχετε κατι αλλο προστοπαρον...

Εγω μπανακι δεν πηρα φασαρια μου φαινεται βαζεις μια πετσετουλα στο πατο της μπανιερας και κανεις την δουλεια σου...Και να παρεις Σαμπουαν & Αφρολουτρο που ειναι 2 σε 1...πιο οικονομικο!!!

Εγω για μενα πηρα 1 μπιτζαμα, επιθεματα, σερβιετες, αυτα για αρχη ακομα ομως λοιπουν αρκετα και για τον μπεμπη εχω παρει μωρομαντηλα και 2 πακετα πανες που ηταν σε πολυ καλη προσφορα...οτι βλεπω τσιμπαω!!!


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστω πολυ κοριτσια για τα μηνυματα...Το θεμα δεν ειναι οτι εχει απλα γυρισει αλλα εχει παρει την θεση γεννας δηλαδη εχει κανει καμψη το κεφαλακι του και επισης ο τραχηλος εχει μικρινει....Οχι την προηγουμενη φορα ηταν μια χαρα αλλα μαλλον λογω διακοπων μπανιων και του ταρζαν αλλαξε και θελησε να βγει νωριτερα...Ευτυχως εγω δεν εχω αγορες γιατι τα εχω ολα μονο πανες θα παρω και μωρομαντηλα...Αγορασα για τον μεγαλο απο internet ρουχα και διαφορα πραγματακια για το σχολειο εεε πηρα και για τον μπεμπη ετσι για το καλο ενα φορμακι...Κατα τα αλλα εχω παρα πολλα δωρα που δεν τα εβαλε ποτε ο μεγαλος οποτε δεν θα παρω τπτ αλλο. Εσεις ελπιζω ολες να ειστε καλα και τα μπεμπε σας ακομα καλυτερα φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας....ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!

Πενυυυυυυυυ πολυχρονη κοριτσακι μου,με το καλο να κρατησεις τη μπεμπα σου στην αγκαλια σου κ φυσικα ΥΓΕΙΑ.Χρονια πολλα κ σε οποια κοπελα γιορταζε εχθες...140 γυναικεια ονοματα ειναι αυτα ολο κ καποια θα γιορταζε!!Να τους ζησουν τα κοριτσια,να εχουν υγεια κ τυχη.

Kell εσυ εισαι τρομερη στην οργανωση...εγω ειμαι στην κατηγορια της τελευταιας στιγμης σε ολα.Αν δεν αγχωθω οτι δεν προλαβαινω δεν ξεκιναω να κανω πραγματα αλλα μου βγαινει να τα κανω ολα μαζι αλλα παντα ευτυχως σωστα.

Κοριτσια θελω κ εγω να δω το νινι μου.Σε 10 μερες θα ξερω το βαρος της γιατι την τελευταια φορα ηταν μικρακι κ με στεναχωρησε λιγο.

Αχ πηγα σημερα κ πηρα σχολικα στα μεγαλα...πραγματικα αυτες οι αγορες παντα μου αρεσουν κ με γυρνουν στα παιδικα μου ανεμελα χρονια.Καναμε εμβολιο κ στον μικρο.Μαγειρεψα μακαρονια με κιμα κ τωρα χαλαρωνω.

Οπως καταλαβατε ο υπνος απο αυτη τη φαση κ για τα επομενα 20 χρονια θα αλλαξει για ολες χα χα χα χα.....

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια για τα μηνυματα...Το θεμα δεν ειναι οτι εχει απλα γυρισει αλλα εχει παρει την θεση γεννας δηλαδη εχει κανει καμψη το κεφαλακι του και επισης ο τραχηλος εχει μικρινει....Οχι την προηγουμενη φορα ηταν μια χαρα αλλα μαλλον λογω διακοπων μπανιων και του ταρζαν αλλαξε και θελησε να βγει νωριτερα...Ευτυχως εγω δεν εχω αγορες γιατι τα εχω ολα μονο πανες θα παρω και μωρομαντηλα...Αγορασα για τον μεγαλο απο internet ρουχα και διαφορα πραγματακια για το σχολειο εεε πηρα και για τον μπεμπη ετσι για το καλο ενα φορμακι...Κατα τα αλλα εχω παρα πολλα δωρα που δεν τα εβαλε ποτε ο μεγαλος οποτε δεν θα παρω τπτ αλλο. Εσεις ελπιζω ολες να ειστε καλα και τα μπεμπε σας ακομα καλυτερα φιλακια

Μην σε αγχωνει,απλα κανε ακριβως οτι σου ειπε ο γιατρος σου.Το ιδιο ακριβως ειχα παθει στον 2ο απο τον 6ο μηνα.Ημουν με yotopar κ ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονια του.Τελικα κρατηθηκε μεχρι την 35η βδομαδα που τελικα κ γεννηθηκε.Σου ειπε εσενα για ενεσεις?

Link to comment
Share on other sites

Μην σε αγχωνει,απλα κανε ακριβως οτι σου ειπε ο γιατρος σου.Το ιδιο ακριβως ειχα παθει στον 2ο απο τον 6ο μηνα.Ημουν με yotopar κ ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονια του.Τελικα κρατηθηκε μεχρι την 35η βδομαδα που τελικα κ γεννηθηκε.Σου ειπε εσενα για ενεσεις?

ειπαμε οτι την παρασκευη που θα ξαναπαω για να δουμε ξανα τραχηλο θα δουμε και για το αν πρεπει να ξεκινησω τις ενεσεις για τα πνευμονια...δεν ειναι τοσο το αγχος για το μπεμπε το θεμα μου ειναι ο μεγαλος που δεν μπορω να κανω πραγματα μαζι του και αντιδρα με ενταση και επισης βαριεμαι τραγικα στο σπιτι αλλα θα περασει ο καιρος που θα παει

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ...Πηγα στον γιατρο χθες ολα μια χαρα μονο που μου επεσε κιαλο ο αιματοκριτης μου, ο μπεμπακος μου μεγαλωνει γλυκας ηταν το καμαρι μου, εχει παρει θεση κιολας με το κεφαλι κατω...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ειμαι πολυ ευτυχησμενη ολα κιλανε τελεια αχχχ!!!Ανυπομονω για την μεγαλη μερα που θα τον αντικρισω!!!!


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...