Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Trilogy City System


admin

Recommended Posts

Η ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΝΕΣΗ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΟΤΗΤΑ

Ένα σύστημα μεταφοράς για όσους αναζητούν την άνεση και καλοπέραση του μωρού τους, χάρη στο ευρύχωρο πορτ μπεμπέ και στο σύστημα κλιματισμού, χωρίς να θυσιάζεται η ευχρηστία και η πρακτικότητά του σε όλες τις περιπτώσεις.

Το Trilogy αποτελείται από έναν ελαφρύ και compact σκελετό, ο οποίος ανοιγοκλείνει και οδηγείται και με το ένα χέρι, με εύκολο σύστημα σύνδεσης-αποσύνδεσης των διαφορετικών στοιχείων του, τα οποία του προσφέρουν την απόλυτη λειτουργικότητα και ελευθερία ελιγμών, που τώρα γίνεται ακόμα ευκολότερη χάρη στο σκελετό «City», που με μόλις 50 εκ. πλάτος έχει τη δυνατότητα να χωρέσει ακόμα και στα στενότερα ασανσέρ.

Το κάθισμα αυτοκινήτου Huggy Multifix, το οποίο μπορεί να χρησιμοποιηθεί είτε στο αυτοκίνητο, είτε πάνω στο καρότσι είναι το τρίτο στοιχείο που ολοκληρώνει αυτό το Σύστημα Μεταφοράς της Inglesina.

Στο Σύστημα Μεταφοράς Trilogy City δίνεται η δυνατότητα επιλογής ανάμεσα σε λευκό ή γκρι σκελετό και έχει ενιαία χειρολαβή.

Το Trilogy City διατίθεται μόνο σε σύστημα μεταφοράς και στα χρώματα: Denim, Grafite, Total Black, Amarena, Cookie, Marina, Ecru.

inglesina16_trilogy_city.jpg

Που μπορείτε να βρείτε το Trilogy City System ? Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες!

Μπορείτε να δείτε περισσότερα εδώ:

www.inglesina.gr - facebook.com/inglesinagr twitter.com/inglesinagr - instagram.com/inglesinagr

Δείτε επιπλέον φωτογραφίες και πληροφορίες απο την πρώτη παρουσίαση του Τrilogy, εδώ:

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=20972

και εδώ:

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=24756

χαγκι μουλτιφιξ ινγκλεσινα ιγκλεσινα τριλοτζυ τριλοτζι καλαθουνα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...