Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Η Nadimor ειναι Εγκυος!!!


αθηνά76

Recommended Posts

Κοριτσακι μου γλυκο ειμαι πολυ πολυ πολυ χαρουμενη που επιτελους ηρθε η σειρα σου να σου ανοιξουμε θεματακι!!!!

Μπιφτεκακι μου γλυκο και ομορφο θα γινεις "ΜΑΝΟΥΛΑ" ευχομαι να εχεις μια τελεια και τελειομενη εγκυμοσυνη και σε 8 μηνες να κρατας το ζουζουνακι σου αγκαλια που με τοσο χαρα επιμονη και υπομονη περιμενες τοσο καιρο!!!!

Το μπιφτεκακι μου ειναι Εγκυουλα!!!ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ετσι για να μην ξεχνιομαστε!!!!

Σε αγαπω πολυ πολυ πολυ!!!!

1384251xj8jaaerv2.gif


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

επειδη εχω το μωρο αγκαλια να πω τα εξης μονο :

με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το/τα αγγελουδι/δια!!!

χαιρομαι πολυ για σενα

θα επαναλθω αργοτερα


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

το καλο πραγμα αργει να γινει ναντια!!!!!!με το καλο.ευχομαι να πριστεις να φουσκωσεις να κανεις μια ολοστρογγυλη πανεμορφη κοιλιτσα που θα σου δοσει το μεγαλυτερο δωρο της ζωης σου..και που εισαι στον υπερηχο να αγορασεις πανες οχι για το μωρο για σενα και τον ανδρα σου!!!!!..προς το παρον εισαι ενα κιντερ εκπληξη!!!!!η ενα η δυο η αγορια η κοριτσια η ενα κι ενα!!!!!!!!:tongue:


 

Link to comment
Share on other sites

αγαπη μου , γλυκια μου εγκυουλααααααααααααα , να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου τα μωρακια σου θα γινεις μια τρισευτυχισμενη μανουλααααααααααααααα!!!!!!!!!!ειμαι πολυυυυ χαρουμενηηηηη για σενα , να μου προσεχεις την κοιλιτσα σου και να περνας τελειαααααααααααα!!!!!!!!!!!!ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

να συμπληρωσω και εγω χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιλενάδα μου όμορφη, παρ' ολίγον συμπεθερούλα μου (αλλά δεν με νοιάζει το παρ' ολίγον, για μένα είσαι πάντα η συμπεθερούλα μου) συγχαρητήριααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Είμαι πολύ συγκινημένη που επιτέλους έφτασε η στιγμή που ανοίξαμε το θεματάκι σου, ύστερα από 2,5 χρόνια αγωνίας!!!

Με το καλό να υποδεχτείς το/τα πλασματάκι/κια σου και να έχεις μια υπέροχη, ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!

Σ' αγαπώ πολύ πολύ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Yei, yei, yeiiiii.....!!!!!! 8)8)8):cool:

Να ευχηθώ και από δω, αγαπημένη μου και πανέμορφη φιλενάδα, να έχεις μια εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη....!!!!!

Τρελέγκω μου, να σε δω ΠΩΣ θα αντέξεις χωρίς σεξ τόοοοσο καιρό, αχαχχαααα...!! :lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χαδάκια στην κοιλίτσα, σ' αγαπώ......!!!

Με το καλό...!!!! :D:D:D:D:D:D


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου γλυκο να σου τα πω και απο εδω!

να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη ναντια μου γλυκια!!!

με το καλο να παρεις αγκαλια τα μωρακια σου!!!

και επειδη η κιουρια που ζηταει τα πνευματικα δικαιωματα δεν ηρθε ακομα αρπαζω και την ευκαιρια και ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα εισαι εγκυουλα κοριτσακι γιουπι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι ι


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Ηρθα κι εγω......με ακουσες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;χαχαχαχαχα

Ναντομορακι μου γλυκο,ποσο χαιρομαι δεν λεγεται!!!!!!!!

Σου ευχομαι κι εδω να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!

Απολαυσε την καθε στιγμη γιατι ειναι μοναδικη!!!!!!!!!

Ναι θα γινεις μανουλα κοριτσακι μου..........περασες τοοοοοοσα πολλα αλλα η δικαιωση ηρθε!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

Και συνεχιζω.........

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

(κοπελιες.....εσεις οι απο πανω....θα με πλερωσετε εεεεεεεεεεε!!!!!!!!!χαχαχαχα)

φιλακια στην κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Μα είμαι έγκυος???...Ακόμα δεν το έχω πιστέψει!!:rolleyes:

Κοριτσάκια μου γλυκά, σας ευχαριστώ πολύ όλες!!!!!Αυτά τα 2μιση χρόνια προσπαθειών, σας είχα πάντα δίπλα μου να με στηρίζετε και να μου φτιάχνετε τη διάθεση όποτε δεν ήμουν καλά.

Αυτό δεν πρόκειται ποτέ να το ξεχάσω...!!

Και τώρα, επιτέλους, στην πιο όμορφη στιγμή της ζωής μου (μέχρι τώρα) είστε πάλι δίπλα μου και μοιράζεστε τη χαρά μου. :D:D:D

Εύχομαι στις φίλες μου που προσπαθούν να αποκτήσουν μωράκι, το όνειρό τους να πραγματοποιηθεί σύντομα!!!!!!.....

Το λέω με όλη μου την καρδιά, και με πολλή αγάπη!!!!!

Και σε όλες τις φιλεναδομανούλες με το καλό να πάρουν την απόφαση για το δεύτερο!!!!!!.....Το Nadinaki έκανε την αρχή....άντε να σας δω και τις υπόλοιπες!!...:mrgreen:


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ηρθα και εγω φιλεναδίτσα να σου ευχηθώ να εχεις μια πανεμορφηηηηηηηηηηηηηηηηηηη εγκυμοσύνη με το καλο να ακουσεις το ή τα μωρακια σου να περασουν οι υπόλοιποι μηνες πολύ ομορφα να αποκτήσεις μια ομορφη κοιλιτσα και να μας πρηζεις πλεον για το τι χρωμα θα ειναι το δωματιο και τα πραγματακια του μωρου/ων. συγχαρητήριαααααααααααααααααααααααααα φιλεναδιτσα σε αγαπαμε πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.

ΥΓ. θα ηρεμήσει και ο συζυγος απο τα αεροπλανικα επιτελους χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ελα παμεεεεεεεεεεε.....ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα,οχι τιποτα αλλο να μην ξεχνιομαστε....

να σου ευχηθω και απο εδω γλυκο μου κοριτσακι να εχεις μια καλη,ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα ...υγιεστατο ζουζουνακι που θα σε ξετρελλανει.......

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ομορφο γλυκο μου γειτονακι επιτέλους μετα απο τοσο σεξ ήρθε η ωρα να το κόψεις...χιχιχιχι:D:D:D

Μαναράκι μου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και σε λιγο καιρο να κρατας το μπεμπάκι σου ή τα μπεμπάκια σου αγκαλια...ευχομαι τα καλυτερα και να εισαι παντα ευτυχισμενη όπως τωρα...

πολλα πολλα φιλάκια και να θυμάσαι σε αγαπάω πολυ.....μάααααααααααααααααακιααα

1574446g1ruu08tba.gif


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

κουκλιτσα μου πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!

να εχεις μια ομοφη εγκυμοσυνη

κ μια συμβουλη απο μια φρεσκια μαμα

ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ θα σου λειψει ο υπνος χιχιχιχιχι


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...