Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

φιλεναδααααααα!με το καλο


Recommended Posts

μολις σημερα το μεσημερι μια πολυ καλη φιλη που ειχα γνωρισει εδω μεσα και πιο συγκεκριμενα στο παρεντς μετα απο 2.5 χρονια πολλες προσπαθειες και ενα κολλημα στον εγκεφαλο οτι δεν μπορει να κανει παιδια μου ανακοινωσε οτι ναι ειναι εγκυος!ετσι απλα και φυσικα χωρις χαπια,σπερμαετεγχυσεις και τιποτα αλλο!!!!!τοσο καιρο ειχα βαρεθει να την βριζω και να της λεω να ξεκολλησει το κεφαλι της!αυτη εκει.τωρα ομως ολα ειναι καλα και εγω δεν ξεχναω την υποσχεση μου.θα ερθω να ζωγραφισω το δωματιο του παιδιου μας μην το ξεχνας!ονομα δεν λεω γιατι ειμαι προληπτικη!!!!να περασει ο καιρος να ακουσουμε καρδουλα να δουμε οτι ολα ειναι καλα και μετα θα βγω και θα το φωναζω παρεα με την φιλεναδιτσα μου!μια ευχη απο ολες σας ολα να πανε καλα!!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το καλο και να εχει μια παρα πολυ ευκολη εγκυμοσυνη.......

φανταζομαι την αγωνια της αλλα θα πρεπει να ειναι χαλαρη και ολα θα πανε καλα........

και σε λιγοτερο απο 9 μηνες να της δινουμε ευχες για το καλοσωρισμα του μωρου της....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...