Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΠΡΟΤΑΣΗ/ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια του φορουμ,με αφορμη την εξαιρετικη ιδεα της φιλη μας της Κατερινας 71 στην Αθηνα,αποφασισα να δραστηριοποιηθουμε και εδω στην Βορρεια Ελλαδα και να βοηθησουμε και να στηριξουμε η μια την αλλη.

Ειμαι σιγουρη οτι υπαρχουνε πολλες κοπελες οι οποιες ειναι χρυσοχερες και μπορουνε να φτιαξουνε τα παντα,απο γλυκα του κουταλιου,μαρμελαδες,ζυμαρικα και γενικοτερα διαφορα τροφιμα για το σπιτι.

Φυσικα ολα αυτα απαιτουν καποιον χρονο αλλα πιστευω οτι ολα γινονται εαν υπαρχει καλη θεληση.Για παραδειγμοα εγω εχω 3 παιδακια τα δυο στο δημοτικο και στο γυμνασιο και δουλευω Π/Σ/Κ σε καποια ταβερνα στην κουζινα,αλλα ευχαριστως μπορω να διαθεσω οσο χρονο μπορεσω σε αυτην την ιδεα.Ακουω λοιπον την γνωμη σας αλλα και περιμενω τις συμμετοχες σας κοριτσια :D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συγχαρητήρια Ντέπη μου, για την δραστηριοποίησή και πρότασή σου!!!!!.

Το άνοιγμα βιβλίων στην εφορία και το ΤΕΒΕ, οι αποδείξεις/τιμολόγια, ταμειακές κ.τ.λ. είναι κάτι πολύ δύσκολο και φράγμα για κάποια που θέλει ένα έξτρα εισόδημα ή κύρια απασχόληση.

Πολλές μαζί μπορεί να καταφέρουμε θαύματα!!!!

Επίσης, οι αποστάσεις είναι μεγάλες οπότε θα δυσκολευόμασταν αρκετά. Προτείνω στα κορίτσια/μέλη που μένουν εκτός Αθηνών και πάνω, να συμμετέχουν με της Θεσσαλονίκης τον συνεταιρισμό (depi71) και τα κορίτσια που μένουν από Αθήνα και κάτω να συμμετέχουν με της Αθήνας τον συνεταιρισμό (katerina71).


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Μία κουκλίτσα μας, εχθές εξέφρασε ενδιαφέρον αλλά είναι Θεσ/νίκη. Οπότε έρχεται σε σας:

1. depi71

2. .......

Επεξεργασία/edit:

έγινε μία μικρή παρανόηση (από εμένα) η filippavai τελικά δεν ενδιαφέρεται, χίλια συγνώμη.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι μου σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια αλλα μην ξεχνας εσυ υπηρξες η αφορμη γιαυτο!

ολα μπορουν να γινουνε αρκει να υπαρχει θεληση και ορεξη κοριτσια,καλοδεχουμενες ολες!:D

Link to comment
Share on other sites

Ντέπη πρώτη μας δουλειά είναι να βρούμε ένα καταστατικό παραγωγικού συνεταιρισμού γυναικών.

Δυστυχώς όσο και να έψαξα στο ιντερνετ τα μόνα που βρίσκω είναι καταστατικά αγροτικών συνεταιρισμών, σαν το ακόλουθο:

http://www.sineterismos-saligarotrofon.gr/sites/default/files/katastatiko.pdf

(Μη βαράτε όλες μαζί, μία μία)

Λοιπόν, έχεις καμμία ιδέα για να βρούμε ένα υπόδειγμα καταστατικού συνεταιρισμού γυναικών?


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μία κουκλίτσα μας, εχθές εξέφρασε ενδιαφέρον αλλά είναι Θεσ/νίκη. Οπότε έρχεται σε σας:

1. depi71

2. .......

Επεξεργασία/edit:

έγινε μία μικρή παρανόηση (από εμένα) η filippavai τελικά δεν ενδιαφέρεται, χίλια συγνώμη.

συγνώμη για το μικρό μπερδεματάκι


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

να το μελετήσω λίγο Ντέπη μου (τώρα γύρισα σπιτι) και θα σου πω.Όποια άλλη κοπέλα το δει ας μας πει τη γνώμη της.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν κάνει Ντέπη μου γιατί είναι μη κερδοσκοπικού, και είναι για παράκαμψη μεσαζόντων. Ουσιαστικά δηλαδή ιδρύουν ένα δικό τους σούπερμάρκετ (πολύ καλή κίνηση βέβαια).


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ερχεται κια το Marinaki από εδώ γιατί είναι Θεσσαλονίκη:

http://parentscafe.gr/showthread.php?p=2205483&posted=1#post2205483

οπότε είστε τρεις έως τώρα, καλή συνεργασία να έχετε κορίτσια!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Ντέπη καλημέρα,

Αν θέλεις επικοινωνησε με τον παρακάτω συνεταιρισμό μήπως και μπορέσουν να σας βοηθήσουν.

http://www.mesotoposwomen.com/

Καλή επιτυχία

καλημερα κοριτσι μου,αυτος ο συνεταιρισμος που λες ειναι αγροτικος μας κανει;ας μας πει η κατερινα που το εχει ψαξει περισσοτερο και εαν ειναι εγω επικοινωνω,αρκει να ειμαστε σιγουρες,τι λετε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...