the nr.1 fun place to be - for parents or wannabe parents !

Επιστροφή   ParentsCafe.gr > Καφές για όλα τα γούστα! > Όλες οι κατηγορίες των "Καφέ" > Τα ΧαΛαραααά καφέ !!

Notices

@@@@@@@ Νέα Advertorial @@@@@@@

2 φορές και έναν καιρό!
Το ηλεκτρονικό κατάστημα με showroom στην Άνω Γλυφάδα
Επώνυμα μεταχειρισμένα (second hand) βρεφικά και παιδικά είδη

@@@@@@@@@@@@@

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 12-03-11, 20:51   #14201
newbie G

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο mousoudi Εμφάνιση μηνυμάτων

Το τι κατάρες έχει φάει όποιος το πήρε, δε λέγεται!!! Άλλο τίποτα δεν μπόρεσα να κάνω, παρά να τους καταριέμαι...κι όχι ότι βγαίνει τίποτα μ΄αυτό, αλλά είναι μια εκτόνωση
Καλέ, έχουν φτάσει σε σημείο να κλέβουν και ποδήλατα παιδιών μέσα από αυλές!!! Πού το είχες αφήσει; Δεν ήταν σε σημείο που μπορούσες να το βλέπεις; Το επόμενο που θα πάρεις να ειναι απ' αυτά τα ελαφριά τα σπαστά (είναι μια μάρκα πολύ γνωστή αλλά δεν τη θυμάμαι) κι ας είσαι ακριβά. Έχουν 2 φίλες και τα διπλώνουν και τα παίρνουν μαζί τους μέσα στο μαγαζί.
Ο χρήστης newbie G δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-03-11, 21:07   #14202
KITTY33

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο newbie G Εμφάνιση μηνυμάτων
Κρίμα...

Εμείς περιμένουμε 2 φίλους για πίτσα (σπιτική) σε καμιά ώρα. Αλλά αισθάνομαι πάλι μια απίστευτη κόπωση. Σην εισαγωγή από το Βιβλίο του Μασάζ, λέει ότι με το ολιστικό μασάζ επανέρχεται η ροή ενέργειας σε όλο το σώμα, οπότε ελπίζω ότι πολύ σύντομα ίσως καταφέρω να αισθανθώ καλύτερα. Μετά το ολιστικο, έχει και σιάτσου και ρεφλεξολογία. Ω ρε μάνα μου, εξπέρ θα γίνω!
Να γίνεις!Και να μας κάνεις κι εμάς μετά!
Εγώ κομμένες οι πίτσες!Πήρα 2 κιλά και δεν το πήρα χαμπάρι!Το αστείο είναι ότι προχθες ανέβηκα στη ζυγαριά του γυμναστηρίου και λέω στη φίλη μου "μην ανέβεις..χαλασμένη είναι" Με πήρε είδηση ο ομοιοπαθητικός μου και ανέβηκα στη ζυγαριά στο σπίτι και όντως είχα πάρει!!Και έλεγα "γιατί έχει πεταχτεί η κοιλιά μου έτσι??Λες να είμαι εγκυος και να μην το χω καταλάβει!!!Η έξυπνη...!! Μου είπε να προσέχω και να μην σταματήσω ποτέ το γυμναστήριο γιατί έχω πολύ ένταση και πρέπει κάπου να διοχετευεται...και εγώ μέχρι στιγμής το διοχετευα στο φαί
Ο χρήστης KITTY33 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζουμε
Παλιά 12-03-11, 21:07   #14203
lydia87

Το avatar του χρήστη lydia87

Περιοχή: Αθηνα
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο yiosalonikia Εμφάνιση μηνυμάτων
ΝΙΟΒΗ ΤΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!! ΤΑ ΒΡΑΧΙΟΛΑΚΙΑ, ΤΕΛΕΙΑ!!
ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΕΪΛ ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΧΤΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΩ ΟΣΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΤ ΕΙΧΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΚΤΕΟ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΘΕΣ ΚΗ ΣΤΗ ΛΗΤΗ, ΜΕ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΚΕΙ. ΟΜΩΣ ΕΚΕΙ ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑΑ ΠΟΛΥ 3 ΩΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ! ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΥΡΙΣΜΟ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΥΠΝΟΥ ΠΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑ 2 ΜΗΝΕΣ!! και εκανα εναν υπνο παιδια!!!! σα μωρο!!!! ΛΟΓΩ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΜΑΞΙΛΑΡΙΟΥ. παρτε το ολες στην εγκυμοσυνη σας!

νομιζω οτι ξερω ποιο μαξιλάρι λες.....ειναι ενα λεπτο μακρόστενο...?πολυ μαλακο σαν το γεμισμα που εχουν τα πουφ και παιρνει διαφορα σχηματα αναλογα αν θες να το βαλεις μπροστα ή πισω στην πλάτη..?και νομιζω οτι ειναι και σε διαφορα μεγεθη...αν εισαι ψιλη...πιανει ολο το κορμι ετσι δεν ειναι...?ή αλλο εχω δει...?
παντως νομιζω οτι δεν το χρειαζομαι ακόμα....η κοιλιτσα ειναι σχετικα μικρη και βολευομαι...

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο aggelina1987 Εμφάνιση μηνυμάτων
μαλιστα κυρια μου...θα το παρουμε ολες μας με το καλο.αλλα τι μαξιλαρι ειναι αυτο?μαγικο????παντως μπρουμιτα δεν μπορω να κοιμηθω καθολου γιατι νιωθω βαρια.ανασκελα δεν με βολευει καθολου κ με ποναν οι ωμοι μου επειδη κοιμαμαι στο πλαι.αχ παλι νυσταξα...
καλε απο τωρα δεν μπορεις να κοιμασαι εσυ μπρουμιτα...?αν εξαιρεσεις λιγο το πρησμένο στηθος...εγω ακόμα κοιμαμαι ετσι.....
Παλιά 12-03-11, 21:14   #14204
newbie G

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο KITTY33 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ κομμένες οι πίτσες!Πήρα 2 κιλά και δεν το πήρα χαμπάρι!
Κι εγώ πήρα 2 κιλά αυτόν τον μήνα αλλά σε σχέση με τα 5 που είχα χάσει από τον Σεπτέμβριο, είμαι στα κανονικά μου. Ελπίζω να σταματήσω εδώ. Όταν είμαι πάνω από 50 κιλά αισθάνομαι πολύ βαριά.

Λυδία, πώς μπορείς και κοιμάσαι μπρούμυτα καλέ; Εγώ από την 6η βδομάδα μόνο στο πλάι μπορούσα, γιατί με πονούσε πολύ το στήθος. Δεν πας να το πάρεις κι εσύ αυτό το μαξιλάρι;
Παλιά 12-03-11, 21:16   #14205
mousoudi

Το avatar του χρήστη mousoudi

Προεπιλογή

Παράθεση:
Καλέ, έχουν φτάσει σε σημείο να κλέβουν και ποδήλατα παιδιών μέσα από αυλές!!! Πού το είχες αφήσει; Δεν ήταν σε σημείο που μπορούσες να το βλέπεις; Το επόμενο που θα πάρεις να ειναι απ' αυτά τα ελαφριά τα σπαστά (είναι μια μάρκα πολύ γνωστή αλλά δεν τη θυμάμαι) κι ας είσαι ακριβά. Έχουν 2 φίλες και τα διπλώνουν και τα παίρνουν μαζί τους μέσα στο μαγαζί.
Δε μου το κλέψαν εκεί που καθόμασταν. Το πρωί πήγα στο Πανεπιστήμιο να παρακολουθήσω ένα συνέδριο και το άφησα δεμένο μπροστά στην είσοδο της παλιάς Φιλοσοφικής, δίπλα σε κάτι παρκαρισμένα αυτοκίνητα, σε σημείο που μπαινόβγαινε κόσμος συνέχεια! Και τόσο καιρό που πηγαίνω με το ποδήλατο εκεί όλα καλά. Σήμερα, με το που βγήκα από εκεί, άφαντο το ποδήλατο . Και το αστείο ξέρετε ποιο ήταν; Εκεί που καθήσαμε για φαγητό, πίσω από τη Ροτόντα, πέρασε μια γύφτισσα ζητιάνα με την κομμένη αλυσίδα του ποδηλάτου περασμένη στο χέρι της!!! Τη ρώτησα πού τη βρήκε και μου έδειξε έναν κάδο απορριμάτων λίγο πιο πέρα.
Ο χρήστης mousoudi δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει το ParentsCafe.gr
Παλιά 12-03-11, 21:18   #14206
Makaronada

Το avatar του χρήστη Makaronada

Προεπιλογή

Κι εμείς περιμένουμε ένα ζευγάρι φίλων, να δούμε το dvd του γάμου και να παίξουν τα παλικάρια πλέι στέισιον.

Mousoudi, μπορεί να πιάσουν οι κατάρες αλλά κρίμα που δε θα είσαι μπροστά να τις δεις.

Βρήκα λίγο χρόνο και ανέβασα τις φώτο με τους πίνακες του σπιτιού μου στο fb. Έχω φτιάξει κι άλλους. Κάποιοι είναι πιο κλασικοί, άλλοι πιο νησιώτικοι και μοντέρνοι.
Ο χρήστης Makaronada δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-03-11, 21:19   #14207
NIOBH

Το avatar του χρήστη NIOBH

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο yiosalonikia Εμφάνιση μηνυμάτων
ΝΙΟΒΗ ΤΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!! ΤΑ ΒΡΑΧΙΟΛΑΚΙΑ, ΤΕΛΕΙΑ!!
ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΕΪΛ ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΧΤΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΩ ΟΣΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΤ ΕΙΧΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΚΤΕΟ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΘΕΣ ΚΗ ΣΤΗ ΛΗΤΗ, ΜΕ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΚΕΙ. ΟΜΩΣ ΕΚΕΙ ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑΑ ΠΟΛΥ 3 ΩΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ! ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΥΡΙΣΜΟ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΥΠΝΟΥ ΠΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑ 2 ΜΗΝΕΣ!! και εκανα εναν υπνο παιδια!!!! σα μωρο!!!! ΛΟΓΩ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΜΑΞΙΛΑΡΙΟΥ. παρτε το ολες στην εγκυμοσυνη σας!
Χαίρομαι που σου άρεσαν....μόλις το είδα το e-mail....θα σου απαντήσω σε λίγο....

Καιρός ήταν να κοιμηθείς....νυχτοπούλι είχες καταντήσει.....

Παράθεση:
Νιόβη μου πολύ ωραία τα κοσμήματα σου!Γεια στα χεράκια σου!!!Μου άρεσαν πολύ τα σκουλαρίκια με τις άσπρες χαντρούλες!!!
Ευχαριστώ πολύ!!!
Κι εμένα είναι τα αγαπημένα μου....ψάχνω τώρα να βρώ μαύρες χάντρες να τα φτιάξω για'μένα...γιατί τα λευκά δε μου πάνε!!!

Παράθεση:
Νιόβη, τα κοσμήματά σου εκτός από το facebook, μπορώ να τα δω κάπου αλλού;
Αν θές στείλε μου με πμ το e-mail σου και θα σου στείλω τις φωτογραφίες να τα δείς. Τώρα που έμαθα να τα στέλνω και με e-mail...ποιός με πιάνει....

[QUOTE=mousoudi;907186]
Παράθεση:

Φυσικά το κλειδώνω!!! Σπάσαν την κλειδαριά και το πήραν
Αμάν....θα φοβόμαστε να κυκλοφορήσουμε σε λίγο. Κρίμα.

Παράθεση:
Να γίνεις!Και να μας κάνεις κι εμάς μετά!
Εγώ κομμένες οι πίτσες!Πήρα 2 κιλά και δεν το πήρα χαμπάρι!Το αστείο είναι ότι προχθες ανέβηκα στη ζυγαριά του γυμναστηρίου και λέω στη φίλη μου "μην ανέβεις..χαλασμένη είναι" Με πήρε είδηση ο ομοιοπαθητικός μου και ανέβηκα στη ζυγαριά στο σπίτι και όντως είχα πάρει!!Και έλεγα "γιατί έχει πεταχτεί η κοιλιά μου έτσι??Λες να είμαι εγκυος και να μην το χω καταλάβει!!!Η έξυπνη...!! Μου είπε να προσέχω και να μην σταματήσω ποτέ το γυμναστήριο γιατί έχω πολύ ένταση και πρέπει κάπου να διοχετευεται...και εγώ μέχρι στιγμής το διοχετευα στο φαί
Ο Πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται.....

Εμένα που λέτε κορίτσια....είπε η τρισκατάρατη.....τι να κάνω να της χαλάσω το Σ/Κ....ας της κάνω μια επίσκεψη........και ήρθε...και χαζοπονάω κιόλας.....
Παλιά 12-03-11, 21:20   #14208
lydia87

Προεπιλογή

[QUOTE=mousoudi;907173]
Παράθεση:

Μωρέ ηλίαση κόντεψα να πάθω, αλλά το καταφχαριστήθηκα!!! Πήγα για φαγητό και καφέ με κάτι φίλους που είχα να τους δω πάρα πολύ καιρό και καθήσαμε έξω! Το μόνο δυσάρεστο ήταν ότι μου έκλεψαν το ποδηλατάκι μου
αντε ρε ...τους καφρους....μα καλα το ποδηλατο!!!!να παρεις ενα σπαστο που μπαινει σε τσαντα δικη του....!!!!και μετα να δω τι θα σου κλεψουν.....

Παράθεση:
Κρίμα...

Εμείς περιμένουμε 2 φίλους για πίτσα (σπιτική) σε καμιά ώρα. Αλλά αισθάνομαι πάλι μια απίστευτη κόπωση. Σην εισαγωγή από το Βιβλίο του Μασάζ, λέει ότι με το ολιστικό μασάζ επανέρχεται η ροή ενέργειας σε όλο το σώμα, οπότε ελπίζω ότι πολύ σύντομα ίσως καταφέρω να αισθανθώ καλύτερα. Μετά το ολιστικο, έχει και σιάτσου και ρεφλεξολογία. Ω ρε μάνα μου, εξπέρ θα γίνω!

γεωργια αυτο το μασαζ μπορεις να το κανεις μονη σου στον εαυτο σου ή πρεπει να μαθεις τον αντρα σου να σου κανει...?ή θα κανεις εσυ σε αυτόν...?μπερδευτηκα!!!
Παλιά 12-03-11, 21:20   #14209
mousoudi

Προεπιλογή

Παράθεση:
Κρίμα...

Βολικό, πολύ βολικό...φανταστική μας Γεωργία
Παλιά 12-03-11, 21:20   #14210
KITTY33

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο mary_84 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κι εμείς περιμένουμε ένα ζευγάρι φίλων, να δούμε το dvd του γάμου και να παίξουν τα παλικάρια πλέι στέισιον.

Mousoudi, μπορεί να πιάσουν οι κατάρες αλλά κρίμα που δε θα είσαι μπροστά να τις δεις.

Βρήκα λίγο χρόνο και ανέβασα τις φώτο με τους πίνακες του σπιτιού μου στο fb. Έχω φτιάξει κι άλλους. Κάποιοι είναι πιο κλασικοί, άλλοι πιο νησιώτικοι και μοντέρνοι.

Μπαίνω να δω αμέσως!
Παλιά 12-03-11, 21:21   #14211
NIOBH

Προεπιλογή

Newbie.....τι ωραίο avatar είναι αυτό..........μεγειά...
Παλιά 12-03-11, 21:24   #14212
KITTY33

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο NIOBH Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται.....

Εμένα που λέτε κορίτσια....είπε η τρισκατάρατη.....τι να κάνω να της χαλάσω το Σ/Κ....ας της κάνω μια επίσκεψη........και ήρθε...και χαζοπονάω κιόλας.....
Όπως τα λες!!Και από δω και στο εξής μόνο θα τα ονειρεύομαι τα καρβέλια γιατί θα πέσει "ράψιμο"!

Και εγώ χαζοπονάω....περαστικά και πές της να μην ξαναρθει!!!
Παλιά 12-03-11, 21:26   #14213
newbie G

Προεπιλογή

Παράθεση:
Moυ αρέσει αυτός με τον ταύρο, έχει ωραία χρώματα.

Παράθεση:

Έλα να κάνουμε παρέα.

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο lydia87 Εμφάνιση μηνυμάτων

γεωργια αυτο το μασαζ μπορεις να το κανεις μονη σου στον εαυτο σου ή πρεπει να μαθεις τον αντρα σου να σου κανει...?ή θα κανεις εσυ σε αυτόν...?μπερδευτηκα!!!
Αρχικά κάνεις εξάσκηση στο μηρό σου για να μάθεις τι αίσθηση έχει κάθε κίνηση και μετά κάνεις εξάσκηση σε κάποιον άλλον. Εμείς πήραμε το βιβλίο για να μάθουμε να κάνουμε σωστό μασάζ ο ένας στον άλλον. Αλλά έχει και τεχνικές αυτομασάζ, που σε βοηθάνε να χαλαρώσεις. Όμως προτιμώ να μου κάνει άλλος μασάζ παρά να κάνω μόνη μου.
Παλιά 12-03-11, 21:27   #14214
mousoudi

Προεπιλογή

Παράθεση:
Κι εγώ πήρα 2 κιλά αυτόν τον μήνα αλλά σε σχέση με τα 5 που είχα χάσει από τον Σεπτέμβριο, είμαι στα κανονικά μου. Ελπίζω να σταματήσω εδώ. Όταν είμαι πάνω από 50 κιλά αισθάνομαι πολύ βαριά.

Λυδία, πώς μπορείς και κοιμάσαι μπρούμυτα καλέ; Εγώ από την 6η βδομάδα μόνο στο πλάι μπορούσα, γιατί με πονούσε πολύ το στήθος. Δεν πας να το πάρεις κι εσύ αυτό το μαξιλάρι;
Είσαι σίγουρη; Καθόλου δε φαίνεται!!!

[QUOTE=lydia87;907243]
Παράθεση:

αντε ρε ...τους καφρους....μα καλα το ποδηλατο!!!!να παρεις ενα σπαστο που μπαινει σε τσαντα δικη του....!!!!και μετα να δω τι θα σου κλεψουν.....
Μωρέ δεν ήταν κανένα ακριβό ποδήλατο...είχε όμως μεγάλη συναισθηματική αξία για μένα, γιατί μου το έφτιαξε ο άντρας μου...
Παλιά 12-03-11, 21:28   #14215
NIOBH

Προεπιλογή

Καλά έχουμε πολλά ταλέντα στη παιδική χαρά και δε το ξέραμε..........Μαράκι είναι όλοι οι πίνακες πάρα πολύ ωραίοι....μπράβο.....

Για ξεκινάτε να ξεδιπλώνετε όλες τα ταλέντα σας....άντε μπράβο....
Παλιά 12-03-11, 21:29   #14216
newbie G

Προεπιλογή

Παράθεση:
Βολικό, πολύ βολικό...φανταστική μας Γεωργία

Παράθεση:
Newbie.....τι ωραίο avatar είναι αυτό..........μεγειά...
Χεχε ναι, πλάκα δεν έχει;
Παλιά 12-03-11, 21:29   #14217
NIOBH

Προεπιλογή

Παράθεση:
Μωρέ δεν ήταν κανένα ακριβό ποδήλατο...είχε όμως μεγάλη συναισθηματική αξία για μένα, γιατί μου το έφτιαξε ο άντρας μου...
Φτιάχνει ποδήλατα; Μπράβο....
Δηλαδή δεν είμαστε μόνο οι γυναίκες της παιδικής χαράς όλο ταλέντα....έχουν και οι σύζυγοι......
Παλιά 12-03-11, 21:31   #14218
KITTY33

Προεπιλογή

Μαίρη μου χίλια μπράβο!!!Και νόμιζα ότι εγώ ζωγραφίζω καλά...αλλά εσύ είσαι πραγματικά ταλέντο!!
Παλιά 12-03-11, 21:32   #14219
mousoudi

Προεπιλογή

Παράθεση:
Φτιάχνει ποδήλατα; Μπράβο....
Δηλαδή δεν είμαστε μόνο οι γυναίκες της παιδικής χαράς όλο ταλέντα....έχουν και οι σύζυγοι......
Πιάνουν πολύ τα χέρια του, αλλά για το ποδήλατο παιδεύτηκε πάρα πολύ και το είχε κάνει κουκλί! Απλό, λιτό και πορτοκαλί....ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ
Παλιά 12-03-11, 21:32   #14220
newbie G

Προεπιλογή

Παράθεση:
Είσαι σίγουρη; Καθόλου δε φαίνεται!!!
Η ζυγαριά σπανίως κάνει λάθος. Πάντως το νιώθω ότι εχω φουσκώσει στην κοιλιά και στα μπούτια. Παίζει βέβαια να είναι και κατακρατήσεις απ' την περίοδο. Σε λίγες μέρες θα δείξει. Το περίεργο όμως είναι ότι το στήθος εξακολουθεί να είναι γεμάτο και βαρύ. Κανονικά όταν έχουμε περίοδο δεν ξεπρήζεται; Όταν παίρνω κιλά πάντως φουσκώνει κι αυτό, μέχρι και νούμερο σουτιέν αλλάζω.
Παλιά 12-03-11, 21:32   #14221
KITTY33

Προεπιλογή

Κορίτσια βγαίνω προς το παρόν..έχω πάλι δέκατα απο την χαζοπερίοδο
πάω να ξαπλώσω..
Παλιά 12-03-11, 21:33   #14222
NIOBH

Προεπιλογή

Παράθεση:
Μαίρη μου χίλια μπράβο!!!Και νόμιζα ότι εγώ ζωγραφίζω καλά...αλλά εσύ είσαι πραγματικά ταλέντο!!
Μια απο τα ίδια....

Αν και....εγώ είμαι καλύτερη στο σχέδιο!!!!
Παλιά 12-03-11, 21:34   #14223
NIOBH

Προεπιλογή

Παράθεση:
πάω να ξαπλώσω..

Περαστικά....καλή ξεκούραση.....
Παλιά 12-03-11, 21:34   #14224
newbie G

Προεπιλογή

Παράθεση:
πάω να ξαπλώσω..
Περαστικά! Δεν ξέρεις πόσο σε νιώθω. Εγώ με το ζόρι στέκομαι σήμερα. Κι έχω κι έναν πονοκέφαλο από το πρωί, σαν να έχω σίδερα πάνω στο κεφάλι μου.
Παλιά 12-03-11, 21:35   #14225
Makaronada

Προεπιλογή

Μερικούς τους έχω ψιλοαντιγράψει. Άλλοι είναι δικής μου έμπνευσης.
Αυτός με τον ταύρο ήταν αγελάδα, αλλά του έβαλα κέρατα και π@υλάκι για να ταιριάζει και με το ζώδιό μου.
Το κάστρο ήταν δώρο στον άντρα μου στα πρώτα γεννέθλια που είχε όταν τα φτιάξαμε. Δυσκολεύτηκα να τον αποχωριστώ, αλλά κάτι μου έλεγε πως κάποτε θα τον ξανάπαιρνα πίσω... χε χε χε! Τον έχω βάλει στη τραπεζαρία μου.
Παλιά 12-03-11, 21:37   #14226
KITTY33

Προεπιλογή

Παράθεση:
Περαστικά....καλή ξεκούραση.....

Ευχαριστώ..καινούριο πάλι αυτό με τα δέκατα..

Παράθεση:
Περαστικά! Δεν ξέρεις πόσο σε νιώθω. Εγώ με το ζόρι στέκομαι σήμερα. Κι έχω κι έναν πονοκέφαλο από το πρωί, σαν να έχω σίδερα πάνω στο κεφάλι μου.

Περαστικά σου...ξέρω πως είναι με τον πονοκέφαλο...
Παλιά 12-03-11, 21:38   #14227
Makaronada

Προεπιλογή

Παράθεση:
Ευχαριστώ πολύ!

Παράθεση:
Πιάνουν πολύ τα χέρια του, αλλά για το ποδήλατο παιδεύτηκε πάρα πολύ και το είχε κάνει κουκλί! Απλό, λιτό και πορτοκαλί....ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ

Παράθεση:
πάω να ξαπλώσω..
Περαστικά σου!

Παράθεση:
Περαστικά και σε σένα Νιούμπι. Ήπιες τίποτα;
Παλιά 12-03-11, 21:43   #14228
newbie G

Προεπιλογή

Παράθεση:

Περαστικά και σε σένα Νιούμπι. Ήπιες τίποτα;
Σπανίως παίρνω παυσίπονα, πρέπει να είμαι πολύ χάλια και για την ώρα αντέχω. Σε λίγο θα πιω και κόκκινο κρασί, θα γίνω χειρότερα, θα πέσω για ύπνο με πονοκέφαλο κι αύριο θα ξυπνήσω με το κεφάλι κουδούνι.
Παλιά 12-03-11, 21:43   #14229
roula*

Το avatar του χρήστη roula*

Προεπιλογή

κοριτσακια μου γεια σας!
τωρα γυρισα απτο πρωι.
πηγαμε με τον αντρα και τους κουμπαρους να καθαρισουν τα αμαξια τους.
και μετα για κοψιδια........να σκασω ειμαι απτο πολυ φαι!

Βλεπω η βρωμερη δεν μας ξεχασε... Γεωργια-κιττυ-νιοβη ολες μαζι
αδιαθετησαμε.ελπιζω τον Απριλιο να ΜΗΝ μας ερθει η σιχαμενη...
και σε ολα τα κοριτσια!!! ποιες δεν περιμενουν τωρα?

εν τω μεταξυ μου λεει μια φιλη μου που δεν προσπαθει για παιδι.
"νομιζω ειμαι εγκυος,εχω 3 μερες καθυστερηση"
της λεω "τελειαααααα....ποτε ξεκινησατε μαρη προσπαθειες και δεν με λες τιποτα? "
και μου λεει "δεν τελειωνει μεσα μου...νομιζω εγινε στο τραβηγμα ή με τα υγρα απο πριν"
ω ρε μανα μου τυχη της λεω αν σου εχει συμβει κατι τετοιο...εμεις απτις ομελετες μπουτι δεν κλεινουμε...και χαιρι δεν βλεπουμε...

Μαιρη σε λιγο θα μπω και εγω να δω τους πινακες σου..
Ο χρήστης roula* δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-03-11, 21:45   #14230
@λικη

Προεπιλογή

Καλησπερα κι απο μενα!!!Ειπα να μπω κι εγω μια φυσιολογικη ωρα!Γεωργια μου παμε για το πασχαλινο αυγουλακι.....θα κανεις και τα μασαζακια σου και θα εισαι σουπερ,γεματη ενεργεια
Ο χρήστης @λικη δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-03-11, 21:45   #14231
lydia87

Προεπιλογή

Παράθεση:

τον πρωτο καιρο το στηθος πρηζεται γρηγορα και η αλλαγη ειναι αισθητη...θυμαμαι οτι δυσκολευομουν να κοιμηθω και μπρουμιτα...αλλα με τον καιρο ενω συνεχιζει να μεγαλωνει...(δεν ξερω που θα φτασει...?!) δεν ποναει πια τοσο εντονα...ελεγα οτι βολευομαι ακομα σε ολες τις ποζες...αλλα αν η γιωτα εννοει το μαξιλαρι που περιεγραψα...το εχω δει...ειναι τελειο....και εγκυος να μην εισαι...κανεις γαμω τις ξαπλες....

Παράθεση:
Moυ αρέσει αυτός με τον ταύρο, έχει ωραία χρώματα.

Έλα να κάνουμε παρέα.

Αρχικά κάνεις εξάσκηση στο μηρό σου για να μάθεις τι αίσθηση έχει κάθε κίνηση και μετά κάνεις εξάσκηση σε κάποιον άλλον. Εμείς πήραμε το βιβλίο για να μάθουμε να κάνουμε σωστό μασάζ ο ένας στον άλλον. Αλλά έχει και τεχνικές αυτομασάζ, που σε βοηθάνε να χαλαρώσεις. Όμως προτιμώ να μου κάνει άλλος μασάζ παρά να κάνω μόνη μου.

ρε μπραβο σας!!!!ακουγεται τελειο!!!και εχει ορεξη ο αντρουλης σου να σχολειται με τετοια...?εισαι πολυ τυχερη και ποιοτικο χρονο θα περνατε μαζι....και μετα το μασαζακι....ριχνετε κι ενα "στροντζο..."...χιχιχι!!!!ολο εκει εμενα το μυαλο το στερημενο......
Παλιά 12-03-11, 21:45   #14232
NIOBH

Προεπιλογή

Παράθεση:
Σπανίως παίρνω παυσίπονα, πρέπει να είμαι πολύ χάλια και για την ώρα αντέχω. Σε λίγο θα πιω και κόκκινο κρασί, θα γίνω χειρότερα, θα πέσω για ύπνο με πονοκέφαλο κι αύριο θα ξυπνήσω με το κεφάλι κουδούνι.
Αφού το ξέρεις το πρόγραμμα....γιατί δε πίνεις τίποτα να ανακουφιστείς..μαζόχα είσαι;
Παλιά 12-03-11, 21:47   #14233
roula*

Προεπιλογή

μουσουδακι πολυ λυπαμαι για το ποδηλατο...
εχουν ξεφυγει τα τσογλανια με την κλεψια!
απο πολλους φιλους μου εχουν κλεψει ποδηλατα..ο συναδελφος μου
πηρε σπαστο (οπως σου προτεινε η Γεωργια)
νομιζω η μαρκα ειναι DAHON...εχει γυναικεια ποδηλατα πανεμορφα!!!
Παλιά 12-03-11, 21:48   #14234
Makaronada

Προεπιλογή

Παράθεση:
Σε λίγο καιρό να δεις πως θα σου φεύγει ο πονοκέφαλος...
Παλιά 12-03-11, 21:50   #14235
@λικη

Προεπιλογή

Παράθεση:
πάω να ξαπλώσω..
Κιττυ μου περαστικα σου!που θα πανε, θα πεσουν...
Ο χρήστης @λικη δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-03-11, 21:50   #14236
Makaronada

Προεπιλογή

Ακόμη δεν έχουν έρθει οι επισκέψεις μας και είπαν 8 η ώρα.
Παλιά 12-03-11, 21:51   #14237
roula*

Προεπιλογή

Μαιρη τι χερι ειναι αυτο??? μπραβο σου!!!
πολυ ομορφοι οι πινακες!!!
εχουμε ταλενταρες στην παιδικη χαρα...στα καλλιτεχνικα ειμαστε ΑΣΤΕΡΙΑ!!!
Παλιά 12-03-11, 21:51   #14238
newbie G

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο lydia87 Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε μπραβο σας!!!!ακουγεται τελειο!!!και εχει ορεξη ο αντρουλης σου να σχολειται με τετοια...?εισαι πολυ τυχερη και ποιοτικο χρονο θα περνατε μαζι....και μετα το μασαζακι....ριχνετε κι ενα "στροντζο..."...χιχιχι!!!!ολο εκει εμενα το μυαλο το στερημενο......
Χαχαχαχαχαχα!!!

Παράθεση:
Αφού το ξέρεις το πρόγραμμα....γιατί δε πίνεις τίποτα να ανακουφιστείς..μαζόχα είσαι;
Ε ΝΑΙ!

Παράθεση:
Με το ρέικι ε;

Κοριτσάκια, σας αφήνω, ήρθαν οι φίλοι μας. Καλό βράδυ.
Παλιά 12-03-11, 21:51   #14239
NIOBH

Προεπιλογή

Παράθεση:
Ακόμη δεν έχουν έρθει οι επισκέψεις μας και είπαν 8 η ώρα.

Εγγλέζοι!!!!!
Παλιά 12-03-11, 21:52   #14240
lydia87

Προεπιλογή

Παράθεση:

μαιρη ειναι πολυ ωραιοι οι πινακες σου....!!!μπραβο εχεις οντως πολυ ταλεντο...και μην το αφησεις....!!!τους εχεις εμπνευστει ή τους εβλεπες και τους εκανες...?ειδικα ο ταυρος ειναι πολυ ωραιος αν τον σκεφτηκες και μονη σου...!!!!μπραβο και παλι!!!

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές